Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

MamaNati-----> ja jeszcze karmię w nocy i czasem w dzień ale zaczełam od 2 tygodni podawać modyfikowane, lekarz polecił mi bebilon komfort, zaczynałam od NAN H.A. ale mój maluszek wymiotował po nim strasznie, prawie do utraty przytomności, znalexlismy sie nawet na izbie przyjęć...co ja wtedy przeżyłam...myśłam ze moze nie toleruje białka albo coś ale bebilon je i jest ok, zaczynaliśmy od 10 ml dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak sie zabrac do odstawiania a niedlugo musze szykowac sie do pracy.Jutro mamy sprawdzian bo ja jade na badania kontrolne a z Nati zostaje tatus i musi podac jej mleczko z butli.Picie z butelki ma opanowane bo pije herbatke a i smak sztucznego mleka zna ale ja i tak jestem przerazona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak zna smak mleczka to nie ma problemu, ja też wracam do pracy juz za tydzien dlatego przeszlam na sztuczne ale szczerze to Kubuś o wiele spokojniejszy na tej chemii jest... moim to się chyba nie najada, w nocy je co 2 godziny, oj jest to meczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku to wspolczuje:( u nas mała przesypia całe noce na moim pokarmie ale musze przyznac ze dlugo pije bo dwie piersi po 10minut a nawet 15.Zalezy jaka ma wizje na to co ja otacza dookoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanati-> ja zaczelam odstawiac malego zastepujac mu jedno karmienie sztucznym. Powoli zaczela zanikac produkcja mleka i jesli po karmieniu piersia maly dalej byl glodny, dawalam mu butelke. Z czasem zastepowalam dwa, trzy karmienia az zostaly mi tylko resztki mleka, ktore maly sciagal raz dziennie, a potem butla. Teraz jedziemy tylko na sztucznym. Pliszka-> Ty to masz zdrowie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka, moje zdjęcia poszły na pocztę :D. Powiem, wam że te dzieciaki nasze sie pozmieniały. Julka Fifi pierwsza klasa, będzie miał chłopak rwanie :D A Szylusia, twój maluch kurcze dalej taki kudłatek :D. I te nasze dzieciątka, w końcu zaczynają być różne od siebie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniarz
Dzięki dziewczyny za odzew. Muszę się na coś zdecydować. Wizualnie podoba mi się x-lander, ale chyba ma za małą gondolę i ta spacerówka bez regulowanego oparcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza ma chuste :) Ewitap---> ja nie wiem czemu sie nie moge zdecydować żeby przestać . p oprostu nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNati-> ja podaję małemu moje rozcieńczone mleko u nas jest problem bo mały ma nietolerancję laktoz i sztuczne musiałam mu podać bezlaktozowe tj wogóle nie słodkie, Także teraz odciąfgam pięc razy dziennie i flaszkę 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-> ja też doję tak sobie laktację rozchuśtałam że właśnie wyciągnełam 220 ml z jednego cycka !!! muszę coś zmienić bo mi pękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Fajnie się Was czyta :-) Mi dołki mijają - trzymajcie kciukasy za ten mój cykl... Niby w tym tygodniu mam dostać @ i nawet tak się czuję jakby nadchodził, ale kto wie ... Może???? Wracając do dołków, pewwnie jeszcze w święta wróci to co było rok temu, a potem musi być już tylko lepiej i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNati ja daje zwykly bebilon i maly toleruje bardzo dobrze. Ja od samego poczatku po piersi musialam dopajac mlekiem bo z latacja mialam problemy. 15min jedna piers, potem 15 minut druga dawalam butle a potem szlam odciagac laktatorem- a raczej sytumulowac pokarm - tak mi z laktacyjnego biura kazaly. Niestety za dlugo i tak cycem nie pokarmilam. malir- 220 WOW :D:D dzis 1 grudnia okoko Miki ma 4 miechy a wczoraj 30-tego moj Filip skonczyl 4 :) obejrzalam fotki i tez mysle, ze Mikolaj podobny do mamy, Kubus taki smieszek a Lady Mia Twoja Emilka ma super włoski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie Julka! Powiem wam, że ciekawa jestem Waszych dzieciaczków. Tak fajnie o nich piszecie. Ja mam swojego ulubieńca, to moje "zastepcze" dziecko. Syn przyjaciółki, urodziła go wtedy jak ja poroniłam. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, zresztą - przezywałam z psiapsiółą całą jej problematyczną ciążę. I choć na początku było mi ciezko jak go widziałam, to teraz po prostu szaleję na jego punkcie. jest boski - ma śliczne oczęta, słodkie fadłdki i cudne loki. Niedługo kończy roczek, i zaczyna się robić mały kawaler. Szukam pomysłu na prezent dla niego. Mój syn ma już 13 lat, więc nie pamietam co takiemu malcowi mogłabym kupić. Pomożecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka urodziła się bardzo zarośnięta, włosy miała aż na czole, potem wytarły się włoski tylko na czole i skroniach, ale już jej powoli zarastają, ale każdy mówi że ma takie ładne włoski, tylko ich kolor taki trochę miedziany jest:) mam nadzieje że to nie od tego że farbowałam włosy w ciąży:) A co do włosów to mi też garściami wyłażą masakra, teraz w domu na dywanie więcej jest moich włosów niż moich kotów:( Ja cały czas karmię tylko cycem, i mam zamiar dopiero coś wprowadzić po nowym roku, wogóle to lubię karmić cycem i jak widzę jak Emilka wtedy na mnie patrzy to się rozpływam... Wogóle jak jej dawałam Nana ze 4 razy to od razu wymiotowała wszystkim co miała w brzuszku... Ja mam wózek Roan Marita i jestem bardzo zadowlona, jedyny minus to waga, ale parkuję go w ganku tak że nie ma problemu, a w samochodzie wożę taką spacerówkę od siostry nawet nie wiem jaka to firma ale rozkłada się na leżąco i jest ok, bo z Maritą to jest problem bo ciężkie to jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! ale miałam dziś noc! Emilka zasneła po 20. Śpimy sobie, śpimy, ja zawsze jakoś tak na czuja bo czekam aż mi się dziecie obudzi na karmienie. I obudziło sie dopiero o 4 więc ja cała rozanielona że córa się wrzeszcie ucywilizowała i już prawie, prawie noc przesypia! Nakarmiłam i śpie dalej. Za niedługo mała budzi się znowu na jedzenie. Patrze na zegarek a tam 2!!! Myślę co jest kurna..., ocś mi się w oczach mieni... Ten sen o karmieniu o 4 był tak realistyczny, że gdybym obudziła się na karmienie o 5 byłabym nadal święcie przekonana, że karmiłam o 4. Oj pobożne życzenia... Mała chciała mi przypomnieć, że jedak kocha jeść więć podsumowanie nocnych karmień wygląda dziś tak: 2, 4, 5:30, 6:30!!! Przeszła samą siebie! a teraz siedzę i popijam kawę... bezkofeinową (fuuuj) z mlekiem... sojowym (buuuu) i udaję, że jest pyszna. :P dziewczyny jak u was z biustami? pytanie głównie do tych, które karmiły poprzednie dzieci albo i teraz juz nie karmią. chociaż słyszałąm, że nawet jak sie nie karmiło to po ciązy niektórym biust i tak się zmienia. wczoraj czytałam podobne temety i przeważnie piszą: uszy jamnika, naleśniki, skórki od banana itp. :P serio może być az tak źle??? normalnie mam B, teraz jak mi się mlekiem napełnią to piękne D :D wiem że po zakończeniu laktacji się zmniejszą ale po cichu licze że jednak uszy jamnika z nich nie będzie. jak wyglada biust po? tak jak w czasie laktacji taki \"wyjedzony\" na maxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... co do wózka. Mam Peg perego GT3, 3 w 1. Szukałam takiego w którym spacerówka bedzie się rozkładała na płasko i będzie miała duże okrycie na nóżki bo wiedziałam że będę miała spore dziecko i przed końcem zimy będę musiała zmienić na soacerówkę. Wózek jest duży ale nam to odpowiada bo sami wysocy jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami--ja przed ciążą mialam b, w ciąży duże b, a w trakcie karmienia??? chyba też duże b. Powiem Ci, że nawet w ciąy i po nie kupowałam nowch cycników bo sie w stare mieściłam. Ja już nie karmięod dawna i jak to wygląda??? Małe, mięciutkie b. Myslę, że w przypadku biustów o pierwotnym rozmiarze b nie ma zbyt wielkiego problemu. Trochę gimnastyki i bedzie ok. Nie mam pojęcia jak w przypadku większych rozmiarów. ;-) pliszka ❤️ jestem, jestem, ale jakoś nie mam weny na pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko, pliszka ---- a mój łobuz w 90% zjada juz tylko 5 razy dziennie, kilka razy przytrafiło się i 4 razy --- ale to jak były jakieś senne dni. Mam nadzieję, że go nie głodzę, choć wg tego co kiedys pisała Jula to zbyt malo wcina w ciągu dnia. No nic to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było :) Mam pytanie, czy z wprowadzaniem pokarmów słoiczkowych czekałyście do ukończenia 4 m-ca? Mój mały kończy 4 m-ce za 2 tyg, ale mnie juz kusi :) od kilku dni dostaje sok jabłkowy i wszystko jest o.k. Jeśli zaczełyście wczesniej to od kiedy? I w jakich ilościach na samym początku? Pozdrawiamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w koncu po szczepieniu . 3 dawka 6w1 tych pneumokokow. Nastepne szczepienie w 11 miesiacu wiec mamy troche spokoju :D Maly lekko zaplakal a potem jak zwykle zasnal, teraz sie obudzil i sie bawi. Mam nadzieje, ze nic mu nie bedzie. Wazy 7.900 i mowila lekarka, ze mam mu dawac 5 razy po 150 ml mleka. Tylko ze on chyba je troszke wiecej :P dwie kreseczki- ja zaczelam tydzien przed skonczeniem 4 miesiaca. Dawalam po pol sloika codziennie cos innego, nic mu nie jest i teraz je po calym. Strone wczesniej pisala tez okok jak karmi, wiec jak chcesz to zerknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Julka :) Widziałam co pisała okokoko bo od czasu do czasu Was podczytuje, jesli chodzi o schematy żywieniowe to jestem zorientowana. Ciekawa bylam tylko czy czekalyscie do ukonczenia 4-mca. Chyba się skuszę i dam malemu na dniach musu jablkowego :D to tak na początek, bo uzbroiłam się już w zestaw 30-sloiczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 słoiczkow :) Wow. Ja kupilam z kazdego smaku po jednym, najpierw probowalam co mu smakuje i dokupywałam bądz tez nie. Poza tym w tym kraju maja mniejszy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas wkroczyly słoiczki ;) wczoraj kilka lyczeczek musu jablkowo - marchwiowego z cieplusią woda i przez butelcie ;) poszlo! teraz czekamy na pierwszą kupke po czyms innym niz mleko i kaszka;) mala za tydzien skonczy 4 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 u mnie dzis ladnie i slonecznie. Co do jedzenia to moja Vanesska je co dwie godz a czasami nawet czesciej chce ostatnio jakos tak sama nie wiem wczesnie co 3 godz jadla w dzien hmm... A slini sie strasznie tez do buzi wszystko wklada wogole maruda z niej ostatnio i nerwus,ale kolki juz minely na szczescie. A w nocy to sie budzi co godz masakra i musze jej cyca dawac bo placze ale nie zawsze je, czasami tylko chwile pomulda i spi hehe Za tydz na 3cie szczepienie idziemy,ja na razie tylko piersia karmie ale juz sie zaopatrzam w sloiczki na zapas,kaszki i tp ale dam dopiero jak 6 m-cy skonczy bo dobrze przybiera wiec na razie tylko mleczko. pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..my dopiero w srode na drugie szczepienie idziemy,. kazala przyjsc za 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×