Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Po studiach pewnie? a nie chcesz zostać w Kraku? to takie fajne miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się. KAFETKA .....30.....Warszawa/Łódż........10.11...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez sie dolacze ostatnia mialam 15 11 2007 kafetka to mamy zblizony termin chyba ? jak dlugie mialas cykle ? bylas juz u ginka -- ja dopiero w styczxniu - kurcze dlugo to jeszcze prawi e 3 tyg pozdrawiam wszystkie sierpnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, udało mi się umówić na jutro do lekarza i będzie to już moja druga wizyta, idę już ze wszystkimi wynikami, bo chcę żeby je zobaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie Carmelino:) Mnie ginka poleciła przyjść za miesiąc z wynikami, ale jeśli coś będzie nie tak?:( Jutro pójdę zrobić te badania i zobaczę jak wyjdą. Mam nadzieję, że morfologia u mnie ok, bo zawsze miałam problem ze zbyt niską hemoglobiną, ale nic, zobaczę co wyniki pokażą:) Carmelina, pisz koniecznie co tam u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę napiszę :), mnie powiedział lekarz żeby przyjść jak najszybciej, nawet między wizytami, żeby mógł rzucić okiem na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a w ktorym tyg mialyscie pierwsza wizyte i usg ? ja mam 10 stycznia troszke dlugo musze czekac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria---------> pierwsze usg miałam wczoraj, ale ostatnią @ miałam dużo wcześniej niż Ty, bo 28.10 czyli 19 dni więc myślę, że jeśli lekarz wyznaczył Ci wizytę na 10 stycznia to wie co robi:) nie martw się:) lepiej żebyś nie denerwowała się niepotrzebnie, bo czegoś nie będzie widać na usg, a będzie po prostu za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za 45 minut mam wizyte u ginekolog,powiedziła,ze postara sie znależć juz fasolke na usg:D:D:D,ale nie jestem przekonana cyz jej sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Czesc Dziewczyny:) moge sie przylaczyc? jestem tez sierpnioweczka 2008. zrobilam test 6 grudnia na mikolaja i wyszly dwie wypasione krechy. od razu w ten sam dzien zrobilam bete i wyszla 4479. ostatnia @ mialam 24.10 tak wiec wychodzi mniej wiecej 8 tydz a brzuch mam jak na conajmniej 3 miesiac, wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia---------> to jeszcze jest za wcześnie by coś było widać, ale wizyta u gina na pewno nie zaszkodzi;) rossignolka-------> 🖐️ zaczernij się i wpisz do tabelki:) ja też już mam brzuszysko, a zawsze byłam taka chuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelino, jestem łodzianką..ale od ponad dwóch lat mieszkam w Warszawie.. a dziecko jest moje pierwsze ;) w tym roku skończyłam 30 -tkę...już najwyższy czas ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
poprawiam: NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 kołderka*.......23........okWawy...........18.10........ ...koniec lipca? rossignolka.....28.........Dublin..............24.10..........01.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,ja zostane mamą po raz drugi,przed chwilą zrobiłam test!Mam termin na 27 sierpnia wg moich obliczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Gunia🌻 gratulacjeeeeeee!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Ja właśnie wróciłam z nagrania do Detektywów.Sceny były w plenerze i trochę zmarzłam.Witam nowe koleżanki Oczko,Karmelina-------->fajnie wam że macie komu powiedzieć o ciąży.Ja nie mam tyle szczęścia.Nie mamy się z M z kim podzielić szczęściem że wreszcie się udało.Moi rodzice mają to gdzieś podobnie jak rodzice Michała.Ale teścią to naprawdę się dziwię bo oni nie mają jeszcze wnuków. Moja córka zaprosiła moją matkę na jasełka a pomimo że w marcu będzie kończyć 6 lat nigdy nie była u Emilki na występach(a trochę tych występów było bo odkąd skończyła 6 miesięcy chodziła do żłobka a potem do przedszkola).No więc babcia jej obiecała po czym jak zwykle...nieprzyszła.Nie muszę wam chyba mówić jak się rozczuliła.Ale to jeszcze nic.Najgorzej jest gdy w dzień babci jestem na przedstawieniu jedyną mamą w gronie babć których nieraz przypada po dwie na dziecko.Moje dzieci też mają wszystkich dziadków ale co z tego... Konkludując ja powiedziałam tylko znajomym a rodzice zarówno jedni jak i drudzy dowiedzą się chyba po porodzie.Zresztą i to nie wiadomo bo odkąd tu mieszkam a więc jakieś 7 lat moi rodzice byli u mnie 3 razy a mieszkamy 20 min od siebie.Tak więc cieszcie się dziewczyny że macie rodziców bo rodzina to skarb.Wiem co mówię bo całe życie o niej marzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
pierwsza wizyte mam 24 grudnia, i tak sie zastanawiam czy powinnam powtorzyc bete i moze jeszcze progesteron zrobic? generalnie czuje sie dobrze, zadnych porannych mdlosci, tylko bardziej senna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia------> gratulacje:) rossignolka--------> możesz powtórzyć betę by sprawdzić czy przyrost jej jest właściwy:) będziesz spokojniejsza:) natomiast progesteron uważam, że naprawdę nie zaszkodzi sprawdzić, bo przecież od jego poziomu najczęściej zależy to czy ciąża się utrzyma w początkowym stadium:) dziewczyny wpisujcie się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
nie wiem co się dzieje z Kaffe strasznie dziwnie mi działa.Pozdrawiam nowe dziewczyny Rosignolka ja też miałam ostatnią@ 24.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×