Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

tajniak- też mi psycholog nieczuły na cudze problemy:P:P:P takiego to ja chyba nie chcę :P:D:P:D:P:D:P:D no to ja sie w sobie zamknę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Brombuś przydałby się taki :). A najlepiej za darmo, każdego dnia itd :D. Hehehe żartuje, tak to chyba tylko w Erze dają. :D Ja siedzę biedna i gotuję dzieciowi cielęcinę na jutro na obiad. Wybyłam w końcu na te nieszczęsne zakupy. Tyle kasy lekką ręką, aż mi sie płakać chcę. Ale za to mam zapas słoików na czarne godziny gdy nie będzie mi się chiało gotować, mam kaszki i mleka :D. No i czajnik bezprzeowodowy, bo wiadomo jak się psuje coś, to już wszystko. A jak jak się wkurzę, o się spakuję, Mikiego i męża do torby i ucieknę. Na dotatek o tak pięknej porze jestem pewnie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko nie jesteś sama
wiernie ci towarzyszymy, tyle że incognito :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale nic madrego nie napisze bo jestem zmeczona a spac nie moge do tego maly zostal dzis z babcia i ona mu ugotowala budyn - taki z paczki:o zeby smaku poznal.... ja chyba tu dostane pierdolca dlaczego wszyscy wiedza lepiej niz ja??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka po prostu trzeba wpaść w depresję jak ja. Ja już po prostu uznałam, że ja się nie znam, przecież wszyscy wszystko wiedzą lepiej. Już nawet tego nie komentuję. Juluś to ty byłaś? Na pomarańczowo? Ja też spać nie mogę, tłucze mnie coś i chodzę i modzę. Chyba coś upiekę. :D Jak coś to zapraszam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ta pomarancza to nie ja. Ja zaczelam zabiegi mikrodermabrazji na twarz i zaplacilam z gory. Zostaly mi jeszcze 2. Jak skoncze to stad uciekam :) Doslownie wymiekam, a na majowce wkurzyla mnie ciotka bo dala malemu lizaka. On nie wiedzial jak go sie lize, i byl caly usmarowany ( ja bylam w kiblu to nie widzialam) Pozniej mu zabralam i wiszczal. Wszyscy przeciwko mnie- ja mu zaluje, ja mu nic nie daje, jak on ma smaki poznac, dziecko na roczek musi juz wszystko jesc a on biedny taki jest nic nie dostaje ! Dali mu tez ciasto piernika. a co ja moge...wkurwia za przeproszeniem mnie to wtracanie sie kazdego wokol. pocieszam sie tym, ze wyjezdzam i bede miala spokoj :D Poza tym tesknie niesamowicie za malzonem, bez niego ciezko. okoko w depresje nie wpadaj, taka piekna pogoda za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda się psuje. Do tego coraz gorzej z moim kręgosłupem. Ehhh. Ja też tak mam, a dlaczego mu nie dajesz, jak możesz. Chociaż sama czasami coś mu dam, ale nie w ilościach jakie by inni dawali. Dlaczego nie solę. Dlaczego to tamto, do tego ubieram go za lekko. A jeszcze na dodatek mówię mu, że czegoś nie wolno. To już w ogóle szczyt wszystkiego. Takie małe dziecko które nic nie rozumie (tere fere), karcić i wychowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie nie przejmowac, jednak wkurzam sie jak widze, ze mu pchaja do buzi jak nie pierniki to kanapke z serem. I te komentarze, ze ja mu zaluje :o ale zrobic, tak juz chyba jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mi na szczęście raczej się nikt w dzieci nie wcina :) Czasem mama próbuje powiedzieć- na twoim miejscu, to coś, tam - ale kończy-twoje dziecko, zrobisz jak uważasz. I jestem jej za to wdzięczna ;) Kobietki-głowa do góry :) Nie popadajmy w deprechę ;) A my mamy dziś kontolę w pracy :o Bee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapeciak--->3mam kciuki żeby wszystko było ok:-) oczko,jula--->nie dawać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe. Moja mama jest cudną kobietą. Ona radzi jak proszę, nie wcina się, pomaga, ratuje dobrą radą, wspiera. Ale niektórzy to szkoda gadać. Wymalowałam się i mnie poliki pieką, nie wiem czy od pędzla czy od brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki - mam do was mega mega pytanie czy wasze dzieci też tak strasznei ryczą ? To jest szok od około 2 tygodni z kochanego Mikołajka zrobił sie na ryczący potowrek ryczy całe dnie . Obojętnie czy w łóżeczku czy w krzesełku czy na czworaka .... :/ ryczy non topa :o ja to stwierdziła już u niego chorobe uszu byłam już u 2 lekarzy bo drapie sie non stop w uszkach do takiego stopnia że ma krew z tyłu uszu na małżowinie ale lekarki mnie opier.. że przesadzam . No żesz ale coś mu musi być przecież . Z dnia na dzień ... ja rozumiem ma już 8 zębów i teraz w kolejności puchną mu z tyłu dziąsła ... ma po 2 dwójki na dole i u góry lekarki powiedziały że teraz nie będą szły kły 3 w kolejności ale tylnie 4 ... no ludzie ja dostaje do głowy ... jeszcze musze iść do szpitala cholernego wyciąć te migdałki .. może odpoczne ale mój mąż jak weźmie L4 współczuje mu totalnie .. aha wczoraj mieliśmy 2 rocznice ślubu kościelnego ( cywilny już 3 lata ) i przyniósł piękny bukiet kwiatów i słodkości ;) jak sie ciesze że jest lepiej już myślałam poważenie o najgorszym .. ale :) :) ;) tak sie ciesze :) p.s wychodzicie dzisiaj na spacerek ? jest tak zimno i co jakiś czas kropkuje deszcz . pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam tabelke ale co z nią ? co wpisujecie obecne wagi na 8 miesiąc czy jak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaimonia było, że Julka też miała taki okres że non stop łaziła i wyła, jedynie spokój był na rękach. Uszu nie ruszała ;) A tabelka została zarzucona bo jedna pomarańczowa mamusia się pytała ile nasze maluchy ważą. Ja swoją wpisałam z wagą z 10 miesiąca. Mam nadzieję, że Twojemu młodemu szybko przejdzie ten wściek i się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chpry to on nie jest usmiecha sie jak sie do niego np mówi albo pokazuje mu zabawki bawimy sie razem też fajnie jest ... ale ma nerwice poważnie zaczynam być niecierpliwa co z nim jest . p.s macie chodziki - mały dostał od dziadka ale ma radoche jak go do niego włoże skacze w nim :) chodzić borok nie umie ale stanie na pare sekund na równe nogi i aż sie cały trzęsie tak mu sie podoba :) wiem wiem nie polecają lekarze w chodzikach ale na pare minutek go wkładam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłyscie juz może na kolejne mleczko?? Dominis dostawał Nan 2 a dzisiaj dostał pierwszy raz Nan 3 :-) 9 miesięcy kończy jutro... Starszych chłopców to w tym wieku pomalutku przerzucałam już na zwykle mleko, kartonikowe, ale teraz mam obawy. Tyle się mówi o tym ,ze mleko modyfikowane jest najlepsze (poza piersia mamy oczywiscie) i to najlepiej do 3 go roku zycia dziecka. Nie wiem czy to nie jest powodowane trochę chęcią zysku przez firmy produkujące te mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja Ja daje bebilon a tam sie chyba po roku zmienia, zobacze bo za chwile ide na zakupy. eh laski co za pogoda, wieje i pada :o Nie poszlam dzis nawet z malym na spacer bo mi sie nie chcialo w taka zawieruche. Karusia a Misia jest slodka i chyba podobna do brata, tak mi sie wydaje :) eudoimonia- chodzika nie mam i nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co misia jest podobna do swojego taty,paweł do swojego ,a Emilia do mnie jakkolwiek to brzmi....hehehe:-) no w końcu dzieci żony kocha się jak swoje nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście bała bym sie nawet kube zwykłego łaciatego dać bo to nie jest ani prawdziwe mleko ani nie mówiąc że te mleko nie ma nic wspólnego z krowami :o one są tylko barwione niestety na biało ... sama woda :o owszem będe dawać od krowy mam niedaleko więc po drodze moge kupować ale później jak będzie większy . ps Miko dostaje Beblilon 2 a 3 jest od roku więc jeszcze toszke popijemy 2 :) no ostatnio promocja była w realu po 32 zł kupiłam od razu 8 :) a normalnie kupuje około 37 więc to duża różnica na kartonie około 5 zł :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia mam pytanko widze twoja córunia ma 8 ząbków ale ona ma aż 6 na górze tzn że jej kły wyszły ? jak to wyglądało u was z tymi zabkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaio--->normalnie kły wychodzą po 4 ,wtedy gdy dziecko ma około 1,5 roku,u nas było tak ,że wyszły dolne jedynki,górne jedynki,górne dwójki,a potem górne kły.Jakoś tak szybko i wszystko odbyło się w ciągu 2-3 tygodni od pierwszego do 8 zęba. Pozostałej dwójce zęby szły standardowo,wg \"przepisu\":-) miśka jest w ogóle pod prąd ze wszystkim,z wagą ,rozmiarem ,zębami,jedzeniem,ot tak jakoś trzecie dziecko:-)co bym w rutynę nie wpadła to przy trzecim mam inaczej:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo kobiałki! Jedzenie Lejdi wraca do normy i nawet picie ruszyło, jedyny problem to, ze wszystko idzie z łyżeczki i matkę zaczyna brać kurwica, ale z drugiej strony nabieram takiej wprawy, ze nawet woda dawana lyzeczka mi nie straszna:) Mój dzieć tez nietypowy jeśli chodzi o zęby, po dolnych jedynkach idą górne dwójki lub trójki, nie moge konkretnie oszacować, bo jedynek nie ma. W każdym razie są coraz bardziej widoczne i Mała zaczyna wyglądać jak wampir!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Aaaa i ktos pytal o Nana 3. Lejdi równiez na Nanie zwykłym wiec za 3 tygodnie jak Mala skonczy 9 miesięcy zmieniam na Nan 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerko jeżeli ząbki są płaskie a nie igiełki, to będą to 2. U mnie też był mały wampirek przez jakieś 3 tygodnie, bo później wylazła jej górna jedynka, a teraz szykuje się druga ;) Karusia Michasia śliczna. A co do norm to nie ma co się tym przejmować. Jedne dzieci są powyżej normy, a inne tak jak moja poniżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzka--->moja łysol taki.hehe.aż głupio wygląda w sukience.Kiedyś dziadek pytał przez 2 przystanki jak ma na imię ten ładny mały chłopczyk.Jak wysiadałam to ładnie się uśmiechnęłam i powiedziałam słodziutkim głosikiem:\"Michalinka\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia Julka jak na razie też jest łysolkiem i fakt trochę to śmiesznie wygląda przy sukieneczce ;) Zaraz wyśle jakieś jej aktualne zdjęcie na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×