Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Dominika867.
dostalam wlosy z long hira... wczesniej mialam z cosmoshopu i Bog wie z jakiego innego szajstwa.jesli chodzi o kolory wlosow czytac dokladnie z cosmoshopu kolor nr 2 jest identyczny a nawet ladniejszy z long haira. z long haira przy clipach sa dodatkowe spinki i widac ciut porzadniejszy zestaw niz z cosmoshopu. a sponki sa tak mocne ze hohoho:) narazie z long haira sa super ... ciekawe co o nich powiem za 4 miesiace hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super czyli mogę zamawiać kręcone ? szok ale się ciesze ja tylko wpadnie mi trochę kasy to zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x94652
Cześć kobietki. Ostatnio zdecydowałam się na przedłużenie włosów metodą clip on, aczkolwiek nie wiem, co będzie dla mnie lepsze i co będzie wyglądało efektowniej. Mianowicie waham się pomiędzy 45cm włosami o wadze 80g, a 50cm włosami o wadze 100g, które zapewne odrobinę bym wyrównała podcinając. Jak myślicie, który zakup będzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśśka
hej dziewczyny podpowiedzcie mi warto zamówić z cosmoshopu włosy syntetyczne? czy mocno róznia sie od naturalnych, głównie chodzi o to czy się błyszczą jak u laki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśśka
hej dziewczyny podpowiedzcie mi warto zamówić z cosmoshopu włosy syntetyczne? czy mocno róznia sie od naturalnych, głównie chodzi o to czy się błyszczą jak u laki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adson
Hej dziewczyny :) Zamówiłam klipy z Cosmoshopu 25cm bardzo jasny brąz do moich blond włosów i w miarę pasują :D Są super, i jak na moją głowę to za dużo jest tych klipsów :) ale mam bardzo małą i dlatego, i przy czole mam bardzo rzadkie i widać te spinki dlatego zakładam ze 3 taśmy na tył i efekt jest :) nie żałuję i polecam! Jestem przeszczęśliwa ale póki co sama ich sobie nie założę :D W końcu mam włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus Kleopatra
Jak masz mało włosów, to zaczynaj po bokach po prostu niżej przypinać te spinki. Podwójną tak na wysokości uszu, a pojedyńczą z centymetr wyżej. Powinno wtedy przykryć spinki, a włosów będzie więcej. Co do syntetycznych, to nie widziałam, ale raczej polecam naturalne. Syntetyczne to chyba takie włosy jak się idzie na jakąś jedną czy dwie imprezy. Jak się chce nosić częściej to naturalne na pewno dłuzej posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawlosy
do dziewczyny ktora zastanawia sie nad 45cm 80g zapewne z cosmo - BRON BOZE tyle wlosow przy tej dlugosci to smiech na sali, dla porownania doczepiane.pl ma zestaw 45cm 140g wiec pomysl jak przy nim bedzie wygladal ten zestawik z cosmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kasia
W "doczepianych" cena jest 255 zł za 140g , a w "cosmoshopie" 80g za 125,95 zł. Lepiej kupić w cosmo 2 zestawy, bo na się 130 g samych włosów za 250 zł. Ja mam cosmo te 80g i dla mnie wystarczą. Podwójny zestaw wyglądałby u mnie nienaturalnie. No i 125 zł różnicy to dla mnie za dużo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja84
Witam wszystkie miłośniczki doczepianych włosków metodą cllip in;) Ja zawsze marzyłam o długich włoskach, mam krótkie pocieniowane i nigdy nie mogę ich zapuścić,bo za szybko mi się nudzi i ciągle obcinam. Zawsze myślałam,że doczepiane włosy kosztują majątek aż Kumpela mi właśnie poradziła te włoski,nosi je od roku i jest bardzo zadowolona,farbuje je,nawet rozjaśniała,a włosy nadal wyglądają ok, choć już trochę się jej puszą,ale ma je rok,więc to już chyba nie dziwi,ja też je zamówiłam;) Włoski są z cosmoshopu,ja czekam na kolorek 613 jasny blond,bo się skończył,ale w następnym tygodniu maja już je mieć i mi je przysłać. Pytanie do was,mam włoski typu bob,z tyłu krótsze,z przodu dłuższe. Czy długość 45cm,waga 80g mi wystarczy i czy to będzie dobrze wyglądało?? Czy będę musiała te nowe włoski jakoś pocieniować by wyglądały naturalnie? Czy któraś z was ma też takie krótsze włoski do połowy szyji i nosi dopinki?? Jak to wygląda?? Z góry dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figoli
Dziewczyny pomozcie! Mam wlosy cosmoshopa, ladne ,dlugie, geste. Uzywam ich od 3 tygodni ale od kilku dni robia mi sie okropne kleby, jakby zlepiona wata .. nie na koncowkach lecz przy glowie na wysokosci uszu...umylam je 2 razy, nie uzywalam suszarki, porzadnie nawilzalam. Gdzie popelnilam blad?! Dlaczego niektorym z was clipy sluza rok przy codziennym uzywaniu, a niektorym miesiac? Czy wplyw na to moga miec upaly? Juz nie wiem jaka odzywke kupic, co mam robic zeby nie straszyc i nie czesac sie ukradkiem co 10 minut? Uzywam ich codziennie, sciagam do spania.....pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adson
Do Figoli: to może je przylakieruj lekko w tych miejscach i nie będą się robic kłęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclipin
"W "doczepianych" cena jest 255 zł za 140g , a w "cosmoshopie" 80g za 125,95 zł. Lepiej kupić w cosmo 2 zestawy, bo na się 130 g samych włosów za 250 zł." hahaha chyba raczysz zartowac 130g wlosow za 252zl kontra 125g wlosow za 255 zl a gdzie zmiescisz CZTERNASCIE (14) tasm i uwaga 30 KLIPSOW laczna waga dodatkow 30 GRAM to jakas parodia co wypisujesz chyba jestes z cosmo ! tylko debilka zdecydowalaby sie na takie rozwiazanie, przeciez to od razu widac ze lepiej zakupic 1 gruby komplet z doczepiane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po kilku myciach (chyba po 5) miałam problem z włosami z cosmo ale wydaje mi się, że problem tkwił w tym ze miałam zły szapon i złą odzywkę .. teraz po czasie inaczej bym o nich zadbała. Jesli robią Ci się kłeby to w sumie koniec. Nie zrobisz za wiele. Polecam odzywke nową w sprawy DOVE REPAIR - nawilży Ci je mocniej. Nie męcz się z prostownicą bo ona im juz nic nie pomoze. NIE POLECAM WŁOSÓW Z WWW.REMY-HAIR.PL - koszmar. kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figoli
:((((( szampon Pantente regenerujacy + odzywka do wlosow przedluzanych.....cackalam sie z nimi jak z porcelana.....raz dalam im wyschnac na ostrym sloncu...moze przez to robia sie kleby? Jestem wkurzona i rozczarowana, dalam 420 zl za komplet 220 gram z cosmoshopa. Powtarzam,ze wlosy sa ladne ...po 10 minutach musze je przeczesac bo strasze. Zamowie nowy komplet , nic innego mi nie pozostalo.... jak mam do cholery z nimi postepowac? Chyba juz ich nidgy nie umyje, jedyna gwarancja ze nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiaaaaaa
niestety ale jak zaczną sie raz kołtunić to już niestety nic nie pomoże. czytałam gdzieś że należy wodą z sokiem z cytryny polać włosy, pomogło ale tylko na chwilę. widzę że konkurencja pisze o remy-hair :) ja i wiele moich koleżanek jest bardzo zadowolonych z ich włosów. i polecamy je dalej, gdyż nosza się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclipin
jesli po 3 tyg wlosy padly to znaczy ze jest to wina wlosow a nie pielegnacji sprawa jest prosta jesli chcesz co 3 tyg wydawac 420 no to nie zmieniaj sprzedawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus Kleopatra
figoli a moze napisz do cosmo i coś ci poradzą? 420 zl to w końcu dużo kasy. ja bym spróbowała. myślę, że to sprawa pielęgnacji bo po 3 tygodniach niemozliwe żeby coś się ztało nawet z kiepskimi gatunkowo włosami ot tak. moze je tapirowałaś? albo sklejają się od potu teraz kiedy jest gorąco? kasiaclipin poziom twoich wypowiedzi jest żenujący. jak chcesz wyzywac ludzi od debili to rób to u siebie w domu, skoro stamtąd wyniosłaś taki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figoli
Zamowilam juz nowe clipy, pani z Cosmo poradzila wlosow po prostu nie myc bo tego nie potrzebuja.....ja mysle,ze zniszczyly sie na ostrym sloncu - po umyciu wystawilam je na ostre (35 stopni w cieniu) slonce i padly...no i upaly chyba tez maja swoj udzial, jak sciagam clip przy karku to jest taki zlepiony i skoltuniony ze brak slow.....pani z cosmo mowi,ze wystarczy im mycie co 4 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
Ja moje włosy myję raz w miesiącu, tak też mi poradzili w cosmo. W sumie za często lepiej ich nie myć bo się zniszczą, a w sumie czapki też nie pierze się codziennie. Farbowałam je, prostuję bardzo często i dają radę już czwarty miesiąc. Myslę, że jak je umyjesz i rozłozysz delikatnie rozczesane na ręczniku, to nic się nie stanie. Umyć jednak co jakiś czas trzeba, zwłaszcza jak przejdą jakimś nieciekawym zapachem. A jak farbowanie przeżywają, to od mycia też nic się nie stanie. Może się na tym słońcu po prostu spaliły? Mam inne pytanie. Jak sobie wpinacie spinki, żeby zrobić koński ogon? U mnie zawsze wtedy te spinki widać po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figoli
wandaibanda ja tak sobie to tlumacze ze mi padly na sloncu, zazwyczaj po umyciu ich rozkladalam je na reczniku w domu i tak sobie schly dosc dlugo bo sa bardzo geste...a na sloncu po pol godzinie byly juz wyschniete:/ mam nadzieje,ze tym razem pociesze sie nimi do konca roku chociaz...poki co strasze i co 10 minut musze sie czesac...a moze byc tak ,ze one sa po prostu za geste,jest ich za duzo i sie koltunia....? eee....ale na poczatku ich noszenia nie bylo problemow wiec od gestosc nie ma tu nic do rzeczy- tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja84
Do dziewczyn o krótkich włosach tzn takich do polowy szyi, co zrobiłyście żeby nie było widać tzw efektu czapki?? Czy mocno te clipy pocieniowalyscie i czy warto je tak obcinać,nie chce żeby były potem za krotkie,jak to jest u was;) clipy mam 45 cm z cosmo. I mam dylemat,bo ja widzę że to widać no i w dzień tak nie wyjdę. Zastanawiam się teraz czy je pocieniować,czy po prostu schować i poczekać aż włoski moje odrosną,będzie przynajmniej motywacja by je wkońcu zapuścić;) Jak je też farbujecie? Bo ja mam jasny beżowy blond,clipy były zbyt żółte to je pofarbowałam,ale nadal mają inny odcień i przez to ta "czapka" jeszcze bardziej się rzuca w oczy. Czy jak farbujecie jasną farbą to trzymacie tak samo długo jak na waszych włoskach?? Farbowałam tą samą co moje a i tak wyszły inne. Z góry dzięki za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam dwa razy włoski z www.hairservice.pl , teraz zamówilam włoski z www.cosmoshop.pl ... Moja pierwsze wlosy z hairservice to byly wlosy coloru #350, a więc rubinowo-rudy. Pofarbowałam je raz, myłam dosyć rzadko no i trochę posłużyły ale zrobiła się szczota. Drugie włosy również z hairservice, to był kolor #22, beżowy blond. Zestaw mały a więc 65gram, minus 15gram spinki, więc 40 gram ale nie wyglądało to aż tak źle bowiem moje wlosy są cienkie. Clipy te również pofarbowałam i tak samo jak rude, nie były już "sypkie/lejące" się, troszkę takie napuszone, ale 7 miesięcy przechodziłam w nich :). Moje obecne clipy z cosmoshop przyszly około 2 tyg temu, bylam u fryzjerki, pofarbowalam MOJE włosy na kolor jaki mają clipy - i jest bosko, fryzjerka dopasowala mi idealnie kolor :). Zobaczymy jak się wloski będą "zachowywać" przez najbliższe miesiące. Wrzucam zdjęcia: clipy z cosmoshop http://imageshack.us/photo/my-images/820/img00691201207161525.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/812/img00698201207161544.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/819/img00690201207161525.jpg/ Porównanie nowych włosów z cosmoshop i blond z hairservice [po 7 miesiac uzytkowania, kreceniu, farbowaniu etc] http://imageshack.us/photo/my-images/560/img00693201207161543.jpg/ końcówki wlosów z hairservice: http://imageshack.us/photo/my-images/687/img00695201207161543.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/534/img00696201207161544.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/843/img00697201207161544.jpg/ A i jeden zestaw z hairservice, który odesłalam bowiem kolor mi nie pasował: http://imageshack.us/photo/my-images/194/img00121201112161704.jpg/ Jeśli macie jakieś pytania etc piszcie, albo czy chcecie więcej zdjęć włosków etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda
Lila91 a jak pielęgnujesz swoje clipy? Często ich uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę je praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o pielęgnację to przede wszystkim jedwab, oraz odżywki w sprayu np Gliss Kurr [czarne opakowanie]. Moje blond clipy myłam baaaaaaaaaaaaaaaaardzo rzadko, bo zauważyłam, że to za bardzo im nie służy... W ogóle clipów nie należy myć często :). Oraz nie śpię w clipach, jak leje deszcz to albo w nich nie wychodzę, albo po prostu chowam pod kapturem etc, aby nie zmokły :) Nie pryskam też na nie lakieru do włosów. Najbardziej clipy niszczył farbowanie, więc zobacze jak się będą trzymać moje nowe clipy, których nie mam zamiaru farbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy soczek
Dziewczyny dopiero dziś znalazłam to forum, a jako że widzę iż większość Was jest dobrze zorientowanych w temacie proszę o pomoc :) Mam dość cienkie i słabe włosy, długość do ramion. Za 1,5 miesiąca mam ślub i chciałabym w tym dniu mieć fryzurę, której niestety nie uzyskam ze swoich włosów. Cos na wzór http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/odcienie-blondu/loki/fryzury-slubne/upiecia/damskie/asymetryczne/fryzura1391654.htm Zastanawiam się na zakupem klipów. Proszę pomóżcie z której firmy włosy są najlepsze, tzn. takie które będę mogła ufarbować żeby mieć identyczny kolor ze swoimi, no i takie które będę pokręcić trochę? Myślę że długość dla mnie najlepsza by była 55 cm. Przy takiej długości jaka powinna być waga tych włosów aby nie były za cienkie, ale też nie za grube aby nie wyglądały na bardzo sztuczne? Błagam Was o pomoc, bo czas leci a ja robię się coraz bardziej zdesperowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci polecam włosy z www.doczepiane.pl , albo www.cosmoshop.pl , włosy 100 gram :) parę postów wyżej wrzuciłam zdjęcia moich clipów własnie 50cm, 100 gram , kolor ciemny blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jaki kolor chcesz pofarbować? Nie lepiej pofarbować swoje włosy pod kolor clipów? Farbowanie zniszczy je w pewnym stopniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy soczek
Mój kolor włosów to ciemny brąz i takie też zamierzam kupić włosy, ale chcę mieć jakąś asekurację gdyby odcień się różnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×