Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

haha ja w 24tc mialam +6kg a wg kalkulatora powinnam miec wiecej wiec tez nie rozumiem waszych lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczynki nie rozumiem waszych lekarzy.Waga -jeżeli tylko nie zwiększa się w obłędnym tempie to jest o.k -wszystko do zrzucenia\"po\". mmała-ja jeszcze do pracy maj i czerwiec...ale też minie szybciutko.Jeżeli będę miała cesarkę to w pierwszej połowie lipca będę cięta,chociaż oczywiście wolałabym tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Dziewczyny dzis przeszlam chyba z 20 km, nogi mi odpadaja. Wreszcie znalazlam tu w Ladku konkretne ciuchy ciazowe, za dosc przystepne pieniadze wiec jutro drzyj karto...:) Anabanana, dokladnie zgadzam sie z Ewitap, jesli Twoj brzuch jest maly to moj jest wklesly:) Po przyjezdzie z weekendu tez wrzuce jakies zdjecia, na marginesie ostatnio po raz pierwszy zrobilam zdjecia brzuszka. Karusia, dlaczego masz miec cesarke juz w pierwszej polowie lipca? Dziewczyny, trzymajcie sie cieplutko i spedzcie sympatycznie reszte dlugiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeść :-) dobre wieści nie musiałam robić 3D byłam na wizytach u 2 ginów oczywiście prywatnie i .. okazało się że po konsultacji z ordynatorem szpitala nie musze robić tego badania w sumie ( ja nawet chciałam :p ale jak nie trzeba to nie ) ale i tak po urodzeniu na TK , rezonans i szczegółowe badania oczu i EEG ... nowe wieści również w moim brzuszku :-) z USG tydzień ciąży 22 a z pomiarów dziecka wygląda na 26 tydzień ! surowo zostałam skazana na diete przytyłam już 8 kg i niestety ale mam tendencje do szybkiego tycia ... i tak sie stało :( grubasek z mojej Nadii sie zrobił :p ze mnie zresztą też :P . Moja gin mówi że jak tak dalej pójdzie to ja moge urodzić do 4 tyg wcześniej -> aż sie wystraszyłam ale nie ma tak źle będziemy sie teraz oszczędzać i jeść płatki i mleko i nic więcej :p :P :P pozdrowionka dla wszystkich sierpniówek udzielających sie na kafe :-) :-) serdeczne buziaczki dla Ewitap ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia ciesze sie ze twoje samopoczucie sie poprawilo :-)))) chimerka no widzisz a wszyscy znajomi, czy inni ludzie mowia ze mam ladny brzuch ale przy tym ze bardzo ladnie wygladam i ze ladnie chodze w ciazy wazne ze mala sie zdrowo rozwija i ona rosnie.. tak jak juz pisalam wczesniej chyba dobrze ze nie mam wiekszego brzuszka bo juz mi sie srodek ciezkosci przesunal i bol krzyza mi dokucza jak dlugo pochodze czy sie troche ponaginam haha nie wspomne o zgiananiu sie czy kucaniu a wiadomo ze teraz bedzie rosl i to chyba najbardziej aaa moze znacie jakies dobre sposoby, a moze jaies cwiczenia zeby ulzyc krzyzowi ???? dobranoc mamusie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaaaa
DZIEWCZYNY JAK SOBIE RADZICIE Z GOLENIEM MIEJSC INTYMNYCH???MI JEST STRASZNIE NIE WYGODNIE JUŻ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja juz pije kawe i ogladam na dobre i na zle... dzis o pragnienieu dziecka i trudnym porodzie.. ale trafilam ---->kakakaaa ja sobie jeszcze radze no ale nie wiem jak bedzie pozniej jak brzuszek jeszcze urosnie i przysloni mi wszystko no ale mysle ze my koboietu jestesmy takie sprytne ze ze wszystkim sobie damy rade :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakakaaa--->jakoś tak na farta.Ale póki co jeszcze sobię radzę chociaż faktycznie wygodnie nie jest.Mąż mi nieraz pomaga:-) a cesarkę będę miała jak na następnym usg 20 czerwca okaże się że mała się nie przekręciła głową w dół-na razie leży poprzecznie miednicowo i nie ma szans na fizjologiczny poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc karusia ja jak bylam ostatnio u mojego gina moja mala tez lezala poprzecznie ale lekarz powiedzial ze ma jeszcze duzo czasu zeby sie odwrocila a do tego moja sis ktora jest polozna uwaza ze maluch mopze nawet w ostanich dniach sie odwrocic :-) wiec sa moze jakies szanse a mi sie zdaje ze moja mala odwrocila sie nozkami do dolu za tydz mam wizyte wiec zobaczymy czy moje przeczucie teraz tez nie zawiodlo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Moja malenka Zuzia równiez lezy poprzecznie, ma glowke z lewej strony , ale gin w ogole nie wspominali o jakichkolwiek problemach zwiazanych z porodem naturalnym poki co. Przede wszystkim musze zrobic badania wzroku, bo nosze szkla kontaktowe i mam spora wade wiec okulista moze miec zastrzezenia. Moja kumpela ma wlasnie z tego powodu ma cesarke w polowie maja. Zbadali cisnienie w oczach i dno oka i dostala skierowanie na cesarke. U mnie moze byc podobnie, ale niezaleznie cesarka czy naturalny jestem dobrej mysli:) Na razie nie odczuwam zadnych dolegliwosci zwiazanych z brzuszkiem wiec depilacja intymna czy pedicure nie stanowia problemow, ale w przyszlosci bede po prostu angazowac meza. No i to co jest dla mnie zupelnie niewytlumaczalne, tak mi sie zmienil srodek ciezkosci, ze kregoslup w ogole mnie nie boli, a od kilku lat mam dyskopatie odcinka ledzwiowego i naprawde wiem co to bol kregoslupa. Mam nadzieje, ze tak pozostanie do konca... Pozdrawiam Was i Wasze kochane brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka to tylko sie cieszyc z braku bolu,mi nie dokucza kregoslup tylko sam krzyz i to najczesciej wieczorkiem po calym dniu ale mam juz cwiczenia i bede sie gimnastykowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Mnie rowniez bolal krzyz, jakies dwa lata temu. Zachcialo mi sie lekcji tenisa ziemnego i doprawilam sie na calego. Mialam jakby zakwas w posladku i promieniujacy bol do lydki czy uda, nie pamietam. Bol byl koszmarny, ciagly, nie moglam stac, chodzic, jezdzic autem, nic i to wszystko przez pol roku. A teraz kiedy moja Zuzia jest w brzuszku jest po prostu rewelacyjnie i oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow ogladam wozki i pisze na kartce co musze kupic dla malej i siebie do porodu i po porodzie moja martyna od wczoraj jest bardzo grzeczna praktycznoe wogole sie nie rusza ale zauwazylam ze ona tak ma przez kilka dni praktycznie bez przerwy sie wierci i kopie a potem przez nastepnych kilka dni wypoczywa haha tak zastanawiam sie co u vanilki bo z tego co pamietam to ona sie martwila ze wogole nie czuje ruchow??!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, annabanana - co do ruchow to sa bardzo delikatne takie szmery w brzuszku martwi mnie to nio ale coz mam zrobic - nie czuje jeszcze kopniakow. Jak bylam u lekarza to powiedziala ze wszystko w porzadku na usg dzidzia sie ruszala serduszko bilo wazyla troszke wiecej niz pol kilo wiec doktor powiedziala ze jest jeszcze malutka i jak lezy tylem do mnie to moze kopac w srodek nio a ja tak juz chcialabym czuc kopniaczki aaaaa a jak czuje jakies ruchy to najczesciej w pracy jak jestem zajeta a jak poloze sie wieczorem wypije cieple mleczko i zjem cos slodkiego ----to jak na zlosc wtedy nic -- coz co kobieta to ciaza staram sie nie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moja mala jak bylam w 24tc tez wazyla ok 500g to czulam jak kopala ale tylko w brzucha ale od tygodnia tj27tc czuje jak mala kopie mnie w srodku wokolicy kosci ogonowej haha napewno niedlugo poczujesz takie mocne i bolesne kopniaczki ze zatesknisz za tymi delikatnymi szmerami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś kupiłam na allegro -koszulki do szpitala i karmienia -woreczki do pokarmu -worki na zuzyte pampersy -wkladki laktacyjne -rozek dla dzidzi -aspirator do noska -pieluchy tetrowe -przescieradlo frotte -termometr do czoła -podklady poporodowe -gaziki dla dzidzi -majtki poporodowe -gaziki z alkoholem do pepuszka Zostalo mi jeszcze sporo rzeczy,typu chemia ale to pozniej,wozek tez za jakis czas,fotelik,wanienka,karuzela,koldra,kocyk,posciel,reczniki,kojec,butelki ,laktator, wiec jest tego jeszcze sporo,ale pomału jakos dam rade ZAMAWIAM NA ALLEGRO,GDYZ NIE MAM MOZLIWOSCI JAK NARAZIE WYJSC Z DOMU,A WOLE MIEC JUZ WSZYSTKO,BO W MOJEJ SYTUACJI W KAZDEJ CHWILI MLODY MOZE CHCIEC WYJSC:(:(: Ehhhhhhhh czuje sie fatalnie,caly czas leze:(:(:( TRZYMAJCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny brzucholek Szylusia!!! tona kiedy masz termin jezelizaczelas dopiero 6mc ja zaczelam juz7 fajnie ze kupujesz ja tez chyba dzis pozamawiam na allegro podobne rzeczy bo juz mam upatrzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak pozatym szylusia przykro mi ze sie zle czujesz... ja ide smazyc racuchy moja mala bedzie slodka dziewczynka bo ostatnio same slodkosci pochlaniam np. wczoraj nalesniki z serem dzis racuchy hmmm ale jak tak dalej pojdzie to sama bede wygladala jak wielki racuch haha no wlasnie ciekawa jestem ile teraz przybralam, w czawrtek mam wizyte u gina i bede sie wazyc osoatnio byl tylko 1kg ale teraz czuje ze ze 3 spokojnie doszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No ja mam dokladnie dzis 24 tc i 1 dzien,termin na 22 sierpnia,ale jak juz wiem mam wielkie szanse,zeby urodzic po 30 tc juz;(:( Jak wiecie musze lezec,bo mam skurcze macicy,no i leze a skurcze nadal sa,modle sie tylko aby mlody jeszcze posiedzial z 4 tyg.minimum:(:( ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Szylusia zobaczysz maly jeszcze dlugo sobie posiedzi myslisz ze jest mu tam zle ;-) !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh No pewnie nie jest mu zle,ale są rzeczy,ktore niestety moga podjąc decyzje za niego:(:(:( A on tez powinien delikatnie sie uspokoic,bo kopie,wali ,stuka prawie cale dnie,no i podraznia macice(tak mowi gin)no i tez jej nie pomaga swoja ruchliwoscią;) No ale coz synek daje czadu,bo ma do tego miejsce,nic na to nie poradzimy,mam tylko nadzieje,ze damy wspolnie rade i wytrzyma jeszcze jakis czas. A mi pozostaje lezec,moze sie poprawi,ale narazie sie nie zanosi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem... miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... a moja mala cos leniwa haha a ja tak teraz rozmyslam jak to bedzie jak moj szkrab przyjdzie na swiat... te pierwsze dni razem, jak sie spiszemy jako rodzice, jak moj maz bedzie sie spelnial w roli tatusia haha czy nasza sunia nie bedzoie zazdrosna o nowego czlonka rozdiny... oj glowa mi zaraz peknie od tych mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak......tysiac mysli na minute Ja narazie mam inne zmartwienie na glowe,niz myslenie co to bedzie jak mały juz bedzie z nami Ale wiem,ze moj maz bedzie najlepszym tata a swiecie,gdyz wychowywal 12-scioro swoich siostrzencow i siostrzenic:D:D:Dwiec wie w czym rzecz,takze jestem w miare o to spokojna:D:D Kazdy da rade,w koncu kazda kobieta kiedys ma ten pierwszy raz w swoim zyciu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×