Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Ewelus
aha i na najszerszym sa 3 klipsy, na dwoch po 15 - 2 klipsy i 1 na tych 3cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja mam 3 pasma i wystarczy mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia88
Ewelus jak mozesz to wyslij mi fotke jak wygladaja te włoski na tobie:) Moj mail to n.andura@o2.pl z góry dziekuje:* buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia88
Ewelus dziekuje za fotki swietnie wygladaja te wloski i jak ten uzytkownik z allegro wystawi kolejna aukcje to sobie zamowie takie same a jak nie pojawi sie nowa aukcja to zamowie inne ale tak jak mowisz tez naturalne buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, mam od roku włosy przedłużane ringami i szczerze odradzam, strasznie mi się zniszczyły, teraz chcę spróbować metodą clip on, i waham się, boję się że spinki będą widocznie, bo one chyba malutkie nie są, jedynym plusem ringów jest to że są niezauważalne i nikt nawet w mojej rodzinie o nich nie wiedział...co myslicie o tym zestawie? http://allegro.pl/item595699948_przedluzanie_clip_in_8tasm_12kolorow_najgestsze.html Ile wam zajmuje nakładanie tego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaka różnica w cenie , bede musiała ze dwa miesiące odkładać hehe. a jak mam równe włoski do ramion, jak je wyprostuję to nie jest ich zbyt wiele i jak doczepiłabym takie 50cm to nie zrobi się taki schodek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
nie ma za co nadia :) wyslalam Ci zdjecie bez clip in ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jeśli chodzi o spinki to lepsze są z silikonem czy bez? czy te bez się zsuwają? i widzę też że są różne wielkości chyba lepsze jak najmniejsze żeby nie było widać....kurcze ciężko wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Akacja**
NApewno mniejsze i z silikonem lepsze tylko na allegro sprzedawcy nie piszą jakiego rozmiaru sa te clipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
nieprawda ze mniejsze klipsy sa mniejsze,ja mialam wpierw te wieksze potem malutkie i te malutkie gorzej trzymaja i gorzej sie wpinaja ;/,,a wiekszych wcale nie widac bo one sa mminimalnie wieksze,nie ma roznicy na glowie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ups mialo byc nieprawda ze mniejsze klipsy sa lepsze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papitka
Dziewczyny mam do was pytanie, czy elektryzują się wam te włosy clip on? bo moje strasznie elektryzują się na końcach i nie wiem co zrobić żeby były gładkie tak jak te wyżej od taśmy, macie jakieś sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papitka
Dziewczyny mam do was pytanie, czy elektryzują się wam te włosy clip on? bo moje strasznie elektryzują się na końcach i nie wiem co zrobić żeby były gładkie tak jak te wyżej od taśmy, macie jakieś sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
to musisz je dobrze wyczesac i woda zmoczyc ,albo dac jakas odzywke psikajaca na konce albo serum tez jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam do sprzedania czarne
za 160zl. 8 tasm w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja obserwuję jedną aukcję, i właśnie dostałam odpowiedź że klipsy są 3cm z silikonem to są te mniejsze czy te większe? Ale już prawie jestem zdecydowana, bo tylko na tej aukcji jest kolor zbliżony do mojego i jakoś najbardziej mi się te włosy podobają....na niektórych takie strasznie błyszczące są.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
dziewczyny odrazam kupowanie syntetycznych wlosow na prawde sa to pieniadze wydane na marne .. lepiej poczekac misiac czy dwa , zaoszczedzic kasy i wydac na NATURALNE . wiem bo sama kupilam syntetyczne i po paru tygodniach byly do wyrzucenia , pusza sie , nie da sie rozszesac i starsznie sie blyszcza . wlosy syntetyczne staja sie po czasie jak u lalki barbi .. chyba pamietajcie jak one wygldaly heh tak ze potem juz nic ich nie ratowalo tylko obciecie ich hhehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta a a a
ewela pewnie miałaś włosy słabej jakości. Ja mam syntetyczne i naprawdę niczym się nie różnią od naturalnych, jedynie w dotyku są twardsze a tak to w ogóle nie widać różnicy. Na lalkach barbie są zupełnie inne wlosy, Ja polecam syntetyczne, naturalnych po kimś w życiu bym nie założyła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×