Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość DO okokokokokoko
jaką masz tempkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko a czulas cos (pare dni przed spodziewanym okresem)niewiem jakis bol w podbrzuszu czy wrazliwosc piersi?Czy pierwszym symptomem ciazy byl brak okresu? Ja przy pierwszej ciazy nic nie czulam nie mialam zadnych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO okokokokokoko
a czy byłaby możliwość żebyś zmierzyła tempkę i napisała tutaj ile ona wynosi?:) albo może jakaś inna dziewczyna w początkowym stadium ciąży chciałaby napisać jaką ma temperaturę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajenka. Ja test robiłam już przed spodziewanym okresem. Często oddwałam i oddaje mocz, co dla mnie jest strasznie dziwne, bo nigdy tak nie miałam. I już pisałam, że mam obolałe sutki. Co do temperatury nieiwle ci to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Moja temperatura ciala podniosla sie o 3 stopnie wiecej niz zawsze. Teraz mam 36,5. jak na mnie to naprawde duzo. To juuz moje drugie dziecko. Corcia w kwietniu skonczy 2 latka. Juz powoli zaczynaja sie mdlosci, ale bez wymiotow, jak narazie jest ok. Strasznie bolaly piersi, ale zmienilam biustonosz na delikatniejszy i przeszlo choc nie calkiem. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak przy pierwszej ciazy. Wtedy jeszcze przed pierwsza spodziewana miesiaczka zaczela wymiotowywac i tak bylo przez ponad 3 miesiace. lezalam plackiem. Nic nie moglam zjesc ani wypic, bo zaraz wszystko zwracalam. Przez co na poczatku ciazy schudlam. Teraz jak narazie jest o niebo lepiej. Jak juz wspominalam staralismy sie o to dziecko pol roku, juz balam sie ze cos ze mna nie tak, ale udalo sie i jestem szczesliwa. Choc przyznam, ze troche ciezko wstac rano z lozka, a moja corcia pelna zycia nie da mi polezec. Ale dzieki niej ciaza szybciej mi zleci. Dzis mam wizyte u ginekologa. Pozdrawiam Was cieplusio. Piszcie o swoich przezyciach, odczuciach i objawach rozwijajacego sie w Was zycia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO okokokokokoko
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego szybko? Wydaje mi sie iz normalnie. Lekarz i tam nie opieprzy, bo mialam przyjsc dzien po spodziewanej miesiaczce, a ja przychodze dopiero tydzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero na 5 grudnia :( to państwowo czy prywatnie. Szok ja też bym już chciała. A wiesz może jakie badania mogę sobie zrobić wcześniej, żeby nie biegać po kilka razy do gina? Bo mogę sobie jakieś w tym tygodniu zrobić. Wogóle chciałabym żeby mi zrobił USG>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Niemczech. Ale wiem jak to jest w Polsce bo pierwsza ciaze \"rozpoczynalam\" W Polsce. Przestan, istna kila. Dosc ze na termin czekalam grom wie ile to jeszcze potem mnie ganial raz wyniki na cukier raz na pobrana krew, nastepnym razem mocz i w kolko biegalam. A w Polsce pierwsze usg zrobil mi dopiero w 4tym iesiacu, a to i tak wyprosilam bo bylo u mnie podejzenie blizniat. Zle to wspominam. Tutaj natomiast super. lekarz bardzo mna zainteresowany, nie jestem jedna z wielu. Podchodzi do mnie indywidualnie, interesuje sie mna. Jak Maz dzwonil zrobic mi na dzis termin to lekarz byl przejety dlaczego nie pszyszlam tydzien temu, czy wszystko ok. A jak chce umowic sie na wizyte to dzwonie jednego dnia i jeszcze tego smaego dnia moge przyjsc. I jeszcze dostosowuje godzine do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K... no właśnie nie wiem czy nie zadzwonić gdzieś indziej. I nie umówić się, w poradni przyszpitalnej. Tam to przynajmniej wszystko w jednym miejscu. A tu USG gdzie indziej, laboratorium nie mają. Koszmar :( aż mi się płakać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje🌻 okokoko mam do Ciebie pytanie:) Ja tez mam dlugie cykle 35 dni i gin mi kazal brac luteine od 16dc Jak to bylo u Ciebie?? Bo mnie moj gin straszy tymi dlugimi cyklami, ale na badania mnie nie skierowal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja nie wiedziałam, że długie cykle mogą czymś grozić. Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań. Nie brałam, żadnych leków, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z kolei gin powiedzial, ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze:( wiec juz sama nie wiem..... Dzieki za odpowiedz i jeszcze raz gratuluje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko kochanie nie martw sie ta wizyta. ja przy pierwszej ciazy od razu po zrobieniu testu poszlam do lekarza bez badania od razu powiedzial mi ze za szybko przyszlam bo zadne badanie nie wykaze ciazy.kazal przyjsc za dwa tydodnie,po tych 2 tygodniach zrobil mi usg i nadal nic nie bylo widac juz zaczelam sie martwic bo zrobilam 2 testy i byly dwie krechy.poszzlam znow za jakies 1,5 tygodnia i w tedy dopiero zobaczylam swoja fasolke.Teraz juz nie bede sie tak spieszyc.nie chce kolejny raz siie rozczarowac,dlatego niespiesz sie kochana.Przy pierwszej wizycie kazal lykac kwas foliowy(ja bralam 4 miesiace przed poczeciem)i zrobic podtawowoe badania z krwi i z moczu.Teraz jak mi sie uda,to przed pierwsza wizyta zrobie te podstawowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos uda ci się. Kajenka właśnie chyba też zrobie te podstawowe badania żeby nie musieć biegać. Przed ciążą zrobiłam całą resztę, mam nadzieję, że nie będe musiała powatarzać. :) Lipa tylko że nie ma USG na miejscu, co w takiej sytuacji, będe musiała latać w tą i spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do okokokokokokoko nie martw sie wszystko napewno bedzie ok. Narazie mozesz isc tam gdzie masz umowiona wizyte, a jesli bieganie w ta i we w ta nie bedzie Ci pasowalo to zawsze mozesz isc gdzies indziej. A Ginekolog nie stwierdza ciazy tylko po badaniu... Nie wyobrazam sobie, ze poszlabym teraz do lekarza, a on powiedzialby my ze zadne badanie nie wykaze ciazy bo jest za wczesnie. Smieszne:-) przy badaniu dopochwowym nie moze jeszcze tego stwerdzic, ale wystarczy, ze zrobi badania krwi i moczu. Glupi test kupiony w aptece ciaze wykazal, a lekarz mialby powiedziec, ze to jeszzce za wczesnie na jakiekolwiek badania? Garatuluje mu, chyba pomylil specja´lizacje... Ciaza musi byc pod obserwacja od samego poczatku gdy sie dowiadujemy o niej. Dla dobra dziecka i naszego dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Amonka
no ale chyba po to idziesz do gina by zobaczyć zarodek na usg, a tego nei mozna zobaczyć krótko po zapłodnieniu i tylko o to chodzi lekarzowi, bo niby co więcej może zrobić skoro tego nei widać, a Ty zrobiłaś test czy betę? no zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...Któras pytała o tempke w ciazy, otóz ja miałam od owulacji w okolicach 39, 9 - 37, 0. Przedwczoraj juz skoczyła na 37,2, wczoraj i dzisiaj 37, 4... Ja sie jeszcze do lekarza nie wybieram, czuję się ok, jedynie mam lekkie bóle podbrzusza, ale to normalne na początku ciazy, zreszta dopiero na jutro mam termin @, bede pewna na 100 % jak jej nie dostane...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ide po to. A co niby mam zobaczyc? Jak na zwyklym USg i tak prawie nic nie widac. Jak bede miala ochote poogladac swoje dzidzie w brzuszku to jeszcze troche sobie poczekam i zrobie sobie USG 3D. Jak narazie chce zadbac o siebie i o dziecko wzgledem zdrowotnym i emocjonalnym. A pod kontrola lekarza trzeba byc jak najwczesniej. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Amonka
przykro mi, ale każdy lekarz powie Ci, że kilka dni po zapłodnieniu jest ZA WCZEŚNIE na jakiekolwiek badania a co takiego chciałabyśusłyszeć od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z krwi mi wyszlo ze jestem w ciąży.ale przez badanie nie. wiec od razu mi powiedzial ze zawczesnie przyszlam(jesli chodzi o usg) przed ciaza tez mi powiedzial ze w razie jakis niepokojacych zmian mam do niego przyjsc.Dal mi odpowiednie zalecenia i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytaj miedzy wierszami, ja nie jestem kilka dni po zaplodnieniu. A skoro lekarz kazal mi przyjsc juz pierwszy dzien po spodziewanej miesiaczce to chyba jakis cel w tym mial. Napewno nie chcial sobie na mnie popatrzec. A zreszta nie rozumiem dlaczego tak sie ze mna spierasz:-) Skoro chce byc pod obserwacja lekarza juz od teraz to co Tobie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Amonka
jeśli lekarz Tobie kazał przyjść w konkretnym terminie, to na pewno miał jakiś powód, ale to jest sytuacja - TY i TWÓJ LEKARZ sama przeczytaj co napisałaś: A Ginekolog nie stwierdza ciazy tylko po badaniu... Nie wyobrazam sobie, ze poszlabym teraz do lekarza, a on powiedzialby my ze zadne badanie nie wykaze ciazy bo jest za wczesnie. Smieszne przy badaniu dopochwowym nie moze jeszcze tego stwerdzic, ale wystarczy, ze zrobi badania krwi i moczu. Glupi test kupiony w aptece ciaze wykazal, a lekarz mialby powiedziec, ze to jeszzce za wczesnie na jakiekolwiek badania? Garatuluje mu, chyba pomylil specja´lizacje... piszesz tylko o swoim przypadku, a zarzucasz któremuś tam lekarzowi, że pomylił specjalizację:O każdy, powtarzam KAŻDY lekarz powie Ci, że kilka dni po zapłodnieniu jest za wcześnie na jakiekolwiek badania oczywiście jeśli wcześniej nei zdecyduje tak jak w Twoim przypadku, że na wizytę należy zgłosić sie wcześniej, bo wie, że mogą być jakieś nieprawidłowości albo ma jakiekoliwek obawy względem ciąży DANEJ pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Mnie zarzucasz, ze kieruje sie swoja osoba i moim przypadkiem, a sama stwierdzasz ze KAZDY ale to KAZDY kekarz... A co pytalas KAZDEGO lekarza? Nie jestem jedyna, ktora tak szybko jest przyjeta na pierwsza wizyte. Tu gdzie mieszkam jest to norma. Za nieprawiodlowosc uwazano by gdyby lekarz kazal mi przyjsc za 2 tygodnie... A jezeli lekarz jest kompetentny wobec wykonywanego przez siebie zawodu powinien zrobic jej ogolne badania wynikajace z podejrzenia ciazy. Czy jest to pol roku po zaplodnieniu czy kilka dni. Ginekolog powinien dbac o poczucie bezpieczenstwa swoich pacjentek. Takie bynajmniej jest moje zdanie, a Tobie nic do tego. Koncze na tym to smieszna konwersacje nieprowadzaca do zadnego celu. Pozdrawiam. PS Ja do ginekologa ide dzis. A Ty jak chcesz to mozesz namawiac inne kobiety zeby poszly na chwile przed porodem dowiedziec sie czy wszystko jest oki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×