Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

gunia na zdjęciach wygląda jakbyś sporo schudła :-) zwłaszcza na twarzy. Co do ubierania to ja już się tu wypowiadałam wcześniej ;-) Ja w najcieplejsze dni ale i tak nie w samo południe tylko po 15 i raczej nie na samym słońcu - ubierałam małą w cienkie body z długim rękawem + kamizelkę cienką bawełnianą, chusteczkę na głowę i cienkie spodnie plus skarpetki i sandałki. I było jej w sam raz :-) Ale np tego samego dnia moja mama widziała dzieci nawet w samym boby z krótkim rękawem ale to było w południe i na samym słońcu. Wszystko zależy co i gdzie ale ja i tak bym nie szalała z samym bodziakiem jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w rampersach z krótkim rękawem już lata ze 2 tygodnie. Emilia nie boi się koni(po mamusi) jeździ od 3 roku życia ale tu były takie przejażdżki i pan jej nie dał samej,a ona na szetlandach nawet przez niskie przeszkody skacze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu sama... mojego kochanego męża od wczoraj nie ma w domu,a teraz jeździ z mamusią po zakupy. ja na 9 pojechałam z całą 3 na zawody(Paweł i Emilia brali udział) ,wróciłam o 15 ,na 16 odprowadziłam Emilkę na urodziny do kolegi,potem zakupy ,a o 19 muszę po nią iść z powrotem.Miska jest tak padnięta ,że już nie płacze tylko cicho narzeka...włażę do domu i wyłażę...masakra powiem wam motyw dziś były biegi samorządowe na Błoniach w Krakowie.Zawsze była kategoria dla dzieci z zerówki ,wiem bo byłam już na tej imprezie 4 raz.Obiecałam małej ,że pobiegnie,na 400m,bo taki dystans był zawsze dla 6 i 7 latków.Zajeżdżamy a tam najmłodszą kategorią są 10 latki(4 klasa).,Biegły na 1000m,nie wypełniłam w końcu karty startowej bo bez sensu...jak padł sygnał do startu i dziewczyny przebiegły około200m moja Emilia stwierdziła,że też biegnie i poleciała za nimi...i wiecie co?była 25 na 50 dziewczyn:-) jak dobiegła,to pytają jej z której jest szkoły,a ona ,że z przedszkola:-)no to ją wzięli na scenę,wiceprezydent Krakowa jej gratulowała,dostała koszulkę,a ja przeklinałam siebie,że nie wypełniłam jej tej karty startowej i nie pobiegła równo ze wszystkimi...ja bym kilometra nie przebiegła:-)hehe.taka przygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia to super,pokazała Emilcia ze potrafi! A co twojego męza znowu wcieło?????Co tym razem wykombinował?Buzki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już nie mam do niego serca nawet.szkoda słów.mało mi zależy i olewam sprawę:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia Emilka jest super :) a mezowi nakop w dupsko to zmadrzeje :D Gunia jak bylo 30 st maly chodzil na krotki rekaw i krotkie spodenki, ale byl osloniety buda od spacerowki bo bezposrednio na slonce staralam sie go nie wystawiac... a co tu takie pustki ostatnio?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Karusia masz być z kogo dumna:) To dobrze. A u nas nic ciekawego. Emilka ma 4 ząbka. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia my mamy tylko dwie dolne jedynki, ale juz sa tak duze, ze chyba wieksze nie urosna...i czekamy na reszte :D Laski nosicie pierscionki zareczynowe? Jesli tak to na ktorym palcu? Bo moj biedny lezy od ponad roku i nie nosze, a szkoda go bo jest piekny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla_kobietka
Witam Was Moj maly mial kilkudniowy okres ze budzil sie tylko 3-4 razy w nocy, juz sie cieszylam, ale niestety szybko wrocil do normy i znowu budzi sie od 6-10 razy. Czasem brak mi sil i w dzien chodze jak nacpana bo nie mam kiedy odespac. Malo tego jakis maruda z niego, zabawi sie sam gora 10 min i jeczy, marudzi i wyje. Ciagle raczki i spodnica mamy. Ciagle marudny wstydze sie nawet okno otwierac bo ciagle slychac jego himery, ech czemu on taki niezadowolony z zycia to nie wiem.Jedyne co poszlo na plus to troszke zaczal jesc, zje pol malego sloiczka obiadku :-). Zebow nadal nie widac, ciemiaczko wielkie jak dziura ozonowa i jakos nawet nie widze zeby sie zmniejszalo. Cudne fotki i maluszki super. Slubne Julki tez. Pozdrawiam i milej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła_kobietka
nawet pseudo zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- ja nosze jeden z drugim na przemian bo mam zaręczynowe dwa.Jeden taki kiedy mąz mi sie oswiadczał po pol roku znajomosci tak na osobnosci we dwoje a drugi dostałąm przy rodzicach 3 mce przed slubem.nosze na serdecznym lewej ręki,na prawej tylko obrączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia :) ja też nie nosze ... jak będzie dobrze obiecałam założyć ale teraz nie . 18 maja ide do szpitala na 8 dni :( prosze trzymać kciuki ! migdały ide usuwać ale boje sie na żywca bo słyszałam mowe o tym że jakiejś tam babie przecieli struny głosowe :o od tamtej pory nie mówi ... dżizas .. no ale jestem dobrej myśli . Póki co Mikołajkowi rosną kły narazie nie widać ale mocno popuchnięte ... pozdrówka dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia czytam strone wstecz ło matko ale idelanie opisałaś wjazdy i efekty wszystkiego ;) a co masz zapalić ;) hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to co?zielone of course:-)nie bój się usuwania migdałków,ja to miałam jak miałam 15 lat-3 mi haratali nie boli można po tym od razu lody wsuwać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślcie przypadkiem że ja jakiś narkoman jestem ,może ze 2 razy mi się zdarzyło ale to wieki temu a teraz grzeczna jestem:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki ;) Kafe mnie dzisiaj chyba nie lubi ;) Napisałam posta i mnie wywaliło ;) Dzisiaj mój mały mężczyzna obchodził urodzinki. Wysłałam parę fotek na maila. Ta pogoda mnie dobija, jakoś ostatnio jestem nie do życia, wszystko mi leci z rąk. Już sama nie wiem co pisałam, jak mi się wspomni to napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia - zuch dziewczyna Twoja córcia :) Ja to noga jestem w bieganiu :P A takiego męża to bym chyba z domu wygoniła..:( Mój Mikuś, skubaniec jeden, wyczaił że pilotem zmienia się programy w tv :o Bierze pilota w łapki, przyciska kierując w stronę tv i się gapi jak się obrazki zmieniają. Komórkę juz mi podrapał całą swoimi zębulkami. Nauczył się świetnie bawić z bratem-gonią się na czworakach, albo bawią w chowanego :) Najbardziej im się podoba jak mama z Mikim na rękach goni Miśka po mieszkaniu i na odwrót :) Smieją się do rozpuku. Nie myślałam, że taki pięciolatek będzie chciał pohasać z niemowlakiem :) Nie obywa się oczywiście bez konfliktów-już Miki parę razy ryczał bo go Michaś ugryzł w palec jak mu do buzi pchał, albo przycisnął go za mocno. Jednak taki przedszkolak nie ma jeszcze wyobraźni, że może zrobic małemu krzywdę. Mikuś wstaje jeśli tylko uda mu się czegoś przytrzymać i parę razy \"glebe\" zaliczył i płaczu cały dom :( Udanego tygodnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Ja tak tylko kontrolnie, że jeszcze żyję. Widzę, że na Kafe cisza jak makiem zasiał. Także i ja się za wiele nie będe odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no panienki bo topik nam padnie ! Meldowac sie raz dwa. Ja troche zajeta jestem, mam kupe spraw do zalatwienia to mniej pisze. Chce juz szybko wracac do meza bo nie moge juz tak sama :o pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24.24
wieki mnie nie było... 😭 Pozdrawiam Was wszystkie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Witaj Magdulka kopę lat :D Ja siedzę i wpisuję wyniki ankiet. Blehhh co za głupawa robota. No ale chcę do piątku skończyć pisanie tej mojej pracy. I uwijam się jak mrówka. Miki wyrozumiale bawi się na kocu :D. Zauważyłam, że w sumie to ma dwie ulubione zabawki. Garnuszek na klocuszek i zwykłe kolorowoe drewniane klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko a jak sie czujesz? Lepiej? a moj maly najbardziej ostatnio lubi szczeniaczka uczniaczka i mala plastikowa butelke ktora gania po po pokoju na czworaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U mnie lipa....odmówili mi wypłaty 13-tki tak jak wcześniej myślałam :-( nie wiem czy jest sens się jeszcze odwoływać. Wczoraj byśmy na komunii męża chrześnicy. Prababcia stwierdziła, że nasza niunia to łobuz :-D bo ona jest taka żywotna i wierci się stale :-) na kolanach nie posiedzi bo zaraz obraca się jak śruba i łapie co się da i kogo się da w zasięgu ręki :-) ogólnie było wesoło. karusia świetna ta twoja Emilka ;-) marzka jaki tort!!!!! sama robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz naturalna w allegro miałam kilka razy takie sprawy więc tak : towar jak był uszkodzony to jest zwrot do nadawcy i to jest w ramach reklamacji powinien pokryć koszta wysyłki sprzedawca nie ty . Są osoby które sie zabezpieczają - np ostatnio kupiłam biustonosz i przyszedł zmasakrowany więc zareklamowałam ale baba w opisie \" o mnie \'\' zabezpieczyła sie i napisała że zwroty i reklamacje pokrywa kupujący i musiałam odesłać szmacie na swój koszt pizdolinie jednej ... więc musisz uważać na tym kochanym allegro - czy kupujesz też coś na ebay ? Mam problem nie znam niemieckiego a chciałam coś kupić na niemieckiem ebay-u ale nie umiem ani słowa a to jest licytacja ... pozdro blondyna ;) i napisz jak sprawa wygląda ? towar uszkodzony ? czy uszkodził sie może przy trabsoporcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam małej sandałki żelowe na lato i na zdjęciach były śliczne, czyste i jak nowe a dostałam pożółkłe i śmierdzące stęchlizną, czego nie znoszę i na dodatek z ręcznie dorabianymi dziórkami :-0 kobita wybieliła je na zdjęciach. Zgodziła się na reklamację ale nie wiem na czyj koszt i czy mam się upierać, że na jej. Na ebay kupiłam małej wózek i fotelik ale tam była aukcja kup teraz. Miałam problem z płatnością i ostatecznie musiałam dopłacić za przekaz bankowy ponad stówę ale i tak mi się opłacało. Uważaj na rodzaj płatności - mi najpierw zgodził się płatność przy odbiorze a potem nie chciał tak wysłać i musiałam kombinować z bankiem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×