Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

wczoraj ogladałam sobie filmiki z porodu hehe pokazałam też mojemu żeby sie przygotował na to co zobaczy bo bedzie przy porodzie,zeby mi tam nie padł hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę, poza tym może się okazać, że mąż będzie jechał dopiero jak zacznie się poród. Dla wyjaśnienia, rodzę w innym mieście niż mieszkam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no ja na szczęście mam bardzo blisko szpital ,ja chce żeby był dlatego że ja nigdy nie byłam w szpitalu i panicznie sie tego boja ze bade tam sama i jacys obcy ludziea tak jak on bedzie to bede sie pewniej czuła.A dlaczego nie chcesz w swoim miescie w innym jest lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mieszkamy z mężem w innym mieście niż cała moja rodzina. Tutaj byłabym tylko z mężem,a le jego nie chcę przy porodzie. Na ostatni miesiąć przenoszę się do rodzinnego miasta i tam będe rodzić. Moja mama jest lekarzem, więc będe miała znajomych położników, lekarzy pediatrów no i mamę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to super masz.Dobra zmykam coś upichcic na obiad zeby bylo jak moj wroci hehe.pa do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, tez jestem z sierpnia, znaczy na sierpie bylam wczesniej na chwile al enie mam generalnie czasu. otorz juz jutro skoncze 15tydzien ciazy. a ciagle wymiotuje, teraz juz tylko rano, a dodatkowo czesto mam rozwolnieinie. zmeczona jestem tym strasznei. jak sobie radzicie z tym wszystkiem, moze jakies nowe sposoby na mdlosci ranne, bo ja juz wszystko wyprobowalam i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 -- na w przypadku wymiotów i nudności , przed wyjsciem z domu aplikuje kilka worków do kieszeni :D a tak poza tym to nie wiem czy istnieje jakis dobry sposób .. bynajmniej wobec mnie nic sie nie sprawdza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 ja nie mialam wogole nudności wiec nie wiem co ci poradzić,mam kolezanke ktora jest w 8m-cu i nadal wymiotuje hehe mnie na szczescie to nie spotkalo,nie wiem czy wogole jest na to jakis sposob:) dwie_kreseczki jak sie ktos znajdzie to niech tez i dla mnie jedna zrobia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My siedzimy w domku. Chciałam być piękna, ogoliłam sobie nogi i pociełam tak, ze szok. Wyglądałam jakbym kogoś zaszlachtowała. Nie wiem jak ja to zrobiłam :D Dwie kreseczki, proponuje jajecznice, lub parówki, chcesz? Albo tosta :) Do tego Ricore :) Zapraszam :). Arvena, jeśli rzeczywiście zdarza się to często to lepiej skonsultuj to z lekarzem, zebyś się za bardzo nie odwodniła. Pij dużo. Mi pomagała herbatka hipp natal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno bede cierpiec. moze mi przejdzie kiedys najgorsze jest to ze nic cieplego sie nie moge napic. tylko zimne dziewczyny a znacie juz plec dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko ooo narobilas mi smaka na toata wiec ide sobie zrobic:DWyobrazasz sobie jak to bedzie z goleniem nóg na lato jak brzuchy takie duze beda hehe to dopiero bedzie rzeznia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko kurde herbatka hipp byla dobra na dwa razy, po prostu za mdla :( i nie moge juz, ledwo otwrte pudelko stoi. pije, ale woda juz mi zbrzydla. traz troche sok pomaranczowy a wogole to pod wieczor zawsze szklane albo dwie pomidorowego. dobrze mi robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, już mam problemy :D Hehehehehe, bo schylić się nie mogę bo mam wrażenie jakby coś mnie blokowało, a na wiosnę to chyba będe prosić męża :D Hehehe, albo będe wyczyniać jakieś gimnastyczne coś, żeby jakoś się ogolić. Ale i tak włosy słabiej rosną mi teraz, chociaż na brzuchu to zaczynam być małpką :D a nigdy nie miałam włosów na brzuchu i nie radzę sobie z brwiamy i wąsikiem, te to dopiero rosną jak szalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ja bylam na pierwszym usg w 14tym tygodniu to pani co robila mi, na brzuchu. powiedziala ze chlopczyk prawdopodobnie. ale wynikow jeszcze nie znam bo wysla do lekarza, czy rozmaiwry itp prawidlowe. a kolejne i ostatnie usg bede miala 03. kwietnia wtedy poweidza na bank czy chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ta herbatka była mdła, ale działała więc piłam. A co mówił twój gin, mówiłaś też, że masz problem z rozwolnieniem? Mi pomagały też mandarynki, kapusta kiszona i wogóle kwaśnie rzeczy, ale wieczorami to już niczym nie dawałam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na brzuchu tez jakies takie dziwne sie robia hehe,tez przy schylaniu czuje taka blokade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba większośc w kwietniu :D ja stawiam na dziewczynę a mąż na chlopaka :D na ostatnim usg mąż mówi do lekarza " widzę tam siusiaka" a lekarz " yhmmm wielkiego na caly monitor" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ostatnie miałam w 15 tygodniu, nie mówił, bo nie chciał fałszować wyników, bo nie był pewny. Dlatego teraz się dowiem :). Dwie kreseczki, kochana to zapraszam do mnie:) Ja mam dużo w lodówce, wogóle mało jem :), także chętnie się podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko mi tez na brzuchu meszek sie zrobil, a ja wogole malo owlosiona jestem. ale to podobno normalne. chyba nie rpzeszkadza wam ze sie dolaczam, czasem cos napisze bo widze ze u was niezly ruch na forum jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×