Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość DO Amonka
do niczego nikogo nie namawiam, widzisz więcej niż jest napisane????? przecież to lekarze odsyłają swoje pacjentki na "za 2 tygodnie", a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uwazasz to za sluszne. Prosze juz nie pisz nic, psujesz mi humor. Nie wchodzilam tu po to zeby z Toba konwersowac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Amonka
nie miałam zamiaru Ciebie zdenerwować, wierz mi:) rozumiem Twoje rozdrażnienie, jesteś w stanie błogosławionym i rzeczywiście już zamilknę, bo naprwdę moje wypowiedzi nie miały na celu zdenerwować ani Ciebie ani kogokoliwek tutaj po prostu napisałam jak jest:) pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foonia
Uuuuu.. ciepło sie zrobiło. To ja tylko na chwilkę. Przed 16 zrobiłam test - tyle mi laseczki z wczesnych objawów nagadały, że się skusiłam:) Wyszły... 2 kreski, z tym, że ta 2 baaaaardzo bladziutka, wiec mógł to być cień:) Teraz czekam do środy/czwartku i testuję rannym moczem. pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HWJ DZIEWCZYNKI, W KOŃCU ODEBRAŁAM WYNIKI BHCG-290 :) CZYLI JAKIS 4 TYDZIEŃ CIĄZY, BARDZO SIE CIESZE, TERAZ W CZWARTEK IDE DO GINA, PEWNIE USG JESZCZE NIC NIE WYKAZE , CALY CZAS BIORE LUTEINE NA PODTRZYMANIE, TERAZ MUSZE SIE ZAOPATRZYC W JAKIES WITAMINKI:) A WY BIERZECIE NP FOLIK?FOONIA , ZRÓB SOBIE OD RAZU BHCG , NIE WYDAWAJ KASY NA TESTY, WTEDY BEDZIESZ MIALA PEWNOSC NA 100% , POZDRAWIAM WSZYSTKIE SIERPNIÓWECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
Kołderka powiedz skąd wiesz ,że masz brać luteine?Robiłaś jakieś badanie?Pytam bo ja jestem po poronieniu.Czy masz wskazania medyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foonia
:) Myślisz, że olać test? A już tak sobie wymyśliłam, że MŻ dam na urodzinki ładny prezencik - zapakowany teścik:) Jejku już nie mogę się doczekać następnego testu i jak dowiem się na 100% źe to bobas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,mam wskazania medyczne bo mam problemy hormonalne i musze podtrzymywac ciaze, idz szybko do lekarza, da ci luteine dopochwową i duphaston i powinno byc ok, foonia tak uwazam , bo beta to 100% pewnosci, moze lepiej wynik bety daj mu w prezencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim mamusiom,ja rodzilam 3 sierpnia 2007 i rok temu czekala na wypragnione 2 kreseczki :) Trzymajcie sie przez te 9miesiecy 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
Foonia mega gratulacje,fajnie Ci,ja testuje 5 .12.W porannym moczu jest większe stężenie hormonu,ale spróbuj za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foonia mój pierwszy test wyszedł taki blady, ze myślałam, ze to cień, test zrobiony dwa dni póżniej już był widoczny :). Właśnie chyba w środę pójdę na bete. Mam w d... testy, zrobie od razu morfologię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
bardzo czekam,obym sie tylko nie rozczarowała,kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam, że zadzwonię jutro do poradni przyszpitalnej, szpital w którym mogłabym rodzić. I tam się zapiszę. przynajmniej wszystko na miejscu. Zadzwonię jutro i odwołam wizytę tam a zapisze się do szpitala. Nie wiem czy któraś coś wie na temat Szpitala Rydygiera w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nic Ci nie poradze jestem z warszawy.A z ta przychodnia to masz racje najlepiej jak wszytko jest razem,nie trzeba tyle ganiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż, nie, wcale nie jestem spokojniejsza. Może to wszystko wynika z tego, że jestem w takim szoku, że jeszcze to do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki,ja jestem tegoroczną sierpniówką :)nasz synek jutro skończy równo 3 miesiące:) Gratulacje przyszłym Mamusiom, cieszcie się stanem w którym jesteście:)Bycie w ciąży to piękne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem monotematyczna. Idę jutro na bete, nie moge dodzwonić się do tego cholernego szpitala, cały czas mają zajęte, nie rozumiem dlaczego. Kurcze już łatwiej dodzwonić sie do konkursu w radio. Dramat. Może beta mnie uspokoi bo denerwuje się jak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Z wielkim sentymentem tu zaglądnęłam bo jestem sierpnióweczką tylko z tego roku. :-) Widziałam że są dziewczyny z Krakowa. Ja rodziłam w Ujasku i było super. Nie miałam tam lekarza tylko umówioną położną. Ale jest super lekarka która była przy porodzie. Życzę powodzenia i będę tu od czasu do czasu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzis caly dzien chodze i jem , co mii pod reke wpadnie:) pozatym powoli zaczyna do mnie docierac ze bede mamusią, już kocham to maleństwo rosnące w moim brzuszku, oby tylko wszystko było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Przeniosłam wizytę do tej poradni przyszpitalnej. Mam na 3 grudnia. Idę właśnie zaraz na Betę. Zobaczymy jaka wyjdzie, a potem miła wizyta w Urzędzie Miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocaina83
Witajcie!!! Ja także zrobiłam 2 testy-oba pozytywne....5 grudnia mam wizyte u ginekologa :) narazie to do mnie nie dociera...tzn...po pierwszym tescie byl gigantyczny szok.....a teraz mysle ze to az niemozliwe :p mezowi powiem na mikołajki...niech najpierw potwierdzi to lekarz-on tak strtasznie napala sie na dzidziusia :) GRATULUJE wszytskim sierpnioweczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×