Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Czesc dziewczyny🌻 dzisiejsza noc to byl koszmar,mala tak mi sie naprezala ze brzuch mnie na dole tak strasznie bolal i kosc ogonowa myslalam ze umre z bólu nawet kroku nie moglam zrobic,wczesniej jak sie czasami tak naprezyla to nie bolalo no moze troszeczke a dzisiejszej nocy to kilka razy tak robila a rano to zaczelam plamic tak na brazowo nie duzo ale jednak i nie wiem czy to ma tak byc:(na wszelki wypadek za dwie godz jade do szpitala zeby sprawdzili czy wszystko jest ok,moj gin na urlopie dopiero w pon bedzie a inny mnie nie przyjmie:-/ Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola--->to masz tak,jak ja miałam...pękają drobne naczynia krwionośne w szyjce i dopóki to nie jest żywa krew to jest ok.Tak mi w szpitalu powiedzieli.Tak ponoć jest parę dni przed porodem,chociaż niekoniecznie bo ja mimo 3 ciąży mam takie coś pierwszy raz i dlatego się wystraszyłam.Ale jedź sprawdzić lepiej oczko---.społuch w stringach...a fuj...bo mi apetyt odejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powtarzam, że mi to samo powiedział ginekolog co Karusi, ale jedź dla własnego spokoju :). W razie czego trzymamy kciuki. Karusia a u mnie wyobraźnia zaczyna pracować. Właśnie byli panowie od anteny zbiorczej, ale się naprawiło, teraz chcieli mnie zabić wzrokiem za to, że się naprawioło samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko-> chyba nie,bo bolalo tylko jak ona sie naprezyla to tak z 5 razy w nocy zrobila,teraz na razie spokoj o 9 chyba ostatni raz tak zrobila.No zobaczymy co mi powiedza w szpitalu jak wroce to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia - niee ona nie zalicza sie do starszych pań - ona nosi krótsze spódniczki niż ja nosze i takie dekolty że o matko - została babcią w kwitniu i nie może sie z tym oswoić - żal mi jej ... ma 47 lat ale zachowuje sie jakby znów miała 30 :o w ogóle to nie pasuje jej rola babci ani mamy - jej pasuje na dyskoteki chodzić :p hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja szukałam teraz pare inut tabelki :p prosz oto ona : mamusie 2w1 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka Karusia1978...29...Kraków....24.10.08.....24.07.2008...D ziewczynka Viola27.......27.......Żory...........18.10......24. 07.08r dziewczynka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli 24.10 ....01.08.08..Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08.....Konrad Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 nowa08....23........Londyn.......30.10......03.08.2008.. .Dziewczynka annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___ 12.08.2008___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom............9.11.......15 .08.08dziewczynka mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08....dziewczynka izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....22.08.2 008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka Pliszka.....25....Kraków/Belfast/Bratyslava...15.11.... 22.08.08 córa briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka naturalna blondynka...31.....Łódź.....17.11.......23.08.2008...córka brombabomba...32...Zielona Góra........16.11.......23.08.08chłopiec dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek esab..........26.......Września...........17.11......... . 24.08.08 synek malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 podłoga.......25........krk................22.11........ 28.08.2008 córka ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 guślarka......27.........Warszawa.......23.11.......29.0 8.08 - dz. BETTY-83.....25.........Łódź..............24.11.......30 .08.08..-córka ROZPAKOWANE MAMUSIE : NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..........DP..........PDP.............WAGA.......DŁU GOŚĆ.......IMIĘ Marzka.....3.07.08....17.07.08........2840..........50cm ........Julka kotkaaaa...16.07.08...27.08.08......2300/1960....???.... ...Tomuś/Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też takich nie lubię:z tyłu liceum z przodu muzeum.A jeszcze najczęściej takie to są strasznie pyskate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też je odbieram jako wredne baby, które nie potrafią zaakceptować pewnych rzeczy. I nie chodzi mi tu w żadnym wypadku, by kobiety ubierały zgrzebne szaty, albo worki jutowe :D. Bo w każdym wieku trzeba wyglądać dobrze i pięknie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze sie wybrać do biblioteki ;-) haha dobre te hsała z tyłu liceum z przodu muzeum :p ( pyskata to mało powiedziane - ona żądzi sobie wszystkimi jak tylko można ) a słyszałyście to : nie pomoże szminka róż , kiedy cipsko stare już :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piałam, przed chwilą, ze byli panowie od anteny zbiorczej, którą zepsuli robotnicy i działało teraz jak przyszli. Poszli i znów nie działa :D Hehehehehe. A wczoraj z mamą doszłyśmy do wniosku, że w tym naszym durnym kraju trzeba kogoś opier... żeby był miły. Ci goście którzy robią elewację zrobili coś z telekomunikacją. Ja zadzwoniłam do tp, tato do administracji. I potem zadzwonił koleś, już po usunięciu usterki, i zaczął fukać na moją mamę, że po co dzwoniła, sugerując to że zawracała mu d... w godzinach pracy :D. Jeszcze powinnyśmy go przeprosić. Dopiero jak tato zadzwonił drugi raz i opierdzielił ich to się poprawili. No tak jak można zawracać głowę niektórym urzędnikom w godzinach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ja myślę, że spokojnie można sobie ujmować lat :). Widzę to nawet po mojej mamie, ale trzeba to robić umiejętnie, nie tak jak twoja teściowa. Straszne idzie kobieta około 50 lat, miniówka, szpileczki, różowa bluzeczka z króliczkiem ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie no mając swoje lata powinno sie odpowiednio ubierać do wieku i sytuacji . Moja mama ma 60 lat i nie pamiętam żeby chodziła w krótszych ode mnie spódniczkach - tzn bo ma akuratnie żylaki na nogacg ale mojha teściowa też ma . O i powiedziała że musi iść na operacje bo to widać jak chodzi w swoich ulubionych spódniczkach ( bóg jedyny wie czy te spódniczki nie mają po 30 lat ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedną ma co ja chciałam wywalić na szmaty ale cii :p i chodzi w niej często :p a ja jej tak nie lubiłam bo sie ściągała i widać było czasem majtki ( streczowa ) ale cii :p ja sie nie śmieje ahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaio--->hehehe:-) oczko--->niech ci pan od anteny zostawi komórkę to mó pozawracasz głowę po godzinach pracy:-) ale głupki no nie,ja też zawsze otwieram gębę jak mnie ktoś tak traktuje a w zus-ie to za niedługo będzie wisiało moje zdjęcie z napisem :\"zakaz wstępu\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj a gdzie ten Zus dokładnie jest, bo mąż ma jutro iść. Ja ostatnio niemiła byłam w US, bo zawracają d... i każdy sobie interpretuje jak chce. Szlag mnie trafił, że mnie ciągają do różnych bzdur. Kasę im zapłaciłam, oddałam co chcieli, a oni jeszcze problemy robią. Beznadzieja. Ale powiem ci, że dzięki temu że mój tato taki jest to on nigdy nie ma problemów z załatwianiem czegokolwiek. Jak trzeba to jest mega grzeczny, ale jak ktoś jest niemiły to się nie obcyndala. Ehhhh. Ja jak mam iść do jakiegoś urzędu to aż mnie trzepie. Jedyny urząd w jakim byłam miło potraktowana to USC. A tak to wieczne problemy. Właśnie dzowniła do mnie tp, musiałam się tłumaczyć, dlaczego jestem niezadowolona z ich usług. Buahahahahah. Koszmar. Wypełniłam ankietę oświadczyłam że jestem niezadowolona a teraz musiałam się tłumaczyć dlaczego. Dramat. Ja już w Krakowie dawno zrezygnowałam z TP, w swoim domu w Rzeszowie też zrezygnuję. Nie będę się z nimi użerać i płacić krocie za beznadziejne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zrezygnowałam bo u mnie każdy ma komórkę a mało kto stacjonarny i mi lepiej z komórki na komórkę dzwonić anie z TP.Za 50 zł abonamentu w TP nic nie mam a na komórce 120minut.Więc zrezygnowałam:-) oczko--->ZUS(Zakład Upokorzeń Społecznych) jest za dawnym kinem świt na teatralnym więc mąż ma blisko.Ja tam byłam częstym gościem ze względu na prace (sprawy pracownicze załatwiałam) i mieliśmy się nawzajem z paniami urzędniczkami dość.Ja też jestem miła ale jak ktoś mi robi łaskę ,że ze mną w ogóle gada to potem ma takie halo ,że mu się oranżadą z komunii odbija... jak będą mi robiły łachę na porodówce to też mnie zapamiętają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy z mężem komórki i dużo darmowych minut, a mieliśmy tp, podstswowy pakiet 60 zł miesięcznie za nic. A mamy też UPC, wtedy tylko kabel i internet, ale jak dodali nam bodajże za niecałe 20 zł telefon z darmowymi rozmowami w wieczory i weekendy, to powiedziałam dość. I pożegnaliśmy się z TP. I tutaj też tak zrobię, tyle że w Rzeszzowie nie ma UPC. A w telekomunie nawet jak się ma darmowe wieczory i weekendy to tylko do tp. A ja mam do wszystkiego. Zdzierstwo, na szczęscie przestają być monopolistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oczko co do tp to powiem ci ze moja mam jakies 2 tyg temu rezygnowała z ich usług to miałam po 5 tel dzienie czy jednak nie chcialaby zostaci skorzystac z promocji, az sie pewnego razu wkurzyła i powiedziała im ze niezyczy sobie takich tel i odłaczyła tel z sieci :P za to załozyła UPC i jest zadowolona wiec łacznie za 70 zł ma tv pełen pakiet i internet 4 Mb/s ja tez dzis zle spałm, nie dosc ze napierdziela mnie podbrzusze to jeszcze miłam koszmary... och te ostatnie dni mnie wykoncza... obiad zrobiony, ale musze sie wziasc jeszcze za papierówki, bo mi wczoraj ciocia mojego m. przywiozła cały kosz wiec bede je dzis zaprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie płacę 160 zł, telefon, kablówka, Canal +, internet 5Mb/s. Też w UPC. Jestem zadowolona, wszystko wiedzą, jak nie ma netu to od razu są, itd. Coś mnie ten brzuch denerwuje, co chwilę twardy. Ale jeszcze trzymam :D. Rzućcie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla mamy :). A jeszcze co do tp, po rezygnacji z ich usług, jak już wyłączyli tel. Przyszedł list z tekstem, rezygnuję z rezygnacji :D. Gdybym się nie wczytała to bym odesłała go do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma ekspres. Hmmmm. Nie wiem Myslałam o nowej fajnej szkatułce na biżuterię, książek ostatnio dostała dużo. Nie wiem co można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety widze ze nadal wszystkie jeszcze 2w1... ja tez choc w nocy mialam straszne bule brzucha krzyza i brzucha to chyba byly skurcze dlugo sie utrzymywal ale potem wkoncu ustaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×