Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

baby ja nie byłam na to gotowa, kurwa nie odezwał się nawt jak sie mała urodziłą, jessu nie spodziewałam się .ale mnie zrównał z podłogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa, chuj zjebany , że mu mnie brakuje, ze to jego córka i inaczej nie bedzie , o kurwa ja go zastrzele, baby , dormalnie sie cała telepie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to , że reakcje mam jak na akis wstrząs anafilaktyczny, to fajn, bo ja sobie nie dam takie to głupoty, do głowy ale sam fakt, że sie odwałżył, jessu oddychaj , no nic ale kurwy poszły w ruch, dobrze ze nie obudziłam małej, krzykiem o kurwa , winko, papieros, dobrze ze mam zapas mleka w lodówce,jesu normalnie głowa w ściane o kurwa jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa 12 w nocy a ten tu dzwoni zeby mu wybaczyć , kurwa , to nie jest prawda, to sie nie dzieje naprawde. dobra koniec tematu , to nie topik dla samotnych matek, przepraszam dziewczyny. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszkanieiwem co tam miedzy wami bylo ale pamietaj ON NIE JEST CIEBIE WART!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani twoich nerwow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka badz dzielna :) ja tez nie do konca w temacie bo nie wiem co sie stalo dokladnie- nie zabij mnie za to co napisze- ale skoro kiedys byliscie razem i macie dziecko to moze za jakis czas, jak emocje opadna spotkajcie sie i porozmawiajcie ... moze nawet sie pogodzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na relacjach damsko meskich znam sie srednio bo jedynym facetem w moim zyciu byl i jest moj maz, znamy sie kupe lat... ale jedno wiem- nie warto drzec koty cale zycie ... zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ciesze sie, jak patrze nate reklamy otych niedozywionycgh dzieciach to mnie sciska...achhh Pliszka 3maj sie!!!! ja uciekam do jutra!!!!!!!!!!!milej nocy babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,my niedawno wstalysmy pije kawe a Martyna mleko.Po wczorajszym winie z wami nie moglam usnac,malatez sie wczwsniej obudzila i tak troche sie dzisnie wyspalam... co tam ciekawego na dzis planujecie?bo my to co zwykle... mojmaz mnie wczoraj poinformowal ze nie przyjedzie teraztylko za tydzien :-( dobrze ze chociaz byl tydz temu na weekend... dziewczyny ktora z was jest z zielonej gory-bo wiem ze ktoras jest ;-) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sporadycznie wyjezdza, jak juz to tylko w weekendy tylko, ze ja tu rodziny nie mam, znam kilka ludzi- ale kazdy w weekend po calym tygodniu woli posiedziec z rodzina :o wiec sie bede nudzila. musze sobei znalezc zajecie zeby sie nie dolowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie spie już od 6 , mała się jakoś wczesnie obudziła, pije kawe i czeytam newsy, w sumie to planuje od czego sie zabrac w sprawie budowy domu. kuźwa jak to zjeźć tę biurokracje, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana--> napisz coś o tym czym karmisz Martyśke, bo ja eh zgubiłam wątek, jeszcze raz plisssss:)no twoja lekarka mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×