Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

BUDGIE kochan (wogóle ekstra mi się kojaży nick :) ). Beta wskazuje poziom od zapłodnienia czyli ja np jestem w około 3 tygodnia może nawet później bo te normny są śmieszne. Natomiast ciąże lekarze liczą od ostatniej miesiączki, tak więc moniś jest w 5 ja już w 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko-------> czyli dobrze myslałam:) a powiedz mi ile wynosi ta Twoja beta? w ogóle rozmawiałaś z kimś kto się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budgie masz rację tak właściwie to kończe 3tydz od zapłodnienia, ale medycyna liczy początek ciąży od dnia ostatniej miesiączki w cyklu w którym doszło do zapłodnienia i dlatego tak naprawdę dzidzia jest młodsza o 2tyg. niż wiek ciąży, wiem to trochę pokręcone ale tak już jest. więc właściwie ciąża zaczyna się, chociaż wcale jeszcze nie doszło do zapłodnienia :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *poli*
okokokoko---a ile masz lat i jak długo jesteś po ślubie?...to nie jest żadne złośliwe pytanie...po prostu chciałabym wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Twoja istotka, moniś jest starsza od mojej o 2 dni, a od oczka istostki moja jest młodsza o 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem młoda i świeżo po ślubie :D A skąd ta ciekawość :D Beta wynosi 1960 jak chcesz mogę ci podać normy. Wszystkiego dokładnie dowiem się na wizycie w poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budgie i wszyscy zainteresowani (beta) 3 tydz. - 5,8 - 71,2 4 tydz - 9,5 - 750 5 - 217 - 7 138 6 - 158 - 31 795 7 - 3 697 - 163 000 8 - 32 062 - 149 571 9 - 63 803 - 151 410 itd wartości dla aparatu e cobas roche ja w poniedziałek miałam 423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko---------> a mój nick ekstra Ci się kojarzy, bo to nazwa very extra zajebistego zespołu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *poli*
bo coś mi się kojerzy że jesteśmy w tym samym wieku...ale nie wiem czy dobrze cię kojarze...świeżo po ślubie i już zdecydowałaś się na dziecko...szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś--------> super! w ogóle piszcie dziewczyny wszelkie normy i inne cuda nam potrzebne:) oczko--------> no koniecznie napisz czego dowiesz się od lekarza, wiadomo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wszystkie kobietki i gratuluje fasolek.Ciesze sie razem z Wami:)ja jeszcze musze poczekac bo testuje 5.12 ale strasznie zle sie czuje,mam strazne mdlosci i piersi mnie bola,moze ja mam jakies urojenia;-(przy pierwszej ciazy tak nie mialam,ale kazda ciaza jet inna Jezcze raz GRATULUJE FAOLEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś wiesz, że ja miałam inne na wyniku zaraz wam przepiszę/ tydzien Norma 1-2 16-156 2-3 101-4870 3-4 1110-31500 4-5 2560-82300 5-6 23100-151000 6-7 27300-233000 7-11 20900-291000 12 16684-127939 13 10743-89074 14 7895-70818 itd trochę inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. A skąd mnie kojarzysz? :D Hehehehe tak, ale nie ma obaw :D Decyzja o dziecku była podjęta już dawno temu :D BUDGIE. Mój tato uwielbia ten zespół. Dlatego dobrze mi się kojarzy :D Kurcze nie wiem czy rz czy ż hehehe aż sprawdze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie wiem jak mam zareagować, nie wiem czy mam się cieszyć czy ma mi byc głupio, że szybko. Hmmmm PS proszę mnie nie dołować bo mam spadek formy :D I dzisiaj uwierzę we wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
Kurcze, zaskakujecie mnie, wlaśnie wyczytałam, że to już 5 tydzień skoro miałam @ 28 paździer., wy podobnie, a już zdążyłyscie iść na badania :(, czy na te badania to trzeba skierowanie od ogólnego? A ja byłam 2 tyg. temu u gina i dał mi skierowanie na usg piersi, już teraz nie mam co go robić bo kazał w pierwszych 10 dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na betę możesz iśc sama bez skierowania, kosztuje około 20-30 zł zalezy gdzie. A resztę też możesz sama zrobić. Morfologia bez skierowania kosztuje 5-8 zł. na wszystkie badania krwi możesz iśc bez skierowania tylko trzeba za nie płacić. Nawet nniektóre potem są odpłatne np cytomegalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
a Ty już wszystkie robiłaś? Nawet cyto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa wszystko robiłam przed ciążą na przełomie lipca i sierpnia. Nie wiem czy nie będe musiała powtarzać części. Ale robiłam toksoplazmozę, cytomegalię, żółtaczkę, hiv, kiły itd (czyli wszytkie zalecane) do tego ogólne badanie krwi i cytologie. Ale większośc będe musiała pewnie powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz sie z wami zegnam,:( niestety tak sie cieszyłam ale nic z tego , 2 testy pozytywne, beta 270 - za niska jak na 7 tydzien , dzis bylam na usg i jest puste jajo plodowe, mam czas do poniedzialku na wytworzenie sie zarodka , ale szanse są marne , w przyszłym tygodniu czyszczenie macicy, ale wam zycze powodzenia, moze kiedyś sie jeszzcez spotkamy na topicu dla mamuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--------> to musisz mieć bardzo fajnego, rock`n`rollowego tatę;) Carmelina----------> spoko, ja też jeszcze żadnych badań nie robiłam tylko jeden test dzięki, któremu jestem tutaj:) poza tym miałysmy ostatnią @ tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka, pocieszę, cię tym że wiele kobiet ma niby puste jajo a potem się okazuje, że tak naprawdę był zarodek. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i że będzie dobrze, trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDGIE jasne, taka chłopak z gitarą i długimi włosami, słychający tego typu muzyki :D No obecnie włosów już długich nie ma, ale nadal jest fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderka--------> no coś Ty??? naprawdę? rany jak jest mi przykro:(:(:( a jesteś pewna? może jest jeszcze nadzieja jeśli piszesz, że do poniedziałku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
Budgie :), a wybierasz się w najbliżzym czasie do lekarza, ja na razie nie mam czasu, I skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, oczywiście:) idę w poniedziałek:) z Wrocławia jestem, a Ty? kołderka--------> też uważm, że jeszcze nie jest wszystko przesądzone, musisz być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nadzieja ale szanse marne, lekarz powiedzial ze ju dzis mozemy to zakonczyc ale ja chce walczyć , chociaz te 3 dni , moze jednak, tak strasznie mi przykro , ały czas płacze , tak bardzo chciałam mieć to malenstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko, powiem Ci, że wiara naprawdę potrafi czynić cuda:) więc nie odpuszczaj... walcz myślą... a powiedz mi co podpowiada Ci intuicja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×