Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

LadyMia-> u nas pomógł Dicoflor lekarz mówił, że można dawać nawet 3 razy dziennie u nas pomogło, synek już z tego wychodzi. ja dawłam dwa razy dziennie, a teraz raz dziennie, a jak go bolał brzusek to sab simplex lub infacol. Podobno może się robić czasowa nietolerancja laktozy, na to infacol pomaga, gazy się nie gromadzą. Uszy do góry będzie dobrze u nas od badania pozytywnego jest 4 tygodnie a od pierwszego negatywnego 3 tygodnie i jest coraz lepiej. A i ważne jest zeby nie blokować kupek to znaczy żadna smecta czy coś w tym stylu bo dziecko musi wirusa po porstu wydalić. I jeszcze myj ręce dokładnie po przewinieciu bo to paskudztwo zaraźliwe cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_chmerka_ trzeba kupic takie jałowe pojemniczki jak do moczu tylko koniecznie do badania bakteriologicznego tzn." bardziej" jałowe. Co doświerzości to najlepiej jeśli się daje do badania w krótkim czasie noc to chyba za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Karusia, dopiero teraz przeczytalam jaki masz Meksyk... Nie bede Ci pisala, zebys sie dzielnie trzymala, bo bardziej dzielnej dziewczyny od Ciebie nie znam... Chimerka-> ja tez nie dostalam jeszcze @ i zastanawiam sie dlaczego, bo praktycznie juz nie karmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia-> normalnie cie podziwiam, a chłopa to prześwięć konkretnie bo można by sie po nim czegoś więcej spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanika-> fisher prica kick and play a mały rzeczywiście rozrywkowy jest wdał się w mamę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juzpo drugim sapcerku, umylam mala przebralamwpizamkei dalam cucabo sie dziecko rozzalilo strasznie bo takie glodne;-) haha ateraz lezyna macie izerkana telewizor... widze ze slinienie to norma :-D Gimelka jakfajnie cie znow tutajwidziec :-))) Brombabomba jestem jaknajbardziej za spotkaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz z powrotem w domu.Chłop mój objawił sie od piatku.nIE WIEM CZY SOBIE NA NIM PALCA NIE ZŁAMAŁAM.I TAK MA PYSK SKASOWANY BO PEWNIE SIE GDZIES LAŁ WIEC I TAK NIE BEDZIE WIDAC MOJEJ AGRESJI.Dobrze ze nie przyszedł na walony tylko na kacu gigancie.Chyba nie tylko picie było bo widze po źrenicach.Cały sie trzasł-delira normalnie.Poszedł do roboty na 18.Ale kierownik sobie na nim pouzywa.Powiedziałam mu ze jeszcze jeden taki wyskok i go wywale złoze wniosek o rozwód i nie zblizy sie do dziecka.Wiecie ile przepił za te kilka dni?Prawie 1000zł.nic tylko wieszac za jaja na suchej gałezi.No to papu bedzie sobie musiał organizowac sam w tym miesiacu bo bez przesady zebym ja musiała teraz komnbinowac do konca miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir--dzięki, kupiłam właśnie Diclofor i dałam już małej... nie pójdę jej szczepić jutro tylko pojadę z wynikiem, badanie robiłam w czwartek, nie wiem po ilu mam powtórzyć, zobaczymy co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia -> ma szczescie ze go do domu wpuscilas, ja byn swojego nie wpuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia-> wcale sie nie dziwie. I tak dobra dla niego jestes. Moj maly lezy na macie i gada do lwa-mastkotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia. Ręce mi opadły. Przepraszam, że pominę resztę dziewczyn w tym poście. Ale dziewczyno, trzeba było dzwonić. Chętnie bym pomogła. A chłopa to wystaw na balkon za karę i dobrze, że mu w morde dałaś (mam taką nadzieję). Co do matki i teściowej. Niech się zajmą w końcu sobą. O teściowej to ci już powiedziałam co robić. A męża strasz, żeby ci się nie porobiło niedobrze. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli. A tak poza tym to bym dała jeszcze raz w pysk. No ale powiem ci że jaja. Normalnie współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia--> lej go trzy razy za dzień rano za śniadanie , w południe za obiad i wieczorem za kolacje niech sie naje. Rece opadają czasem jak sie słyszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - zadnych innych objawów, tylko zielone kupy. Jest w 99% na sztucznym. Kurde, nie zdazylam kupic testu, a mam wrazenie, ze brzuch mi wywalilo. Zuzia przyłącza się do śliniących, piąstki do buzi i dawaj. Nawet ukochany smok poszedl w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - tylko zielone kupy, zadnych innych objawow nie widze. Jest w 99% na sztucznym. Kurde, nie zdazylam kupic testu, a brzuch mi normalnie wywalilo. Zuzia przyłącza się do śliniących. Piąstki do buzi i dawaj. Nawet smok poszedl w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - tylko zielone kupy, zadnych innych objawow nie widze. Jest w 99% na sztucznym. Kurde, nie zdazylam kupic testu, a brzuch mi normalnie wywalilo. Zuzia przyłącza się do śliniących. Piąstki do buzi i dawaj. Nawet smok poszedl w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - tylko zielone kupy, zadnych innych objawow nie widze. Jest w 99% na sztucznym. Kurde, nie zdazylam kupic testu, a brzuch mi normalnie wywalilo. Zuzia przyłącza się do śliniących. Piąstki do buzi i dawaj. Nawet smok poszedl w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - tylko zielone kupy, zadnych innych objawow nie widze. Jest w 99% na sztucznym. Kurde, nie zdazylam kupic testu, a brzuch mi normalnie wywalilo. Zuzia przyłącza się do śliniących. Piąstki do buzi i dawaj. Nawet smok poszedl w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Sorry, serwer zwariowal! Oko - karmię Nanem1. Wzielismy za pierwszym razem w ciemno i sie sprawdzil. Po skonczonym opakowaniu wzielam Nana Active ze wzgledu na dodatkowe skladniki i mala byla zbyt active caly dzien (w ogole nie spala i marudzila). Nie wiem czy to mleko, ale po tym feralnym dniu kupilismy znowu 1 i tak do teraz ciagniemy chociaz czasem mnie kusi zeby cos innego wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA17
Witam Was:) Mam do Was małe pytanko, nie pomłam znalezc zadnego forum na ten temat na którym nie dawno było by cos pisane. Mam problem chodzi o ciąże, nie mam juz 4 dzien okresu, współżyłam z chłopakiem ponad 1.5 roku i nie byłam w ciąży a chcielismy miec dziecko, a teraz nie wiem czy jestem czy nie jestem:) Prosze powiedzcie mi czy jak mi sie miesiaczka spóźnai gdzie zawsze miałam w tej dzien jaki sobie wyliczyłam. Możliwe ze jestem w ciazy?? Cały dzien chodze i jem, mdli mnie jak pale papierosy:) Prosze pomozcie mi, napiszcie co mam zrobic. Nie jestem pełnoletnia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radzę zrobić test, bo wróżką nikt nie jest i z fusów wróżyć nie potrafi. Jak zrobisz test to będzie jasne. Chimerka ta kupka to po NAN zobacz on jest wzbogacany żelazem to całkiem normalne :D. Mój mały też tak ma :). Sorry za stwierdzenie, ale dorosły jak się nażre żelaza to też kupa zmienia kolor na ciemny czasem nawet czarny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Karusia naprawde wspolczuje przezyc... jestes naprawde dzielna i Cie podziwiam :) Ja mam znowu jakiegos doła i nic mi sie nie chce ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA17
tak chce miec, juz za 2 dni bede miała 18 lat, wiec mi to nie przeszkadza ze zajde w ciaze jak nie bede miała 18 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - Miki robi tylko zielone czy roznie? Tak sobie czasem mysle, parę miesięcy temu do glowy by mi nie przyszlo, ze na takie tematy bede gadac, ogladac kupy, itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FUNIA 17----Jeżeli to prowokacja - to głupia. Cisną mi ię na usta niezbyt miłe słowa. chciałabym powiedzieć, że \"jak nie uważałaś jak robisz, to rób jak uważasz!\" idź zwyczajnie do apteki i kup test ciążowy dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×