Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ewitap ja mam taka silna wole, bo ide na wesele- dodam, ze swoje hehe i znalazlam sukienke ktrora jest moja wymarzona i w rozmiar 38 musze wejsc :D My problemu ze spaniem w lozeczku nie mamy, odkad wrocilismy ze szpitala maly tam spi, klade go po kapaniu i jedzeniu o 19-30 i po kilku minutach spi. Dzis sie obudzil o 7.15 wiec super spal :D prawie 12h teraz zjadl i bawi sie na bujaczku. Jak ziewnie to zmykmy do lozeczka i on jakos taki dzieciak jest ze jak zmeczony to spi nawet po kilku sekundach :D okoko ja tez mam zeszyt wydatkow bo sie gubie powoli. Moj maz sie tym wcale nie zajmuje- nie ma czasu. Ustawilam miesieczne przelewy za mieszkanie, prad itp zeby nie musiec o tym pamietac. I staram sie miesiecznie wydawac podobna kwote a reszte odkladac :) Razem tak ustalilismy . A ja mojemu kupilam to http://www.allegro.pl/item457209300_teletubisie_z_telewizorkiem_teletubbies_teletubis.html na brzuszku ma telewizorek i sie bajka przesuwa i leci muzyczka. Moj maly caly az podskakuje jak to widzi. Cena na allegro 98 zl a ja dalam 13 euro. Nie chce waz draznic. Ale te polskie ceny i ich marze tak mnie wku... ze az szok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka moj nosi rozmiar 3 pampersow. Nigdy nie przesikal. W ciagu dnia zmieniam co 3-4h a w nocy wcale bo on nie je wiec pampek jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Julka - Zuzia tez nigdy pampucha nie przesikala, nosi 2, ale nastepną paczkę juz kupię 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... co do pielucgh to ja juz tez oddawna nie przewijam malej w nocy zeby jejnie rozbudzac, faktczasami mimo tychfoli malaje przesikuje i to zawszema bok u gory mokry :-) i wrocilam do hugisow byladobra promocja wiec kupilam i jestem z nich bardziej zadowolona nizwtedy a pozatym teraz mala nosi 3ale kupilam jej juz pake 4 tj od 8kg hmmm zobaczymy czy beda dobreczy jeszcze zaduze ja wczoraj mialamzmalaznow niespokojny woeczorusneladopiero przed 23 a ja potemprasowalam do nocya i tak mi jeszczew holerezostalo bromba no to sie troche porozpieszczalas :-) ja tezmysle juz o jakims kolorze na wlosy ale chcialabymjakaszmiane hmm moze cos zczerwieni... a co dosolarium to tez chcialam alekosmetyczka mowila mi ze jezeli karmie oiersia to raczej nie poleca a jezeli uparlabym sie to powinnam sobie sprawic oslonki na piersi... a ty bromba karmiszcycem prawda? i jak normalnie sie opalaas? oczko kurde zawsze znajdzie siektos \"dziwny\"... pliszka super ze Miska ma takiego dziadka,a ty oparcie wkims nastepnym :-)))) moj nadalnie chce smoka...wpychamjej czasami ale nic kupilam jej ten z aventu wlasnie taka lezke o ktorej pisala oczko przypomina sutek ale nie chce ale ostatnio slyszlam opinie ze dzieci wola smoczki tez zolte gumowe a nie przezroczyste silikonowe nonic chyba jej sprawie a jaknie zaciagnie to dorzucimy do kolekcjirzeczyzbednych :-0 co do bakterii to ja jestem matka normalna haha i nie latam i nie sterylizuje wszystkiego cojest w zasiegu malej nasza suczka podchodzi do niej wacha zdarzylo sie zemoze 3 razy ja liznela i spoko ja tez bylam chowana ze zwierzatamki i jakos alergii nie mam i jestem zdrowa hahahaha jakto pieknie zabrzmialo\"wychowana zezwierzetami\" :-D :-D :-D aaa mam pytanie jak pierzecie ubranka dzieci? ja ndalpiore je osobno i w jelpie ale mysle zemoze sprubuje juz pracw naszym proszku-mam terazpersil tezdla dzieci co o tym myslicie? dobra lecebomala mnie wzywa czkawka :-) milego dnia babki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabana wybierz jedno body malej ze swoimi ciuchami i zobaczysz czy bedzie miala uczulenie czy cos. Mi jak sie proszek skonczyl piore z moimi, malemu nic jest wiec nie bawie sie w 10 pran :) Tak czy inaczej mam pranie co 2 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja piorę w Lovelli, ale tylko dlatego ze kupilam wielką paczkę, a nawet dwie do bialego i koloru, i teraz nie chce mi sie paczka skonczyc, a chcialabym juz w normalnych proszkach, bo ta Lovella totalnie bez zapachu jest (tzn ciuchy po niej). A na małej juz wyprobowalam ciuchow bez prasowania, nowych ze sklepu niepranych i zadnego uczulenia nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupilam proszek dla dziecki bez zapachu i z tej samej serii plyn do plukania bez zapachu :o Nie podobalo mi sie to i do tego proszu dawalam lenor. A potem jak sie proszek skonczyl to wypralam jedno body z naszymi ciuchami. Nic mu nie bylo i piore juz w arielu, lubie ten taki w zelu :) ale nowe ciuszki jak body czy inne to piore najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja kupilam na poczatku torbe jelpa imam ja dotej pory apiore co 2-3 dzien i mialam do tego plyn do plukaniajelp ladnie pachnial ale sieskonczyl na przed urodzeniempealam jej ciuszki wvizirsensitive tezdladzieci i mial uczulenie no niczobaczymy jak ten persil a noweciuzki tez przepieram choc teraz juz rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana --- co ty kochana, ja juz od dawna tylko stuczne!!! a na solarium to tylko szew po CC zasłaniałam bo jest jeszcze czerwony i delikatny a byłam tylko 5 min tak cobym jak trup nie wyglądała bo z natury upiorny bladawiec jestem ;-) Zawsz sie smieję , ze jedna z piosenek Przemykowej jest o mnie bo tak to leci \"tabletki i przykrótki sen, trzy kawy pierwszy carmen przepadną gdy nakłada sie stosownie grubą farbę... gdy dzwonisz pytać jak wygladam w łazience rodzi się Jane Fonda Nie szukaj mnie ukryłam się nie poznasz twarzy pod makijazem....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha bromba no ja tez do sniadych cer nie naleze...dlatego solarium to moj przyjaciel aleoczywiscie w granicachrozsadku bo na muzina sie nie robie haha a wogole to lubie sietak powygrzewac no i cialo opalone jest potem jakies smuklejsze jedrniejsze ach rozmarzylam sie ... no widzisz ami cos sie ubzduralo zety piersia karmisz:-) moja malausnela przycyckui polozylam ja na naszym lozku bo w swoim napewno by sieobudzilai jak narazie spiaz dziw mnie bierze ja domalowalam sobie urode ;-) idopijam kawe no i bioresie za ciagdalszy prasowania, jesssu nasza corkamamk najwieksza garderobe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój kochany to sie śmieje, ze jest poligamistą bo dwie baby ma..... jedna to ja jak się obudzę a druga to ja jak sie "zrobię" hihihi pliszka---- zajebiście, ze dziadunio stanał na wysokości zadania!!!! Takim dziadkom mówimy stanowcze TAK!!!!!;-) a co do diet - to słodkie dla mni może nie istnieć, mięsko lubię niestety i to dość mocno, warzywka kocham w każdej postaci a zcia nie wyobrażam sobie bez surowych ogórków i rzodkiewki no i nieustannie walczę z pochłanianiem chipów. w sklepie zwyczajnie odwracam od nich głowę i nie gadam z nimi i jakos sie udaje. Ale jak tylko jakims cudem pojawi się w domu....jestem zgubiona. Kocham słone...... ble....;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Dziewczyny, ja to jestem total blada twarz, a do tego jeszcze nie toleruje solarium, bahama oranż i te sprawy to zupelnie nie dla mnie. Chociaz na sloncu uwielbiam sie opalac, ale w tym roku jakos sie oszczedzalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam blada cere ale jakos nie poszlam jeszcze na solarium. Wlasnie jak wasze blizny po cc ? Bo moja jest cienka ma moze 3mm ale jest nadal czerwona...teraz to moze juz bardziej taki ciemny roz... zastanawiam sie czy zrobi sie jasna jak lekarz obiecal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - zrobi się kochana spokojnie.... moja np. boli mnie jak ma si pogoda spierdaczyć:-( a teraz też jest ciemno różowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula dokładnie tak jak mówisz fragmentami to jakbym wcale cucia nie miała i jak się przemęczę to mam tę bliznę momentalnie grubsza \"pod skóra\" Wszystko będzie ok. tak to się po prostu goi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly spi od 11.30 i nie wiem czy go budzic na jedzenie czy nie.... poczekam jeszcze chwile. Karusia jak tam? W ogole ten topik ostatnio podupada- gdzie jestescie wszystkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty Jula!!!! nic nie podupada!!!! nie wszystkie mają tak grzeczne dzidziołki jak Ty!!!!! ja na ten przykład jestem choć wyjątkowo. Zwykle o tej porze jesteśmy na spacerze a dzis u nas mocno pada i zostaliśmy w domciu. Jula powiedz mi jedną rzecz. JAk kąpiesz synka to o ktorej??? i ile razy później go karmisz zanim strzeli sobie długie nocne spanko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba Kapiemy po 19. Kapanie i wycieranie 20 minut nam zajmuje. Maz kapie a ja smaruje kremem i wycieram i ubieram, w tym czasie maz robi mleko, maly dostanie jedzenie i przed 20 jest w lozeczku. Gasimy swiatlo i wychodzimy. Zasypia czasami po minucie a czasami po 10. Ale wazne, ze sam. Wypija 120-150 ml. I spi do 7 rano. Rano maz wstaje do pracy to go bierze i sie z nim bawi no i karmi. Przynosi mi malego do lozka przed 9 i dalej spimy :D Ale rano roznie to bywa, czasami zasnie a czasami nie :) Jak maly nie zje wieczorem to sie obudzi o 3 w nocy na karmienie, ale zdarza sie to juz sporadycznie. Teraz mi zjadl o 11.30 i zasnal i spi nadal... nie wiem kurcze chyba mu przez sen dam bo juz dlugo nie je :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka------ witaj w klubie bladych twarzy!!! Ja slońce toleruje nawet całkiem nieźle ale za to co roku po tym słońcu przybywa mi kilka takich "cudnych kropek" - mówi sie o nichpieprzyki - mój największy kompleks. 18 największych już sobie wycięłam ze wzgledów bezpieczno-estetycznych ale i tak wyglądam jak biedrona. Zawsze mpodobały mi sie suknie z odsłonietymi plecami - u mnie nie ma mowy! Zawsze chciałam sobie strzelić dziarę ale wyobrażasz sobie jakby to wygladało???? Taki np JEDNOROŻEC albo jakaś MANDALA w towarzystwie miliona większych i mniejszych kropek.... Mój miły jak mnie pierwszy raz zobaczył w pełnej krasie to z oczami jak 5 zlotówki zawył ALE BIEDRONECZKA!!!!! Do końca życia bedę mu to wypominać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga123123
Anabanana ja mojej małej dawałam na początku smoczek z aventu i go nie chciała, a potem kupiłam firmy nuk i ten jest ok, nie możemy się bez niego obyć. Jest silikonowy o klasycznym kształcie. Może u Ciebie też się sprawdzi? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula lepiej nie karm teraz przez sen. Zgłodnieje to się obudzi a tak to może sobie noc z dniem pozamieniać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba juz nakarmilam . On jest 2 dni po szczepieniu i od tego czasu duzo mniej mi je. Wczoraj np ledwo w niego wcisnelam 300 ml przez caly dzien :o Dzis juz lepiej, bo 3 raz jadl po 150. Jak sie nie zmieni to pojdziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym szczepieniu bylo wszystko dobrze, temp 38 przez 3 h i nic. A teraz temp mial moze 2h ale jest jakis senny i nie chce jesc. Nie wiem jak dlugo to sie moze utrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - mam dokladnie ten sam problem. Kiedys moje cialo bylo gladkie bez pieprzykow, tzn mialam dwa ale takie fajne, jeden mam na policzku a drugi zaraz obok pępka, ale to są takie fajne małe płaskie pieprzyki. A najbardziej nienawidzę tych wypukłych, a robi mi sie ich troche z wiekiem, a w ciązy to juz w ogole mialam wysyp. Dwa razy mi sie zdarzylo, ze same wyschly i odpadly. Mam chyba z 3 ktorych chcę się pozbyć. Bromba, GDzie usuwalas? Czy to boli? Jak to wyglada organizacyjnie, w sensie, skierowanie, ile kosztuje, itd? I czy zostają po nich jakies slady. Wszystkie 3 mam male, srednica ok 2-3mm, ale wypukłe i moim zdaniem obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka----- jak sie opiję winka i odważę to wrzucę na naszego maila fotę mojego \"popieprzonego\" ciałka. Daję głowę, że stwierdzisz, ze Twoje pieprzyki to pikuś.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj kobietki ! dziadzio z małą na spacerku mama ma wolne. Mi si etez opieprzyło ciałko jak byłam w ciąży , ale troszke mam ich mnie j teraz, a ja mam takie wypukłe na cycach, w sumie miałaby, je usunąć, ale sie boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mam tez smoczek klasayczny silikonowy z canpolu bodajze i tez nie dziala e tam dziewczyny a mnie od solarium iodslonca opieprzylo :-) tez mam ich z czasem coraz wiecej a nakarku mam ciemnego wypuklegio ktorego takze chcialabym usunac bo boje sie go opalac a gdy robi siecieplo i wychodzislonko moj nos jest opruszony piegami kiedys mnie to draznilo a teraz baaardzo tolubie dla mnie tourocze :-) a my sobie pospacerowalysmy,zjadlysmy obiad i polezalysmy przed tv mala pospala udalo mi sie nawet zamienic jej cyckasmoczkiem :-D teraz mala gada sobie i gryzie raczki a ja popijam melise hmm mozedojdzie do malej i spokojnie zasnie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kupilam wczoraj nowe perfumy coco mademoiselle :-) kiedys mi sie nie podobaly ale jak widac po ciazy zmienily sie moje upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×