Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość aniolekviki
pokazała bym was moje włoski ale wszystkie moje foty mam od przodu a nie z tylu:)co najwyżej z boku:)wiec nie będzie widać zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
to podać maile to wyśle;p tylko nie śmiać się z mojego wyglądu :) niunia2233 ile te włosy twoje waza bo wcale na rzadkie jak moje nie wyglądają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waża 65gr są to włoski z cosmoshopu w tym ze przed pierwsza koloryzacja wczoraj znowu farbowałam i nic sie z nimi nie stala sa miekie i delikatne kolor idealny jak moje własne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się nie mogę doczekać aż moje przyjdą :) mam nadzieję, że jutro już będą, bo po prostu nie wytrzymuję z tej niecierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekv jak przyszła paczka to tez wygladalo jak by ich bylo mało dopiero jak otworzyłam i rozprostowalam to to juz bylo lepiej jak zalorzylam na glowe to dopiero stwierdzilam ze jest ok :) jak nie jestes pewna to nie otwieraj paczki i odesli włoski a jesli stwierdzisz ze dokupisz sobie na allegro jeszcze pojedyncze tasmy to uważaj na kolor bo moga sie różnic od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni szybko realizuja zamowienie ja czekalam 1 dzien i bylam strasznie zaniepokojona czy waga bedzie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
pomijając to ze myślałam ze to będzie bardziej brąz niż blond to dalej nie wiem co z tymi włosami;p na mój szwagier jak dowiedział się ile kosztowały i za ile chce kupić nowe to takie gadanie było ze szok;p to nie moja wina ze ja więcej wydaje w miesiącu niż on zarabia i stwierdził żebym sobie włosy zapuściła albo psa ogoliła by mieć dłuższe włoski;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co go to obchodzi niech sobie co innego ogoli :):):) ja ma zamiar kupic jeszcze jeden zestaw ten krótszy i nosic go na codzien a ten zostawic na specjalne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ile dałas za wlosy to niezbyt wygórowana cena sa przecierz wloski 5 razy drosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
dałam 130 ale chce kupić jeszcze te za ponad 250 zł, widziałam na allegro clip on za 2.100 tys zł aż mnie zatkało;p faceci chyba nie rozumieją tego ze kobiety bardziej dbają o swój wygląd i więcej wydaja:) dobrze ze mój narzeczony nie jest jak mój szwagier bo inaczej do tej pory nic nowego bym nie miała prócz narzędzi itp które tyknąć i tak nie mogę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a Wy skąd jesteście? Ja z Radomia, włosy zmówiłam przedwczoraj i jeszcze nie przyszły. Nie wiem, za daleko mieszkam czy co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w prawdzie tyle za włosy by mnie dała ale owszem sa dziewczyny które wydaja 2000zl za przedłuzanie przez niektórych poprostu zazdrośc przemawia ze ktoś sobie może pozwolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
nie którzy uważają ze to strata kasy przecież wystarczy szare mydło i woda a po co poprawiać swój wygląd i kupować np clip on przecież włosy same urosną:) dla mnie ponad 2 tys za same clip on to duża przesada ale ludzie kupują :) ja mieszkam miedzy Krakiem a Katowicami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
kilka godzin spędziłam chodząc od fryzjera do fryzjera i dowiedziałam się ze włosy niby naturalne w 100% to więcej mają syntetyku w sobie niż naturalności.. aż mi się zrobiło słabo jak usłyszałam to kilka razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłka nareszcie przyszła :D włoski będę miała dopiero jak moja mama wróci z pracy, bo zamówiłam na adres jej firmy bo mnie całe dnie nie ma w domu jak zobaczę i przymierzę to od razu Wam napiszę relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
stwierdziła ze to jest mieszanka naturalnego z syntetykiem oraz naturalne włosy są kilka lub kilkanaście razy droższe.poszłam zapytać się czy 64 gram wystarcza na przedłożenie moich włosów a dowiedziałam się ze jednak nie są takie naturalne. dalej nie wiem czy wystarcza czy nie , zdania są podzielone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pójdziesz do perukarza to tam pasemko wlosów naturalnuch słowiańskich kosztuje 10zl czyli 100 pasemek 1000zl no wiec możesz sobie sama odpowiedzieć jesli mieszanka to dobrej jakosci bo syntetyków nie można farbowac nie przyjmuja wogóle farby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
to mnie pocieszyłaś:) dla mnie jak piszą naturalne to naturalne syntetyk to syntetyk nie znam się na tym wiem tyle ze syntetyki do niczego nie nadają się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnesss
ja tam mam syntetyki JAK NATURALNE, juz od poniedzialku ;D musze przyznac ze jestem szczesliwa, znajomi mowia ze mi ladnie it o mnie bardzo buduje:) na poczatku sie platały, owszem ale teraz w ciagu dnia majac doczepke na glowie rozczesze je z 2-3 razy dziennie i jest ok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolev jak kupisz te włoski co waza 150gr i kosztuja ponad 200zł to myslisz ze jakie beda ?? jak kupisz takie co waza 50gr i kosztuja 500-600 zł to mozesz byc pewna ze kupujesz naturalne włoski :) te włoski co ja mam podobały sie fryzjerce powiedziała ze jak za taka cene to sa naprawde swietne a reszta wyjdzie w praniu czy po miesiacu czy po trzech nadal beda sie nadawac do noszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
jakie bym nie kupiła to pewnie i tak w 100 % bym nie była zadowolona:) bo ja muszę zawsze trochę po narzekać po smucić się by później cieszyć się z danej rzeczy;p a tak poważnie. naturalnych od syntetyków nie odróżnię , jak np na allegro pisze ze włosy są naturalne to wierze w to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dokonca wierze predzej ze sa mieszane ale oni tego nie podadza przecież no chyba ze napiszesz do sprzedawcy ze chcesz kupic naturalne włoski a nie mieszane to moze wtedy napisze prawde :) ja tez taka jestem ze lubie ponazekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerkaaa
Dziewczyny jestem fryzjerką, podczytuję sobie Wasz wątek i nadziwić się nie mogę głupocie innych fryzjerów. Jeśli włos przyjmuje farbę oznacza to, że jest w 100% naturalny- innej możliwości nie ma. Nie wiem jak ktoś "na oko" może stwierdzić, że włosy są mieszane- mikroskop ma w oczach czy jak? Jeśli włosy reagują na farbę, to oznacza że są naturalne, bo z syntetyków farba po prostu spływa. Jeśli ma się mieszankę i się takie włosy zafarbuje, to wtedy farbę złapią tylko włoski naturalne, a syntetyki zostaną takie jakie były. Inną prostszą metodą sprawdzenia czy włos jest syntetyczny jest podpalenie małego kosmyka- jeśli się stopią (wtedy zostaje mała twarda, niemożliwa do zgniecenia kulka) i zaczną śmierdzieć plastikiem, to znaczy że są syntetyki, jeśli się całkowicie spalą i to co z nich zostało można rozetrzeć w palcach na czarnosiwy proszek a przy tym mają charakterystyczny dla palonego białka zapach to macie naturalne. Wydaje mnie się, że wielu fryzjerów walczy z clipami (moich kilka koleżanek tak robi) bo im to odbiera klientów na mikroringi, keratynę i ultradźwięki - a na tym zarabia się najwięcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli moja fryzjerka miała racje ze tylko naturalne włosy da sie zafarbowac a syntetyki nie moje włoski wszystkie ,,chwycily farbe" nie ma tak ze połowa zmieniła kolor a polowa nie :) ja kiedys miałam w rece syntetyk i te włoski były grubszej strukture i były sztywne a po potraktowaniu ich prostownica nagrzana ponad 200stopni skrecały sie i zrobiło sie z nich siano ja nie twierdze ze moje włoski sa super jakosci ale za ta cene i odpowiadaja a po drugie jesli naturalne włosy były takie tanie to kobiety nie sprzedawały by swoich naturalnych długich włosó bo bylo by to dla nich nie opłacalne zgadzam sie z paniom powyzej faktem jest to ze clip in robi konkurecje fryzjerom bo w koncu kradna im pieniądz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerkaaa
Ja używam tych włosów do okazjonalnych upięć, na wesela, studniówki itp. Natomiast dużo fryzjerów doradza inne metody przedłużania, bo na clip in mamy marżę jakieś 50 zł, a przy przedłużaniu innymi metodami około 500. Ale uważam, że nie ma co nabijać klientów w butelkę, bo na tym się długoterminowo traci. Tak więc fryzjerzy którzy twierdzą, że włosy syntetyczne można farbować są albo niedouczeni albo złośliwie walczą z konkurencją. Nie ma tu znaczenia czy włos syntetyczny jest gorszej czy lepszej jakości, zawsze są to jakieś syntetyczne a nie białkowe tworzywa, więc farba nie ma jak wniknąć w strukturę takiego włosa. Te włosy syntetyczne to się produkuje z danego koloru tworzywa i nie ma możliwości zmienienia go przez jakiekolwiek farby do włosów. Trzeba by zastosować farbę olejną ;) , która nie wnikała by we włosy tylko pozostawała by na nich jak na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×