Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość pomarańczka 244
mnie to od razu na mysl przyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tak wlasnie mysle odkilku dni.. poczekam jeszcze kilka.. ale z martynka ani razy nie zwracalam tylko jak sie czegos obzarlam tak to mnie tylko czasami mdlilo a mdlilo mnie czczesciej przed ciaza niz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam wlasnie do meza co byloby gdybym byla znowu w ciazu a on na to beztrosko "to bedziemy mieli nastepnego malucha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka 244
no to moze teraz na chłopca ;) z pierwszym dzieckiem nic a nic mdłosci wymiotów itd a z drugim całymi dniami kibelek okupowałam he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle pomarańczko to racz się zaczernić , albo sie od anonimuj ;P bo na bank to pewnie któraś z nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka 244
pliszko wstydzę się he he he :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko a nakopać do tyłeczka... tu tylko jedna jest upoważniona na pomarańczowo pisac ... więc się nie wtydz i nei ściemniaj. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo ujawnij sie hahaha ostatnia @ mialam 12.12 wiec spokojnie to dopiero kilka dni mi sie spoznia, pozatym zawszemi soe zpozniala, ostatnio jak bylam u gina mowil ze jeszcze nie jajeczkuje a kochamy sie bez zabezpieczenia tylko "z wyskokiem" takzwany stosunek przerywany :-) mysle ze to marne sznase na zajscie wiec gdyby okazalo sie ze jednak jestem w ciazy musze byc po ciazy z martynka superplodna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pitolę padam na pysk. Byliśmy jednak chwilę na spacerze, tak myślę półgodziny. W sumie było około -6 także nie było źle. Co do fotelików się zgadzam sie całkowicie. Ale z drugiej storny nie stać nas np na fotelik z Isofix, one są u nas koszmarnie drogie. Dlatego mamy zwykły, ale ani razu nie wiozłam Mikiego bez fotelika. Tak samo ja zawsze zapinam pasy, czy z przodu czy z tyłu. Kupiłam składniki zaraz będe majstrować sałatkę. :D Miki dzisiaj zjadł marchewkową z ryżem, sukces warzywny. Pliszka, my też meldowaliśmy małego w Urzędzie stanu cywilnego. Cień wiatru mam, musze przeczytać, chociaż mówią, że dość ciężko się to czyta. Anabanana, hehehe nie boisz się tak jedno po drugim. Po test leć :D. Kurde no i jak mała? Dalej tak marudzi? Może była śpiąca? Julka quinny są fajne ale mają to siedzenie kube łkowe, ponoć nie jest to najzdrowsze dla kręgosłupa, ale nie wiem, czy nie opłaca ci się bardziej kupić u siebie, bo w Polsce one są dość drogie. Ja kupiłam spacerówkę z tego samego względu, moj wózek zajmował mega miejsca w aucie. ja mam śpiworek, no name. Czarny w środku z polarem ale jest super, cieplutki, nic się z nim nie dzieje. Renata wiesz co ja nie wiem ile w tym prawdy, to tak do wszyskich dziewczyn, że dziecko w czasie mrozu nie powinno spać nA SPACERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko spokojnie, obawy mam tylko z tego wzgedu ze na codzien jestem sama a z dwojka maluchow poprostu ciezko bymi bylo ale jak bede to musialabym dac rade.. a dlaczegodziecko niemoze sopac na spacerze wczasie mrozu? jest cielplutko ubrane az po nos wiecnie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie ja wymyśliłam :D Ja tylko powatarzam to co w tv ostatnio mówili, dla mnie to też dziwne, ponoć nie broni sie przed mrozem śpiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wrocilam juz do pracy iiiiiiii chyba dopada mnie depresja - zero motywacji, mam poczucie winy ze zostawialam swoja zabke. Jeszcze w pracy jakos sie trzymam ale jak dotre do domku to placze. Moja niunia sie smieje a ja placze- ze szczescioa ze ja widze , wzruszenia a takze z tego ze nie widzialam jej caly dzien. Nigdy nie myslalam ze bedzie to takie ciezkie...............i te wyrzuty sumienia........ehhhh fatalny mam nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka, to minie, ale nie do końca. Ja nadal mam dni, że kiedy zostawiałam Mikołaja to wychodziłam i za drzwiami płakałam. Kto zostaje z dzieciem u ciebie? Mam problem z Mikim, chyba mam małego alergika, jeszcze nic nie wiadomo, obserwujemy się. Od dawna ma suchą skórę, stosowałam i stosuję Olilatum do kąpieli, ale to g... daje. Szorstkie, zaczerwienione policzki, czasem wysypka, sucha skóra na rękach i nóżkach. Zobaczymy. W przyszłym tygodniu jadę do Rzeszowa to go pooglądają specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vnilka---> love :) trzymaj się dzielnie, mi tez było na początku ciężko, ale teraz jest ok. mówie sobie , że tak jest dla nas najlepiej i odliczam godziny do końca zmiany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko--moja ma suchą skórę po wszystkim co jest przeznaczone do skóry.... ale po oliwie z oliwek takiej dobrej , wszystko jej przechodzi, a czasem tez jej pomagało jak nie smarowałam wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku jak mi położna powiedziałą , że do smarowania nic tylko oliwa z oliwek dobrej jakości i zadne inne bo wysuszają skórę to nie wierzyłam, ale potem jak pierwszy raz użyłam to oczka miałam jak 5 zł, po pierwsze jest gęstsza niz oliwki i super się rozsmarowuje, po drugie lepiej się wchłania , nie brudzi pościeli bo od razu jest w skórze, po 3 nie śmierdzi a czego się bałam że bedzie mi zajeżdzało patelnią i powaga polecam. więc do przyszłego tygodnia zamiast kremiczków i płynów do kąpieli, oliwa z oliwek i woda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie z mamą rozmawiałam. Sama mówi, że ją w dzieciństwie smarowali oliwą. Moja mama miała koszmarne uczulenie, do teraz czasami ma. No to sprawa wyjaśniona. A przy okazji dowiedziałam się, że ma uczulenie na Emoilium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze nie uczulenie od razu tylko przewrażliwioną skóre. od specyfików. Sama zobaczysz może przejdzie z wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to tak ogólnie piszę że uczulenie :D. Ale pewnie tak. Ja nie jestem alergikiem, mąż też nie. Także, nie powinno byc problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to moja ma po mnie strasznie wrażliwa skóre ma dotyk. gdzie ją nie dotkniesz od razu czerwona plama, ja mam tak samo :p najgorzej na szyi bo jak ja sie dotkne to wygladam jak by mnie ktos obił , na czerwono i mała ma to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe mój mąż tak ma, ostatnio nawet mu rysowałam na plecach i robiłam zdjęcia, bo nie mógł uwierzyć, że aż tak (wiem głupia jestem). To się chyba dermografizm nazywa :D. Też czy szyja, czy plecy, czy na klatce piersiowej, gdzie nie dotkiesz to wygląda jakjby się uderzył z calej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokkoko moja mama jest z wnuczka, ja juz mysle o jakies pracy na pol etatu - caly etat to po prostu za ciezko!!! nistety nie stac nas zebym siedziala w domku ale juz sobie obiecalam ze jak bedzie drugie to min przez rok albo i dluzej. ja swoja mala kapie tylko mydlem dove tym niebieskim - jak sie urodzila to przez 1 miesiac tylko woda a potem tym mydlem zalecenie pediatry i ma piekna cere nawilzona etc. takze polecam pediatra mowila ze te wszystkie dzieciece specyfiki wysuszaja. Spojrzcie na sklad jesli maja alkohol ( a wiekszosc ma ) to wysuszaja a i co ciekawe balsamy nawilzajace tez maja alkohol. Pliszka twoja polozna wie co mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :P kupie tego quinny zappa bo mi sie podoba i juz :D Widzialam ze sa 4 kolowe w pl nie maja jeszcze. okoko tych 3 kolowych przy obecnym kursie euro cena wychodzi ta sama wiec mi bez roznicy. Ale kupie w marcu jakos jak sniegu nie bedzie. kurde jak mi sie nic nie chce , nazarlam sie ciasta u babci i mi az slabo :) o tej oliwie z oliwek tez slyszalam ale nie stosuje bo maly ma dobra skore. malir fajne filmiki. Ja tez chcialam kupic taka kicanke ale tesciowa mnie podsumowala, ze stawy dziecku zniszcze. Ale ile on w tym pokica? 10 minut czy 12h? Jeszcze sie zastanowie. Wiem, ze by mialo dziecko niezla zabawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×