Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość aniolekviki
no fakt jestem tak zakochana ze nie myślę :p ale po ślubie mi się to zmieni;p a ty jakie niunia2233 wybrałaś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle o tych z cosmoshopu sredni brąz długosc 42-45 bede zamawiac po 14 maja tak wiec mam jeszcze czas na podjecie ostatecznej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
ja się waham miedzy tymi : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1008450981 czyli Przedluzanie*wlosy ClipIn*REMY*8Tasm*50cm*150gram lub http://www.cosmoshop.pl/p/21/15/zestaw_clip-%20in_d%20ługość_42-45_cm_kolor_04-_średni_brąz-45_cm-clip_in%20_clip_on.html czyli Zestaw Clip-in, długość 42-45 cm kolor #04- średni brąz. no i dalej nie wiem które najlepsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
ja się waham miedzy tymi : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1008450981 czyli Przedluzanie*wlosy ClipIn*REMY*8Tasm*50cm*150gram lub http://www.cosmoshop.pl/p/21/15/zestaw_clip-%20in_d%20ługość_42-45_cm_kolor_04-_średni_brąz-45_cm-clip_in%20_clip_on.html czyli Zestaw Clip-in, długość 42-45 cm kolor #04- średni brąz. no i dalej nie wiem które najlepsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zakupiłam Clip in. Troszkę kolor nie ten, ale swoje pofarbuję i będzie super :) Ja się tylko cały czas zastanawiam jak mam dbać o te włosy. Jakiego szamponu, odżywki konkretnie używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
widzę ze temat na razie zamarł:) dalej zastanawiam się nad tymi włosami;/ czekam na razie jak będzie dostępny kolor taki jak chce tych 150 gram a z drugiej strony boje się ze to będzie za dużo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalowa
a ja mam bardzo wielki problem. kupilam wlasnie takie wloski i troche sie swieca, nie wiem za bardzo co moze je zmatowic:( prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalowa
no niby naturalne z lekka domieszka syntetyku, wywalilam na nie prawie 100 i troche mi szkoda ze tak szczerze mowiac to taki bubel dlatego chcialabym wiedziec czy jest moze jakis cudowny sposob zeby one sie tak nie swiecily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syntetyki maja to do siebie ze sie swieca ja sie nie znam na syntetykach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalowa
niech mi ktos pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie chce już zamówić swoje włoski z cosmoshopu to będzie na pewno blond, tylko powiedzcie mi, czy mam się kierować kolorem pokazanym na głównym zdjęciu, czy tym gdzie jest pokazane pasmo? Bo na obu zdjęciach te kolory różnią się od siebie i nie wiem, czy wybrać jasny blond czy może bardzo jasny, bo na tych zdjęciach gdzie są pokazane same pasma te kolory mało czym się różnią, a na zdjęciach głównych widać dużą różnicę. mam nadzieję, że mniej więcej wiecie o co mi chodzi, bo się tutaj tak pomotałam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaa135 ja zamówilam włoski od nich sa naprawde super kieruj sie kolorem pasemka moje wlosy średni braz byy troszke jasniejsze w rzeczywistosci nie wiem jak to ma sie do bladu jak zamowisz i kolor bedzie nie ten to wymienią lepiej kupic jasniejsze i ewentualnie podfarbowac bo z rożjasnianiem juz jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz tez skontaktowac sie ze sprzedawca napewno coś doradzi :) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorka
Ej ludzie, piszcie na tym forum a nie na jakiś beznadziejnych "forumiarzach". Tutaj mamy swój długi temat z wieloma informacjami, a jakieś trolle wklejają bez sensu linki do innego forum- zresztą beznadziejnego i nieprzejrzystego. Co CLIP IN- to kupiłąm od dawnej Sandritki czyli Clip-In i nie jestem zadowolona. Mam te włosy dłużę, czyli około 50 cm i jest ich straszliwie mało, na tych zdjęciach co ona ma na aukcji, to na pewno ma z 3 zestawy na głowie. Pieniądze wywalone w błoto, bo nie mam teraz kasy na kolejne zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorka
zabokowali mnie na forumiarzach bo oferowalam swoje uslugi...ale to b.fajne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×