Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

łoj okokok widzę, że faktycznie kieskawy dzinek, ale głowa do góry, laptop naprawia i samopoczucie też ci się polepszy, 🌼 dla ciebie anabanana dobrze, że wyniki ok. ja też biore się za porządne przetrząśnięcie ciuszków ciążowych na allegro bo już w nic się nie mieszcze! pozdrawiam was wszystkie kobitki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja już tyle na badaniach nie byłam. Może by tak zrobić. Zobacze gdzieś w jakieś tabele i zrobię sobie wszystkie badania. Bo wizyta u gina dopiero za miesiąć, chyba że wtedy zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpnióweczki:) nie odzywam się zbyt często, ale staram się czytać Was regularnie w miarę możliwości wiec na ogół jestem na bieżąco;) Sandra.K.---------> bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się urodzić tę dziecinkę:) jestem pewna, że tej decyzji nigdy nie będziesz żałować:) oczko---------> gratuluję synka:) a miała być dziewczynka;) w ogóle widzę, że chyba raczej chłopcy nam się szykują w sierpniu chyba, że czegoś nie doczytałam i któraś z mam wie już, że będzie miała córeczkę:) Byłam dzisiaj na usg połówkowym, ale u mojej gin chyba sprzęt nie jest na tyle nowoczesny by móc określić płeć dziecka więc dla mnie ten fakt, to na razie wielka niewiadoma:D Cały czas myślę, że to dziewczynka, ale jak widać kobieca intuicja może prowadzić na manowce:D Niestety tyję w zastraszającym tempie i aż dostałam opiernicz od mojej gin;) Wiem, że ma rację;) W ogóle to mój maluch jest chyba wyjątkowo ciężkim dzieciaczkiem, bo waży już 303 g:O a w/g usg to 17 tydz. i 6 dz. Pozostałe parametry są jak najbardziej prawidłowe co mnie niezmiernie cieszy:) malir-------> ja niestety też mam w moczu znacznie podwyższony poziom leukocytów co mnie zaniepokoiło i to bardzo, ale też przypałętała się jakaś cholerna grzybica i moja gin powiedziała, że prawdopodobnie to od niej pozimo leukocytów jest tak wysoki, bo jak wiadomo leukocyty za wysokie oznaczają jakiś stan zapalny:O Napisz co Tobie zalecił Twój lekarz:) Dziewczyny, czy Was tez dopadła grzybica?:( jeśli tak, to pocieszcie mnie, że w miarę szybko to dziadostwo można wyleczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! poprawiam tabelkę;) : NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........28.07.2008 BUDGIE........30.......Wrocław...........28.10.......... ...7.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r....18 tc czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08 mmała3........35......Bydgoszcz............09/11/07..... ......16.08.08 ewitap.........28........Hiszpania...........12/11/07... .........20.08.08 jestem już rok starsza, to trzeba to odhaczyć tak czy siak;) i termin porodu już któryś raz z kolei w/g usg wychodzi mi na 7 sierpnia zatem poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za słowa otuchy!!! Jestem pełna wiary!!!! damy rade z moim Maleństwem:) W piatek nastepne USG:):) Już nie moge sie doczekac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra----->jesteś dzielna -trzymaj się kochana! Oczko---->nieraz niemiłe sytuacje się zdarzają i jakoś trzeba z nich wybrnąć!Dasz radę! amba fatima...------>witam! Ja w pracy mam coraz więcej roboty zamiast coraz mniej.Nie wiem koci się czy co?Dodatkowo jeszcze kończę remont i chodzę na kurs, trwający po 3 godziny 2 razy w tygodniu tak więc nie mam czasu za przeproszeniem sobie pierdnąć... Kupiłam sobie fajną bluzkę na allegro,a córci na 6 urodziny kieckę.Zobaczcie jaką... http://www.allegro.pl/item313901440__tunika_ciazowa_na_ramiaczkach_l_.html http://www.allegro.pl/item319258067_czarujaca_suknia_balowa_z_brosza_kwiatem_122_128.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) ewitap dzięki kochana że zapytałaś :-) hihi u mnie już ok - byłam dziś o 8 ale kapa już liczyłam że zrobi ładnie USG a tu dupa ... zabrali sprzęt do sądiedniego ośrodka bo tam mieli awarie :o ech a gin powiedziała że to od antybiotyku ;) ... tak jak myślałam ! Nie było ochrony naturalnej bakteryjnej no i ... grzybica , ale najważniejsze że dzidziusiowi nic sie nie stało bardziej mu szkodziło ta moja gorączka 39,4 . Przepisała mi Nystaynę i Clotrimazolum oraz Lactowaginal po zakończeniu kuracji kremem i tabletkami mam wziąść te Lactowaginal . Najgorsze że mój kochany ślubny sie zaraził - .... biedny tzn ja go zaraziłam bo nie używamy w ogóle gumek a to akurat zaszło jakoś na początku choroby kiedy nie było jeszcze tak widać tej mojej przypadłości nawet nie zdawałam sobie że takie mogą być następstwa ..........biedny !!! Żal mi go :*** dla niego maść clotrimazolum krem dokładnie . I znów 50 zł w aptece ... i tak leci choroba już mnie wyszła 200 zł :o ech żałosne zamiast jakieś zniżki i refundować to coraz gorzej . Serdecznie pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Karusia, wiem, że muszę wybrnąć i to jak najszybiej. A ja mam problem ponieważ nie jestem asertywna. Ale co tam. Już po kolacji, ale się najadłam mizerii mniammmm :D z młdoymi ziemniaczkami :D. Karusia fajna ta bluzeczka a ta suknia dla córy ekstra. Mała królewna :) A ja znalazłam dla mojego maleństwa takie coś :D Śliczne :D Ta mi się mniej podoba :D http://www.allegro.pl/item317681874_fisher_price_karuzela_rainforest_projektor_pilot.html A ta z misiami to mój faworyt. http://www.allegro.pl/item317680997_fisher_price_karuzela_z_misiami_projektor_pilot_ss.html Chociaż kolory mogły by być żywsze, żeby przykuwać uwagę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej Jestem zyje i jakos sie kula,ale mąz mnie goni od kompa,a ja sama jakos nie mam weny tworczej:(:( Dzis juz drugi dzien znowu mnie ciagnie na dole ehhhh jak nie bol brzucha to to,ale coz wazne,ze wsio ok,ale mam nadzieje,ze to niedlugo minie bo jest meczace!! okokok..🌼 Gratulacje synka...ale masz fajnie,ze juz wiesz:D:Dja juz sie nie moge doczekac jeszcze tylko 3 tyg.:D:D:i bedziemy szukac pisiorka(bo chce synka:P:P) No a co do tych karuzel z Fisher Price,ja jestesm napalona na te z misiami,kuzynka ma i jest super,choc jej maly zaczal sie nia interesowac od 8 miesiaca:D:D eudoimonia🌼 Dobrze,ze w koncu masz na te swedziawki leki:D:d,a maz no cos oni tez moga troszku pocierpiec,bo i tak maja za dobrze w zyciu:D:D Zmykam odezwe sie pozniej 🖐️dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ekstra skarpeteczki :D Śliczne. Ja chciałam kupić coś maleństwu typowo chłopięcego ale nic nie wymyśliłam narazie. :D Heheheh. Cześć Eudaimonia, dobrze że lekarz cię oglądnął, teraz już się nie bęziesz musiała męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia, bo maluch nie bardzo ją może widzieć. Dlatego zainteresowanie przyjdzie później. Ale też mi się strasznie podoba. Sliczna jest :D Misiowe motylki. A tutaj coś co mi ię podoba, ale zdecydowanie lepsze są w C&A tam są odjechane paputki dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widze ogolne podobienstwo do fotki Oczko, tez zrobilam sie na szaro zeby was nie oslepic moja bladoscia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,dzieki za odpowiedz co do ułożenia dziecka;)Ale u mnie dzisiaj ładna pogoda,słoneczko świeci:)Kurde jutro do lekarza juz sie nie moge doczekac :)Widze ze dziewczyny wklejaja swoje brzuszki;) jak zrobie sobie zdjecie to tez wam pokaze.Pozdrowionka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglądam te wasze brzuszki i nie mogę sie nadziwić piękne i jakie spore, ja zaczynam już łapać doła bo u mnie nic prawie nie widać wieczorem jak jestem nago to może coś tam się zaokrągla na dole ale chodzę we wszystkich spodniach i normalnie się dopinam , jutro zaczynam 17 tydzień ciąży, poradźcie mi czy mam powód do zmartwień oszaleje zaraz może moje maleństwo nei rośnie tak jak trzeba przytyłam tylko 2 kg :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska 1234 ->każdy brzuch jest inny wiec nie masz sie co martwic ze twoj jest mniejszy.A co do twojego przyrostu wagi to tez jest ok bo ja jak bylam sie wazyc w 18 tc to nie przytylam jeszcze ani troszke teraz mi sie 21 tc zaczyna i jutro u lekarza zobacze czy cos przytylam.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> justynka ja do 16tyg przytylam 2 kg, jutro zaczne 20tydz i dopiero teraz brzuch mi sie zaokraglil ale za to ruchow jeszcze nie czuje tak za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam smaka na naleśniki ,ide do sklepu po mleko i dżem i zaraz sobie zrobie,chce ktos??:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szylusia - a co to tobie sie dzieje ? Kurde czyżby jakieś doły ? nie ma co sie martwić ;) ja mam grzybice i zaraziłam mojego menżusia :p o jej jak mi go szkoda ale już mam maść do niego i sie smaruje biedak - myślał że sie go nigdy nic nie tyczy - powiedział że mnie nie zdradził i nie zdradza więc niczym sie nie może zarazić - a tu niespodzianka w małżeńskim łóżku :p troche śmieszne ale cóż ... poozdrawiam was smutaski i wesołe ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudouimonia samo zycie :-) ja dzis na obiadek mam makaron muszelki z sosem miesnym mniam mniam i suroweczka zaraz biore sie oprzatniecie domu bo jutro jade do sis i zostaje u niej do soboty bo mam zjazd hmm jestem juz na ostatnim semestrze az nie moge w to uwoerzyc jak to szybko zlecialo... a wogole sie dowiedzialam ze do konca czerwca mam zjazdy a obrone najprawdopodobniej w lipcu wiec tak mysle ze na obrone pojade juz z torba bo nie wiem czy z emocji nie pojade prosto z obrony rodzic hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:)Ciekawe czy ja tez zarazilam swojego mezolka.... na nic sie nie skarzy. Spytam go jak wroci z pracy. Widze ze to naprawde powszechny problem:( A juz sie balam ze jestem sama i ze cos nie tak. U mnie nadal remonty. Tzn robimy dziadka pokoj po smierci babki. A nasz faktyczny remont zaczniemy jak dostaniemy kredyt. No wlasnie, bo czekam na decyzje o przyznaniu. I wtedy dopiero zacznie sie bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka dacie rade, my to przechodzilismy w listopadzie i mimo wielkiej pracy, zmeczenia i nerwow wspominam ten czas bardzo milo-a dlatego ze wtedy wlasnie poczelismy naszego malucha :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×