Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość ja też mam clip in
Szkoda tylko że nie mogę ich przefarbować bo chciałam zmienić kolor na rudy i jak zafarbuję swoje włosy to będę musiała się pożegnać z Clip inkami :( albo kupić nowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam clip in
Ja mieszkam z chłopakiem więc wie :p Nikt inny nie dotyka moich włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
no Moj tez wie ze bede miala :P TRUDNo ukryc hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
i co wasi faceci na to mowia???moj wpierw nie chcial dotkac ana 2 dzien mowil ooo kochanie jaka masz piekna kitke ;p;p,,a sluchajcie myjecie te wasz clip in czy nie????a jak myjecie je to cale czy jak???ile tych tasm nosicie??bo ja swoje sama szylam i zrobilam sobie podwojna tasme ,piszcie piszcie kobietki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
ja czekam i czekam na te wloski jeszcze hehe ale nie bede ich myc ;p;p a jezeli chodzi o chlopaka to tez mowi ze bedzie fajnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
ja zamowilam sobie komplet czyli 8 taśm i nie wiem ile mi bedzie trzeba pewnie mało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
no,hehee moj men wie bo przeciez to moj maz:D jak sa wlosy naturalne to bez problemu mozna przefarbowac:)ja juz swoje mylam z trzy razy tylko gliss kur i balsam tez tej firmy aby odrzywic troche wloski po myciu no i potem prostownica i jade z koksem wloski wygladaja cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
groszeczek a jak dlugo masz te wloski????a czy duzo ich wypada z tasmy po myciu?????rozyczka masz wkoncu te wlosy ;p,ja sie boje je myc,te pierwsze ktore mialam umylam i potem byly jakies lekko falowane,a z tymi narazie nic nie robie ale mam je krotko,piszcie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1987
witam dziewczyny !! widze ze watek kwitnie wiec i ja podziele sie swoim doswiadczeniem. Wloski clip on mam od roku, nosze je codziennie, do szkoly, na miasto, na imprezki czyli zawsze jak chce ladnie wygladac. Zamowilam swoje rowniez na allegro zestaw 7 pasm z naturalnych wloskow, z czasem faktycznie na koncowkach wlosy sie niszcza (nowa o przedluzanych) wystarczy podciac pare milimetrow i znow wygladaja pieknie, polecam tez dac na koncowki jedwab lub serum z joanny do zniszczonych koncowek troche to alatwi sprawe, co do wlasnych wloskow to nie zauwazylam zeby byly bardziej zniszczone moze troche bardziej wypadaja bo przeciez doczepiane wlosy sa ciezsze i obciazaja nasze naturalne. Poza tym same plusy !! A! wczesniej mialam dluzsze naturalne wloski i spinek nie bylo wogole widac, teraz troche podcielam ale jak dobrze wyczesze i ukryje pod wlasnymi spineczek tez nie widac. Niestety zamowilam sobie wlosy proste i musialam prostowac swoje, zeby nic sie nie odznaczalo, mam bardzo krecone wlosy i gdy popadalo jednak bylo widac roznice, wiec dla posiadaczek kreconych wlosow radze zaopatrzyc sie w zestaw kreconych lub falowanych clip on. Sama mam zamiar taki teraz zamowic. Jest to swietny wynalazek naprawde polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
madziklol nie mam jeszcze mam nadzieje z ejutro przyjda bo sobota neidziela to nie wysyłali w sumie dzisiaj powinny byc no ale czekam i czekam nadal . ale tez nie mam zamairu ich myc ;)) wydaje mi sie ze moga sie z niszczyc bo t ozalezy kto jakie ma np groszeczek mzoe ma lepsze jakosciowo niz te co ja zamowilam i nic sie nie dzieje bo słyszalam duzo opinii i niektorzy mowia ze sa sliczniutkie a niektorym sie poprostu psują włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
do lola 1987 a rok masz ciagle te same wlosy ???jak tak to naprawde dlugooo,a myjesz je czy tykko odzywki,a przez ten okres nie wypadlo ci ich za duzo?????i ile tasm nosisz????pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
mi własnie wczoraj przyszły włoski i sa sliczne tylko widac mi je troche spod włosów i nie wie mco zrobic:((( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ile tasm wpielas i jak grube sa te tasmy???Wlosy swoje mocno natapiruj ,,,,,,,ja tez mam bardzoo malo swoich i nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
hej , dziewczyny ja kupilam sobie kiedys wlosy syntetyczne na klamrze - maskara to byl moj pierwszy zakup " wlosow" mam cienkie i delikatne wlosy i klmra mimo tego ze dobrze przymocowana strasznie ciazyla mi na glowie i mialam wrazenie ze zaraz mi spadnie :-) potem kupilam kitke :-) jest ok , na poczatku byla swiecaca ale z czasem stala sie matowa i zakladam od czasu do czasu jest spoko :-) niedano zamowilam w headstyler ( wpiszczie w google zaraz wyjdzie ) wlosy syntetyczne na tasnie clip on , wlosy swieca sie bardzo i kolor nie taki co na zdjeciach hmmm ale sama metoda ok klipsy nosze caly dzien i nic nie czuje :-) jednak teraz mysle kupic naturalne wlosy na klipsach albo kupic tasme z naturalnych i sama doszyc klipcy bo wychodzi o wiele taniej ! czy ktoras z was to juz robila?? podzielsie sie informacjami he pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no ja swoje sama szylam i szczerze nie polecam,samemu trzeba je ciac na kawalki przyczym mnostow sie ich zguubi,potem szycie tez masakraaa no ale nic,mozna sie pomeczyc jak ktos chce,,,,,a czy taniej wyjdzie nie powiedzialabym,,,,,,bo cos z tej tasmy ci zostanie a po co k0mu tyle wlosow,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
jak tapiruje mocno to w sumie nie widac ale jak nei to nawet szkoda gadac :D ,, nei wyjsciowo ,, wiec chyba musze robic tą tapirke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
madziklol wpięłam dwie pojedyncze na 5 cm jedna po jednym boku a drugą na drugim i jedna na trzy klipsy - 18 cm to na tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
rozyczka!ja tez teraz 3 tasmy nosze i jedna na 3 klipsy szeroka i 2 mniejsze,tylko ze ja najczesciejw kitce chodze,wtedy nic nie widac ,jak sie rozpusci czasem faktmoze kawaleczk sie ujawnic,ale musisz lekko tapirowac ja tez tak robie gdy je chce rozpuscic,ja poprzednio nosilam 1 tasme ale zszyta po3jnie to dopiero bylo widac,,a jakis czasemn temu zrobilam sobie 3mniejsze pojedyncze i jest spoko,,,,,,,,,a jak ten twoj kolor??wyglada to jakos?????kurde jak bym widziala twoje foto bym ci powiedziala co jeszcze mozna pokabinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
no kolorek spoko zlewa sie z moimi blond tylko jeszcze odrosty musze ufarbowac i git ...mzoe dlatego widac ze odrosty mam ciemne a spinki z wloskami duzo jasniejsze a jak cale bed emiala w jenym kolorze to wtedy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
do rozyczka,a te twoje tasmy sa szyte pojedynczo czy podwojnie????nosisz je??????jak sie podobaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
jedna tasme podrojna i dwie pojedyncze . te wloski sa ladne podobaja mi sie , na poczatku zaloze i zrobie tapirke i fajny efekt ale potem zaczyna sie troche odslaniac i dlatego boje sie troche w nich isc do szkoly keidy siedze np 7 godzin;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no tak racja ze moze byc widac,ja zawsze jak je nosze to czasme sie zdarza nawet po 12 godzin ale na ogo, chodze w kitce,ale rozpouszczone fakt mogloby byc widac choc nie wiem,musze sprobowac,a co sie martwisz jak zobacza,e taammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
dzisiaj bylam 1 raz w szkole w nich :D ale nic kompletnie nie bylo widac :)) mialam w kucyku i troszke potapirowalam. i fakt juz przestalam caly czas dotykac czy czasem mi nic nie wyszlo juz sie przyzwyczailam i jak mi troche wyjdzie to co tam:PP ;D NIEch sobie widzą to samo dzisiaj stwierdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violmag
hejka:) jutro zakupuje włosy clip-in i martwie sie bo mam włosy do ramion ale są bardzo cieniutkie i boje sie że bedzie widać klipsy... a chciałabym nosić je codziennie do szkoły co o tym sądzicie???... dziewczyny odradzam wam przedłżanie włosów na stałe szczegolnie metodą ringi bardzo niszczy własne włosy a pozatym widać metalowe spineczki...to piekło dla naturalnych włosków pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
ja tez mam cienkie;) musisz sobie potapirowac troche wartwami i nic nei bedzie widac tez sie przejmowalam ale jest luz teraz bede raczej codziennie do skzoly w tym chodzic;) jak mam kitke to torszke mnie ciagna te włoski i mi cieżej ale da sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violmag
a one Ci się nie spadają?...mocno się trzymają ?? boje się troszkę gdy ktoś mnie kiedyś pociągnie za włosy a tu nagle spadną XD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
no co ty ;) nie ma takiej mozliwosci sama probowalam pociagnac za nie i nic z tego;) jakbys miala je pociagnac i wytrzec to chyba ze swoimi;) he . bo one sa na siliknach te grzebyczki wiec tego sie nawet nie obawiaj.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violmag
super dzięki już sie tak nie obawiam :) heh a Ty swoje na allegro kupiłaś..? Twoi znajomi wiedzą ze masz clip in ?:) bo ja rok temu miałam przełużone włosy ale to była masakra:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
rozyczka a jaka dlugosc masz swoich wlosow???????u mnei wie tylko moj chlopak,rodzice no i 2 koelzanki reszta nic nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
swoje mam hmm tak do okolo ramion ostatnio własnie scielam bo mialam dluzsze ale zawsze tak mam ze jak juz mi dosc urosna t osa okropne ;./ i dlatego musze scinac. u mnie wie moj chlopak i pare kolezanek reszta myslala ze to moje :oO bo kolorek sie tak bardzo zlewa ze tak wygladaja. mam bardzo rzadkie i cienkie włosy i w dodatku wypadaja a do tego musze tapirowac zeby mi spinki nie wychodziły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×