Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Karusia no uśmiałam się strasznie :D> Ale masz akcje, ale ja też mam tak z lustrami. Tak jak Anabananana, szyby, witryny i inne :D. Karusia, powiedz mi na temat tego dzieciątka, czy ono było wiotkie? Czy to tylko tak wygląda z tej strony? Yenefer trzymam kciuki, bądź dzielna :). Wysylam fluidy. Moja koleżanka, też stara się od ponad roku, niby pęcherzyk jest, ale nadal lipa. Musicie się podzielić fluidami :D, bo jej też cały czas wysyłam :). Pliszka, ja nie sterylizuje. Zalewam tylko wrzątkiem, po wymyciu. Tyle. Całusy dla małej zdoniachy :D. Ja na razie Mikiego trenuję :D. Przewraca się na razie z plecków na bok. Gunia nie szkodzi :) Julka ja turlam go we wszystkie możliwe strony. Jak nic nie robiłam to nie chciał podnośić główki na brzuszku, nie próował się obracać. A odkąd zaczęliśmy się turlać. Czasem nawet biorę go w kocyk, zwyjam jak naleśnika, oczywiście tak żeby główka wystawała i się turlamy :). A jest taki wtedy ucieszony :D. Ja mam szpital. Mąż chory, Mikołaj ma biegunkę w sumie powiedzmy, ze biegunkę, bo nie są to bardzo rzadkie kupy, ale było ich kilka po trochę, trochę śluzu. Ale je normalnie, pije normalnie, nie jest marudny, wręcz przeciwnie. Na razie podałam mu osłonę na żołądek no i mam zrobić przerwę No ale radzimy sobie. A ja zabieram się do roboty. Bo mam prasowanie, które już tyle czasu odkładam i wklejać zdjecia musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajra
cytat z karusi..... "jula--->ja też cyce robię jak przestanę karmić.To kosztuje 6.000-10.000zł Ale nie chcę jakiś mega tylko Duże C" "cycuszki mam fajne 75 D rozmiar o dziwo ale sutki maja chyba 3 cm jak nic bez kitu oczko --->wolno ci to potwierdzic " KARUSIA TY CHYBA COŚ ŚCIEMNIASZ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Wciągamy sobie z Misiem Jim Beama, robimy jakies piekielnie nudne tlumaczenie skrzynek elektrycznych, i jakoś mnie te skrzynki nakręciły na Misia i chyba zaraz do Niego idę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka a co Ty robiłaś w Bratsławie? Zawsze się chciałam zapytać ale jakoś mi umykało. No a moją dietke trafił szlag, dzięki Krarusiowym palcuszkom na wannie, usmażyłam cały tależ i nie moge się ruszać tyle ich zezarłam , chyba mi się okres zbliża jak mam takie zachciewajki wrrrrrrr. dobra spadam spać o jakiejś normalniej godzinie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omatko a ja dopierojestem wolna,moje dziecie usnelo jakies 10min temu..jakmiala pore dospania zadzwonil dziadek irozmawial zwnuczka :-) tak sie rozbudzila ze dupa dopiero teraz usnela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisałam z szylusia i kazała was pozdrowić, zajrzy jak tylko skonczy sie jej latanie po lekarzach z małym, ale stara sie nadrabiać to co pisałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Esab - jakie latanie po lekarzach? Cos sie dzieje z malym Szylusi czy te standardowe wizyty przy okazji szczepionek, usg bioder? Pliszka - wiec:) Moj Mis pracowal w Katowicach w firmie, i jakos na pocz. 2006 zaproponowali jemu i jeszcze jego kolegom przejscie do nowo otwieranej wowczas placowki w BA, ktora miala obslugiwac Europę centralną. Na początku wszyscy odmowili, ale potem zaproponowano im tak atrakcyjne warunki finansowe + pelne zaplecze benefitów, ze zgodzili sie i w listopadzie 2006 Miś wyjechal. Ja jako cialo pedagogiczne chcialam dołaczyc do niego w drugim semestrze, tzn w polowie roku szkolnego, ale ferie wypadly na Sląsku w ostatnim rzucie wiec zostalam jeszcze do konca roku szkolnego. Widywalismy sie co weekend, bo z Katowic do BA jest 370km. W czerwcu wzielam urlop bezplatny w szkole i ruszylam. Wysłałam parę cv jeszcze z Polski i chyba 01.07.07 przenioslam sie do BA. 02.07 juz bylam umowiona na interview i zaczelam pracowac 01.08. w IBM/Lenovo. Wrocilismy do Polski w lipcu ze wzgledu na Zuzie, tzn chcielismy zeby sie urodzila w Polsce, na budowę domu. Mąż przeszedl z powrotem do odzialu w Katowicach chociaz do konca roku jest pracownikiem Slowacji. To byl rewelacyjny rok, pracowalam z rewelacyjnymi ludzmi, w rewelacyjnej firmie, i w ogole wszystko bylo rewelacyjne:) A Ty co robilas w BA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki w ten piekny niedzielny poranek :-) moj malzonek zrobil mi niespodzianke i wrocil dzis rano, przywitalam go baaardzo goraco i namietnie... alez mi tego brakowalo.. po czyms takim zycie nabiera calkiem innych barw hahahaha teraz odsypia nieprzespana noc, malausnela miprzy cycku a japrzykawie ogladam dzien dobry tvn szylusia mam nadzieje ze z malym nic zlego sie nie dzieje... pozdrowenia i buziaki!!! wracaj szybko bo juz sie za toba stesknilysmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana :) Maz zabral dziecko z domu i mam 4h dla siebie :D Ciesze sie, ze on sam wychodzi z inicjatywa zebym sobie odpoczela itp Pojechal z nim na jakies zakupy i do parku. Cieszy mnie to. Milej niedzieli PS Mamy foelik 0-13kg i maly jakos w nim scisniety w nim siedzi. Nie wiem moze czas na zmiane? A jak Wasze maluchy ? okoko dzieki tez bede nim turlac, dzis w lozku probowalam ale srednio sie cieszyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie polozylam malana macie i ja turlalam a ona tusama zbrzuszka na plecki!!!!!!!!!!!!! alejestem mile zaskoczona!!!! julka mi sie wydaje ze mojamala tez jakas wcisnieta jest w ten fotelik ale chcialabym jeszcze poczekac ikupic ten od 9-36kg albo od 15-36kg tylko dotamtychmala musi juz siedziec chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->wiotki i bardzo spokojny taki ze tak powiem bez inicjatywy.Mnie tez tak sie zdaje. tajra--->pomaranczko kochana karmiłam 3 dzieci i wiem ze po około 4 miesiacach karmienia biust robi sie miekki i mniejszy wiec teraz moje 75D bede miała jeszcze chwile.Bez karmienia mam B wiec dlatego chce zrobic sobie C .Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jessuuu wg Tego co napisała Karusia z moich zwis 75 dd bedzie MEGA zwis 75d ::(albo jeszcze gorszy zwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witam i dzięki za dobre słowo. Przez ten czas od poronienia zrobiłam badania, wszystko jest ok, owulka jest, nie ma przeciwwskazań. Wiem, że to problem w mojej psychice, muszę się z tym uporać. Na wiosnę, w lecie i jesienią miałam dużo zajęć, praca(a własciwie dwie), potem dziecko(mam syna - 13 lat), mąż, dom i działka 30 arowa - miałam co robić, nie myślałam obsesyjnie o ciaży i dzicku. I dopiero po kilku miesiącach uświadomiłam sobie, że mimo braku zabezpieczeń nie zachodzę w ciażę. Od tamtej pory lekko świruję, to fakt, a teraz mija rok odkąd zaszłam w ciążę, w grudniu będzie rok od poronienia - i to mnie nastraja źle, dodatkowo mam mniej zajęć, odpadła działka, mój największy odpoczynek psychiczny. Mam więcej czasu na złe mysli, no i jeszcze ta szarobura pogoda za oknem... W każdym razie dziękuję Wam za miłe słowa - pomogło. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na serio potem piersi robia się miękkie i przestają być okrągłe...buuu... a co do sutków to naprawdę można je linijka mierzyc i to nie brodawki tylko sutki.Takie jak pokrętła w starych radiach.hahaha.Ale mnie się wyregulować nie da...prosimy nie regulować odbiorników...;-) co do karmienia nocnego dalej jestem dojona w nocy tyle,że trochę rzadziej,ale woda ne przeszła...:-) wszyscy znajomi mi mówią ,że troszkę schudła.Wyciągło ją na długość po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj też mam trochę odsapnięcia. Bo mąż został w domu i mi coś pomoże. Także zaraz zabieram się za porządki i kończe prasowanie. Esab napisz Szylusi, żeby do nas szybko wracała. _Chimerka_ zazdroszczę :). Anabananana, ja chyba dzisiaj mojego męża wykorzystam, bo już nie dam rady :D. Julka, ja też mam zamiar zmienić fotelik, pisałam o tym kilka dni temu. Byłam nawet w sklepie. Bo mam wrażenie, że Mikołajowi było ciasno. Wyciągnęłam tą wkładkę dla niemowląt i jakoś mam wrażenie, że teraz ma za mały kąt jak siedzi. Nie jest tak prawie na leżąco, tylko siedzi. I chyba kupię taki fotelik: http://www.allegro.pl/item483749560_fotelik_chicco_vector_0_18_kg_2_kolory_fuego_ocean.html Co do turlania, to mślę, że polubi :) Karusia, właśnie tak mi się wydawało. Zobaczymy co powie lekarz, ale raczej wątpię by się przejeła. A zastanawiałam się, czy tylko ja miałam takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja też.Trzymałam małego na rękach i też mam takie wrażenie.Przecież miśka niedawno też miała 7 tyg i wiem jak się ją trzymało to była sztywniejsza.A myślisz ,ze pójdzie do lekarza? Mój Michał poszedł z dziewczynami na spacer. Moja kochana teściowa wypiła wczoraj ponoć 4 litry wina takiego mocnego samogonu:-)hehehe.Pije już 4 tydzień.Zanosi się na rekord.Dopinguję jej mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ MI SIĘ TAK WYDAJE BO GO TRZYMAŁAM NA RĘKACH A WIEM JAK TRZYMAŁO SIĘ 7 TYGODNIOWĄ mISIĘ.a MYŚLISZ,ŻE PÓJDZIE DO LEKARZA? MOJA UKOCHANA TEŚCIOWA WYPIŁA PONOĆ WCZORAJ 4 LITRY TAKIEGO MOCNEGO WINA-SAMOGONU:-)PODŁĄCZYŁA SIĘ DO WĘŻYKA I LEŻAŁA POD BALONEM.pIJE JUŻ 4 TYDZIEŃ.iDZIE NA REKORD:-)TRZYMAM ZA NIĄ KCIUKI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kibicuje teściowej :D Wiesz co pójdzie, bo musi isć na szczepienie, ale nie koniecznie weźmie sobie do serca. A ja zaraz muszę skoczyć do sklepu, bo nie pomyślałam wczoraj o pieczywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oczko--->:-) przepis na krokodyle oczy(ja się śmieje ,że to jest kakaowe oczko) ciastoI: 0,5kg mąki 1 łyżeczka proszku do pieczenia 0,5 łyżeczki amoniaku 1 kostka margaryny 4 żółtka 1 szklanka cukru pudru 2 łyżeczki cacao 1 słoik powideł śliwkowych 1 twarda marmolada Zagnieść kruche ciasto z podanych składników bez marmolady,powideł i cacao.Podzielić na 2 części.Jedną wyłożyć na natłuszczoną i posypaną bułką tartą blaszkę,posmarować powidłem.Do drugiej dodać cacao i wyrobić.Podzielić na 32 kawałki(ja dzieliłam tak:na pół,potem połówki znów na pól,i tak dalej żeby były w miarę równe).Kawałki rozpłaszczyć ,do każdego włożyć trochę marmolady i uformować kulki.Rozłożyć kulki na powidłach.Upiec ciasto -temp 180 stopni koło 30min. ciastoII: upiec cienki biszkopt z 3 jaj(białka ubić na pianę,dodać 3 łyżki cukru,ubić na sztywno,potem dodać żółtka,pół łyżeczki proszku do pieczenia i 3 łyżki mąki) masa: 0,5 litra mleka 2 łyżki mąki ziemniaczanej 2 łyżki mąki pszennej 0,5 szklanki cukru 1 kostka masła w 0,5 szklanki mleka roztrzepać mąkę ziemniaczaną i pszenną,resztę mleka zagotować z cukrem,dodać roztrzepaną mąkę.Ugotować budyń.Masło utrzeć,dodać przestudzony budyń porcjami kolejność składania:ciasto z kulkami-krem-biszkopt-polewa czekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko ja myslalam juz o foteliku 9-18 troszkeczke sie rozkladal, znalazlam go na allegro tyliko nie rozumiem czemu jest taki drogi ja chyba widzialam w sklepie za 130 euro, ale moze byl wczesniejszy model. Nie wiem. Moj maly jest za bardzo scisniety, ale wiadomo zima to ma kurteczke. http://www.allegro.pl/item481789333_maxi_cosi_fotelik_tobi_9_18_kg_g9_dhl_0zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oczko - czego zazdroscisz? Pliszka - mieszkalas w BA czy poznalas ojca M. w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennifer 🌻 Karusia zapisze przepis skoro polecasz. Ja dzis na obiad kroje piersi z kurczaka na male kawaleczki, smaze w osterj przyprawie, smaze papryke zielona i cebulke, a na koniec daje kawlki ananasa. Kupuje do tego sloik z sosem slodko- kwasnym. No i ryz, obiad 1 klasa, Polecam bo ja uwielbiam :D Dzis postanowilam, ze odpuszcze diete i zjem z mezem normalnie i popijemy winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ---> oł noł, zlituj się wczoraj smarzyłam w nocy racuchy a teraz pewnie będą ciasta ....juz i tak do teraz wyczyściłam lodówkem nie cierpię siebie przed @..... Chimerka ---> poznalismy się w UK i mielismy się przenieść do BA. w ogóle dziadzio coś mruczał , że kupi mieszkanie dla małej w BA... bo tyle może dla niej zrobić. Szczerze to by była rewelka, ale same wieci jak to jest puszczać słowa na wiatr w przypływie emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×