Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dzieki Budgie- naprawde to niesamowite i tatus tez juz czul jak przylozyl dłon do brzuszka A brzucha jak nie mialam tak nadal nie mam:( tylko troche sie zaokraglił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh jejku super. No to moje gratulacje. :D Sama się nie moge doczekać, to chyba taka rzecz, która daje najbardziej odczuć, że maleństwo jest rzeczywiście w nas :) Piękne, sama sie popłaczę zaraz. PS> Jak film? Wogóle jestem fanką Kinga, ale troche nie ma szczęścia do ekranizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda niesamowite uczucie zreszta zobaczycie. a na co stawiacie synek czy coreczka . ja od poczatku mowilam ze bedzie syn bo tesciowa chciala wnuczke ;) a film ?? nie powiem, choc spodziewalam sie czegos lepszego . zobaczysz sama :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej :D Hehehe, mam nadzieje, że się wybierzemy :) A co do płci, to mówiłam już, że czuję, że to będzie córa :) Zawsze, marzył mi się pierwszy syn. Ale co się urodzi to i tak będę najszczęśliwsza :). Ważne żeby było całe i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też strasznie lubię Kinga:D no proszę ile fanek tutaj;) i przyznam, że widziałam 1408 już dosyć dawno temu choć z tego co sprawdziłam, polska premiera była jakiś miesiąc temu;) Takie to możliwości internetu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moja intuicja podpowiada, że to dziewczynka:) Mój M bardzo chciałby mieć córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez chciał dziewczynke, no coz nastepnym razem sie uda :D Ja sie ciesze ze chlopak juz w liceum mowilam ze pierwszy bedzie chlopak Bruno !!! ale chyba bedzie Borys choc mąz chce Olafa . A wam ktore z tych trzech imion sie podoba najbardziej?? A ja umylam własnie kibelek i mysle co by tu zrobic na obiad?? musze sie wybrac na jakies zakupy:( och jak ja tego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz maz moj nie lubi ogorkowej , barsz mam zaplanowany na czwartek a rybki poprostu nie umiem zrobic dobrej :p chyba beda cycki kurze no bo najprastsze i najszybsze Niestety z kucharzeniem u mnie kiepsko :):):) Za to doskonale radze sobie z wbijaniem gwozdzi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe. Ja za to w kuchni mogłabym siedzieć cały dzień, pomijając obecny mój stan, kiedy reaguje mdłościami na zapachy z lodówki i wogóle kuchenne. Teraz w gotowaniu szkoli się mój mąż. Zaczyna mu to iść całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam siły by wymyślać co tu zjeść:O nigdy nie lubiłam gotować i ani nie mam smykałki do tego ani też nie sprawia mi żadnej przyjemności stanie nad garami;) natomiast jeść lubię i to bardzo, ale ponad moje siły jest wymyślanie co mam robić do jedenia, bo wiadomo, że trzeba różnorodnie by maluchowi dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych;) a jeszcze gorzej, bo na nic specjalnie nie mam smaka... heh, kobiety w ciąży powinny dostać taką rozpiskę z menu na każdy dzień całej ciąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budgie nawet nie wiesz jak doskonale Cie rozumiem :) ja na poczatku zywilam sie w zasadzie chlebem z pomidorem i serem albo jajecznica . cale szczescie mdlosci mam juz za soba :) Dorotka zazdroszcze smykalki kuchennej . moj maz dobrze gotuje ale skoro ja jestm na L4 to nie bede go jeszcze do garow zaciagac :( dzis ziemniaczki ze schabowym a do tego pieczareczki z cebulka :)i ogorek kiszony oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystki sierpniowe panie :) dziewczyny mam pytanie czy przyjmujecie jakies witaminy ? wizyte u lekarza mam na 10stycznia 2008 i wtedy o wszystko sie wypytam i nie jestem pewna czy powinnam cos brac. Folik bralam przez 4 miesiace przed zajsciem w ciaze a jask sie dowiedzialm ze jestem to biore jedna tabl witamin dla kobiet w ciazy i tam tez jest folik 8mg. wiec sam folik odstawilam. Czy wy jeszcze cos bierzecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś wyniki i trzy wartości mam oznaczone jako nieprawidłowe, a wizytę mam dopiero 3 stycznia, może ktoś pomoże zinterpretować ciała ketonowe w moczu - 15 -norma - ujemny glukoza na czczo - 67.8 - norma - 70-110 CMV IgG 250 BUDGIE, jak Twoje USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja CMV Igg miala tez ponad dwiescie . lekarka powiedziała ze ok bo to normalne jak sie przechodzilo cytomagelie:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Widziałam maluszka:):):):):) ma 9 mm, serce pięknie bije:) Tak się cieszę, bo byłam taka niespokojna... Carmelina-------> niestety nie jestem w stanie pomóc Ci w interpretacji wyników, bo sama badania mam dopiero przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ile razy i od której godziny próbowałam wysłać poprzednią wypowiedź:O znowu Kafe nawala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki dziewczyny:) Otóż tak: gin powiedziała, że zarodek wygląda dokładnie na taki wiek w jakim pojawiła się ostatnia @ i do karty wpisała mi 7 tydzień. Wczoraj był dokładnie 52 dzień cyklu więc to rzeczywiście 7 tydzień i 3 dzień jak to się śmiesznie oznacza:D i ustaliła termin na 4 sierpnia czyli też tak jakbym miała normalne 28 dniowe cykle, ale ja wiem, że owulację miałam 3 dni później więc termin prawdziwy mam pewnie na 7-8 sierpnia:) To co? może zaczniemy modyfikować tabelkę? i zaczniemy wpisywać terminy porodu, hmm? W ogóle to z tego wrażenia praktycznie o nic nie spytałam, bo tylko miałam w myśli by ginka powiedziała, że serce dziecka bije. Wypisała mi badanie jakie mam zrobić i powiedziała żeby nadal brać kwas foliowy, wsio;) A jak Wasze samopoczucie? oczko---------> u nas rodzice już wiedzą, że zostana dziadkami zwłaszcza, że to po raz pierwszy;) reszta dowie się później. A Ty się nie denerwuj tylko chwal:D niewątpliwie zostaniesz gwiadą tego wieczoru wigilijnego;) fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDGIE, bardzo się cieszę i gratulacje. Czy na wyniku masz wiek dziecka, albo przewidywany termin porodu ? Ja też wczoraj nic nie mogłam napisać, aż w końcu dalam sobie spokój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDGIE gratuluję bardzo się cieszę. :D Ja właśnie jestem na etapie pakowania się :) Coś mi się okropnie nie chce, ale cóż poradzić. Jejku jak ja lubię święta. A na dodtak już będziemy zdradzać tajemnicę, to już wogóle nerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wciąż Kafe nawala, bo co to za godzina obok mojego poprzedniego posta?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja termin pewnie będe miała ustalony na następnej wizycie i nie wiem czy się umówić na 9 czy 16. No nic mam jeszcze czas. Modyfikuj tabelkę :D Rodzice też wiedzą, też pierwszy raz dziadkami, przynajmniej moi zostaną. A cała reszta na Wigilii :D Hehehe :D Tak mi się marzxyło zrobić taki prezent i się udało :) A kafeteria wali się już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, oczko Ty wspominałaś, że też nie wyrobiłaś sobie jeszcze dowodu więc radzę Ci pospiesz się, bo czytałam jakie są konsekwencje niedopełnienia tego obywatelskiego obowiązku;):D Mogą dowalić Ci mandat nawet w wysokości 5 tys. zł:O Jak to zobaczyłam, to stwierdziłam, że muszę dać radę i wystać nawet w nie wiem jak długiej kolejce, na szczęście nie było tak tragicznie i przede mną było tylko 120 osób w kolejce:D a myślałam, że będę stać od rana do wieczora;) w każdym razie ja mam to już za sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja kochana jestem rocznik, który dostał już nowy dowód, a nie książeczkę. Ja dowód muszę wymienić, bo zmieniłam nazwisko. Także mi kara nie grozi. Chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to poprawiam: NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.............4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10.............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12................? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11........... ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10...........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11...........27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10.................? moniś............27..........Poznań..........26.10...........1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…..........01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 kołderka*.......23........okWawy...........18.10...........koniec lipca? pozwoliłam sobie troszkę wyrównać żeby było bardziej przejrzyście;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa no racja! zapomniałam, że to ja taka stara jestem, a Ty to jeszcze młodzież:D nie, no to jasne;) to w ogóle sobie tym teraz głowy nie zawracaj, bo szkoda Twojego czasu w kolejkach. Załatwisz jak już wszyscy wymienią ustawowo dowody. Wtedy na pewno będzie luz;) Oczko, a Ty nie pochodzisz z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×