Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Ja swoje clipy kupiłam bo w czerwcu i lipcu ide na wesele chciałam stworzyć jakas super fryzure :) najpierw myslalam ze uniose włosy do góry i zepne na boku w kitke a teraz mam nowa wizje w prawdzie nie wiem czy wyjdzie chce uniesc wlosy do góry i je spiac reszte zostawic rozpuszczona i zrobic z niej loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika.....
Popieram zakup oryginałów, mniej kłopotów później. www.twojekaprysy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
jednak zaryzykowałam i otwarłam.włoski są idealne:) jeden grzebyk zepsuty jest ale sprzedawczyni obiecała ze wyśle nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
pomijając to ze muszę zapłacić za koszt przesyłki;p ale 10zl to nie wielkie pieniądze, tylko zastanawiam się gdzie kupić nitki w takim kolorze blond:) włoski nie mam zamiaru ściągać z głowy na razie :)siostra zakładała mi je 40 minut podobno, tak stwierdził narzeczony;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nitkom zobacz w pasmanteri ale ja bym to przyszyła białom i tak nie bedzie tego widac pod włosami :) o rety ja swoje 1 raz zakładałam nawet nie 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a mi siostra ubierała ścigała kilka razy;p bo dla mnie cały czas złe było;p jak będę szla na wesele to fryzjerki mi to założy ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z nich mega zadowolona :D nie przypuszczałam, że będą takie ładne i gęste :) tylko nie wiem czemu ale obchodzę się z nimi jak z jajkiem :P ciągle mam wrażenie, że zaraz mi się poplączą czy coś. Wydają mi się takie delikatne.. ale jestem po prostu przeszczęśliwa :D muszę je jeszcze tylko delikatnie przyciemnić, bo jednak są za jasne nie zniszczy mi ich za bardzo farba? jedyną wadą jaką w nich widzę jest to, że niektóre klipsy dosyć ciężko mi się zapinają ;/ no i sama nie umiem ich sobie jeszcze za bardzo wpinać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaa ja farbowałam je 2 razy i nic sie nie stalo może wybierz farbe ktora nie zawiera dużo amoniaku a o spinki sie nie martw kilka moich tez sie ciezko zapinała teraz jest juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem zadowolona :D:D mam naturalne, czarne, ale niezbyt gęste. Może to lepiej bo moje włosy są cieniutkie i normalnie to wygląda :P ahaa i mam je już ponad rok a są jak nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamela
A jak Wam długo szły włoski z COSMOSHOPU ? Ja jutro będę zamawiać, a mam imprezę w piątek i się zastanawiam czy mi dojdą. Ja też je będą farbować, bo mam nietypowy rudy kolor i takiego nigdzie nie znajdę. Zastosuję tą samą farbę Pallete jaką używam do swoich włosów, mam nadzieję że wyjdzie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
a mi szły 1 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamela
No to mam nadzieję, że do tego piątku dojdą :) Zamówiłam sobie te o długości 44 cm i mam nadzieję że będą tak do łopatek- mam 172 cm wzrostu. Ma któraś z Was te najdłuższe? Jak te będą fajne to sobie tamte planuje kupić na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nawet myslałam zeby zamówic ten zestaw 50cm i zrobic z niego loki ale nie maja ciemnego brazu :( ostatnio kupilam średni braz i musiałam farbowac 2 razy jak bym wziela ciemniejszy kolor to wystarczy jedna koloryzacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy
Dziewczyny gdzie znalazłyście włosy o wadze 150gr? Ja ostatnio zamówiłam na allegro ale zamiast 150gr dostałam 100gr:( Ponad rok temu zamówiłam dwa zestawy włosów jeden z włosów syntetycznych a drugi z naturalnych. Syntetyki po 2 miesiącach nadawały sie tylko do wyrzucenia, naturalne do tej pory wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta metoda niszczy wlosy naturalne? Moich mam sporo, ale sa dosc cienkie i podatne na niszczenie dlatego bardzo prosze o opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
jak dla mnie tak samo niszczy jak zwykle spinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaa
jak myślicie czy te włosy są warte swojej ceny? http://www.cosmoshop.pl/p/19/22/zestaw_clip-in_długość_50-52_cm_kolor_16-_średni_blond-50_cm-clip_in_clip_on.html pierwszy raz kupuję takie włosy i za bradzo nie orientuję się w cenach, jakości itd. czy może lepiej coś z allegro?! proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
ja właśnie kupiłam te włoski tylko krótsze, jak dla mnie wystarczające są:) kolor według mnie piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaa
no włanśnie ten kolor jest tylko w długości 50-52, a też wolałabym krótsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy
aniolekviki ja właśnie u tego sprzedawcy kupiłam włosy i zamiast 150gr było 100gr. Warzyłyście włosy które kupiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie ważyłam swoich włosow nie miałam takiej potrzeby :) jadzia mozesz zawsze podciac włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
po co kupować dłuższe i obcinać jak można kupić te włoski co podałam bo to są te z cosmoshopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
ja kupiłam te włoski:) zastanawiam się co z tym grzebykiem co mi się zepsuł, miała mi ta pani wysłać go a jak na razie cisza nawet nie napisała mi jaki tytuł przelewu mam podać być przesłać pieniądze za koszt przesyłki;/ najwyżej na swój koszt kupie sobie kilka grzebyków na zapas jak nie odpisze do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×