Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość rozyczka18
swoje kupila mna allegro :) a jak przelduzałas włos yan stale to zniszczyły sie ? mialam keidys taka ochote bo mi sie nei chcialo tak wpinac i wypinac tych spinek :) ale sie bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweluś
Witam ;) Ja gdzies od 1,5 miesiąca mam włoski clip-in. Zamówiłam na allegro 5 naturalnych pasm za 133 zł razem z przesyłką, sama przesyłka 20 zł, bo kobieta u której zamawiałam mieszka w Anglii ;) Swoje włoski mam brązowe średniej długości i pod spodem pofarbowane na czarno. Do tego są rzadkie, cienkie i wypadają o.O łykam niemiecki priorin ale właściwie duzej róznicy nie widzę o.O no to zamówiłam czarne włoski (48cm) tak jak moje pod spodem i wyglądają świetnie :) na tych clip in są moje brązowe, wycieniowane i to tak fajnie wygląda ^^ poza tym nie myję ich ale mam taki zamiar tylko że to za jakiś czas, ponieważ są suche a muszę je nawilżyć ^^ Klipsiki nie zsuwają się, bo włosy tapiruję w miejscach gdzie mam je przypiąć. A potem na koronie też tapiruję aby nie było widać klipsów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweluś
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
na ja swoje tez mam do ramion i ciagle musze podcinac bo jak wiecej urosna masakra koncowki wygladaja jak,,,,,,,szkoda gadac,,,no ale dzieki klipskikom mam sliczne wloski i kitke i wogole super sprawa,a ja sie zastanawiam teraz czy nie kupic sobie lekkich fal ala jesica simson supeer te je wloski a ona przeciez swoje tez ma proste i super to wyglada,ale to za jakis czas bo te moje brazowe na klip kupilam z 5 mies ytemu i sa ok jeszcze,jeszcze ich nie mylam,boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
madziklol ja mam to samo wiec scielam teraz i starsznie zaluje bo bardziej sie wyrózniają od klipów a wczesniej nic kompletnie. juz nie moge zniesc swoich włosow sa masakrycznel;/ chcialam je zapuscic ale sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
nooo ja swoje tez zapuszczam juz nie wiem ile lat i z tego jakos nic nie wyszlo ;/.......ja jak swoje podcielam tez sie odroznialy od klipsow ale miesiac potem z centymetrt podrosly i juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynalazca clip in dla mnie powinien dostac oskara:)ja pierwszy zestaw kupilam w pazdzierniku za 249 zl wlosy naturalne wtedy mialam brazowe ale zachcialo mi sie blondu i zaczelam te doczepiane rozjasniac ,godzinami masakrowalam je roznymi proszkami do rozjasniania typu joanna ,zabigow bylo 5, rozjasnily mi sie maksymalnie do pieknego koloru miodowego fakt ze byly troche poniszczone ale jeszcze troche w nich pochodzilam..po czasie ja swoje wlosy zafarbowalam na jasny blond i kuplam sobia kolejny zestaw tym razem tanszy i gowno warty ,wlosy przezedzone naturalne zmieszane z syntetykiem(sprzedawcy czesto tak robia )i kolor dostalam taki barbiowy okropnie jasny chcialam je zafarbowac na blond taki jak ja nosze i wyszedl siwy te wlosy dalam siostrze ona ma ciemne wiec sobie je ufarbowala...i teraz mam problem bo o ile z ciemnymi nie bylo problemu tak z blonem mam zarabisty problem nie moge dobrac sobie koloru ,napewno wlosy kupie drogie, ale boje sie aby nie dostac znowu za jasnych lub miodowych....pozdrawiam fanki clip in Blondynki jaki kolor kupilyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
ja mam blond wloski i kupilam kolor balejarz blond i przyszedl owiele ladniejszy niz sie spodziewalam bardzo mi sie podoba;))) ani siwy ani jednolity porpostu kazdy mysli ze to moje;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia88
Hej dziewczyny! Zastanawiam się nad kupnem tego wspaniałego wynalazku i ze względu że nie ma w pobliżu miejscowości w której mieszkam żadnej hurtowni z włosami i tego typu rzeczami zastanawiam się nad kupnem zestawu clip in z allegro no i stąd moje pytanka do osób które posiadają to cudo czy taki zestaw składający sie z 8 pasm (oczywiście włosy syntetyczne) *1 -szerokości 24 cm *1 -szerokości 17,5 cm *2 - szerokości 16 cm *4 -szerokości 4 cm za jedyne 85 zł to nie będzie wyrzucenie pieniędzy w błoto? Przejrzałam miliony ofert jestem w stanie wydać do 200zł na ten cel jednak na tej jednej aukcji znalazłam interesujący mnie kolor. Doradźcie mi coś... Brać czy nie może poszukać czegoś droższego? Bo pewnie droższe znaczy lepsze włosy nie tylko ilościowo jak i jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej kup naturalne drozsze..syntetyki sie pusza koltunia i sa takie na poczatku swiecace jak u lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
odradzam włosy syntetyczne. Są okropne, ten połysk i w ogóle. Każdy będzie wiedział, że doczepiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
a w doatku woogle bez błsyzczenia sa poprostu NIE DO ODRÓŻNIENIA:)od własnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
a w dodatku bez zadnego blszyczenia jak sztuczne;/ woogle nie do odroznienia od naturalnych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
ale syntetycznych nie bedziesz miala tak dlugo jak naturalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora33
hallo dziewczynki,czy znacie jakis sklep lub hurtownie w Poznaniu gdzie mozna kupic te tasmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
mam 8 tych tasm i sa geste i wiekszosc szerszych wystarcza mi do zakladania 1/3 tego wiec mozna potem zmienic jak sie troche zniszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia88
A jeśli możecie to podajcie mi jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na allegro z włosami naturalnymi. Nie chciałabym wydać pieniędzy na tzw "naturalne syntetyki":P. Aha i jeszcze chciałam się spytać czy była któraś z was na takich jakiś targach fryzjerskich w Poznaniu słyszałam, że są tam właśnie sprzedawana treski clip in, niby dziewczyny tam dobierają włosy do Twojego koloru tylko że osoba która mi to mówiła dała za włosy syntetyczne 250zł to chyba trochę dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
hej dziewczyny ja pare dni temu zamowilam naturalne wlosy clip on z allegro ( wczesniej zamawialm syntetyczne ale to odradzam - szkoda pieniedzy na szajs :-) zamowilam u uzytkowanika HAIRSTYLE-VIP narurale wlosy clip 15 cm szerokosci plus dwa razy po 5 cm , i jestem bardzo zadowolona , wlosy sa super o niebo lepsze od syntetykow ,kolor idealny . co prawda taka ilosc jaka ja zamowilam starcza raczej do zagesczenia wlosow bo do calkowitego przedluzenai nalezalo by kupic zestaw ale jak dla mnie bomba , szczerze polecam , podaje linka tego uzytkowanika z allegro . http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12324974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja powiem ze cena nie ma co sie sugerowac ja swoje pierwsze clip kupilam za 90 euro i byly to wlosy oczywiscie naturalne ale jak pisalam wczesniej zrobily sie okropne sianowate,nastepne kupilam tez prawdziwe oczywiscie za 60e czyli duzo miej i sa superrrrrr naprawde,moja kol z koleii kupila sobie syntetyczne i sa cudne az nie wierze ze nie sa prawdziwe i duzoo tansze niczym sie nie roznia od jej wlosow wiec trzeba poprostu trafic dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
ja kupilam moje naturalne clip in u reddragon666 czy jakos tak ;)) i jestem baardzo zadowolona ^^ przesylka blyskawiczna mimo tego, ze pani Monika jest w Anglii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia88
Dziękuje za odpowiedzi:* Ale mam jeszcze jedno pytanko. Jeżeli mam włosy które często się rozdwajają mam ich dużo na głowie ale są cienkie długość tak do stanika:) to czy clip in nie będą się rzucać zbyt w oczy? I tak myślałam nad tym że będę musiała je związywać lub w jakiegoś koczka upinać. Boję się że będzie to tak sztucznie wyglądać jak dopięty "dywan":), moje włosy takie marne a spod nich wychodzą niewiarygodnie zdrowe? Na tych filmikach, których jest pełno w necie to efekty są cudowne, ale nie wiem czy tak też będzie w moim przypadku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixxxx9xm
Cześć dziewczyny! Mam do sprzedania włosy clip in koloru czarnego. Zestaw zawiera 8 klipsów różnej szerokości. Włosy założone tylko 2 razy, są w stanie idealnym. Są to włosy syntetyczne. Cena: 230zł za zestaw. Można je kręcić i prostować. Sprzedaję je, ponieważ zmieniłam kolor włosów i już ich nie założę. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt: slonko17@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
nadia88 moje wygladaja naturalnie bo moj kazdy wlosek jest bardzo cieniutki i clip in rowniez ;) trixxxx9xm chyba przesadziłaś z tą ceną za SYNTETYKI używane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
za to cene mozna spokojnie kupic naturalne ja mam syntetyki i dalalm ok. 100 zł jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
wlasnie... a nie syntetyki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixxxx9xm
Ja kupiłam je za 350zł. Wybrałam droższe bo nie chciałam żeby były jakieś wadliwe. Może Wy dziewczyny macie mniej pasm? Włosy nie były używane na co dzień, założyłam je tylko 2 razy na jakąś okazję a później przefarbowałam swoje na inny kolor. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia88
Ewelus Ty z tego co czytałam to masz 5 naturalnych pasm i wystarcza Ci to do przedłużenia całej głowy??Jak szeroka jest jedna taśma i ile na jednej taśmie jest spinek? Chciałabym zamówić u tego samego użytkownika z allegro co Ty, ale narazie nie ma wystawionych przedmiotów więc poczekam trochę:). A może pamiętasz czy w ofercie mieli jakieś balejaże (szatyn + blond)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
nadia88 tak mam 5 pasm i wystarcza tym bardziej, że mam cienkie włosy ;) mogę zdjecie dac ^^ wydaje mi się, że to najszersze ma 20cm, dwa po 15cm i dwa po 3cm czy jakoś tak. Nie wiem już dokładnie, coś takiego ^^ ten sprzedawca miał jeszcze zestaw z 8 pasm. Oooj nie wiem czy był balejaż, ale wydaje mi się, że chyba był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×