Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

ja sie boje ze przez neta nie dobiore tak dobrze koloru jak moje naturalne. A te sztuczne szybko sie niszcza jak sie je prostuje i kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajka
cze!!! Ja właśnie kupiłam takie włoski na allegro jestem bardzo zadowolona wyglądaja jak naturalne, nie swiecą sie poprostu są cudne!! Czekałam jeden dzień od wpłacenia kasy na konto !!! Zakłada sie je bardzo łatwo jak dla mnie nie ma żadnych minusów tylko same plusy!!!!!!!!!!!! Polecam!!! Ja kupilam zestaw za 80 zł balejaż http://allegro.pl/item553278784_wyprzedaz_50_hit_komplet_clip_on_balejaz.html naprawde rewelacja!! Dzis je użyje na ostatkowe part:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia a w tym zestawie masz
tylko 2 taśny? to będziesz miała za mało. Ja mam 8 taśm ale używam 6 ale z 2 nie wiem czy będzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia84
no wlasnie tez mi sie wydawalo malo:-/ napisalam do nich wlasnie odnosnie tego ile tych zestawow musze kupic zeby starczylo mi na glowe to odpisali ze tylko taki jeden zestaw...zobaczymy najwyzej bede musiala kupic jeszcze jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
same plusy,ja kupilam w anglii pierwszy zestaw prawie czarny kolor natuarlne wloski.saama szyla tasmy i super wyszlo,ale potem zrobily sie lekko brzydkie,to zaczela im dawac odzywki i myc,za jakis czas zmienilam kolor na braz wiec kupilam nowy zestaw i ten jest super noszze juz 4 miesiac i nie myje i nic z nim nie robie,narazie wyglaa super,czy wam tez czasem wypadaja jakies wloski z clip ???ja swoje wlosy mamdo ramion ale sa cienkie i brzydkie a jak zaloze moje clipki mam sliczne i dlugie i wszyscy mysla ze o moje:)jak dbacie o wasze clipki????chcialam przedluzac na stale ale nie warto te sa super,sciagam do spania i mycia ,rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 5 taśm
długości 75 cm, są świetne! Ale jednak muszę zamówić ich więcej! Żeby były jeszcze bardziej gęstsze!:) Metoda na same plusy! Właśnie sobie siedze w tych włoskach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica22
Hejka jeśli ktoś z was chce zamówić sobie fajne dopinki z naturalnego włosów to polecam stronkę www. maka.pl . za nie duże pieniądze można je kupić. Ja mam je już pół roku. Myje, farbuje, i prostuje je a co najważniejsze doczepiam je codziennie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
do czarownica 22 hejka ta srtronka co podalas nie dziala ;/ wyslalam Ci maila,jesli jest on prawdziwy,,,,,,,,ja moich nie myje boje sie bo z 1 tak zrobilam i potem wygladalyy okropnie i zaczely sie lakko falowac wiec z tych nie myje i sa super nosze juz 4 miesiac niemal ze codziennie a czy wasi faceci jesli ich macie i znajomi wiedza o waszych wosach???moj chlopak we ale reszta nic nie mowie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka18
hej;) własnie zdecydowalam sie na przedłuzenie włosów clip in ;) i mam takie pytanko czy bedzie t oglupio wygladalo jesli mam troche inne kolorystycznie własne wlosy od tych pasm??? i czy jezeli mam rzadkei włoski nie bedzie mi tego widac ?? prosze odpiszcie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
nie nie bedzie to glupio wygladalo sama mam na glowie hmm czarne pozostalosci po kolorze i rozne odcienie brazu a kupilam wlosy brak kolor i wyglaa wszystko jakos sie zlewa i wyglada jakby mialo byc,wiec nie powinno byc z tym problemu,a aaa ja tez mam cienkie wlosy a nawet bardzzzooooo cienkie i nie widac ich,tylko jak dotkniesz to czuc nic wiecej same plusyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
aha to fajnie:)) dziekii:)!! a mam jeszcze jedno pytanko czy nie obciążają ci one włosów bo mam z natury bardzo skonne do wypadania i czasem to dosc sporo ich potrafi wypaśc no ale w sumie mozna je zakladac izxejmowac kiedy sie chce;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
nie absolutnie nie obciazaja mi one wlosow,wogole ich nie czuje,moje wlosy tez sa bardzo slabe i duzo ich wypada niestetyyy,no a clip in sciagam do mycia,czy jak np siedze i nic nie robie w domu albo jak spac ide,a czy ty juz masz te wsloski???czekam na relacje pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZYCZKA18
zamowilam na allegro balejaz blond i czekam az mi przyjda;) kocnówki swoich włosów mam blond tylko troche inny odcien od tych pasm BO DAWNO NIE FARBOWAŁAM BO JZU MIALAM ZNISZCZONE PO ROZJAŚNIANIU i tez mam zamiar wybrac sie do fryzjera zeby góre zrobic mniejwiecej tak jak te pasma. ale tak jak ty mowisz moze te moje koncówki zleją sie z tymi pasmami i nei bedzie wielkiej róznicy i oczywiscie napisze jak sie sprawdzają (OBY DOBRZE ) gdy juz je bede miała;) a juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaksymilianka
Cześć dziewczyny, chciałabym przedłużyć sobie tylko grzywkę właśnie takimi dopinanymi włosami (dwa dni temu fryzjerka miała mi ją tylko lekko podrównać a ścięła mi całą górę tak że skróciły się o połowę długości no masakra jakaś, uciekłam z fotela i żałuję ,że jej nie zwymyślałam, 3 miesiące zapuszczania grzywki poszło na marne) możecie podpowiedzieć czy takie dopinane sprawdzą się tylko na grzywce? Zależny mi na na wydłużeniu ok 7 cm. i czy jeśli mam grzywkę na bok to czy będzie widać te spinki? Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualne sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
ja mam czarne clip in dlugie na 55cm sa boskie naturalne myje je w szamponach tylko Gliss Kur i balsam tez tej firmy nic sie nie niszcza delikatnie rozczesuje i prostuje prostownica a przeszly one swoje mialam je do fryzury slubnej myslalam ze po takim kreceniu lokowka bedzie po nich a tu nic sie nie stalo clipy dobrze sie trzymaja nie spadaja tylko ja mam przy swoich metalowe w kolorze wloskow takie male wogole ich nie widac przy rozpuszczonych czy spietych,a znajoma kupila zas na plastikach nie polecam widac je na kilometr bo sa troche duzawe i odpinaja sie i kolor inny niz wlosow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
mamamaksymilianka - bardzo dobzre cie rozumiem tez to przerabiałam koszmar poprostu!! jezeli chcesz przedłuzyc grzywke to zalezy czy masz geste włoski i tą grzywke bo jezeli nie to moze byc ją widac a jezeli masz duzo wloskow to gdy wepniesz ją bardzo pod grzywką to nei powinno byc widac ale wydaje m isie ze bedzie fajny efekt chociazby bylo troche widac ze t osztuczne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaksymilianka
rozyczka18 mam średniej gęstości włosy tyle że po ostatnim cięciu fryzjerki, grzywka została pocieniowana tak że zastanawiam się jak takie włoski i w którym miejscu doczepić aby nie było widać tych spineczek.Grzywkę miałam już prawie do brody a teraz są do brwi.Płakać mi się chce normalnie bo wyglądam koszmarnie. Zamierzam kupić je u tego samego sprzedawcy u którego Ty dokonałaś zakupu, i nosić je tak długo aż odrosną mi moje, oczywiście na noc je ściągając. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
no to faktycznie duzo scieła;/ sumei ja tez mam do brwi grzywke ale nei pocieniowaną bo mialam normalnei taka prosta na cale czolo tylko wzielam ją sobie na bok i jestem zadowolona bo jak mialam grzywke własnie nie dawno tez do brody t owtedy koszmarnie wygladalam i tak mi jest owiele lepiej ale nie martw sie grzywka ci szybko odrosnie przynajmniej mi szybko rosnie w przeciwienstwie do pozostałosci. tez sprobuje do grzywki sobie dopiąc te włśoki zobaczymy jak to bedzie wygladac ale wsloki powinny byc fajne bo widac ze sa geste i sie nei swieca jak sztuczne :) głowa do góry ja tez mialam ten problem i musialam jakos przebolec z 2 michy;/ :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
a jak bedziesz miala te clipinki to bedziesz sobie kombinowala czy jedna wpiac czy podwojne pasemko bo mi jest trudno powiedziec ile ci tam bedzie trzeba poprostu wezmiesz sobie wiekszą czesc włosków z tej grzywki do góry i pozostaisz mało i to tego sprobuj wpiac a napewno sie nie zsuną bo maja silikonowa koncówke i zobaczysz efekt i napisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
rozyczka te clipy to beda chyba te wieksze plastikowe, ale moze beda ok.daj znac:)a to sa wloski syntetyczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
naturalne przynajmniej tak pisze :) no zobaczymy jak z nimi bedzie tylko martwie sie bo swoich mam troche inny kolor i jak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
tylko napewno jakies gorsze niz te bo tansze no ale zobaczymy. Groszeczek a jak mam rzadkie włoski to jak myslisz ze nie bedzie mi tego widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
nie powinno moje wlosy tez nie sa bujne po tych farbowaniach itp.nic kompletnie nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
uff to dobrze :D oby byl fajny efekt :)) a ty masz taki sam kolor jak swoich wlosow>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
tak,wlosy mam czarne i clip in tez czarne:)dodatkowo klipsiki przy nich tez koloru czarnego dlatego nic,a nic nie widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a czy wasi partnerzy wiedza o waszych wloskach na clip????bo moj chlopak wie ,ale jak sobie pomysle ze bym bya wolna i chodzila na rozne randki to nie wiem jak z tymi wlosami by bylo,bo wystarczy je dotkanac i czuc klipsiki na glowieeee ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam clip in
czarne ;) Polecam je każdemu, są świetne. Plusy: nie niszczą włosów nie odpinają się wyglądają jak naturalne są piękne :D można zakładać i zdejmować kiedy się chce zakładanie zajmuje 5 minut Minusy żadnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×