Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

szylusia,mam cie juz na NK:) dziewczyno,ty bys musiała widziec moje czarne wizje porodu,brrrr ale nie ma co,trzeba myslec pozytywnie,to pomaga i dlatego jak tylko nachodza mnie te straszne wizje to zaraz sie poprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ,teraz doczytałam,ze te moje wizje to całkiem jak u chimerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to powiedzcie mi jak to sie stało,ze my juz w 9-tym miesiacu.kiedy?jak?gdzie?przeciez niedawno ,pamietam jak pierwszy raz tu zaklikałam. no nic,nie ma co sie stresowac,przetrwałysmy tyle tygodni to i ten jeden,dwa,trzy tez przetrwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizje porodu mam też przyschizowane, boję się, martwię sie o dzieciątko itd. Ale też staram się karcić w głowie, że nie wolno tak myśleć. Ja po porodzie pierwsze co zrobię to wyleżę się na brzuchu :D. A i sex z mężem w końcu, i wyleżę się w wannie z gorącą wodą, naprawdę gorącą z książką :D. Co do pieluszek, ja mam 108 + 44 do szpitala. Promocje są cały czas, więc myślę, że chyba nie ma sensu za zapas, nie wiadomo jak nasze dzieciaczki zareagują na pampersiaki. A gdzie to wszystko przeleciało? Ostatnio tak z mężem gadaliśmy, że dopiero robiłam test, a tutaj już na dniach rodzę. A zobaczymy jak nam będzie leciało jak już nasze szkraby będą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boz,wtedy to dopiero bedzie nam leciało,a jak juz do pracy wrócimy to w ogole,masakra! hm,to masz troche wiecej ode mnie,tyle,ze ja do szpitala nie musze barc,przynajmniej tak mi powoiedziała moja gi,ze tylko mam dla siebie wziasc co uwazam. spadam pod prysznic,zanim jeszcze młody wróci z podwórka. starszy syn jutro wraca na pare dni,bo potem jeszcze do poznania na zawody.he,a niedawno co wyjezdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia trzeba byc dobraej mysli ze wszytsko pojdzie gładko i sprawnie, a powiem ci ze tak bedzie napewno tylko dlatego ze ty juz swoje przeszłas :) super było was zobaczyc :) jak to dobrze jak wie sie z kim sie rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze musze popracowac nad zapamietaniem was ale mysle ze jakos mi to pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam tylko 2 paczki pampersow new baby , kazda po 27 sztuk chyba sa 2-5 kg a dzis moj maz jak go wyslalam do marketu po mleko to kupil pampersy 3-6kg 62 szt *3 paczki bo byly w promocji wiec pampersow mam dosc sporo. Powinnam jeszcze dokupic tych 3-6 kg? jutro dostaje lozeczko z Polski, jechalo do mnie chyba z 5 tygodni hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Ja mam na razie jedna paczke pampersow new baby czy cos w tym stylu, 24 czy 28 sztuk. Zobaczymy czy sie sprawdza i jesli tak to wtedy zaopatrze sie bardziej hurtowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko mnie tak nie boli, czasem tylko takie lekkie klucie w podbrzuszu jak na okres :o a powiedzcie macie tak, ze jak lezycie czy spicie na boku to dziecko tez jakby spada na bok i lezy obok? bo ja schizuje ze malego zgniote i od kilku nocy nie wiem jak sie polozyc zeby zasnac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko wiem, ze wazy duzo ale jak mi tak spada na bok to ja sie boje ze go zgniote i nie moge juz potem spac... moj maz mowi, ze schizuje :( a dzis jak jechalismy w samochodzie to tez mi tak podskakiwal w brzuchu i az sie poplakalam i krzyczalam, ze ma zwolnic bo mi dziecko zabije :( jestem nienormalna chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej okoko--ja mialam dokladnie to samo co ty opisujesz dzis rano.No juz myslalam ze to moze skurcze sie jakos tak zaczynaja, ale mi przeszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okoko---> ja mam tak , że jak mi twardnieje brzuch , kłuje mnie w podbrzuszu i cipka, i zaczynają mnie boleć wew, strona ud, aż nie moge ustać,. Może to tylko ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromabomba
hej kobitki No to, która dzisiaj rodzi???? oczko---> Ty jeszcze ściskaj udka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :D u mnie dzis od rana jakos sie kurde 30 stopni zrobilo wiec ciezki dzien przede mna :o nie lubie upalow w ciazyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda nadal paskudna. Julka, ty się nic nie martw, nie zgnieciesz maluszka :). On tam jest naprawdę dobrze chroniony, a twój instynkt też działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko wiesz co tej nocy bylam tak wymeczona ta wycieczka, ze spalam jak zabita i sie nie budzilam no i nie sprawdzalam czy maly jest zgnieciony :) Maz mowi, ze bedzie mnie bardziej meczyl to ma chociaz spokoj w nocy ... Ja dzis piore posciel do lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko a ja mam jeszcze pytanie, pisalas kiedys ze zmienia sie pampersy tzn rozmiar jak sie skonczy jedna paczka jumbo packow. bo ja sie zastanawiam czy moze wiecej ich kupic, sa naprawde u mnie teraz w super cenie, tzn za pol ceny. No i maz kupil rozmiar 2 czyli 3-6 kg jest ich 186 szt- to jest ten jumbo pack? Czy dokupic jeszcze raz tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi dziewczyny mówiły, że zanim maluszek bbędzie zmieniał rozmiar pieluszek to schodzą około dwa jumbo packi (88 pieluszek). Nie wiem czy to prawda, pewnie chodzi też o wielkość dziecka itd. Ja mam w sumie 44+108 i narazie nie zamierzam więcej kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×