Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

no i dołączam do klubu tracących sierść dziwne bo zawsze myślałm, że na zimę futro robi sie grubsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba-> ja to chyba na zime zamiast futra oponke tluszczowa zarzucilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap --- ano widzisz jakaś okrutna głupawka mnie dopadła, buziole. A z tą oponką to cool możesz bez obaw brykac na lodowisko zima. Nawet jak sie lód zarwie to i tak na dno nie pójdziesz;-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana to kibicuję. Dziewczyny spiące. Dobranoc :D Bromba ja mam furto bardziej gęste na zimę, ale niestety nie na głowie. Chyba orgaznim wie, że czapkę założe prędzej niż rajtuzy albo ciepłe gacie. No i częsciej muszę się męczyć woskiem do twarzy :D. Chyba zmieniam się w faceta. Łysieję na głowie, małe cycki, kłaki na nogach, pod pachami, wąsy, na brzuchu w ciązy się porobiły i jeszcze się nie wytrarły. Tylko na klacie mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana - no to pompuj dzielnie!!!!!! Jezu dziewczyny przepraszam Was za ten mój humorek ale tak mi sie jakoś cudnie wesoło z Wami zrobiło. Mam nadzieje, że żadnej nie uraziłam. Też brykam nyny tylko pranie wywieszę..... sweet dreams......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba patrz, o tym nie pomysłam, że oponka moze życie uratować. Ja zrobiłam się głoda i ukradłam Mikołajowi kaszkę mleczno ryżową z malinami. Jeszcze jej nie jadł. A dostałam masę paczuszek, takich na raz, no i mu podjadam :). Wolę jednak bananową :). A powiem wam, że bigos też wyszedł mi pierwsza klasa, chociaż bałam się, ze zepsułam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, spadam, bo siedze przed kompem i susze zebiska jak głupi do sera... jeszcze myszorka obudzę tym rechotem Pa Kobiałaki Jutro znów gdzieś wyjeżdżam i nie wiem czy bedę na kafe. Jakby mnie nie było to cmokam Was wszystkie i juz tesknić zaczynam... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole :D Nie ma jak pompowac sobie cycki. Splułam kaszką ekran :D. Bromba ja też lubię czytać listy, ale nikt do mnie nie pisze :D. Ale sama pisać nie lubię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe udzielil mi sie humor bromby wydoilam60ml i na wiecej nie mam juz sily i teidedo lozka kupilam sobie wczoraj cztery katy wiec sobiepoczytam bo w dzien to raczej nie mam czasu no nic oczko ja tez cie opuszczam a ty bierz meza za fraki ido lozka i korzystaj ze go masz!!!!!!!!!! dobrej nocyi do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oj wy jajcary,ale sie usmialam czytajac wasze wieczorno-nocne posty. ja jeszcze niedawno \"chwaliłam\"sie,ze mi włosy nie wypadaja ,a teraz jeszcze troche i zostane łysa.no przeciez to co sie teraz dzieje to jest masakra.prześcignęłam mojego psa w ilosci włosów na dywanie,kanapie,fotelach itd,itd.kurcze,a miałam takie sliczne i geste włosy w ciazy. ostatnio sobie dosc mocno przyjemnie:)pobaraszkowalismy z moim D,ze wczoraj to az nie mogłam usnac z nerwów, jak sobie zaczełam wyobrazac co to by było gdybym znowu wpadła.normalnie az mi dech ze strachu zapiera.koniec bzykania bez gumek!!! wczoraj po południu strasznie zaczeła bolec mnie głowa,no i nie mineła godzina jak zaczeło padac.dzis tez pogoda do bani. ja juz pewno dzis nie zajze,bo ciekawy wieczór sie zapowiada,tak wiec udanego weekhendu zycze. pliszka,a po co ci chłop impotent?hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim Umylam dzis wlosy, wanna cala we wlosach, potem czesalam- ze szczotki wyciagnelam cala garsc :o I cala podloga we wlosach. Bede chyba łysa :( Poki co biore wit ciazowe bo mi zostalo pudelko, powinnam zmienic na specjalne na wlosy czy brac te? Maz pojechal i kupil pampersy, okazalo sie , ze rozmiar 4 baby dry jest DUZO mniejszy od 4 active fit. A on kupil 3 paki. Jedna otowrzylam to juz bede malemu zakladac, a tamte mam nadzieje, ze mu wymienia ... A cena ta sama, smieszne bo jakos active fit jest duzo lepsza. A tylko 3 pampki mniej. Moj tez sie z plecow na brzuszek nie przewraca, ale usilnie probuje. Na boczek mu ladnie wychodzi. Zabawki srednio trzyma, raz ladnie a raz je gubi. Zalezy chyba jak ma ochote. Schudlam juz prawie 7kg i mam nadzieje, ze dalej bedzie waga leciala. 7 kg mniej niz przed ciaza :D Jestem z siebie dumna i za chwile tez skocze na silownie :) Milego dnia i jeszcze sie pozale ze mu w ciazy sie zepsul tylko 1 zab ale tak sie zepsul ze za tydzien go musze wyrwac i 2 miesiace pozniej wstawic trzeba bedzie ten taki wkrecany. Dziurka byla malutka ale jak go facet otworzyl to powiedzial, ze lipa :( Boje sie jak cholera i jestem cala posikana na cala mysl, bo beda mi przeciez dziaslo ciac zeby go wstawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ale wczoraj bylo tu wesolo! U mnie chlopy okna robią i u tesciowej sie przechowalismy z mala. Mi juz z cyckow nic nie leci, w ogole moja laktacja to bylo chyba jakies jedno wielkie nieporozumienie. Coz bylo, minelo. Najbardziej szkoda mi Zuzi, ktora tak z glodu plakala. Wyrodna matka ze mnie. Co do cyckow, to zastrzezen nie mam. Zawsze wygladaly jak u nastolaty i w sumie, moze troche po tym karmieniu stracily, ale nie narzekam. Dobrze jest, olowek nie zostaje:). Ja z kolei zrobilabym sobie tylek, bo cos za malo jedrny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Mala trzyma w rączkach grzechotki i inne zabawki, ale jak jej je wloze, sama jeszcze ich nie chwyta tak zeby trzymac, przynajmniej nieświadomie, jak przypadkiem zlapie to trzyma. Na boki z plecow za bardzo sie nie przerwaca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Julka, ile teraz wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmała stary--> zeby szybko umarł, bogaty---wiadomo, impotent --bo jaka to pzyjemnosc z dziadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, mi tez strasznie wlosyleca,szczotka umywalka podlohga we wlosach bleeeee kupie sobiechyba te tabletki radicaltj 3miesieczna kuracja kuzynce kiedys pomogly ja kiedys uzywalam takichampulek z vichy alejak dla mnie kicha zero poprawy... moja martynka dzisspala do 5.30 juzod jakiegs czasu taksiebudzico mnie bardzo cieszy ;-) bo otem jeszcze dosyiamy do 8-9 a dzis zwleklysmy sie z lozka o 10!!!!!! mmala haha ja tez ostatnio mialam filmy po figlach iw dodatku @mi sie spozniala.... pozatym moja ostatnia dlugo oczekiwana @ trwala kilka godzin i to w dodatku lightowo, nie wiem wogole czyto bylo to aletest wyszedl negatywny,chcialam sie zarejestrowac u gina okazuje sie ze moj nie pracuje juz tam tylko jakies 50km ode mnie, drugi tez na urlopie a inna pani dr ma komplet pacjentek i moze mnie przyjac ok 19tej a ja otej porze mam kapaniei usypianie!!!! wiec dupa zbita nie ma kto mnie przyjac a do pierwszego lepszego nie chce isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja juz w ogole nie karmię, a okresu wciąż nie mam. Cos sie we mnie poprzestawialo po ciąży, bo test rowniez negatywny wyszedl, ale chyba po następny pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,boze kiedy ja ostatnio cos pisałam,pewnie zadna mnie nie pamieta!Nadal karmie piersią Bartka choc oczywiscie jest dokarmiany Nanem tak jak było,bire cerazette bo tez sie boje cholernie ciazy w miom przypadku trzeeciej!!!!moze kiedys zdecydowałabym sie ale za pare dłuuuugich lat no i jak bedziemy nieco zamożniejsi.Moj chłop mnie dzis wkurzył z rana bo do szkoły ochroniarskiej chodzi i maja jedna laseczke na roku no a moj luby tak sie dzis odpierdzielił ze szok!To mu zaczełam dogadywac ze pewnie do tej panny tak sie zertoił no sie obraził i pojechał hi hi.Wkurwia mnie ta szkoła bo nawet w niedziele do 16 maja zajecia-nie mam czasu zeby z nim nawet pogadac. Ostatnio moja babcia mi dała 100 z emerytury i mowi ze zabrania mi kupic cos dzieciom bo one maja nadmiar wszystkiego-mam kupic cos sobie.Tak zrobiłam- czas pomyslec o sobie-kupiłam fajny sweterek z wyszywanym kwiatem ozdobionym cekinkami-bedzie na chrzciny.A chrzcimy w świeta.Znow tylko wydatki czekają. Dziewczyny czytałam ze niektóre z was dały juz jabłuszko,kaszki,marchewke-ile wasze skarby miały?moja corcia miała 3 mce i juz jadła jabłuszko a z Bartusiem chyba poczekam do 4.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,boze kiedy ja ostatnio cos pisałam,pewnie zadna mnie nie pamieta!Nadal karmie piersią Bartka choc oczywiscie jest dokarmiany Nanem tak jak było,bire cerazette bo tez sie boje cholernie ciazy w miom przypadku trzeeciej!!!!moze kiedys zdecydowałabym sie ale za pare dłuuuugich lat no i jak bedziemy nieco zamożniejsi.Moj chłop mnie dzis wkurzył z rana bo do szkoły ochroniarskiej chodzi i maja jedna laseczke na roku no a moj luby tak sie dzis odpierdzielił ze szok!To mu zaczełam dogadywac ze pewnie do tej panny tak sie zertoił no sie obraził i pojechał hi hi.Wkurwia mnie ta szkoła bo nawet w niedziele do 16 maja zajecia-nie mam czasu zeby z nim nawet pogadac. Ostatnio moja babcia mi dała 100 z emerytury i mowi ze zabrania mi kupic cos dzieciom bo one maja nadmiar wszystkiego-mam kupic cos sobie.Tak zrobiłam- czas pomyslec o sobie-kupiłam fajny sweterek z wyszywanym kwiatem ozdobionym cekinkami-bedzie na chrzciny.A chrzcimy w świeta.Znow tylko wydatki czekają. Dziewczyny czytałam ze niektóre z was dały juz jabłuszko,kaszki,marchewke-ile wasze skarby miały?moja corcia miała 3 mce i juz jadła jabłuszko a z Bartusiem chyba poczekam do 4.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabnana1983
my juz po spacerze... gunia ja dalam mojej martynie jak miala2 mies lyzeczke rozgotowanegojablka zkompotu nic jej niebyo to zaczelam dawac zesloiczkow jablko marchewe z ziemniakiem i zupke jarzonowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×