Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość do xdxdxrt
wystarczy spojrzeć na stopkę okokokoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja z jednej strony ciesze sie z powrotu do pracy,z drugiej żal mi zostawic mała,ona bedzie juz taka fajna,a poranki sa super.poza tym strach pomyslec jak ja to wszystko ogarne,czy znajde przynajmniej godzine czasu tylko dla siebie...rety,no i te obiady w pospiechu.jeny,jak ja nie lubie gotowac. kupiłam lezaczek na allegro,uzywany \"fischera\"do 18 kg.laska chciała za niego 100+przesyłka,utargowalam na 91zł juz z przesyłka:)juz dzis mi go wysłała.ciekawa jestem czy zoska go polubi ,oby! moja zosia jeszcze nie przewraca sie z brzuszka na plecy i na odwrót.ale w koncu zaczeła ładnie podnosic głowke i otwierac piastki.ostatnio chwyta sie za spioszki i ciagnie do buzi,pieluche jak złapie to tez od razu o pyszczka,a rano miała mokra kołderke,tez wepchnęła ja do buzki/oczywiscie nie cała,zeby nie było:)/no i oczywiscie cała jest posliniona. a tak w ogóle to uwielbiam z nia gadac,jak ma chumor oczywiscie:)wasze maluszki zreszta tez pewnie juz superowo gadula.kurcze,ile ona musi sie namachac raczkami,nózkami zanim wydobedzie jakis dzwiek.najczesciej jest to \"ej!!\"a potem i tak konczy sie to czkawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obcinam małej paznokcie w łazience.mam tam lustro na jednej scianie,a mała uwielbia patrzec na swoje i moje odbicie.wtedy gadulimy ze soba i mala fajnie sie usmiecha.no i myk,myk paznokietki obciete. ale i tak poliki ma podrapane. zmykam pod prysznic,dobranoc babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka ---- Kochana to ty swojej Misi widzę normalnie manicure trzasnęłaś. Dobra jesteś. Ja z łapkami sobie radzę ale stópki sa cały czas wyzwaniem. Tzn paznokcie u stóp oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja posta mi wcięło a chciałam sie pożalić, ze synek ma ostatnio problemy z wieczornym zasypianiem. Meczy się wierci, przy flaszce zasypia jak go birę do odbicia to jest nieprzytomny a po 10 min w łózeczku wstepuje w niego nowe życie... ani mu się śni spać. Niby wsszystko robie jak zawsze a tu kicha. Najpierw myślałam, że to chwilowe ale zaczyna być regułą. Jak macie jakieś pomysły o co może chodzić - piszcie bo mi sie dzidziołek rozchuśta i cała robota precz pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja tez na nogach ma pazurzyska i nie iwem jak sie do nich zabrać , dobrze ze nikt jej nóg nie ogląda bo wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdxdrt- niedokładnie czytałaś, bo odpisałam na twoje pytanie :). Brombabomba zgadzam się z tobą co do wypływu informacji. Anabanana, myśmy ostatnio radziły z Karusią. Ale ogólnie jak z nim wychodziłam, to tylko na nóżki cieplej, tzn spodenki, rajtuzki i buciki. A góra cieńsza, żeby nie przegrzewać. Pliszka, drapie się, mimo że obcinam mu paznokcie co drugi dzień, to skubaniec potrafi się drapnąć :). Właśnie jak jest zmęczony, ale wtedy staram się patrzeć co robi, jak kładę go do łóżeczka i daję mu pieluszkę, żeby ją tarmosił, a nie policzki czy nosek. Karusia, mam nadzieję, że dobre :). Bo jak nie to hmmmmm będzie problem :D. Bo ja lubię słodziutkie :D. Żartuje. Mmała3 ja ci powiem, że im więcej ma się zajęć tym więcej wolnego czasu. Ja nie wiem jak to jest, ale jak mam za mało do roboty, to nic nie zrobię. Mój Miki nie znosi patrzeć w lustro. Nie dziwie mu się, bo się krzywi strasznie mi by się też nie podobało, że jakiś koleś w lustrze się do mnie krzywi :D. Bigos się gotuje. Miki śpi wykąpany od godziny, a ja mam w domu mini szpital. Mąż się rozchorował. Biedny i nie może chorować, bo ma mnóstwo roboty. No i siedzi biedak i pracuje. Popija herbatkę z miodem. Mam nadzieję, że Mikołaj się nie zarazi. Mnie tylko głowa boli niemiłosiernie, ale nawet mu nie mówię. I mam ochotę na :D.... Może postosuję dzisiaj na nim medycynę naturalną :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba ---> moja tez tak miała ze sie kompleteni wybudzała ,brało się to ze zmęczenia, ale przesunełam jej o godzine wczesniej kąpiel i poskutkowało, nawet jeśli przerwa m/y ostatnim posiłkiem była krótsza niż 3 h a jak mi nie beknie to jej nie męcze jak już spi, bo jak jej przeszkadza powietrze to sie wierci i wtedy musze odbić ale jak nie to zasypia jak kamien i wtedy nie wybijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka z nogami jest o tyle problem, że się ma na nich łaskotki. Ale raczej nie denerwuje się. Przytrzymuję stopkę i obcinam :). A poza tym rosną dużo wolniej. Oglądacie domino day? A tak a propo tych dzisiejszych rozmów w toku. To tak z tą ostatnią parą. Zastanawiam się co kieruje takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--> jak przegapie położenie jej spać tez daje pieluche -nune i pilnuje zeby sie nie doszkrabała aha i miło być odbijać , nie wybijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba ----> jak byś była wolnym facetem to bym poszła z Tobą na kawe :) love jak zwykle oczko --mówisz o tym temacie 14 w ciąży z 38 letnim chłopem??? wejdź na stronke rozmów w toku i zerknij na komentarze, jaja normalnie, hmm niesmak totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia dzieki za odp :) W sumie nic mu nie jest, chyba za duzo zjadl i stad te kupy. Poobserwuje jutro. A ja sie wlasie wkurzylam i to niezle. Chociaz moze nie powinnam. Sprawa wyglada tak- pierwsza dziewczyna mojego meza- z czasow liceum walnela na n-k ich jakies stare zdjecie jak sie przytulaja. I podpisala - \" P- Moja pierwsza i jedyna Milosc \' I walnela mu emaila a ja akurat razem z nim przegladalam te fotki. Nie wiem co pisala bo moj maz widzial ze sie wkurzylam i to skasowal i powiedzial, ze za bardzo emocjonalnie do tego podchodze. POwiedzial ze mu to nie robi i jesli chce moge usunac jego konto. Byl bardzo zdziwiony ze bylam zniesmaczona ta sytuacja. Dodam, ze ma 28 lat ta panna tez a byl razem jak mieli 17-20 lat wiec 3 lata. Przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka i chyba pieluszka działa trochę jak przytulanka :) Anabanana to ładnie. Jejku jak ja się cieszę, że mam takie dziecię. Julka mnie by też szlag trafił. Napisałabym osobiście do tej dziewczyny a do zdjęcia zrobiłabym podpis by je usunęła. Nie dziwie ci się. Baby to są jednak durne. Po jaką cholerę to wkleiła na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ---> ty nie ale panienka na pewno. Mąż mógły wyłać do niej wiadomość żeby usunęła jego zdjęcie bez podania powodów, szacunek dla Ciebie, podstawa jako żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem po co ona to wkelila, zeby wszyscy jego znajomi i rodzina to ogladali :o A poza tym ona ma 29 lat, moze zaluje ze jej nie wyszlo z moim mezem. Wkurzylam sie. On mi spokojnym glosem- ze mam wyluzowac i nie przesadzac! Prawda jest taka ze moj maz jest bardzo zajety ostatnio i naprawde nie ma czasu na pierdoly. A co mam napisac tej lasce, ze jest glupia? Maz mowi ze mam nie zaczepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo sklonowalam sie :-) Martyna juz spowrotem spi u siebie :-) domino swietne... jula ja towoglole jestem zazdrosnica i byla taki czas ze temat bylych a w szczegolnosci jednej dzialal na mnie jak plachta na byka.. nie mam pojecia co bym zrobila na twoim miejscu alenajprawdopodobniej wystosowalabym jej odpowiedniego maila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisać, że jako żona prosisz o usunięcie tego zdjęcia. Bo nie życzysz sobie tego. Grzecznie w mailu. Zobaczysz co ci odpisze, PS. Trzeba być naprawdę sfrustrowanym żeby takie akcje robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula olej głupia dupe. oczko --> niestety nie widziałam bo nie mam tvnu, ale 17 planujące ciąże???? przecierz to dzieci jeszcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz siedzi w pokoju obok i pracuje. Przed chwila mu powiedzialam, ze ma ja poprosic o wykasowanie. Powiedzial, ze juz to dawno zrobil. anabanana ja tez jestem zazdorsnica o to duza chociaz staram sie to ukryc. A moj maz wychodzi z zalozenia ze jestesmy po slubie i jestesmy razem itp a ja za bardzo sie przejmuje. No niewzne Moj maluszek dzis wyjatkowo o 18 padl i nawet nie bylo czasu na kapiel. W ogole to kapiecie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz ktory mial jutro przyjechac do domu wlasnie mnie poinformowal ze jestw neapolu i bedzie dopiero w poniedzialek!!!!!!!!!!!! masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja sobie pomysle jaki ja zasran byłam jak miałam 17 lat , dyskoteki zabawa nauka ale dziecko wtedy??????Katstrofa normalnie. Jula ja kąpie codziennie , to jej sygnał że idzie spać, i jakoś nwet jak wiszczy to się uspokaja i idzie ładnie spać. W ogóle to macie takie dziwne odwiedziny na nk, przez osoby z nikąd np lprofil laski bez znajomych , bez zdjęcia, tak właśnie jakby ktoś nie chciał żebym wiedziała ze mnie "sprawdza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana wspolczuje ... Moj jest w domu ale ostatnio coraz czesciej wraca z pracy i siedzi przed kompem i pisze te swoje programy do 1-2 w nocy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×