Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja widziałam jak zakładałaś ten topik, ale wtedy jeszcze niczego nie mogłam napisać:) Myślę, że już niedługo sporo dziewczyn dołączy, bo pewnie jeszcze nie wiedzą. Z Wrocka jestem, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków. Kurcze, ja się potem zastanawiałam, czy za szybko nie założyłam. Bo jak się okaże, że będę lipcówką. A tam :D Heheheb Zostanę już tutaj :d W końcu to moje dzieło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka czy sierpniówka... to nie ma najmniejszego znaczenia;) najważniejsze by dziecko przyszło na świat całe i zdrowe:) Terminy terminami, a dzieciaki jak widać same wiedzą najlepiej kiedy mają przyjść na świat i z reguły wybierają prawie zawsze inny termin niż te wyznaczane czy wylicznae;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie. Moja mama się śmiała, że na pewno będzie chciało przyjść wcześniej :D Oby tylko nie za wcześnie. Jejku kurcze :D Hehehe jestem nadal w szoku. Idę zaraz na moment spać bo usnę na siedząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie:D wyśpij się na zapas, jak mówi ciągle moja kumpela, która ma synka 3-letniego, bo potem nie będziesz miała kiedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak to fajnie jest poczytać was :) ja też jestem sierpniówka ale 2007 :) dzidzia się nie spieszyła i urodziła się 05 września - 11 dni po terminie ( a miał być 26 sierpnia) :) trzymam za was kciuki i życzę szczęśliwego rozwiązania :) i wyśpijcie się póki możecie bo jak będzie dziecko to ani jednej nocki nie prześpicie całej :P pozdrwaiam cieplutko :) BUDGIE ja tez jestem z Wrocławia i polecam Brochów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Dbajcie teraz o swoje maluszki pod serduszkami :) Ja jestem sierpniówką 2007, termin miałam na 01.08 a urodziłam 05.08 :) Śmigło dobrze prawi, wyśpijcie się za wszystkie czasy!!! Nawet nie zauważycie jak ten czas wam szybko zleci! BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
Cześć suri pamiętam cie z forum dla sierpniówek.Jak twoje dzidzi.?Po poronieniu podczytywałam Wasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisopadka
Jak myslicie dziewczyny w jakim czasie jest sens zrobić bete ,żeby sie upewnic o ciazy ,jestem w 21 dniu cyklu i juz coś tam odczuwam,że jest nie tak jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka74
Dziewczyny ,ale zrobiłam dzisiaj gafe u swojego gina.Też mam termin na sierpień,poszłam do lekarza na wizytę,chciałam nieco odswieżyc się " w tych miejscach" ,dlatego kupiłam mgiełke zapachową .Przed wyjsciem na wizyte psyknęłam się nieco po umyciu.Lekarz zaczał mnie badac i mówi coś do siebie "co to już już ludzie nie wymyslą, te kobiece pomysły".Nic z tego nie rozumiałam leżąc na kozetce,przepisał mi leki i dawaj poszłam do domu.A w domu jakie moje zdziwienie w miejscu gdzie stała butelka z nutką zapachową stał brokat w spreju,mój mężuś nieopatrznie przestawił. Rany pomyslałam ja sie popsykałam brokatem w tych miejscach i tak też sie stało.Niezły musiał mieć lekarz ubaw.Jak ja się teraz pokaże następnym razem.Spale się ze wstydu.Żeby to był chociaż czas karnawału to by mi wszystko uszło na sucho.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka74
może i słyszałaś ,ale ja sie "niechcąco " psyknęlam,nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foonia
II:) ta druga średnio widoczna, ale... jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie wiem co jest grane z Kafe, bo i wczoraj i dzisiaj miałam przez kilka godzin ten sam motyw: na jaki dział nie weszłabym wszystkie tematy i wypowiedzi kończyły się na godzinie około 2 w nocy 27 listopada, dzisiejszych wypowiedzi na tym topie też nie było i w ogóle nic nie mozna było pisać:O dziwne:O tak było wczoraj wieczorem i dziś od godzin popołudniowych:O czyżby Kafe miało paść?;) mam nadzieję, że NIE, bo nie zgadzam się:D smiglo-------> dzięki:) wszelkie wskazówki będą mi teraz bardzo potrzebne i mile widziane:) podrawiam:) oczkooczko dużo oczek;)--------> jak tam samopoczucie? pewnie już śpisz?;) Sierpniówki przybywajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to jestem zajebista, bo nie napisałam najważniejszego, że do mojej gin nie ma już miejsc w tym roku:( więc będę musiała iść prywatnie. Tylko w którym tygodniu robią usg? w piątym czy szóstym licząc od dnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja narazie wipsuje sie tutaj z pewna taka dozą nieśmiałosci ;) wczoraj zrobilam test (bobo test) i wyszly dwie kreski, w tym ta druga slaba, dzis rano test powtorzylam (paskowy) i znow to samo. ostatnia @ byla 26.10 coz, czekam az beda dwie wyrazne, do ginka ide w poniedzialek lub srode. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam serdecznie wszystkie nowe i \"stare\" :-) kolezanki. Gratuluje Wam bardzo. Chyba wszystskie czekacie na pierwszego dzidzusia, co jest wyjatkowym przezyciem. Ja też zamierzam cieszyć się każdym dniem tej ciaży, bo najprawdopodobniej to ostatnia w moim życiu, a ja zawsze bardzo lubiłam ten stan :-) Właciwie nie mam zadnych objawów, brzuch lekko boli jak na @, apetyt dpisuje jak zwykle, no i jestem spiąca często, ale taka to i ja bez ciazy bywałam, po prostu zawsze byłam spiochem :-) Żyję na razie normalnie i nawet nie przestałam chodzić na aerobik, staram się tylko unikać gwałtownych podskoków... Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE DZIEWCZYNY już pisałam na początku tego topiku gratuluje wszystkim zaciążonym!!!!! 🌼 🌼 u mnie tak jak już pisałam w niedziele wyszły 2 kreski, w poniedziałek zaczełam plamić i baaaaardzo się wystraszyłam! byłam w szpitalu i zrobili mi bęte - 5tydz. ciąży, po plamieniach nie ma już śladu! :D :D :D w poniedziałek powtórka z bety, a dzisiaj zrobiłam sobie znowu test i są dwie jeszcze ciemniejsze kreski!!! chyba będzie ok i też będe sierpniówką!!!!! buziaki dla wszystkich!!!!:D :D :D 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh cześć dziewczyny :) Odebrałam bete :D Kurcze i 3 tydzień :D Czyli 6 tydzień ciąży od ostatniej miesiączki. Boże jak dzisiaj odebrałam to aż się popłakałam, jakoś bardziej uwierzyłam w to niż w te testy :D Hehehe czekam tylko na poniedziałek. Dzisiaj jeszcze zrobiłam morfologię. BUDGIE Kafe tak ma często, że pada. Nie wiem chyba mają przeciążenia. Spać w nocy nie mogłam , czytałam za to książki. Kurcze, ale zaraz znów zalegnę spać. BUDGIE a ty chodzisz państwowo? Może ma w szpitalu? Kurde no- myślałam, ze już się na ciebie nie doczekam. jednak ten ślub październikowy był szczęsliwi. Patrzcie jak się udało. Jeszcze kołderka jest. Szok. Ronja ty chyba będziesz mentorką tutaj, jako że jesteś w 4 ciąży jak widzę. :) Monis-27- To dobrze, że wszystko się tak skończyło. Trzymam za was kciuki, żeby nadal było wszystko ok. Dbaj o siebie i o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokok.. GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 dla ciebie i fasolinki!!!!! ciesze się razem z tobą!! a na kiedy miałabyś termin porodu? liczyłaś już sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge liczyc sie wg tej tradycyjnej metody. Wg kalkulatorów, przy założeniu, że miałam średnio 38 dni cykl to termin mam na 04-05. sierpnia zależy wg jakiego kalkulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba namotałam :D Mama się cieszy okropnie :d Hehehe śmieje się, że już by poszła na zakupy dla dziecka :D HEhehe ja tak samo. Chyba się nie powstrzymam :D Zobaczymy jak ta morfologia. Czy któraś z dziewczyn robi jeszcze jakieś inne badania przed wizytą u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokok... ja ostanią @ miałam 26.10 cykle 31 dniowe, z kalkulatorów wychodzi mi ok 2-4. 08. zobaczymy jak pójdę do ginia, najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem ciekawa co gin powie. Już tylko wytrzymać do poniedziałku. Teraz mam taie śmieszne uczucie w podbrzuszu jakby czasami robiło się większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie to nie czuję jakiś specjalnych objawów, trochę mam zgagę i czasami mam lekkie mdłości ale jest ok. 🌼 :) dzisiaj mam jeszcze wolne, ale jutro już do pracy!!!! a tak mi się nie chce! :( jestem ciągle zmęczona, chyba cały czas bym spała (to pewnie też objaw!) :D :D :D już raz byłam w ciąży tyle że nieplanowanej :D :D :D ale kocham moją córe tak bardzo że aż strach!!!! pierwszą ciąże przechodziłam rewelacyjnie!!! jedynie na początku 8msca ciąży trafiłam do szpitala ba dostałam skurcze (po weselu kuzynki, tak rewelacyjnie się bawiłam!! :D :D :D) i do końca ciąży brałam fenoterol i izoptin! ale było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszytkim, również nowym osóbkom:) przespałam dziś całą noc:) ale jestem jakaś taka pełna obaw:O oczko-------> do gina chodzę państwowo, ale jak trzeba będzie to wiadomo, pójdę prywatnie:) tym razem trzeba będzie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×