Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

właśnie, a co z cosmoshopem? zamawiam od nich włosy na początku czerwca i też jestem ciekawa opinii innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
siostra powiedziała ze to jest trwała za pomocą ziół:) a te włosy wyżej ile ważą bo nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
siostra powiedziała ze to jest trwała za pomocą ziół:) a te włosy wyżej ile ważą bo nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekviki na stronie 41 tego forum dziewczyna o niku lilkalilalilu pisze ze wloski z cosmoshopu maja 80 gr szkoda ze nie nie pojawia sie na forum podzielila by sie jak sie włosi sprawuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleviki
80 gram to tak średnio w sumie :) mam już dość szukania kupie sobie te włosy 150 gram tylko czekam na kolor który chce:) nie będę denerwować się przez rzeczy materialne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleviki
80 gram to tak średnio w sumie :) mam już dość szukania kupie sobie te włosy 150 gram tylko czekam na kolor który chce:) nie będę denerwować się przez rzeczy materialne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleviki
80 gram to tak średnio w sumie :) mam już dość szukania kupie sobie te włosy 150 gram tylko czekam na kolor który chce:) nie będę denerwować się przez rzeczy materialne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak twierdze ze to taka średna waga tylko ze tam jest 7 taśm włosy długości 42-45 a np jak jest 6 tasm to pisza ze waga 60-65gram dlugośc podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce jednak podobnie jak fajnaja zeby tasmy nie byly za geste widziałam jej fotki jej wloski ladnie wygladaja wiec mam nadzieje ze ja bede wygladac podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a których to się tyczy bo się zgubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a których to się tyczy bo się zgubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a poddasz mi linka z tymi włosami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a poddasz mi linka z tymi włosami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
dzięki:) ten pierwszy wydaje mi się ze za mało włosów;/ a drugi to chyba 4 taśmy ma, czy mi się wydaje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
dzięki:) te pierwsze wydają mi się za cienkie a te drugie maja 4 taśmy? nie znam się na tych włosach i nie wiem już co wybrać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maja 7 tasm a ich waga jak sie wlasnie dowiedzialam to 64gr wlosy i 11 gr spinki razem 75 gr aukcjach na alegro podaja laczna wage czy samych włosów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maja 7 tasm a ich waga jak sie wlasnie dowiedzialam to 64gr wlosy i 11 gr spinki razem 75 gr aukcjach na alegro podaja laczna wage czy samych włosów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowwa
Ja sobie kupiłam włosy w cosmoshopie na sylwestra i nadal są super. Nie zamęczam ich bardzo, ale czasem tylko prostuję prostownicą. Koleżanka farbowała z blondu na brąz i też są ok. Mam dwa zestawy, jeden taki krótki 25 cm do zagęszczania moich włosów na co dzień a drugi 55 cm na wyjścia. Te pierwsze włosy mają około 50 g + spinki, a te długie 80 g + spinki. U nich w zależności od długości zwiększa się waga włosów. Ja mam swoje włosy średniej grubości i do tego wycieniowane, więc na moich włosach waga 80 gram jest zupełnie ok. Kiedyś kupiłam od Sandritki- też te 55 cm i włosy niby ok, ale trochę wyłaziły no i były rzadkie, bo miały tylko 50 gram przy tej długości, a więc o 30 g mniej niż z cosmoshopu. Teraz chcę sobie zamówić jeszcze koński ogon, ale czekam jak będą mieli mój kolor, bo na razie mają tylko dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowwa
Ja sobie kupiłam włosy w cosmoshopie na sylwestra i nadal są super. Nie zamęczam ich bardzo, ale czasem tylko prostuję prostownicą. Koleżanka farbowała z blondu na brąz i też są ok. Mam dwa zestawy, jeden taki krótki 25 cm do zagęszczania moich włosów na co dzień a drugi 55 cm na wyjścia. Te pierwsze włosy mają około 50 g + spinki, a te długie 80 g + spinki. U nich w zależności od długości zwiększa się waga włosów. Ja mam swoje włosy średniej grubości i do tego wycieniowane, więc na moich włosach waga 80 gram jest zupełnie ok. Kiedyś kupiłam od Sandritki- też te 55 cm i włosy niby ok, ale trochę wyłaziły no i były rzadkie, bo miały tylko 50 gram przy tej długości, a więc o 30 g mniej niż z cosmoshopu. Teraz chcę sobie zamówić jeszcze koński ogon, ale czekam jak będą mieli mój kolor, bo na razie mają tylko dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a jak zakłada się te włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowwa
Sorry, widzę że jakiś chochlik dodał mój tekst za dużo razy :) Włosy przypina się za pomocą małych spineczek- clipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a mogła byś mi to przestawić na rysunku?:) które pasmo gdzie powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×