Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość JA kupiłam na allegro
Najpierw syntetyczne po dwóch dniach w ogóle ich nie mogłam rozczesać wyglądały jak siano strasznie odróżniały się od moich włosów nic nie szło z nimi zrobić no chyba, że wyrzucić i tak wiec zrobiłam. Po kilku dniach zamówiłam sobie naturalne, z niecierpliwością czekałam na paczkę jak już otworzyłam i to co ujrzałam mmm to śliczne włoski i są śliczne do dziś,myje je raz na miesiąc i daje dużo odżywki nadającej połysk, bardzo dobrze się je rozczesuje, są lekkie i wcale nie widać ze nie moje. Jeśli ktoś ma zamiar kupić to polecam naturalne 100% zadowolenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
A mogłabyś podać linka do aukcji z tymi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA kupiłam na allegro
JA kupiłam juz ok. rok temu. wiec nie mam ale poszukaj na allegro włosów naturalnych ja za swoje dałam 250 zł plus przesyłka ale teraz pewnie taniej kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
A słyszałyście może o takiej metodzie doczepiania samych pasemek z doczepionym mikroringiem bez użycia szydełka , pasemka można sobie dopiąć samodzielnie tzw. easy loop, nie potrzeba używać mikroringów ani szczypiec, słyszał ktoś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
nie slyszalam niestety a z checia doczepilabym jakies kolorowe pasemko :P mialam juz fioletowe, syntetyczne doczepione na keratyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia88
Hej to znowu ja;) a jak chcialabym na wlosach naturalnych clip in zrobic pasemka?to im za bardzo nie zaszkodzi?czytalam ze takie naturalne mozna farbowac ale to nie jest zalecane bo wtedy szybko sie zniszcza? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
Ja bym ich nie farbowała, bo wiadomo każda ingerencja farby,prostownicy, suszarki itd. może je zniszczyć, a jak już zafarbujesz raz to będziesz robiła to ciągle wiem po sobie:), no i na pewno włosy farbowane zniszczą się szybciej niż te niefarbowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adalala
dziewczyny boszeee jak wy mozecie sobie takie cos robic i jeszcze pisac ze ladnie wygladacie,,doczepiacie do siebie czyjes wlosy fujjj i jieszcze sie cieszycie ze ludzie mysla ze to wasze,a wracacie do domu i je odpinacie i macie wasze wlosinki,te wlosy naprawde widac bo to inna struktura wlosa,a z waszych napewno tez da sie cos zrobic,upiac fajnie w koka czy troche natapirowac ale miec swoje a nie jakies z afryki czy skad wie skad,bo kto by tyle wlosow sprzedawal jak nie ludzie z biednych krajow ,ktorym rosna wdatek szybko wlosy,,,feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
adalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
przemysl zanim cos napiszesz ;] dobra rada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adalala
hmmm przemyslec,bo co prawda cie boli,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adalala moze cie sie nie podobac ze ktos ma doczepki, ale.. nie sadzisz ze to indywidualna sprawa kazdej dziewczyny czy ma doczepione czy swoje?? i zapewniam cie ze dobrze dobrany kolor i dobre gatunkowo wlosy sprawiaja ze nie widac tych doczepionych, nie wszystkie dziewczyny maja z natury piekne, geste wlosy i dlatego wymyslono hair extension, jak widac jest wiele klientek i bedzie jeszcze wiecej, i bardzo dobrze, bo lepiej jak kobieta jest zadbana, co chwile cos zmienia, a nie taka, co uzywa szarego mydla i to jest jej jedyny kosmetyk :D pozdrawiam wszystkie przedluzaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
dziecko neostrady.to nie temat dla ciebie wiec WON jak sie cos nie podoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
swoje uwagi zachowaj dla siebie;] ty nie nosisz tylko my znalazla mi sie lalunia co sie brzydzi ojejj.... noś sobie swoje napewno sa piekne:D a stad wynochaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta bardzo bym prosiła o jakieś zdjątko z doczepionymi włoskami najchętniej i z syntetycznymi i naturalkami. Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ewelus ja nie widze tych linkow klikam i nic nie ma :(:(:(,a moze bys mi na maila wyslala co,jesli to nie problem oczywiscie,a czym krecilas swoje clipki na walki czy lokowka??nic im sie nie stalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
Ja również chętnie zobaczyłabym efekt przedłużenia :) , moje clipy wyglądają ładnie dopiero gdy wymodeluje włosy i je wyprostuje wtedy są jednolicie gładkie, a bez tych zbiegów niestety odróżniają się od moich naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no wlasnie,ja prawie ciagle chodze w kitce,bo moje wlosy na koncach sie tak pusza ;/ a ta clipy sa idealnie proste i gladkie echhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloodly.
Mam pytanko - jeśli mam mocno cieniowane włosy po bokach twarzy (takie dwa krótkie kikuciki mi się odznaczają - efekt ingerencji własnej ;//) to czy wpięte włoski będą to zakrywać? Czy niestety muszę pocieniowaną partię spinać z tyłu głowy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
pokaż zdjęcie bo trudno okreslic. Dziewczyny - zdjecia dam jeszcze raz lecz nie teraz bo mam je na innym komputerze :P nie mam pojecia czemu sie nie otwieraja :/ krecilam lokowka i nic im sie nie stalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
nie wiem czy dobrze zrozumiałam, Ty chcesz zakryć clipami te włosy ścięte przez siebie z przodu? bo jeśli tak to nie zakryjesz ich bo będziesz miała na wierzchu wszystko, a żeby to jakoś wyglądało to ta treska musi być przykryta Twoimi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ewelusss!!!!!!!!!!!!!!SUPERRR!!!!napisz mi jak mozesz ile masz tych tasm na glowie i jak one sa szyte(pojedynczo,podwojnie) i dokad masz woje wloski,,,wyglada u Ciebie naprawde superrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
mam 5 tasm, szytych pojedynczo. Moje wloski sa do ramion, moze gdzies 2 cm za ramiona :P moze teraz ktos inny pokaze swoje wloski? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a masz cienkie swoje wlosy czy nie????nosisz te wloski codziennie???co inni na nie mowia o ile wiedza,,,jak dlugo masz juz te clipki i czy je myjesz??pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
moje wlosy sa baardzo cienkie, nie nosze codziennie, Ci z mojego otoczenia wiedza a jak gdzies pojde to nikt nie wie ze mam doczepione :P mam je hmm... miesiac? moze troche wiecej. mylam je raz po tym kreceniu aby sie rozprostowaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a wypada ci ich duzo przy czesaniu badz ogolnie??ja tez moich codziennie nie nosze ale czesto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×