Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

niunia, a mogłabyś mi powiedzieć coś więcej o tych włoskach? ile już je masz? spineczki są grube? nie widać ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
jaki rozmiar klipsy powinny mieć?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
jaki rozmiar klipsy powinny mieć?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a jakie zamowilas wlosnki link zapodaj i wymiary towarku wszystkie:)oraz oponie o nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa wloski mam jakis tydzien były juz raz farbowane i nie stracily na tym nic a nic nadal sa mieciutkie jedyne co to troszke sie po myciu konce pofalowaly ale po wyprostowaniu oczywiecie jedwab wtarłam maja znowu prosta strukture (czytalam gdziec ze to normalne ze sie troszke moga pofalować ) waga włosków jest dla mnie idealna wloski wygladaja naturalnie, spinki sa rozmiaru M nie widac ich wogóle nie ciagną mnie ta medoda naprawde jest rewelacyjna zamierzam zamówic sobie jeszcze jeden zestaw 38-40cm do noszenia na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
dzięki:) szkoda ze tak malutko kolorów tu jest.nie są za cienkie ?a te włoski to dokąd je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) aa mam jeszcze pytanko nie orientujesz się może, czy tam można robić przelewy za te włoski ze wszystkich banków? Bo w płatnościach nie ma tego, gdzie mój brat ma konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manikomio
Hej dziewczyny Jakiś czas temu kupiłam te włosy, http://www.allegro.pl/item986482565.html jedna z dziewczyn tu tez je ma i chwaliła sobie ze są ekstra, ale niestety, syntetyki to syntetyki, fakt jak je kupiłam były miękkie i błyszczące, nawet po codziennym czesaniu.Niestety po miesiącu zaczęły się strasznie plątać, zmatowiały a w dotyku przypominają szczotkę. Drugi raz kupiłam syntetyki i cholera dobrze mi tak, bo znowu to samo. I dzięki Bogu ze włosy były takie grube bo wypadają garściami, mój facet się wkurza że zbiera je ciągle z podłogi . Nie wiem już co mam robić:( Polecacie jakieś naturalne ale z którymi na sto procent nic złego się nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manikomio
niunia2233 a co Ty za włoski masz ze tak zachwalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaa jesli nie masz konta w ich banku to z innego przelew tez mozna zrobić są to przelewy tzw. zewnętrzne :) Ja mam naturalne włoski :) juz kilka razy pisalam gdzie zamowialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dopiero tydzień te włoski ale wiem ze trzeba o nie bardzo dbac jedna z fryzjerek polecila mi zebym je od czasu do czasu zostawiała w kompieli z odzywki na noc wtedy te wloski są lepiej nawilżone i nie matowieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha monikaaa a jesli nie chcesz robić przelewu baonowego to wystarczy ze na poczcie wypelnisz druk ,,polecenie przelewu" z numerem konta sprzedawcy i swoimi danymi i u nich zaplacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia ile czekałaś na swoje włosy? Złożyłam wczoraj zamówienie i mam nadzieję, że będą jeszcze w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
ja kupiłam wczoraj a dziś dostała:)tylko jeszcze nie odpakowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
paczkę otwarłam ale włosy nie.wydają mi się zbyt cienkie..według mnie 65 gram to mało. nie wiem co zrobić z nimi czy otworzyć czy odesłać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej potapirowac wlosy od nasady po czy w tak zwany tapir wpiac klipsy sprawdzone i dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
i przez to będę mieć więcej tych włosków? chciałam je w czerwcu założyć na wesele ale wydaje mi się ze naprawdę zbyt mało jest ich;/a nie chce mieć cienkie włoski na końcach tak jak bym miała nitki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoje włosy masz grube czy cienkie? jeśli grube to na samym starcie błędem było kupowanie clipów o wadze 65g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
włosy mam średniej grubości ani nie za grube ani nie za cienkie:)to 65 wydaje mi się za cienkie a paczki nie otwierałam żeby mieć możliwość zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz grube wlosy to moze byc dla ciebie za mało widziałas moje zdjecia ja mam rzadki włosy i dlamnie zestaw jest w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, możesz wstawić jakieś zdjęcia przed i po założeniu clipów? :) aniolekviki jeśli rzeczywiście włoski są za rzadkie to może dokup sobie kilka taśm na allegro? Z tego co się orientuję, to są pojedyncze taśmy do kupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
nie mam wcale grubych włosów raczej takie średnie bliżej im cienkim niż grubym:) bardzo zależy mi na zagęszczeniu i przedłużeniu włosów oraz żeby końcówki były grubsze a tu wszystko takie rzadkie jest w tym opakowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×