Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Naprawde spokojnie,ja Ty sie denerwujesz fasolka tez to odczuwa,a wiesz jak jest czlowieka psychika to potezne narzedzie i potrafi wiele jak sie duzo o czyms mysli,wiec prosze sie nie stresowac i myslec pozytywnie!!! Bo wiesz co ma byc to bedzie ale nie musimy myslec od razu tak pesymistycznie A brzusio boli bo wszystko sie tam rozciaga,a to dopiero poczatek,zobaczymy jak bedzie jak nasza macica bedzie wielkosci arbuza:D:D:D:D Ja od tygodnia mam bezsenne noce nei moge znalezc sobie miejsca,pobolewa podbrzusze,ciagnie szyjka,piersi wielkie bolace,wzdecia i to by bylo na tyle,bo nie mam nadal zachcianek,wiekszego apetytu nie mam mdlosci,wiec powinnam sie chyab cieszyc:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
Szylusia! skas to znam. tylko ze ja mam mdl;aosc. ale nie poranne tylko wieczorne i nocne. dziwnie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam mdlosci,nie wymiotuję,choc czasami wolałabym miec przez tydzien zyganko niz te ciagłe wzdęcia bo juz mnie flaki czasami bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
ja przez 11 tyg wogole nie czulam ze w ciazy jestem. teraz mi sie zaczelo. i strasznie duzo pije. caly czas mi sie chce pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
ide robic mezusiowi obiad. do pozniej. 3majcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane. Widzę, że wam też nie spodobała się tableka. Mi zdecydowanie nie, pozapominano o dziewczynach narobiło to bałaganu. Bezsensownie. Ja właśnie postawiłam rosół, więc sobie cichutko bulczy :D Jedyny jak dla mnie sposób, oprócz wędlin, żeby zjeść odrobinę mięsa. Gotuję na prędze, więc potem taką ugotowaną zjadam w niewielkich ilościach. Ja już jestem w 13 tygodniu i kilka dni wg usg :D. Pięknie. Wg ostatniej @ już dawno zaczęłam 4 miesiąc :D Zajadam własnie tosta i popijam kawkę. Kupiłam sobie Ricore :) jest dużo słabsza :). Ja też czuję takie ciągnięcie w podbrzuszu. Mdłości nie mam już, ale reaguje na zapachy. Wczoraj przeżyłam koszmar w hipermarkecie :D Hehehehe. Wiecie z czym się wczoraj spotkałam. Nie stałam w kolejce pierwszeństwa. Przed nami stała kobieta. U mnie ciąże już bardzo dobrze widać i w żadnym wypadku nie da się jej ukryć. I ona zaczeła do mnie mówić, że powinnam walczyć o peirwszeństwom że ona się nie patyczkowała i stawała w tamtej kolejce i prosiła o ustąpienie miejsca, Wogóle mówiła, że ludzi trzeba uczyć kultury :D Kurcze a ja jestem taka d. wołowa, ze nie potrafię. Nie umiem walczyć o takie rzeczy, nie potrafię się upominać o swoje :D Ehhh. Wy potraficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
ja jestem chudziutka i po mnie jeszcze za bardzo nie widac. przytylam dopiero 5kg. ale nie wyobrazam sobie za miesiac czy dwa ze stoje w kolejce i prosze o przepuszczenie mnie. no bo jak? przepraszam, jestem w ciazy czy moge isc pierwsza? tez jakos to w nie mojej naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka naprawde widac Ci juz tak wyraznie ciąze?? wow mnie jak do tej pory jak jestem w luznym ubraniu albo w kurtce to nic a nic nie widac:( A pozatym mnie by było tak głupio wymuszac na kims pierwszenstwo.. Ostatnio w sklepie jak stałam w kolejce to tak mi sie slabo zrobiło ze zostawialam zakupy i wyszlam :( bo i tak same starsze kobiety były w kolejce i glupio mi było pchac sie przed nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki,ja za 30 minut kończę pracę i śmigam szybciutko do domciu,kochana psiapsióła ugotowała dla mnie rosołek bo wczoraj mialam taka na niego ochote ,zjem i śmigam z nią dzisiaj do Fashion House bo kumpela dała nam znac,ze w sklepie z bielizna sa wyprzedaze i moze cos na moje wielkie cycochy dostane.:P:P:P Dam znac jak wrócę czy sie udało:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia to udanej zabawy :) Mini jak jestem w czymś luźnym to brzuszek tylko delikatnie się rysuje, ale ja nie chodze w luźnich ciuchach, wo wyglądam w nich koszmarnie i grubo, więc swetry bluzki itd mam dopasowane, a brzucha nie da się z niczym pomylić :) Strasznie, aż się boję co będzie za kilka miesięcy. Ale moja mama mówi, że to widać dziedziczona sprawa, bo i ona i jej siostra brzuszki miały bardzo szybko. Niewiele przytyły we wszystkich ciążąch, ale mi brzuszek już od dawna widać. Ja też nie potrafię, nie umiem. Wolę postać :). Wogóle nie chciałabym żeby mnie ktoś jakoś ulgowo traktował z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z ta tabelka to troche cos nie tak :( moj brzuszek jest maciupki - przytylam najwiecej w ciagu pierwszych tyg a teraz to jakby sie zatrzymalo nio ale za tydz do lekarza wiec sie dowiem czy wszystkow porzadku a i 2 osoby nie wiedzace o ciazy ztwierdzily ze na twarzy sie zmienialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Jestem w 11 tygodniu i zupełnie nic nie widac. Za tydzien wystepuję w bardzo dopasowanej kiecce i żadnych oporów nie mam:) Mam natomiast wrażenie, że zmieniła mi się buzia, niestety na gorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór :-) Szylusia - tak tak .. wystraszyłam się no ale cóż ...... już po wszystkim ... uff . Z jakiego powodu brałaś duphaston ? Bez powodu nie przepisują tego leku . A i po co mówisz i nawet myslisz o poronieniu - kurde bo laciem po gołej pupie dostaniesz ! :p Ja jakoś jak narazie jestem spokojna - nawet mam zlecone od mojego lekarza prowadzącego - jak najmniej stresu :* Co do snów - to mojemu mężowi ostatnio się śniła nasza córeczka :-) podobno blondynka - i miała nosek jak tatuś :-) ale to tylko sen mojego męża ;) Katee -> Co do czucia i widzenia no wiesz ja widziałam już 2 razy mojego dzidziusia i ostatnio tzn w ponidziałek machał rączkami i ruszał nóżkami :-) rozbrajające :-) Naprawde warto zrobić sobie USG - czy płód zdrowo się rozwija - jakie ma tętno itp :-) Kochana i nie myśl o najgorszym - głowa do góry :* Ach i kochane - co do bólów - normalne - macica się rozciąga i przystosowuje do powiększania dzidziusia :) więc nie martwcie się o siebie tylko bądźcie radosne że to zdrowo i dobrze że to czujecie - że dzidziuś rośnie :)) A co do wzdęć - ja mam każdej nocki wiaaderko przy łóżku ;) :classic_cool: heheheh więc według mnie to jak najbardziej normalne :) No a w podbrzuszu bolało mnie .... i boli nadal - i tak jakoś dziwnie kłuje ale co tam - wiem że wszystko ok bo pare dni temu mówiłam z moją gin :-) powiedziała że wszystko superowo :) P>S - JAK WASZE BRZUSZKI ? JA DZIŚ WYSZŁAM SOBIE Z PRYSZNICA - I MÓJ NA TO EJ WIDAĆ ŻE JESTEŚ W CIĄŻY ... :classic_cool: STAŁAM PROFILEM DO NIEGO -> A ON ŻE WIDAĆ CI BRZUCH :) A JA NA TO - WIEM JA TEŻ TO ZAUWAŻYŁAM :) HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mama stwierdziła jakiś czas temu, że brzuszek zaczyna mi rosnąć. Teraz i ja go już widzę, ale jest jeszcze taki maleńki, że nikt się nie domyśli, że jestem w ciąży. Chociaż narzeczony cieszy się jak dziecko gdy go widzi i bez przerwy go całuje:-) Słodki...eh...już się nie mogę doczekać kiedy będę go miała zawsze przy sobie (i męża i dziecko). Jestem w 11tc i jak narazie przybyło mi na wadze tylko 1kg. Jeżeli brzuchy są genetyczne to ze mnie niezłe słoniątko będzie (moja mama przytyła 30 kg podczas pierwszej ciąży!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia🌼🌼 Duphaston brałam przed ciążą dlatego,ze miałam plamienia dlugie przed okresem i zaczął mi sie rozregulowywac oraz po to aby pomogl mi zajsc w ciążę,gdyz minęły juz 4 miesiące od naszych starań,wiec gin stiwerdziła,ze mam brac przez 3 miechy,jak nie zajde w ciążę to wtedy będziemy robic badania. No i w drugim cyklu na duphastonie udało się!! Jak tylko poszlam do gin,bo lek ten bralam od 16-25 dc,wiec juz kilka dni nie brałam jak @ nie przybyła,to od razu zapisała mi 3 paczki i kazała brac do 8 tc. Jak on minął doszła do wniosku,ze mam brac dalej,gdyz bardzo pobolewa mnie podbrzusze i ze wzgledu na plamienia przed ciaza napewno woli byc pewna,ze wszystko bedzie ok. A wiec jak narazie nadal go biore i pewnie brac bede do 12 tc,a moze i dluzej nawet po to abym ja sama byla spokojna,ze w razie czego pomoze. Moj brzusio hmnn zaokragla sie,ale widac go o wiele bardziej popoludniu i wieczorem jak zjem i zaatakuja wzdecia wtedy ciesze sie,ze chociaz cos widac:D:D:Da czasami wygladam jak w 4 miesiacu ciazy:P:P Bylam wczoraj w sklepie z bielizna i dostalam szoku jak zobaczylam jaki musze kupic biustonoasz....mam generalnie 75 D zdarza sie DD,a wczoraj musialam kupic sobie 75 F!!!A co to bedzie za jakis czas jak juz teraz mam tak skromny rozmiar:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja doznałam szoku gdy zobaczyłam ceny ubrań ciążowych, niby zwykła bluska, tylko dla kobiet z brzuszkiem a cena 150zł...w życiu stać mnie nie będzie na takie luksusy:-( a tak strasznie ta bluzeczka mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) ] Noo mnie też wkurzają te ceny =- nawet używki na allegro ja pierdziele po 60 zł za używke :o ech no ale nektórzy zarabiają na ciąży .... Szylusia - a ja noszę 75 D więc teraz spokojnie mam75 F - nie mieszcze sie w żaden stanik - no i musze sobie też kupić coś na rozstepy na cycki i na brzuch - boje sie rozstępów :o są straszne !!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Co do odzieży fakt jest droga, ale np C&A ma niższe ceny, a jeszcze teraz są promocje. Jeśli nie macie oporów, to w sklepach z używaną odzieżą jest multum ciuchów ciążowych, szczególnie bluzek, bo ze spodniami jest gorzej. Tylko trzeba patrzeć, one mają charakterystyczny krój, a można kupić nawet nie ciążowe a po prostu tuniki, dłuższe itd. Eudaiomonia- co do rostępów, to smarować się już musisz, ale prawda taka, ze może być tak, że nawet najdroższy krem nie pomoże. Zależy od tego jaką masz skórę. Co do stanika to ja nosiłam małe 75b, a teraz mam miseczkę c. Jezu nie mogę jeść nawet rosołu, tak mnie mdli po nim, że szok. Bleeeee. Wogóle wszystko zwierzęce, pomijając nabiał i ryby, powoduje u mnie mdłości. Mąż więc się przerzuca na dietę prawie wegetariańską :D Owoce są natomiast rewelacyjne. Któraś z was się pytała o witaminy, ja też biore Feminatal N. Dodatkowo, Duphaston, ale mam nadzieję, że już niedługo. A brzuchol, ehhh o swoim nie wspomniam. Zaczęłam dzisiaj ćwiczenia dla kobiet w ciąży :D Powiem wam, że fajne nawet relaksujące i mało wymagające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia 🌼 Hehe to cieszę się,ze nie jestes sama z tak wielkim rozmiarem cyckonosza:D:D:D. No prosze termin prawie taki sam i biusty przed i w trakcie tez:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Jak się czujecie? Wyspałyście się? Nie odzywałam się cały weekend bo mężulka miałam w domciu :) a dziś do piątku znowu jestem sama :( więc mam kiepski humorek leciutki dołek mnie dopadł. Czytała m co pisałyście wczoraj no i muszę wam powiedzieć ze ja na razie biorę folik tylko ale to dlatego ze jestem dopiero w 9 tyg (od jutra już 10 :) ) a w czwartek wizyta u mojej gin. Strasznie się nią denerwuje ale mam nadzieję że wszystko jest ok. Co do biustu to ja przeważnie miałam 75b a teraz wyobraźcie sobie że mam 80c i czuje że mnie ciśnie (jak byłam u gin na pierwszej wizycie to mi powiedziała że dawno nie widziała u kobiety na początku ciąży tak bardzo wrażliwych i nabrzmiałych piersi!) więc ja nie wiem co będzie później :) a brzuszek no cóż troszkę mam ciut widać a mąż stwierdził że taki twardy mi się zrobił :) Ciuchy ciążowe są faktycznie drogie ja na szczęście dużo rzeczy dostałam od męża bratowej więc mam w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również lekarz zalecił mi Feminatal N. Co do rozstępów jak na razie jeszcze nic się u mnie nie pojawiło, nawet nie czuje jak mi się skóra na brzuchu rozciąga (podobno swędzi) więc i z ubraniami problemu nie mam jeszcze...chociaż już w żadne spodnie się nie mieszcze i musiałam pożyczyć od siostry. Problem to dopiero będę miała z suknią ślubną, niby już się szyje, ale Pani krawcowa kazała przyjść mi za miesiąc na kolejną miarę aby ewentualnie poszerzyć. O dziwo przy pierwszej mierze stwierdziłam, że w pasie przybyło mi prawie 10cm, czego gołym okiem nie jestem w stanie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć. Izulka 🌼 nic się nie martw mąż za kilka dni znów będzie z tobą :). Ja dzisiaj wściekła na swojego lubego. Grrr. Miałam robić krokiety z ziemniaków dzisiaj, więc wczoraj sobie obrałam, ugotowałam. Poprosiłam potem męża, żeby w nocy jak już wystygnął wsadził do lodówki i przykrył czymś. No i niestety zapomniało mu się :D Muszę więc niestety wymyślić coś innego. Chyba zrobie naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłam u siebie talent kucharski. Nigdy nie lubiłam gotować, albo poprostu mi się nie chciało, a teraz takie dobre zupy mi wychodzą, że sama nie moge wyjść z podziwu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulację :) Ja uwielbiam gotować, ale teraz nie zrobię wszystkiego, bo na niektóre produkty mnie cofa i jesteśmy z mężem prawie jak króliki :D Ale nic to. On i tak za mięsem nie przepada :) Wiecie co jakie bzdury mi się śnią. Koszmary, dajcie spokój, budzę sie z płaczem jak dziecko. Dramat. A i jeszcze mam problem z kręgosłupem, dlatego zaczęłam ćwiczyć, dramat, nie mogę leżeć na płasko, na plecach, wtedy mnie bolą plecy strasznie. Aż wyłam z bólu wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie od jakiegoś czasu. I to tak okropne, ehhh. I sny głupie, ześwirowane, dziwne. Daj spokój. dlatego tak często i długo śpię. Bo nie mogę się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sny podobno interpretuje się na opak. Całe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×