Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
sandra moj email vanijk@wp.pl ja Ci tez wysle oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sandruśka też jestem ciekawa twoich włosków jak z tyłu wyglądaja prześlesz mi fotke mam hopla na punkcie włosków że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik1204
Witam. Zastanawiam sie czy lepsze beda wlosy naturalne szy syntetyczne? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
sandruska dostalas mojego maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co myslicie o tych wlosach? http://www.allegro.pl/item947286689_100_wlosy_naturalne_remy_clip_in_on_40_cm_7_pasm.html wydaje mi sie ze cena jest adekwatna do dlugosci wlosow, bo za takie same tylko dluzsze jest drozej tyyle jest wszedzie roznych ofert ze nie wiem na co sie zdecydowac :( a na poczatek szukam tak czegos do gora 130 zl z przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no fajne te wloski,szkoda ze wiecej fotek nie dali,sprobuj,wygladaja spoko,a ta grzywa jaka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
To zależy kochana czy chcesz je nosić na co dzień czy od święta. Ja przedłużam włoski codziennie i osobiście bym ich nie kupiła ,,STRUKTURA europejska,, ale ja jestem strasznie wybredna co do tego. Jest to o wiele gorsza jakość niż naturalne włoski europejskie, bardziej się plączą, mimo tego, co piszą, są inne w dotyku niż czyste europejskie kłaczki. No ale tak jak mówiłam. Dla mnie jakość jest najważniejsza. Wolę poczekać na nowe włoski i dozbierać pieniążki, niż kupywac gorszą jakość. I tak wychodzę na tym lepiej, bo swoje włosy noszę do 7 miesięcy, a potem zmieniam ja tylko dlatego, że są rzadsze (wyczesują się z czasem) a ich jakość jest nadal świetna. Miałam już wiele rodzajów włosów, wydałam kupę kasy na nieudane zakupy i teraz już nie decyduję się na byle co. A co do tej grzywki, to rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
eee duzo ludzi je zamawia i maja same pozytywne oceny o wloskach wiec moze sa dobre,ja swoje 1 kupilam cala tasme ktora wlasnorecznie szylam i dalam za nia 100e prawie wiec ok 400zl wiec duzo i wlosy byly do dupy,,,,,potem zmienilamm kolor i kupilam nowe tansze ale oczywiscie tez 100%humana hair i mam do dzis:)wiec zcasem warto zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam za odpowiedzi :) coś tam wymyśle :P ale chyba zamówię włosy z cosmoshop chciałabym je nosić na co dzień ale na razie nie kupuje żadnych drogich, bo chce zobaczyć jak się ogólnie bd w doczepianych czuła jak będzie dobrze to zamówię coś sprwdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
racja wpierw kup tansze,bo moze one wogole Ci nie beda odpowiadac taka prawda,ja tez na poczatku szalama ze ho,potem je podcielam sporo,potem ciagle w kitce chodzilam,a teraz juz 5dzien z rzedu jestem zupelnie bez nich,swoje spilam ladnie i tyle,juz mnie glowa bolala od tych clipow,pewno znow do nich wroce niedlugo ;p ale zobaczymy,wiec kup lepiej tansze i sprawdz jak bedzie super potem mozesz kupic te drozsze ktore bnedziesz juz miec na dlugoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
Ja bym w ogóle nie kupiła włosów na allegro. Oszukują strasznie. Już nie raz się nabrałam, a pozytywne komentarze są wystawiane po dwóch noszeniach takich włosów. Dopiero po tygodniu dziewczyny się orientują, że to badziewie. Sama wystawiłam parę pozytywów na włosy, które po tygodniu wyglądały jak jeden wielki zbity kołtun. Ale rób jak chcesz:) To zależy czy jesteś pewna, że będziesz przedłużac czy nie, bo jeżeli tak, to szkoda wydać tyle kasy, a potem kupować nowe, bo będziesz chciała lepszą jakość;/ Ja bym na Twoim miejscu (nie wiem w jakim mieście mieszkasz) udała się do sklepu z włosami i przymierzyła, zobaczysz jak się czujesz, a potem podejmuj decyzje.Mi koleżanka sprowadza włosy z irlandii, ale kupowałam kiedyś u beta hair włosy europejskie, nie o STRUKTURZE EUROPEJSKIEJ i sprawowały się dobrze przez pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
Ja tez postanowilam kupic drugi zestaw. Tym razem cosmoschop 43 cm. Jasny blond. Ale jakie sa dopiero bede wiedziala jak pojade do polski wiec dopiero w swieta :) Pozdrawiam Wszystkich :) 2 zestawy to juz swiat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche odbiegne od tematu mam pytanie (w koncu jestesmy tu po to zeby sobie pomagac:) ) jak na dluzej "zatrzymac" kolor na wlosach? mam bardzo jasny blond na glowie, a jak sie farbuje na ciemniejszy to troche sie przyciemni ale i tak po tygodniu kolor mi schodzi i znowu wlosy sa bardzo jasniutkie znacie moze "jakies cos" zeby kolor sie tak szybko nie zmywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
moja mama ma ten sam problem i plucze wlosy w otccie po kazdym myciu i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamowilam kudelki no i mam inny kolor:( zarazz podjade do fryzjera niech cos zrobi z moimi kudelkami:( wloski ladne tylko ze moje zniszczone na koncach troche odstaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slate
Witam... własnie zastanawiam sie na zakupieniem takich włosów... swoje mam długości.. tak ok. do dołu stanika... Poradźcie czy syntetyczne włsy to zakup na dłuzej? Czy poleciłybyście mi jakąś stronę albo użytkownika allegro który jest zaufany? a własnie.. mam proste włosy... Czy fale by wygladały głupio prszy moich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slate
Aaaa.. i jeszcze jedno.. Czy naturalne na prawde są dużo lepsze od syntetyków? bo są dużo droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam syntetyczne kudelki i jestem z nich zadowolona:) troszke sie elektryzuja ale poza tym ok... wrocilam od fryzjerki ladny kolorek mi zrobila taki sam jak kolor wloskow syntetycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slate
A gdzie kupowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slate
a mogłabyś mi podać sprzedawcę? własnie wolałabym kogoś zaufanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×