Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość mauaaa2
hej dziewczyny! ja kupilam wlosy clip in syntetyki sa bardzo ladne delikatne kilka tasm ktore mialy mi wystarczyc na cala glowe a jak przyszly to myslalam ze sie poplacze! one sa tak zadkie ze jak je zaloze to od razu widac ze cos jest nie tak... nie wiem mam isc do fryzjerki zeby miu je zalozyla i ladnie sciela czy jak? pozdraiwam. a da sie tak zrobic- bo te wlosy sa bardzo dlugie zeby je sciaac na polowe i reszte da sie jakos tak przerobic na te tasmy jak tak to gdzie? i za ile? z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi_18
do manimini mol : Najlepiej się nieudzielaj bo widać ze twoje zdanie nikogo nieobchodzi.... ;D a i dziewczyny ja mam średni blond tych włosków i niewidać różnicy między moimi a przyczepianymi jasny blond to raczej dla dziewczyn z bardzo JASNYMI włosami..... a jak źle dopasujecie kolor zawsze je można pomalować ^_- ja chyba pomaluje na brąz bo ten blond mi się znudził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi_18
do izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ; Radze ci kupić średni blond a pasemka możesz zawsze sobie domalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
akcyjka to wy macie wlosy na spolke?????a sa ona prawdziwe czy sztuczne??bo ladnie sie prezentuja\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejekkk
hhhh akcyjka ale masz ,,, duzyyyy noss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no mam duzy nos, to co ja zrobię ;] Nie , nie na spółę tylko ona sobie kupiła a ja tylko chciałam zobaczyc jak będę wyglądać. Są to naturalne włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
clipy fajna sprawa naprawdę nie dziala twoj link:(:(:( akcyjka naprawde fajnie wygladaja wasze klipy,ale wy swoje wlosy tez macie ok,nie za zadkie i krotkie bo moja sa uuuu cieniutkieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Madzikol a Ty tez masz te wloski? Pokaz swoje zdjecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
2 witam ! mam do sprzedania wloski clip in braz nr 4 7tasm!!!! zapewniam iz sie nie swieca sa ladne i mile w dotyku! sprzedaje je poniewaz postanowilam sobie przedluzyc wlosy na microringi wiecej na aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=659 213141 kolega mi ja wystawil takze pytanie kierujcie na nr gg postaram sie odpisac na wszystkie pytania pozdrawiam i zapraszam do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no pewno ze mam klipy juz drugie z kolei,jakbym nie miala nie udzielalabym sie tu,a ja nie wiem jak te foty wstawic,sprobuje za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAkt, nie mam aż bardzo cienkich swoich włosów, ale za to mam okropnie zniszczone. Nawet po prostowaniu nie są idealnie gładkie więc jak założyłam clipki to odrazu było widać, okropnie to wyglądało bo moje siano i one , piękne i idealnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
Oj nie ma szans zeby ktos pociagnal ja zazwyczaj chodizlam do skzoly w kitce.. bo nie chcialam zeby nikt o pasmach wiedzial, a na rozpuszczonych od razu poznac ze cos jest, a u nas chlopaki z kl mieli zawsze w zwyczaju zabieraina frotek tarmoszenia wlosow i cala masa innych tortur..(Lo..;]) codziennie bylam narazona na to ze sie ktos dowie, ale wlosy wytrzymaly:D psychicznie,lecz nie fizycznie bo teraz mimo ze naturalne sa w bardzo kiepskim stanie:( nie mylam ich nigdy i nie wiem w sumie jak to zrobic. znalzlam na jakiej stroine taki sposob, Lightbulb Jak odnowić całkowicie zniszczone włosy syntetyczne Witam Wiele z nas posiada w domu syntetyczne wlosy, ktore nie nadaja sie juz do uzycia... Mozna to zmienic Pokaze Wam jak w prosty i SKUTECZNY sposob przywrocic do stanu używalnosci włosy syntetyczne ) Rzeczy ktore sa potrzebne to płyn do plukania(najlepiej lenor bo chyba jest najlepszy), żelazko, deska do prasowania, woda i spryskiwacz Robimy mieszanke woda+płyn do płukania (ja lałam na oko, tak okolo zakretka plynu na litr wody) Kladziemy wlosy na stole do prasowania Oddzielamy małe pasma Nagrzewamy zelazko I pasma prasujemy tak jak ciuchy Sposob jest bardzo prosty, a przynosi aprawde dobre rezultaty. Warunkiem jest, zeby temperatura w zelazku nie przekroczyla 100*. Prasujemy z wlosem lub ruchami okreznymi, nigdy pod wlos Po uprasowaniu od razu gorace wlosy przeczesujemy kilkakrotnie szczotka i odkladamy na plaskiej powierzchni do ostygniecia co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
aha dodam jeszcze, ze nosze wlosy codziennie, mam je od pol roku.. na imprezy do miasta wszedzie, chlopaka nie mam, ale jakbym miala to raczej bym powiedziala,przyjaciolkom nie mowilam, wie tylko siostra bo ma takiego samego pierdolca na punkcie wlosow jak i ja:) ja osttanio nawet za perukami patrze.. nie mam zlych wlosow swoich, ale mam obsesje na ich punkcie; boje sie prostowac, boje uzywac lakieru.. zeby tylko jakis nie wypadl. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodź
aś. dziewczyny, polecam ! polecam jak najbardziej to co napisalam wyzej. Od razu po tym jak wyslalam ten przepis poszlam sprawdzic, bo mnie naszla ochota. nalałam wody dosc cieplej do niej lenora, przeplukalam polowe, druga zostawilam na jakies10min zeby bardziej nasiakly. Mam 10 pasm. Bylo mi wszystko jedno co sie z nimi stanie bo stan ich byl naprawde, przysiegam TRAGICZNY ! pozniej na mokre juz wlosy wtarlam reszki serum z avonu i aloes bo nie mam obecnie zadnej odzywki w domu. i pod zelazko. Ustawilam sobie na II stopien z IV. i fakt faktem bawienia z tym było, bo przed chwileczka skonczylam, ale jaki efekt ! wlosy sa piekniejesze od nowo zakupionych syntetycznych (ktore jednak okazaly sie ciemniejsze od moich naturalnych. ) i nawet bym powiedziala ze sa w dotyku takie same jak wtedy kiedy je zakupilam, a przeszly naprawde wiele; setki prostowan-kupilam falowane, tapirowan-gdyz mam wlosy=siano i do tego do ramion i musialam je jakos "złaczyc" by nie bylo widac, ze sa doczepiane , lakierow i pianek. Swoja droga bardzo polecam wlosy naturalne.. warto wydac te 2 stowki bo jest to produkt natprawde wydajny czego wczesnje nie moglam docenic i co widze teraz w porownaniu z syntetycznymi. Syntetyczne to nie to samo i ten tytul "prawie naturalne" co pojawia w co drugiej stronie na allegro, naporawde powinien dac nam do myslenia. ja kupowalam u tej Pani http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9014016 i gdybym tylko mogla to bym jej stopy wycalowala. Przemila kobieta, wybrala mi kolor identyczny jak moj naturalny. a co najwazniejsze ma w sprzedazy produkt naprawde z najwyzszej polki. nawiasem mowiac moze ktoras chce kupic te syntettyczne -proste, kolor 02 ? kupilam je za 70zł , moge sprzedac za 50 tam jest chyba z 6 pasm, moge sprawdzic dokladnie jesli ktoras bedzie zainteresowana, i fotki tez moge przyslac? sprobujcie ten przepis !!! warto naprawde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angell88
to Ty takie mokre włosy żelazkiem prasowałaś czy już podsuszone bo juz nie wiem;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
tak na mokre. W sumie to bylam przerazona na poczatku tzn wiele nasluchalam sie o prostowaniu mokrych wlosow prostownica ,a co dopiero zelazkiem !;o ale naprawde efekt jest piorunujacy, wlosy byly hm bardzo wilgotne, tylko recznikiem przetarlam, zeby woda sie nie lala. W sumie to one sie troche przesuszyly juz kiedy czekaly na swoja kolej bo z jednym pasmem co ma 3 klipsy bawilam sie chyba z 10-15 min. Rozdzielalam kazde pasmo na ilosc klipsow bo raczej chcac na raz wyprostowac cale pasmo to efekt bedzie nijaki.-i Prostowałam, miedzy czasie czesalam na desce zeby pozbyc sie kołtonów. i trezba prostowac dotad az włosy beda mięciutkie bo koncowy efekt jest taki jak zaraz po wyprostowaniu swoich wlasnych włosow.Ja na probe wzielam pasmo 5cm zupelnie mokre i uzyslkalam taki sam efekt jak z tymi wilgotnymi. a chyba najwazniejsze to temp zelazka. Chodzi o to zeby nie było tego dzwieku palenia mokrych włosow i zadnego dymu czyli zeby ta temp nie przekraczala 100stopni. polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaaa2
witam ! mam do sprzedania wloski clip in braz nr 4 7tasm!!!! zapewniam iz sie nie swieca sa ladne i mile w dotyku! sprzedaje je poniewaz postanowilam sobie przedluzyc wlosy na microringi wiecej na aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=659 213141 kolega mi ja wystawil takze pytanie kierujcie na nr gg postaram sie odpisac na wszystkie pytania pozdrawiam i zapraszam do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Te wloski co mam sie dosyc mocno swieca..sa geste i dlugie to ich zaleta.. ale jak je doczepie odrazu widac ze takie sztuczne. Jak myslicie da sie cos z tym zrobic??? Fakt byly tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Dostalam wloski i na poczatku bylam zadowolona .. wloski geste i dlugie.. Tylko co z tego.. Zalozylam je sa bardzo ciezkie i widac te tasmy na dodatek zsuwaja sie te klipy!! Wszyscy tak zachwalali.. Myslalam,ze bede miala swietnie dlugie wloski chociaz na jakies wyjscia. Nie wiem czy robie cos zle chyba moje wlosy sa zacienkie na dodatek swieca sie;/ ale przeciez po to wymyslili te dopinki zeby wlosy przedluzyc i zagescic..NIe bede zakladac tego osoba z dlugimy super gestymi wlosami;/ Beznadziejne to wszystko!!! :(:(eh i wlosy beda lezaly a ja nadal mam krotkie wloski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moje wloski takze dzisiaj przyszly i sa sliczne! Jestem zachwycona ich kolorem, sa mieciutkie i identyczne jak moje naturalne. Narazie przypielam te na najszerszej tasmie i pokazalam sie mezowi a jemu kopara opadla bo nie wiedzial jak to sie stalo ze mam dluie wlosy i stwierdzil ze wogole sie nie roznia od moich, wygladaja naturalnie. Wieczorem wkleje fotke ze wszystkimi tasmami. 8olivka8 moglas kupic naturalne wloski bo obawiam sie ze nie da sie z nimi nic zrobic, bo sa wkoncu sztuczne... Ja moje kupilam za 109zl wiec w rozsadnej cenie. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moze masz za duze klipsy, bo ja mam te najmniejsze. Moje klipy tez sa cienkie ale to akurat dobrze bo swoje naturalne tez mam takie. A moze zaloz tylko 2 tasmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Izabelka ja zaplacilam razem z przesylka 75 zl chcialam zobaczyc jak takie wloski w ogole wygladaja.. no i wlasnie zobaczylam,ze u mnie beznadziejnie:( z jakiej stronki kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Jak zaloze dwie tasmy to jakos to wszystko dziwnie wyglada..odznaczaja sie moje wlosy i te sztuczne.zrobilam sobie wczoraj zdjecie ale w zwiazanych wloskach i w warkoczu ale nie umiem tu wkleic.. tylko ze caly tyl wyglada marnie i tandetnie ..wyslesz mi swoje zdjecie na meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
bo trzeba po prostu złaczyc sowje włosy z pasmami. ja swoje mam nie cieniowane troszke za ramiona. a pasma podcielam. jedno 3 klipsy dłuzej drugie krocej i zakladam jedno pod drugim zeby efekt byl spadowy. tapiruje mocno lakierem i woskiem tak aby sie dobrze wpiely i probuje ciagnac by zobaczyc jak sie trzymaja..przed tym cozywiscie prostuje swoje bo mam falowane tzn siano a jak zaloze takie piekne proste to od razu widac rznice.. i tapiruje lekko swoje i tamte wlosy by nie bylo widac ze jest cos nie tak. ja w ogole mam je dosc podciete tzn obecnie jak je zaloze sa tak do polowy piersi. nie chcialam az tak dlugich jak byly na pocztku bo mi po prostu nie pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
ja ogolnie zakladam 2 tasmy z 3 klipsami na tył i dwie po jednym kilspie po bokach nad uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajla wajla
Aby wrzucić zdjecie wcjodzimy na str. np www.voila.pl ładujemy zdjęcie np jak na NK przeglądaj, dodaj. Potem kopiujemy adres tej strony z paska i wklejamy na forum .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały storczyk
olivka, zamawialam od nich: http://allegro.pl/item657430701_clip_in_100_naturalne_wlosy_na_tasmie_grube_hit.html Jedynym minusem jest ich dlugosc, bo sa tylko 10cm dluzsze od moich a chcialam takie do pupy... ale to juz moe miec tylko do siebie pretensje, ze nie uwaznie czytalam. Ale jest ok. Zdjecia wkleje pozniej na forum bo nie umiem sobie zrobic zdjecia z tylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×