Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Ja tam na razie wolę być singlem. Niby iskrzy bardzo między mną a pewnym chłopakiem, ale... No właśnie jest jedno \"ale\"... Różnie w moim życiu bywało i chyba boję się zaufać. Chociaż On został kiedyś zdradzony i przeżywa to do dziś, więc wiążąc się z Nim miałabym przynajmniej pewność, że On nigdy by tego sam nie zrobił. Świetnie się dogadujemy, mamy podobne poglądy i w ogóle czujemy się, jakbyśmy znali się całe życie. Mimo to oboje postanowiliśmy sobie dać czas. Już nigdy się nie zwiążę z kimkolwiek, jeśli nie będę tego pewna w 100%. Nie można dać się ponieść i pozwolić, żeby motylki w brzuszku wpłynęły na racjonalne myślenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle kombinujesz Dobrze to znam co z tego ze ktos ma szanse na zwiazek jak tak naprawde w tym zwiazku nie jest spelniony czy szczesliwy a nie po to dwoje ludzi jest ze soba zeby sie nawzajem ranic. A to ze ktos wybiera zycie singla to nie znaczy ze chce sexu z roznymi partnerami bo ja do takich osob nie naleze i prosze mnie nie obrazac sa inne powody ze jestem sama ale co wy mozecie o tym wszystkim wiedziec jak mnie nie znacie.Ja nie uznaje spotkan z facetami dla sexu dla mnie cos takiego nie istnieje.Wole wcale tego nie robic niz wybierac takie ewentalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze kobiety pragna sexu ale w moim przypadku to wyglada tak ze ja tylko to robie jak jestem w zwiazu z osoba ktora kocham i jestem szczesliwa a to sie zdaza w moim zyciu bardzo rzadko niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngoIek
strasznie Cię lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie \"straszny film\", tak jak w tamtym roku... a może dwa lata temu... albo Harry Potter. a ja już się nie mogę doczekać Kewina samego w domu na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sylwestra nie będzie źle. jak nam się uda coś zorganizować to jesteś zaproszony. :-) bardziej mnie martwią święta. pewnie będę siedzieć na kafe... tutaj przynajmniej nikt mnie nie jedzie od pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli trafisz na łatwą dziwkę to sama się na Ciebie rzuci po 10 minutach, ale szanujące się dziewczyny oswajają się trochę dłużej. pocałunki to chyba tak na 3... może 4 spotkaniu. nie wiem. nigdy nie spotkałam realnie kogoś kogo bym chciała pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z odpowiednim podejsciem i gadka kazdą mozna zdobyc. Glupia i madra. Nawet taka, ktora sie zarzeka, ze jest nie do zdobycia i nie jest \"latwa\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działam w pewnej organizacji młodziezowej.dopiero zaczynam. z tego co widze ci ludzie sa dosc zgrana ekipą,znają sie po kilka lat i to oni tam rządzą (maja najwyzsze funkcje).oprócz nich sa tez inne osoby,które sa \"nizej\" i aspiruja zeby podlizac sie tym wyzej..zreszta w tej organizacji jest duzo dziewczyn,ładnych,wolnych,przebojowych. no i dlatego to mnie zniechęca :O ale...jest\"ale\" .pewien chłopak. wydaje mi sie ze mu sie podobam... i z tego co sie zorientowałam to jest dosc niesmiały. i co robic..... help :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby nie było..w tej organizacji nie zniechecają mnie dziewczyny tylko fakt ze nowi podlizują się starym członkom tej organizacji.nom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto było do Tomka. :-) bławatek, wiem, że jesteś dziewczyną. :D a to że ktoś jest nieśmiały nie znaczy że wszyscy będą go zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak podchodzisz ze ktos i tak z zalozenia ma kogos zdradzic z takim podejsciem daleko w jakimkolwiek zwiazku nie zajedziesz. Blawatek jesli chodzi o tego niesmialego to jesli on nie ma odwagi to ty podejdz do niego i zagadaj ja lubie takich facetow i bym tak zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×