Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

teraz dziewczyny jak ma bilet to dupcia zbita.Podlega już pod sąd wojskowy.Nie chciałam wam humorów zepsuć tym postem.Ale musiałam się gdzieś wywściekać.Już mi lepiej:-)Spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj karusia jak dla mnie jestes dzielna babka, fantastycznie sobie radzisz ze wszystkim a chwile slabosci ma kazdy, glowa do gory jutro bedzie lepiej!!!!!!!!!!!! a co do tych wypadkow,masakra mnie az w gardle scisnelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Karusia nie gadaj glupot, nie przez Ciebie :) cos mnie brzuchol boli i chyba okres dostane, chociaz nie wiem od czego to :o i mnie maz wkurzyl bo mial juz wieczorami przy kompie nie siedziec ale MUSI dokonczyc projekt :o i sie wkurzylam moj maly spi od 18 ciekawe kiedy sie obudzi :o o 17 jadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikii
!!!!!!!!,,,DZIEWCZYNY MAM PYTANKO CZY JESLI SPOZNIA MI SIE MIESIACZKA O 2 DNI A DZIS WIECZOREM ROBILAM TEST WIECZOREM I WYSZEDL NEGATYWNY :( TO CZY MOZE JEST ZA WCZESNIE ??? ALBO WINA TESTU????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka witaj :) Mnie też właśnie tormentiol poleciała położna, pediatra moich dzieci także mówiła,żeby tym smarować krostki, odparzenia itp. Dopiero dziewczyny mi uświadomiły, że jest zakazany. Oczywiście Aphtin też używałam. Ja tak jak Pliszka też muszę pochwalić się, że moja mała ma stałe godziny spania :) Sama sobie je wypracowała :) Jak zbliża się jej godzina drzemek w ciągu dnia to zaczyna marudzić, odkładam ją do łóżeczka i zasypia, no chyba , że mały ją wybudzi to niestety wędruje do wózka- nauka zasypiania w ciądu dnia w łóżeczku jeszcze trwa ale jest już co raz lepiej :) Codziennie prawie o tych samych godzinach najpierw cyc, potem zabiegi pielęgnacyjne, zabawa i lulu :) Kurcze a ja myślałam, że coś narobiłam w moim kompie i dlatego przy naszych loginach wyskoczyło \"zgłoś do usunięcia\" ha ha ha :-D Wy podajecie wit.K? Ja nawet nie wiedziałam, że trzeba, lekarka nic mi nie mówiła. Wiem wiem, biologia się kłania ale powiedzcie mi kochane na co jest ta witamina?? Witaminę D podajemy od 3 tygodnia 1 kroplę dziennie. I ja też polecam mąkę ziemniaczaną- babciny sposób a naprawdę działa rewelacyjnie, zresztą pisałam to już. Ja podaję Cebion dwa razy dziennie po 3 krople tak zaleciła lekarka Majeczki :) Mała krzywi się i ślini przy tym nieziemsko ale połyka he he :) Karusia Ty dzielna kobieto! Szacuneczek :) :) Superwomenka, nie ma co...!!! Przykro mi, że Ci ukochanego zabierają do woja :( Naprawdę jestem zdziwiona, że go wogóle biorą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikii
zrobie napewno :( nie wiem czy mam ufac,,,testowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly sie obudzil, dostal jesc i poszedl spac. po jedzeniu tak glosno beknal ze sam siebie obudzil i zrobil przestraszone oczy, no ale nic wlozylam do lozeczka i spi. na poczatku kapalismy go codziennie a teraz co 2 dzien. a jak u Was? magdulka skad klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne oczko co za babsztyl wredny śmie tak mówić do ciebie..ja będąc w ciąży i teraz mając już maluszka lubię o siebie zadbać, zrobić włoski, wymalować i ubrać sie..mimo ze do zgrabnych i chudych nie należę to będąc zadbana czuje sie lepiej a i mój m. ma radochę :) karusia ale z ciebie dzielna kobietka, ja mam jednego i narzekam ze mam kupę roboty... pełen szacun dla ciebie :) a moj mały od dzis dostaje soczek jabłkowy (poł na poł z woda) i deserek z jabłka, tak mi poleciła lekarka i kazała stopniowo wprowadzać nowości :) a se spaniem jest roznie, po jedzonku jest przebieranie dupki, zabawa tak z 15 min i sen zazwyczac 1,5h ..ale nie spi miedzy17-20 to sa jego godz aktywnosci :) tez bym sie chciała z wami spotkac tylko ja tak daleko mieszkam bo az we Wrześni koło Poznania :( buzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje sumo kąpię codziennie;-)nie lubiła się kąpać wcześniej a teraz uwielbia wit K wpływa na układ krzepliwości krwi dziecka.Jeszcze 2 lata temu nie dawano tego dzieciom a teraz jest zalecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kapie małego codziennie, polubił kapiel bo na poczatku był ryk, wyk i kociokwik... teraz za to jak go juz z wanienki wyciagne to płacze bo chce z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka wit K ma zapobiegac ewentualnym krwotokom wewnątrzmózgowym. znajomy lekarz mówił, że jak sa wskazania to dzieci dostają konkretna dawkę w zastrzyku. JA nie podaję wit k, D zreszta też jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka kilkam z domku a co? Esab przebij piątaka! Ja do szczupłych też niestety nie należę ale zadbana muszę być! Tak się lepiej czuję i nie mam deprechy jak w lustro patrzę :) Anabanana i Karusia dzięki za odp! Czy tą wit.K można dostać bez recepty? Ile się podaje? Ciekawe czemu lekarka nic o tym nie wspomniała... My małą kąpiemy co 2 dni. Nadal nienawidzi się kąpać. Może leżeć nago godzinami, to jej nie przeszkadza ale gdy tylko poczuje kroplę wody na skórze to wrzask. Z chwilą wyciągnięcia jej z wanienki uspokaja się i uśmiechy posyła. Ona poprostu nie znosi wody.Nawet nie pomogło jej owijanie w pieluchę tetrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka najlepiej kupic "wita K" to sa takie rybki do wyciskania z jedna porcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×