Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość __chimerka__
Kupy proporcjonalne do wielkosci dupy! Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Oczko, trzymaj sie! Wez nospy i do lozka! Jestem pewna, ze do jutra wytrzymasz, a i pewnie pare dni dluzej! Termin na dzis masz z ostatniego okresu czy z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknelam na ten link w stopce i tam jest 40.0 tydz :D kurcze a mi z usg, z okresu i z pomiarow wychodzi jedna data :) za tydz bede juz po cesarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
po prostu Julka - mi tez wychodzi dokladnie ten sam termin, a w praktyce pewnie sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że tak wychodzi ze stopki, ale udaję, że nie widzę :). Co do mojej rozbieżności wynika ona z długich cykli po odstawieniu tabletek, bo około 40 dni. Ale lekarze nie brali tego pod uwagę. :( Normalnie zaczynam panikować, głupa baba ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko nie panikuj bo sie tylko niepotrzebnie stresujesz :P bedzie dobrze :D a maz ma daleko do Ciebie jakby mial dzis jechac? ile km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie, ale gorąca atmosfera :) wczoraj byłam na wizycie, mam 2cm rozwarcie i delikatne skórcze na ktg mi wyszły, chociaż ja tam nic nie czuje :) tak więc bez większych zmian, ja też plamie, mam tak od piątkowego badania, wczoraj pytałam się lekarza, czy to normalne i powiedział, że po badaniu to normalne i po za tym przed porodem takie plamienia mogą wystąpić, jeśli nie ma krwi i plamienia nie są baaardzo intensywne moge być spokojna :) ja mam jeszcze tydzień do terminu, ale coś czuje, że spokojnie dotrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daleko, kwestia jest taka, że jeśli przyjedzie dzisiaj, będzie musiał wracać w przyszłym tygodniu do Krakowa. Ehhh. To tylko 150 km. Ale ja się boję o ten jego dojazd, że będzie się denerwował, śpieszył, a to za kierownicą niedobry doradca. No nic, zaciskam nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Julka - termin mam na 17/08, ale rowniez mialam dluzsze cykle i babeczka mi powiedziala, ze moze byc tydzien roznicy, a poza tym jak teraz Oko wspomniala o usg z 10-13 tc to faktycznie mi sie przypomnialo, ze ono jakies bardziej miarodajne jest niz te nastepne. Teraz nie pamietam dobrze, ale z tych wczesnych usg termin byl na 21/08 albo na 19/08. A na tych nastepnych na 17/08 i tak juz zostalo do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcześniejsze usg bierze się pod uwagę dlatego, że tylko do pewnego momentu wszystkie maluszki rosną tak samo, potem jednym rosną bardziej brzuszki innym rączki itd. Dlatego są coraz większe odstępstwa. Smacznego śniadanka. Ja jeszcze nic nie jadłam. Ale zaraz do serialu ugotuję sobie kukurydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszczę ja wg ostatniego usg mam miesiąc rozbiżności w dacie porodu... jutro na szczęście idę na kolejne to może sie cos wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Bromabomba - miesiac rozbieznosci? A jaki masz terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba, ale mi ginekolog mówił, że im później to mogą być nawet miesięczne rozbieżności. Teraz to usg jest po to by sprawdzić, czy wszystko jest ok, wagę dziecka, rozmiary itd, a nie po to by ustalać termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko :) znalazlam Cie na naszej klasie :D macie rewelacyjne zdjatka, po prostu sliczniusie, tylko szkoda, ze tak malo z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak sobie jeszcze pomyślę, że zaraz na początku września muszę spotakć się z nianią. Jakieś to wszystko takie nierealne dla mnie jest :D Hehehe, w ogóle nie dociera do mnie, ze w ciągu najbliższych dni, na świecie pojawi się mała kruszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda paskudna.mimo to wybrałam się do sklepu -do Lidla ,a mam do niego ze 3 km w jedną stronę.Obładowałam się zakupami i na piechotkę do domu:-)zwariować idzie od tego zamulania w domu.Jeszcze na dodatek siedzę sama od 5 do 19 bo mąż w pracy,a dzieci u taty. kupiłam synowi książki do 4 klasy-ponad 240zł...do tego jeszcze zeszyty,kredki,bloki,farby na takie pierdoły poszło 70zł.Ale chciałam mieć już to z głowy bo i tak mnie nie minie a już będzie miał.Potem się kolejki w księgarniach zaczynają... oczko--->no to zaciskaj nogi skutecznie.. szylusia--->ty również. ja zaczęłam plamić chyba po badaniu i po zabawie z mężem:-)kurde już muszę sobie dać spokój do porodu...ciężko będzie:-) ale plamiłam tylko 2 dni i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, mi to lekarz zalecił sex :D. Hehehehe na wywołanie, jeśli do jutra się nie urodzi, to zaczynamy od piatku starania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) gupawa pogoda co nie u mnie chyba leje od rana ani wyjść nie można ani nic ... powaga daremnie że nie ma co . Umieram ... znów moja teściowa przywłaszczyła sobie bluzke tym razem nie moją tylko mojej mamy - bo kupiłam jej kiedyś taką fajną na lato z atmosphere ... pożyczyłam ją kiedyś bo swoją musiałam zamoczyć bo sie polałam sokiem . Patrze dziś na jej fotelu leży bluzka mojej mamy - no chyba jej przywale jak wróci z sklepu - powaga pojebało jej sie coś , nie dość że moje bluzki wkłada se do szafki , nie mówiąc o tym że bielizna czasem też jej sie myli ale to najlepsze że ona nie nosi stringów a ja mam tylko takie w szafce to se kiedyś schowała do siebie :o masakra nie wytrzymam a jeszcze nie skończony remont . Tzn tak : łazienka gotowa , kuchnia gotowa , teraz będzie robiony pokój - na nowo elektryka cała , gładź i panele i moge sie wyprowadzić w końcu od niej - oby to zetrwało z 2 tyg bo tyle jeszcze mam pochodzić z brzuszkiem .......................... nie umiem sie doczekać mojego własnego mieszkania , w którym będe miała swoją wanne , swoją kuchnie i swoje ukochane łóżko w którym będe mogła leżeć z gołym dupskiem :D bo tu tak nie można - czasem sie wpierdoli o 23 zapytać czy jej ukochany syn nie ma ochoty na kiełbaski :o ona myśli że mojejo M. przekupi kiełbaskami - idiotka ale co tam . Jeszcze jakieś 2 tygodnie - kochane dajcie mi sił bo ją zabije :p pozdrówka dla Karusia1978 szylusi i oczka :) :) ciekawa jestem która z was sie rozpakuje na dniach może godzinach :p ;-) trzymam kciuki i życze żeby bolało jak najmniej i żeby wasi mężowie lub partnerzy zdążyli na sale porodową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nie przeraź jak zobaczysz rozrzedzoną różową krew...może ja miałam dlatego tak,bo mi odszedł czop i szyjka już nie jest chroniona a ten jeszcze tam mi poruszał:-) ale jakbyś zobaczyła jego przerażoną minę i wielkie oczy jak to zobaczył...teraz już powiedział ,że mnie nie tknie bo się boi.Traumę ma biedactwo...hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia---.może kleptomanką jest?:-)jakoś sobie nie wyobrażam starszej pani w stringach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaimonia, naprawdę przeczytaj sobie książkę "trudne życie synowej". I życzę spokoju :D Jeszcze Viola na dniach się rozdwoi :D. Karusia, mój mąż całą ciążę się bał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem oczko ze rozbiżności mogą byc duze tylko się zastanawiam jak bedzie ten mój maluch wyglądał bo wg wielkości głowy termin mam na 30.07 ale wg np kości udowej to nawet na 29.08 wg ostatniej @ to na 23.08 i badź tu człowieku madry.... Musze zwyczajnie, cierpliwie czekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×