Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość aniolekviki
ja nigdy bym nie kupiła treski gdyż unikam wiązania włosów :) teraz tak się zastanawiam czy jak zawieje wiatr to będzie mi widać spinki z clip in..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak ich nie spryskasz lakierem....a rozpuszczone wlosy bywaja czasem uciaziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
trzeba wiedzieć jakim jeszcze lakierem ,na mnie nie działają nawet super mocne;/a efektu twardych włosów od lakieru nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 2 wyjscia ....... albo dopinasz wlosy spryskujesz dobrym lakierem np taft ktory nie skleja wlosow....albo nie doczepiaj wlosow i nos swoje cienkie...twoj wybor twoje zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
mam pełno innych wyborów:) nawet jak bym lakieru nie dala to moja sprawa czy będę nosić czy nie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
będę lepiej wychowana i nie będę nikogo obrażać;p nie będę zniżać się do tak niskiego poziomu jak nie którzy wyżej. tu się pisze o metodzie clip in a nie obraza ludzi ale cóż jak to się mówi są ludzie i "ludzie" . koniec nie mam zamiaru zniżać się do poziomu obrażania kogoś na forach jak nie znam kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokucza
czy Wam rownież włosy z clipów wychodzą garściami, czy to wina mojej nieodpowiedniej pielęgnacji ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bania u cygana
dokucza..... mam wloski clip in ale wychodza sporadycznie... mam takze kucyk ale jst dosc ciezki i troche mnie ciagnie poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokucza
Bania u cygana: a czy mogę wiedzieć jak pielęgnujesz clipy? Być może jest to wina częstotliwości noszenia- zdejmuje je jedynie na noc, uzywasz ich z podobną częstotliwoscia? z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bania u cygana
mam je od 2 miesiecy ale zakladam je co 3,4 dni wiec je tylko rozczesuje na razie nic wiecej z nimi nie musialam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a jak pielęgnuje się je? podobno używanie jedwabiu je niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
wiesz co niunia2233 dziś pytałam się koleżanki ze szkoły która jest fryzjerkom , ile powinno ważyć tak plus minus clip on i stwierdziła ze przynajmniej 120 gram żeby nie były za cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akle
do szkoly nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekviki dzieki za info :) przy moich cienkich włosach obawiam sie ze zestaw o wadze 120gr moze je za mocno obciążyc dlatego najpierw spróbuje 60gr jak bedzie za rzadki to ewentualnie dokupie 2 zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Już od jakiegoś czasu śledzę co piszecie o metodzie przedłużania włosów clip in. Śledzę też aukcje na allegro. mam zamiar zainwestować troszkę, ale oczywiście nie za dużo... chcę żeby efekt był jak najbardziej naturalny, ma krótkie włosy, ale za to bardzo gęste, właściwie to mam pierścionki z włosów (może lepsze określenie będzie miałam) bo niestety strasznie je zniszczyłam prostownicą... No cóż... jako że bardzo tęsknię za długimi włosami zdecydowałam się na tę metodę, bo przy innej miałabym problem z porządnym wyprostowaniem tych włosów... Przypominam że moje włosy są wycieniowane i to dosyć mocno i ledwo mi ramion sięgają, prawa strona jest tylko dłuższa od reszty. Nawet nie macie pojęcia jak ja wam zazdroszczę że macie cienkie włosy, ja swoje prostuję ok 1,5h, ale mam dobra prostownicę więc efekt trzyma się do następnego prania włosów, na szczęście nawet deszcz nie popsuje mi fryzury. No dobra bo piszę i piszę, a temat jest o czymś innym! jestem strasznie napalona na te włoski http://www.allegro.pl/item1008450981_przedluzanie_wlosy_clipin_remy_8tasm_50cm_150gram.html Ale znowu nie wiem jaki kolorek mam wybrać, na swoich włosach mam rudy, ale to jeszcze nie jest ten rudy co bym chciała. Podoba mi się rudy kolor dziewczyny z tego filmiku. http://patrz.pl/filmy/spankers-sex-on-the-beach-official-video Gdyby ktoś mi pomógł w doborze koloru, albo gdyby może ktoś wiedział co to jest za kolor z tego filmiku, może bym taką farbę kupiła, albo jakieś farby zmieszała?? Może zagląda tu jakaś fryzjerka i pomoże. dziewczyny RATUJCIE! Pozdrawiam wszystkich cieplutko ;) No i witam na waszym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
xxxalaxxx a wiesz jak zakłada się te włosy? na filmiku ze str nie widać za wiele;/ a jeśli chodzi o ciebie niunia2233 to chyba lepiej kupić coś więcej :) nie wszystko trzeba zakładać od razu:)teraz mam mętlik i nie wiem które włosy zamówić najlepiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam mentlik mam koleżanke która ma geste wlosy ona ma zestaw o wadze 120gr wic taki zestaw jesli chodzi o mnie byłby za gesty tak mi sie wydaje ona swoje wloski przywiozla z angli ma je ok 8 miesiecy troche jej sie wloski wyczesaly ale tak po zatym to sa w świetnej kondycji :) Ja juz sama nie wiem co kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
xxxalaxxx podała link na fajne włoski tez chyba z Anglii. wydają mi się bardzo fajne.tylko nie wiem jak się je zakłada:( i chciałabym kolor miodowy blond, a tam nie widzę nic podobnego do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie sobie na YouTube clip in i od razu Wam wyskoczą filmiki, gdzie dziewczyny pokazują jak zakładają sobie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te włoski z linku co podala xxxalaxxx maja 8 tasm 150 gram jak bym znalazła np 8 tasm i 120 gram to chyba dla mnie był by najlepszy taki zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekviki a jesli chodzi o tapirowanie i pryskanie wlosów lakierem to przy metodzie clip in jest kanieczne jesli masz cienkie i rzadkie włosy moja kolezanka nawet to robi mimo ze ma dosc geste włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
niunia2233 w sumie mam cienkie włosy ale odkąd używam jedwabiu plus kosmetyki z farmony chyba tak to się pisze , to mam zdrowe miękkie włoski i wydaje mi się ze coraz grubsze się robią:) a jak dla ciebie 150 to za duzo to nie zakladaj jednego clip on i wyjdzie ci 120 gram;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własni ja tak myslalam ze jak bym sobie kupila zestaw o wadze 120 gr i nie załozyła jednej tasmy to by wyszło 100gr i by bylo idealnie ja miałam kiedys wlosy geste dlugosci tak do polowy pleców ale niestety choroba i 3 operacje i po wloskach zostalo wspomnienie zyłam nadzieja ze wloski wróca do dawwnej kondycji ale niestety minely dwa lata i nic wiec postanowiłam w inny szybszy sposób zapuscis włosy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a myślałaś żeby ziołami podnieść sobie włosy? w takim sensie ze fryzjerka robi taki zabieg i wizualnie więcej włosów jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
monikaaa153 oglądam rożne filmiki z tym hasłem co podałaś ale nie mogę znaleźć tego co przedstawia konkretnie tamten zestaw clip on :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiac nie słyszałam nic o takim zabiegu wcieram sobie olejek rycynowy w skóre i włosy zostawiam go na noc nie powiem ze nie bo wlosy nie sa juz tak tragiczne jak 2 lata temu gdy wypadło mi 2/3 aniolekviki a na czym polega ten zabieg albo jak sie nazywa to sobie o nim poczytam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
nie wiem jak to się nazywa niestety:( ciotka mojej siostry to stosuje co ma kilka włosów na krzyż ale jak coś się dowiem to dam ci znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×