Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Heloł. Wróciłam właśnie z bety. UJutro będe miała wyniki, przy okazji jutro zrobie sobie morfologię :) Aż jestem ciekawa co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Gość julka121
http://www.allegro.pl/item275971394_26_szt_ubranek_rozm_62_gratisy_ubierzesz_maluszka.html http://www.allegro.pl/item275983151_25_sztuk_ciuszkow_rozm_62_80_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item276372912_27_szt_ubranek_dla_dzidziusia_rozm_62_80_gratisy_.html gorąco polecam zakupy przed urodzeniem dzidziusia.Ja tego nie robilam bo bałam sie zapeszyc a pozniej nie mialam jak wyjsc z domu ani nie mialam czasu zeby sie zastanowic nad zakupem czego kolwiek.Zapraszam do licytacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybliżony to jakoś 4-5 sierpnia, bo nie wiem jak określić długość cyklu:O wszystko mi się rozregulowało od kiedy zaczęłam starania więc tak pi razy oko;) to jakiś 4-5 sierpnia:) wcześniej było dosyć regularnie co 28 dni w każdym razie ostatnią @ miałam 28 października A Ty widzę oswajasz się powoli z sytuacją?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli powoli, w końcu trzeba, narazie jeszcze pełna obaw. Ale już zaczyna być lepiej. Zobaczymy jak ta beta bo aż ciekawa jestem, któy to dokładnie tydzień. I zobaczymy co mi lekarz powie, na kiedy termin wyznaczy :). Ja to wogole w szoku jestem bo udało się w pierwszym cyklu starań, a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobiłam, jutro mam wyniki i jutro zrobię też morfologię. Ale testy w ogoromnych już ilościach wykazały ciążę. Teraz czekam najbardziej na wizytę u lekarza. Już się nie mogę doczekać. Jak on potwierdzi ciąże, to już będę mogła spokojnie rozgłaszać rodzinie :) Narazie wie tylko mama i siosrty męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) szkoda, że trzeba czekać jeden dzień:O myślałam, że wynik jest tego samego dnia wiesz, najlepiej zrób ponownie betę po 48 godzinach by sprawdzić czy przyrasta właściwie:) ja tak zamierzam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już raczej nie potrzebuje, bo jutro jest czwartek odbiore wyniki. To że przyraasta to widziałąm po testach. tyle razy kłuć się nie zamierzam. W poniedziałek mam już wizytę, także może akurat zroibią mi USG. Najczęsciej jest wieczorem w tym samym dniu, ale akurat ten odddział laboratorium ma otwarte tylko do 15 więc wyniki są około 10 dnia następmnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszkę morfologii uszczknęłam 7 listopada, bo chciałam zrobić dobry uczynek i oddać honorowo krew jednak niestety moje wyniki na to nie pozwalały:O no trudno... bardzo mają tam zawyżone normy:O żeby hemoglobina dla kobiet była od 13,5??? przecież to norma dla mężczyzn... tak czy siak też pewnie będę musiała zrobić morfologię no i ustalić grupę krwi, bo nie znam swojej;) a Ty wiesz jaką masz grupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie wiem czy znajdę na to jakiś papier, ale mam 0 Rh+. JA większość badań miałam niedawno temu, ale teraz i tak trzeba powtórzyć. Nie wiem , czy będe musiała powatarzac cyto, tokso itd. Bo robiłam w sierpniu. Mam nadzieję, ze nie. Nie chcę, żeby mnie dużo razy kłuli bo mam straszną skłonność do siniaków, więc chcę sobie oszczędzić tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to podobnie jak ja ( z tymi siniorami) ;) jednak na toksoplazmozę będziesz musiała zrobić badanie i to dla dobra dziecka, lepiej dmuchać na zimne:) w sumie 3 razy powinno się powtórzyć to badanie w trakcie całej ciąży, bo nigdy nie wiadomo czy przypadkiem nie zaraziłaś się jeśli nie masz przeciwciał stwierdzonych to możesz się zarazić w każdej chwili dlatego warto jest robić na bieżąco to badanie wtedy, gdy wypda termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to jest badanie polecane a nie obowiązkowe. Ale jasne zapytam się lekarza, i jak powie, że poleca to zrobię. Chociaż, powiem Ci że dzisiaj kobietka bardzo łądnie pobrała mi tą krew. Nawet nie bardzo widać. Szybko, także się nie denerwowałam. Teraz mówie, nhiecierpliwie czekam na ginekologa i już szaleję :D Chciałabym już wiedzieć, że wszystko jest pewne, że z dzieckiem wszystko ok. Ahhh :D Uroki pierwszej ciąży :D Nie wiem czy się pytałam, masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych objawów oprócz tego, że @ na razie nie ma. Szczerze, to czuję się lepiej niż kiedykolwiek i nawet objadanie się orzechami nie kończy się u mnie bólem brzucha co wczesniej zdarzało mi się jak przesadziłam, a teraz NIC:D trochę podejrzane wydawało mi się to wcześniej, zanim zrobiłam test:D A Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Okropnie chce mi się cały czas spać. A bardziej to nawet położyć siuę i poodpoczywać. Chodzę, często do ubikacji no i Sutki tak bolesne, że szok, aż trudno mi się przebierać, muszę kupić sobie stanik sportowy do spania, bo piżama, za bardzo podrażnia i normalnie budze się w nocy. No i brak @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli do objawów można zaliczyć budzenie się w nocy i to, że nie mogę potem zasnąć to jak najbardziej;) mam tak już 3 noc z rzędu;) ale poza tym to nic, kompletnie:D Jak widać każda przechodzi to inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się śmieję, że póki nie mam mdłości to zniosę wszystko :D Możesz chyba zaliczyć, słyszałam, że kobiety mają ponoć problemy ze spaniem. Ja mam odwrotnie :D A kiedy do lekarza i na bete. I wogóle kiedy miałaś dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałam wcześniej - od czasu gdy zaczęłam starania wszystko mi się rozregulowało:O jednak zawsze czekałam na @ już od 28 dnia cyklu, bo tak miałam wcześniej, gdy była regularna więc mogła przyjść już 25 listopada, ale jej nie ma i bardzo dobrze:D Do gina będę się dzisiaj rejestrować, ciekawe na kiedy ma terminy? A powiedz mi ile testów zrobiłaś i w jakim odstępie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy zrobiłam 20.11 wyszła bardzo blada prawie niewidoczna druga kreska, potem w nocy drugi wyszła już bardziej widoczna. Potem 23 wyszła już ładna, ale jeszcz bledsza dużo od drugiej no i ostatni w niedzielę wyszły już dwie prawie takie same. Aż wstyd się przyznać, że aż tyle testów ale nie mogłam uwierzyć. Poza tym byłam ciekawa czy będzie z czasem ciemnieć. No i tak bylo. Beta po prostu w widoczny dla mnie sposób przyrastała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Ty też masz termin tak około 5-go:) no to idziemy łeb w łeb jak na razie;) ciekawe co gin powie i jakie terminy nam wyznaczy?:) Tak się ciągle zastanawiam czy jestem w tej ciąży czy nie choć na teście są dwie krechy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDGIE. Ja myślę, że termin wyznaczy koniec lipca początek sierpnia. Hehehe. Ja też się zastanawiam, ale chyba jednak jestem :) Nierwy newrwy i niepewność. To twoja peirwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie. Stąd te stresy :D Chociaż szwagierka się śmiała, że przy każdej ciązy nerwy miała :DOj chyba jajo zniosę do jutra a poitem do poniedziałku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jeszcze większe (jajo strusie):D bo wszystko mam dopiero przed sobą, wiesz chodzi mi o te badania. Ty już coś tam zaczęłaś działać:) Nie wiem czy mam jeszcze robić testy? bez sensu chyba:O od razu na betę pójdę, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz, ja je bez sensu robiłam, bo nie wierzyłam, a mogłam iśc od razu na bete. Hehehe. Już myślałam, ze jestem sama z tym :D A tu prosze. Z jakiego miasta jesteś? Mam nadzieje, że niedługo zaczną dziewczyny ojawiać. Już widziałam na topikach starankowych, że udało się, czekają tylko na pewne wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×