Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryszarda Klepka

Szukam dziewczyny, ktora bedzie sie ze mna odchudzac

Polecane posty

59 kg to ja widziałam na wadze ostatnio gdzieś w połowie podstawówki... :). Wtedy, gdy inne dzieciaki ważyły po 40 :D. Przy moich nienormalnie cienkich kościach wyglądałam jak pączek w maśle. Myślę, ugh, że ty nawet przy swojej wyjściowej wadze nie wyglądałaś na masakrycznie grubą, na pewno teraz wyglądasz świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to mi przypomina koleżankę ze studiów (bez żadnych złośliwości w twoją stronę, ugh!), która wygląda po prostu fantastycznie (ale nikt jej tego nie mówi bo jest wredna :) ), która wiecznie narzeka na swoją figurę używając sympatycznych słów typu \"baleron/sadło/tłusta świnia\", zwłaszcza w obecności kilku \"pączków\". Rozumiem takie zachowanie, żałosną chęć zwrócenia na siebie uwagi itp itd, ale boli mnie to, że taka osoba nie pomyśli nawet jak czują się w tym momencie w grupie ludzie, którzy faktycznie mają co gubić. Ja osobiście czuję się, jakby ktoś mi wymierzył policzek, a jak ma się czuć koleżanka, która waży ok 80kg i od 10 lat walczy z nadwagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazylam 70 przy 175 i tez ciagle slyszalam mam 52kg jestem gruba itd. mowicie ze nie waze duzo zobaczymy jak bedziecie mowic jak schudniecie do takiej wagi ( a napewno wam se uda) ja jak wazylam 70 to mowilam sobie ze jak bede wazyc 55-60 to bede supew wygladac. nieprawda wygladam grubo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!1 u mnie dzisiaj drugi dzień Aerobicznej 6 Weidera fakt ze dieta kuleje u mnie ale ćwiczenia pierwsza klasa brzuch boli, nogi bolą i o to chodzi jak nie boli to znaczy ze nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Miałam wcześniej napisać ale bnie miałam czasu. Ptyałyście sie o moją dietę. Podam wam przykłady. Sniadanie: -kanapka z pełnoziarnistym chlebem,sałataą,wędliną i ogórkiem Obiad: -pieczona ryba w piekarniku z odrobiną oliwy do tego brokuły -albo można ugotować zupę:cukinia, papryka, marchew,pomidor i pierś z kurczaka z ziołami prowansalskimi Kolacja: -jabłko i jogurt U mnie przedewszystkim to jest tak że nie jem makaronu , ryżu i ziemniaków do obiadu.A chleb jem tylko na śniadanie-to cały sekiret Pozatym raz w tygodniu można se pozwolić na 2 kostki czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do zrzucenia ok 15kilo niestety moj problem lezy w tym ze odzywiam sie po domowemu,jak jest bigos jem go, jak jest kotlet schabowy z panierka to gojem,dotego ziemniaki, jakos dobrze mi z tym i nie chce wydawac zbytnio kasy na \'\'nowe\'\' byc moze zdrowsze jedzienie, mam dni ze wsuwam duzo słodkiego jakos od tego nie przytyłam bo ogolnie sie ograniczam nie jem zbyt duzo tłusto czy słodko, tylko jak mam ochote. moj problem jest tez ze nie moge sie zbytnio zmobilizowac, od killku dni mowie sobie ze przechodze na diete i odchudzam sie a cukierki ktore kupiłam mojemu misowi na mikołaja dziwnie wyparowały zjadłam z 400gr od wczoraj, i znowu dzis mowie jutro bedesie odchudzac juz nie rusze tych cukeirkow, naszczescie dzis jako rewanz pobiegałam z godzinke nawet mi to przyjemnosc sprawiło i tak sobie dzis mysle ze jutro zaczne juz na powaznie nie rusze ttych cholernych cukierkow, ale czy dam rade.......dziewczyny pomozcie.....waze 74 kilo przy 170 nie jest tragedia ale chciałabym w koncu byc zadowolona ze swojej figury i w azyc z 60 kilo, pomozcie mi help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy ja mogłabym się przyłączyć? Jest tu tak sympatycznie, że aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda Klepka
Witam nowe dziewczyny. Milo ze nas przybywa. Ja jeszcze nie mam najzdrowszej diety ale udaje mi sie ograniczac. Jednak nie zawsze a to przez to ze mamy ciagle gosci, a jak sa goscie to od razu sa tez bomby kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie mala zalamka chyba dostane okres niedlugo bo ciagle chodze glodna:) tzn oczywiscie dietke trzymam caly czas... ok. 1200 - 1400 kcal chyba na czas@ przestane wchodzic na wage bo nei ma sensu sie wtedy wazyc... bede trzymac dietke i zobaczymy co bedzie po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosek 20 - od tej chwili jestes na diecie!!!! nie od jutra, nie od jakiegos dnia tylko od teraz!!! i na poczatek ustal sobie ze nie jesz slodyczy, fast foodow i po godzinie 18 a poza tym jedz normalnie i tak przez pare dni pozniej powoli zaczniesz eliminowac pewne skladniki..... pamietaj ze nie od razu Krakow zbudowano.. mi takie etapy pomogly a poza tym przejdz na diete MZ, i jedz te domowe obiadki bo czemu nie tylko zamiast 2 talerzy bigosu zjedz jeden zamiast duzego schabowego zjedz pol i pamietaj zaraz po upieczeniu odcisnij tluszcz w recznik papierowy bo dieta nie moze byc meczarnia bo wtedy nic z niej nie wyjdzie dobrego :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczę sobie od tygodnia na dolne partie mięśni i szok... poszłam do sklepu, przymierzam spodnie w rozmiarze 29 i za duże (przymierzałam je kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz zebrałam się by je kupić) poleciałam po 28 i pięknie leżały, ale ostatecznie odwiesiłąm na wieszak poczekam aż zacznę się mieścić w rozmiar 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołałosica - gratulacje. Ja zeszłam dwa rozmiary w dół i musiałam wymienić prawie całą zawartość szafy. Szok! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam! Słuchajcie znacie jakieś fajne ćwiczenia na zrzucenie oponki z boku i na uda??Ja ćwicze brzyszki ,rowerki, wymacgy rąk i wsadzam piłkę między kolana i ściskam. Dziś sie nieważyłam ...ale chyba waga dalej leci-już wolniej ale leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na uda dobre są skłony, na oponkę i boczki - hula-hop. Skłony wiem po sobie, o hula - hop tylko tak słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolalosica masz 170 wazysz 60kg i nosisz spodnie 28 ???? to zazdroszcze bo ja mam 175 58kg i nosze 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. Postanowiłam się do was przyłączyc :) Miałam tu swój topic z bardzo fajnymi dziewczynkami,ale niestety drogi się rozeszły. a więc Osoba................Wzrost.....Waga pocz.....27.11.....3.12.... Ryszarda Klepka .....161...........64,3............................ Wesoła łosica..........170............60........................... ..... .... Mała Różyczka........160.............79.......................... .. Apetitka..................177.............79............ . ............ Ugh.......................175..............59........... ..... ................. Czerwony Tulipan..................................................... . Karmazina...............170.............69............. .............. Issus.....................165..............65........... ............ Foczky..................170............82............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazina jak ty
ykasz zelixe to sie wcale nie dziwie ze schudlas 8 kilosow zelixa to podroba adipexu leku pochodnego amfy ktory hamuje laknienie i pozwal szybko spalic duza ilosc kilogramow adipexu u nas w polsce nie kupisz a zelixe i meridie owszem i tutaj ta dieta co podalas g ma za znaczenie ten lek powoduje chudniecie i tyle tylko nie chce cie strazsyc ale jak przestaniesz lykac zoli kilogramy wroca i to bardzo szybko a jak z zoli przecholujesz to to dziala na zasadzie takiego wynisczenia organizmu jak amfa do tego chodzisz nakrecona jak baranie rogi ciagl chce ci sie pic brak snu i suchosc w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1. adipex ma inny skład kochana. po drugie zelixa nie powoduje chudnięcia tylko chamuje łaknienie-dlatego sie stosuje wtedy diete, po 3 śpie dobrze i jestem pod stałą kontrolą lekarza. I nie chodzę jak nakręcona. Jaką masz pewność że tak jest skoro nie brałaś tego leku. Poczytaj sobie też o słowie \"podróbka\" i przeczytaj ulotke zelixy i adipexu. Czy Ibuprofen jest podróbką Ibupromu?? Przecież mają ten sam skład?? Więc sie najpierw doucz a potem wypisuj bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazina ale mnie rozbawilas
Zolixa ktora bierzesz moja droga to lek powtarzam lek zawierajacy chlorowodorek sibutraminy czyli identycznie jak Meridia tylko ze tanszy o okolo 70 zl to raz Meridia natomiast to lek dzialajacy podobnie jak adipex tylko rowniez od niego tanszy i owszem uwazam ze zoli to podroba Meridii niech sobie inny nazywaja zamiennik jak tak wola:o podobniejak z oryginalnym ibupromem i tanszym ibuprofenem ktore wymienilas po zoli wroca ci kilogramy tak szybko ze nawet okiem nie zdazysz mrugnac jak odstawisz to swinstwo i wlasnie tym rozni sie zolixa od adipexu np wiec sobie najpierw ty dziewcze poczytaj jaka to chemie w siebie ladujesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazina ale mnie rozbawilas
i jeszcze cos uwazam ze powinnas sie przeniesc na topic dla dziewczyn co jada na zolixie lykasz sztuczny chemiczny wspomagacz zreszta najgorszy na rynku ale jednak i siedzisz na topicu dla dziewczyn co tylko swoim wysilkiem i dieta chca schudnac wiec nie jest to wobec nich uczciwe, odstaw chemie i wtedy powalcz ze swoim laknieniem bo to topic dla takich kobiet:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie znasz nazwy leku idiotko Zelixa. A jak można sie wypowiadać o działaniu leku jak sie nie zna jego nazwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazina ale mnie rozbawilas
jak zwal tak zwal zolixa zelixa jak juz nie masz innych argumentow to zaczynasz robic osobiste wycieczki pod moim adresem wyzywajac mnie od idiotek a prawda jest taka jaka napisalam wyzej jedziesz na sztucznym chemicznym wspomagaczu dzialajacym jak narkotyk po ktorym te 8 kg to ci wroci z nawiacha i tyle to jedynie kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczubi
Zelixa to "podróba" meridii Coś jak kupować buty adiBas zamiast adidas Różnica w cenie jest znikoma bo Meridię można kupić w niektórych aptekach już za mniej niż 99pln a skutki mogą być różne Lek(zelixa) jest zarejestrowany tylko w 2 krajach Europy- jednym z nich jest Polska Odchudzałam się na Meridii efekt gwarantowany, co do podrób.... To poważny lek koleżanki zastanówcie się przed inwestowaniem w coś mało sprawdzonego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nie wiem zabardzo co się ze mną dzieje. Ten tydzień był stracony. Nie przestrzegałam swoich zasad: jadłam słodycze, właściwie brak ruchu, jadłam późno, nie ograniczałam się zabardzo. Jaki efekt? Minus 0,5 kg. Nie ważne czy jestem na diecie czy nie i tak waga idzie w dół. Trochę się boję, że coś jest nie tak. Dla ścisłości dodam, że nie biorę żadnych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×