Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

hej dziewczyny, zamówiłam dziś włoski z hairstyle no i zobaczymy, jutro mają byćjuż się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaalcudia
daj znać czy warto jak dojdą :) jaki masz kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedłużałam ostatnio włosy metodą Cre Cap i powiem szczerze że jestem naprawde zadowolona. Jako zwolenniczka przedłużeń jestem osobą dość wymagającą . No i powiem szczerze, że nigdy chyba nie byłam w 100% zadowolona ze swoich przedłużeń. Teraz nosze włosy Cre Cap i chyba poraz pierwszy na nic nie narzekam. Naprawde super metoda, włosy się nie placzą, nie wypadają mi pasemka no i nie mam włosów pozlepianych keratyną lub innym badziewiem. Z tego co wiem włosy te bardzo łatwo tez się ściąga bez użycia chemicznych substancji...pożyjemy zobaczymy- ale póki co super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, zamowilam nr 613 z hairservice. Zobaczymy, czy bedzie pasowal bo ja mam bardzo jasny blond i nie wiem, czy trafilam z odcieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przyszły mi włosy dziś z hairservie. Ilość mi odpowiada, odcień również. Włoski śłicznE, tylko ja mam baaardzo rzadkie włosy rzadze niż myślałam bo jedna taśma mi delikatnie prześwituje muszę dobrze natapirować włosy,żeby nie była widoczna. Ogólnie to zazdroszczę dziewczynom, które mają naturalnie długie włosy. Ja się stresuję,że cipsy bedzie widać. Aha moje włosy sięgają do szyi i musiałam nieco pokręcić prostownicą moje włosy i clipy żeby różnica nie była aż tak widoczna. Mam małą głowę więc taka iość włosów odpowiada tylko mówię, msiałam górę trochę podtapirować i nałożyłam cienką opaskę gdyby na dworze mi coś podwiało. Nie wiem jeszcze czy jestem zadowolona, czy nie bo martwi mnie to, że tą jedną taśmę tak widać :( nie jest za wysoko wpięta tylko ja mam tak mało włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaalcudia
a masz włosy proste czy cieniowane? Ja cieniowałam ale minęło już jakieś prawie 5 miesięcy i teraz zapuszczam bez cieniowania, więc czy jest sens kupowania włosów do moich już troche wycieniowanych? I czy można zrobić warkocza mając te dopięte włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można bez problemu zrobić warkocza, kucyka. Moje włosy odrawstają z boba, ale po przypieciu cipów delikatnie podkręcam je prostownicą i jest super. tylko,że dosyć rzadkie są gdybym miała swoje gęstrze ta ilość nie nadawała by sie do przedłużenia bo głupio by to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosy CLIP IN
Hej ;) Tak te włosy są na pewno lepsze niż doczepianie na keratynie bądź ringach ;/ strasznie się niszczą po zdjęciu ich, wiem coś na ten temat bo sama nosiłam. Kupiłam włosy CLIP IN i jestem zadowolona ;) wiadome też w jakimś stopniu niszczą włosy bo przeciążają własne naturalne ale raczej nie zrezygnuje z tej metody ;) zdejmuje i zakładam kiedy chce ;) bardzo polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisolek
hej :) ja własnie dostalam swoje wlosy ktore zamowilam na doczepiane.pl i jestem mega zadowolona :) wlosy sa piekne i grube. moje wlasne mozna zaliczyc do dosyc cienkich wiec nie wiedzaialam ile gram powinny miec dopinki. wzielam na oko, 45cm i 140g i jest mega efekt :) nawet o ciut za duzo moze albo poprostu nie jestem pprzyzwyczajona do tak gestych i dlugich wlosow :P ale to dobrze ze sa geste bo mam zamiar je pocieniowac troche zeby lepiej stapialy sie z moimi bo moje sa troche za ramiona. ogolnie to byly dobrze zainwestowane pieniadze i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kilo
nie wiem czy to jakieś jaja czy co - ale : 1 . kupiłam sobie lokówkę z Babyliss, stosowana w salonach fryzjerskich. i UWAGA! moje włosy naturalne bez problemu poddały się kręceniu - natomiast "naturalne" z COSMOSHOPu - popaliły się przy najniżej temperaturze!!! 2 . poszłam do fryzjera by przetestować włosy - miał mi je rozjaśnić o ton, same kóńcówki...i co się okazało? - włosy nie są "naturalne"!!! kolor nie złapał! fryzjer podsumował że to syntetyk bo inaczej zachowują się włosy naturalne. COSMOSHOP to jakaś pomyłka!!! dziękuję , dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo nie jest takie zle
2 kilo, ja mam juz trzy zestawy z cosmoshopu i caly czas je krece na lokowce (tez mam lokowke babyliss, nie jakas super profesional ale ma powloke ceramiczna) krece je na temp ok 180 st i nic sie nie dzieje z nimi. Ewentualnie koncowki troszke sie zniszczyly ale zaznaczam ze wlosy mam juz prawie od roku. Koncowki podcinalam pare razy i w efekcie sa krotsze niz byly na poczatku ale trzyaja sie b. dobrze. Moze na jakis slaby zestaw trafilas? ja mam kolor czarny. Jedyne zastrzezenie to gestosc wlosow z cosmo. Nie podobaja mi sie ze to sa takie piora wystrzepione. Jak sie zalozy pojedynczo te tasmy to wlosy wygladaja jak miotla albo jak u wiedzmy - o razu sie pozna ze to przedluzone. Ja robie tak, ze zszywam po dwie tasmy i podcinam koncowki wtedy sa gesciejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuska_marina
hej Dziewczyny :) Prosze Was o porade gdyz juz dawno wypadlam z rynku clip in,a bedac w PL chce je zakupic. Ktorego allegrowicza/sklep/dostawce polecacie ? slyszalam o cosmoshop, doczepiane.pl a co mysliscie o tym ? http://allegro.pl/clip-in-100-naturalne-wlosy-najgestsze-120g-44cm-i3217119480.html Podobno pod tym nickiem kryje sie dawny sprzedawca "sandritka" Mialam stycznosc z jej produktem i chyba bylam w sumie zadowolona. ale obecnie slysze wiele niepochlebnych opinii, hmm no wiec jak to jest ? Zalezy mi na wlosac 145 cm max 150 ale zeby mialy ponad 100gram oraz kolor blond 18 :) cena nie gra roli chce naprawde byc zadowolona uzytkowniczka wlosow clip in gdyz biorac pod uwage inne metody clip in sa o wiele tansze i wydajniejsze. Wczoraj czytalam o Great Lenght metoda multisonic SWIETNE ! ale jak mam wydac 3000 na pol roku to wole nawet 500 na dobre clip in i je wyrzucic za kolejne pol roku przy "ostrym" uzytkowaniu Poradzcie cos ! :) Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kilo
....brak obalających argumentów. czas na przetestowanie doczepiane.pl. przy okazji proszę o podrzucenie jakiś info na ten temat. ktoś ma jakieś doświadczenie w doczepiane.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam włosy ze Star my Hair i jestem mega zadowolona, wcale siano się nie robi jak masz ładnie wyczesane no chyba że po kilku godzinach i po wietrze to mam szczotkę zawsze przy sobie przynajmniej miałam blisko do sklepu i mogłam popatrzeć, wybrać odpowiedni kolor, przymierzyć i kupić więc mi to odpowiadało. Ja z allegro nie zamówię chyba nigdy przyślą mi zły odcień i bujaj się potem i odsyłaj, a zawsze na obrazkach jest inny odcień. Nie porównujcie włosów do majtek bo majtki zakładacie gdzie indziej a nie na głowę, no chyba że ktoś zakłada potem je na głowę, włosy są przymierzane jak coś klientkom raz, a skąd wiecie że te wasze niby włosy też nie są już przymierzane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam włosy ze Star my Hair i jestem mega zadowolona, wcale siano się nie robi jak masz ładnie wyczesane no chyba że po kilku godzinach i po wietrze to mam szczotkę zawsze przy sobie przynajmniej miałam blisko do sklepu i mogłam popatrzeć, wybrać odpowiedni kolor, przymierzyć i kupić więc mi to odpowiadało. Ja z allegro nie zamówię chyba nigdy przyślą mi zły odcień i bujaj się potem i odsyłaj, a zawsze na obrazkach jest inny odcień. Nie porównujcie włosów do majtek bo majtki zakładacie gdzie indziej a nie na głowę, no chyba że ktoś zakłada potem je na głowę, włosy są przymierzane jak coś klientkom raz, a skąd wiecie że te wasze niby włosy też nie są już przymierzane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam włosy ze Star my Hair i jestem mega zadowolona, wcale siano się nie robi jak masz ładnie wyczesane no chyba że po kilku godzinach i po wietrze to mam szczotkę zawsze przy sobie przynajmniej miałam blisko do sklepu i mogłam popatrzeć, wybrać odpowiedni kolor, przymierzyć i kupić więc mi to odpowiadało. Ja z allegro nie zamówię chyba nigdy przyślą mi zły odcień i bujaj się potem i odsyłaj, a zawsze na obrazkach jest inny odcień. Nie porównujcie włosów do majtek bo majtki zakładacie gdzie indziej a nie na głowę, no chyba że ktoś zakłada potem je na głowę, włosy są przymierzane jak coś klientkom raz, a skąd wiecie że te wasze niby włosy też nie są już przymierzane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia88
sandritka daruj sobie ta nachalna reklame kazdy wie ze to ty naganiasz na sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia88
sandritka daruj sobie ta nachalna reklame kazdy wie ze to ty naganiasz na sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia88
sandritka daruj sobie ta nachalna reklame kazdy wie ze to ty naganiasz na sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia88
sandritka daruj sobie ta nachalna reklame kazdy wie ze to ty naganiasz na sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka16
Dziewczyny co myślicie o włosach z doczepiane.pl? Warto tam kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi9898
Ja kupilam ostatnio najwiekszy zestaw na doczepiane.pl ....................... Gówno nie wlosy. Jestem mega w****iona i wiecej nie dam sie nabrac na to gowno. Wystrzegajcie sie tych 'wlosow naturalnych' !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam długie i dość gęste włosy i zastanawiam się czy jedna lub dwie dopinki w zupełności mi nie wystarczą żeby je bardziej zagęścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj zazdrosna konkurencja znowu się ujawnia - doczepiane.pl to najlepsze włosy w Polsce wystarczy poczytać SENSOWNE opinie a wpisy "Pań" z konkurencji które z piana na ustach próbują oczerniać konkurencje, jakie to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensowną opinią jest to, że doczepiane.pl są na samym końcu jeśli chodzi o sprzedaż włosów na allegro... dlaczego? bo to lipa:) trzeba zająć się robotą a nie pisaniem pierdół na forach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi, który zestaw 55 cm poleciłybyście najbardziej? Cena do 200-250 zł. Najbardziej zależy mi na tym żeby włosy były gęste oraz żeby się nie plątały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Ja mam 3 lub 4 zestaw z cosmo i naprawdę nie narzekam. Obecne klipy mam od września chyba 2012r. i są super. A dodam, że prawie co dzień traktuje je prostownicą! I wcale rzadko ich nie myje, no i farbuję co pewien czas, bo jednak kolor przy myciu wypłukuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwadratuszka właśnie już kiedyś miałam z cosmo 2 zestawy- jeden był bardzo dobry, a drugi szkoda gadać- strasznie się poplątał w krótkim czasie. a k8accesroize co o tym sklepie myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka ja dopinki nosze juz 3 lata i mialam z firmy long hair,cosmo,star my hair i szczerze sie przyznam ze teraz stawiam tylko na long hair włosy z tej firmy sa najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosomaniaczka
mam do sprzedania lub zamiany wlosy clip in kupione wczoraj , sa koloru jasny braz, sa to nowe wlosy w 100% naturalne , chetnie wymienie sie na blond !! jesli chcialby sie ktos wymienic lub kupic prosze dzwonic 518954292 cena do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×