Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Umieraaaaaammmm :( :( Chyba się czymś strułam... Prawie cały dzień okupuje kibel- leci górąi dołem, łeb mi o mało co nie pękł na maleńkie kawałeczki, mierzyłam sobie ciśnienie 150/95. Dopiero od pół godz jest mi trochę lepiej. Dobrze, że Mąż jest w domu to się dzieciakami zajmował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka- jakas grypa zoladkowa Cie dopadla? Trzymaj sie :) chimerka- dopiero teraz doczytalam o Twojej malej, boze co za nerwy . Ciesze sie, ze wszystko w porzadku. U mnie nic ciekawego, nie daje sobie psychicznie ze wszystkim rady. Powinnam sie cieszyc bo mam kochajacego meza, zdrowe pogodne dziecko, nie mamy problemow itp ale ja jakas ciagle struta chodze. Zygac mi sie juz tym chce. Nie mam ochoty juz ciagle udawac, ze jest super. Ale komu ja mam powiedziec, ze mi zle? ehhhhh 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula nam możesz powiedzieć. Jak widzisz, doskonale się rozumiemy wszystkie :). A ja na zły nastrój obetnę włosy na krótko i albo będe mega nieszczęsliwa, albo poprawię sobie humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia widziałam ze masz taki seledynkowy komplet z baldachimem to powiedz mi kochana czy jak zmieniasz Misi posciel to masz inny baldachim czy ten pierzesz i zakładasz od nowa?bo ja mam jeden z kompletu i drugi nie pasujacy do zadnej poscieli (inny wzor i kolor) i tez zakładam na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugą pościel mam kremową ale baldachim tylko jeden.Po prostu piorę rano schnie sobie,prasuję i na wieczór zakładam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak robie chyba ze mam czysty ten drugi,teraz własnie mam inna posciel i inny baldachim a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Ja baldachim zdjęłam bo mnie wkurzał bo tylko kurz łapał, a Emilka poza tym i tak nie chce spać w łóżeczku, czasem uśnie a potem budzi się i wpada w szał i jest nie do uspokojenia przez godzinę... masakra. Ja wybieram się dziś do fryzjera bo mam dość wypadających długich włosów i obetnę je jakoś krótko - nie na chłopaka ale jakoś tak sama nie wiem... bo włosy wychodzą mi jak nie wiem mam już dość... Kurcze dziewczyny doszłam do wymarzonego 60kg:) Ostatnio ważyłam tyle 6 lat temu, przed ciążą 70, przed porodem 84. A mam 173cm. Tak że pod tym względem czuję się super, tylko wszystkie spodnie mi z dupy lecą i muszę je zwęzać, dobrze że mam maszynę do szycia i lubię się bawić w takie przeróbki:) Tylko żałuję kurtki którą sobie kupiłam rok temu, teraz wyglądam w niej jak w worku:( ale co tam, kupię nową a tą dam mamie...:) Jeszcze się wkurzam bo mieliśmy z mężem telefony na kartę w Heyah jeszcze z czasów studenckich, a teraz chcemy na abonament, tyle że do Ery się nie dało przenieść bo to ten sam operator, więc musieliśmy do Orange (chociaż nie lubię tej firmy bo to ta sama firma co TP = złodzieje jak niewiem - wiem bo pracowałam w TP) no i czekamy już miesiąc na przeniesienie, a miało być do 7 dni. :( No dobra zmykam bo póki Emilka śpi to umyję okno w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj babki, haha Gunia zabilabym za tak komplement dobrze ze masz takakochana coreczke:-) mojmalzonek juz wogole mi ich nie prawi dlaniego to takiemalostkowe ostatnimi czasami wogole widze ze jego mysli sa wokolo jego spraw ani naszych naszegodzieckaczy domu niepowiem jest miedzy nami dobrze ale... ogorek z niego hahaha a ja wczoraj bylam z mala u siostry i szwagra a maz u swojej mamy, tak sie nawkurwialam na moja sis ze szok ona ma 32 lata jej maz 37 nie maja dzieci ona jakies 5lat temu poronila potem nie mogla zajscbo polamala noge w 5 miejscach i coprazmialaoperacje teraz sie staraja ale wiadomo jakjest jak sie chce noale bynajmniej ona robi wszystko z mojamala nawet to czego ja nie pozwalam za kazdym razem chce postwaic na swoim todaje jej cosdo probowanianowego a to sie wymadrza na temat wychowywania nie chce jej dogadywac zeomoje dziecko albo zezobaczyjak bedzie miala swoje ale wczoraj tak sie wscieklam ze jej nagadalam na dodatek nie rozumieja ze jak dziecko zasypia to trzeba troche telewizor przyciszyc abynakjmniejnie wybuchac glosnym, smiechem nie mowiac o paleniu przy dziecku... wscieklam sie wczoraj zapakowalam dziecko psai pojechalam pomeza! terazjeszcze siedzimy w pizamach :-) czekam na mojego K bo pojechal dosklepu wezmie mala na spacer a ja bede miala blogie lenistwo dla siebie... sosrki za bledy ale nmartyna na cyckui :-) pozdrowienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYPLULA MI DZIADYGA TE SWINSKIE BROKULY! Boze jak sie krzywila..wypluwala, wywalilam pol sloiczka, juz tego wiecej nie kupie. jutro idziemy na przeswietlenie bioderek, mam nadzieje ze juz bedzie OK. ostatnio lekarka mala zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jutro jedziemy do ortopedy na kontrol mam nadzieje ze ostatnia i juz nie bedziemy pieluchowac,pozatym jade do promotora mam nadzieje ze nie odrzuci mi znow ankiety i podpisze poanie o przedluzenie do konca stycznia oddania pracy a jak nie to sie pochlastam i w bloto pojdzie piec lat studiow i full kasy ktora na nie wydalam... babki 3majcie kciuki mam od nocy takiego nerwa ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja dzis bylam na kontrolnym usg bioder i na szczęscie jest wszystko ok, zresztą pierwsze tez bylo ok. Jutro sie umowilam na usg brzuszka, babka będzie je robic nawet w trakcie karmienia zeby zobaczyc czy pokarm sie cofa. Szukalam Nutritonu w czterech aptekach i nigdzie nie bylo. Zaraz jade z Małą na osłuchanie, jeszcze po zachłyśnięciu, a potem dalsze poszukiwania Nutritonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jednak jutro nie idziemy na USG bioderek, bo mojemu męzowi nagle cos wypadlo.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale mam dzisiaj kijowy dzień, nie wiem dlaczego. Jakiś taki senno nudny, do tego maksymalnie się wkurzyłam. Ale szkoda na to czasu i moich palców. Umówiłam się na sobote na manicure i strzyżenie. A wieczorem sobie farbkę położę. Może się lepiej poczuję. A dzisiaj mam jeszcze stos prasowania. A MIki dopiero teraz zasnął. Niech śpi. Biedaczek zmęczył się usiłowaniem wstawania i turlania się. Niewiele z tego wyszło, tyle że popełzał po kocu :D. Nawet nie wiedziałam, że on taki mobilny jest :D. Ja w sobotę też mam 3 dawkę szczepienia. Chyba w sobotę a jak nie to dopiero po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam okokoko nie mow nic o kijowych dniach bo ja mam takie od dawna :P ale juz nie mam ochoty marudzic :D a powiedz gdzie kupila sta tarke co trze na puch jabluszka? bo ja nie moge znalezc a tym blemderem to nie wiem czy tak mozna. Zwykla tarka maly sie krztusia ( na tych mneijszych oczkach) bylam w sklepie wojcik dla dzieci i wydal mi sie jakis drogi, ale moze ja nie znam polskich cen ani nic. I tak nie wiedzialam czy kupic czy nie i nic nie kupulam hehe ja to glupia jestem :D moj maly pcha strasznie raczki do buzi drapie sie az tam. Denerwuje sie przy tym :) Ale nic czerwonego nie widac, dziaselka jakie byly takie sa. Czy moge sie juz zaczynac wyzynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, u nas też pchanie rąk do buzi, daje więc gryzaczki i sobie podgryza. Niedługo zaczynam uczyć pić z niekapka. Co do Wójcika, powiem ci, że są drogie ciuchy, a te z którymi miałam kontakt nie były jakiejś mega jakości. Rajtuzy np. po kilku praniach zaczęły się rozłazić. Tu jest taka zabytkowa, ale może ci podpowie jak to ma wyglądać. http://www.allegro.pl/item503356824_tarka_szklana_przedwojenna.html Szkoda trzeć na metalu skoro zabija witaminy. Ja mam taką właśnie zabuytkową Ale teraz można kupić plastikowe http://www.allegro.pl/item501863501_tarka_do_owocow_i_warzyw_tanio_okazja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie humor poprawił po wczorajszej wizycie w sklepie nie spowodu zakupów, ale dlatego ,że trafiłam na pierwsza normalną mamę w realu. Rozmowa zaczęl się od tego że prosiłam o przyspieszenie pewnych spraw bo dziecko zostawiłam w domu i się troche spiesze. Babka nie była jakś super uprzejma ale pyta się: w jaki wieku mam dziecko, ja: 4m-ce , sprzedawczyni:A śpi ładnie Pani? ja: Budzi sie 3-4 razy w nocy. sprzedawczyni: Jak to dobrze :-) ja;??? sprzedawczyni: Bo jak się pytam innych to wszyscy odpowiadają że super że ich dzieci zasypiją przykładowo o 22 i budzą sie o 6. Jak ja ich wtedy nienawidzę ;-), normalnie odrazu koniec znajomości ;-). A karmi Pani piersią? tu zaczełam czuc się nieswojo i mówię, że dokarmiam, przygotowana na typową pogadanke typu no tak to normalne w takim razie że nie śpi, albo szkoda bo mleko matki jest najlepsze... sprzedawczyni: i je? ja: tak sprzedawczyni: No to Pani też nie lubię! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko błagam nie patrzcie na błedy bo mały marudzi a chciałam szybko naskrobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlamna chwile bo poprawiam moja parce mgr, ju;a ja mam duzo ciuszkow z wojcika sa drogie a do jakosci mozna sie czepiac jaosobiscie wole z H&M, C&A albo cheeroke sa o wiele lepszej jakosci. co do tarekto ja skrobie jabluszko lyzeczka ale taka szkalana tarkemusze sobie sprawic i takie sitko do przecieraniia tez;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlamna chwile bo poprawiam moja parce mgr, ju;a ja mam duzo ciuszkow z wojcika sa drogie a do jakosci mozna sie czepiac jaosobiscie wole z H&M, C&A albo cheeroke sa o wiele lepszej jakosci. co do tarekto ja skrobie jabluszko lyzeczka ale taka szkalana tarkemusze sobie sprawic i takie sitko do przecieraniia tez;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze jakosciowo najlepsze sa wlasnie hm, mothercare, gap, mamas papas, cheeroke tez mialam z uk. piore i nic sie z nimi nie dzieje, nie mechaca sie ani nic :) A mialam kilka rzeczy z jakiejs polskiej hurtowni to po kilku praniach do wywalenia. aha i w next maja dobre tez ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w hm zara reserved, w reserved szczególnie rajstopy, zawsze wszystko piorę w 60 st. C i nie miałam żadnych problemów pozatym jestem przecenomaniaczką jak nie ma przeceny to się źle czuję choć oczywiście wiem że te wszystkie przeceny to pic na wodę, ale to chyba jakiś pierwotny instynkt związany z polowaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko julka-> mi się to też podobało bo zawsze czuje się gorsza od tych rozanielonych mamusiek wsztjących co godzinę do dziecka twierdzących że to normalne że dziecko potrzebuje bliskości, ja potrzebuję snu i ostatnio głupie myśli dostaje jak musze się zwlec w nocy bo mój potomek życzy sobie mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam fotki na poczte młyn młyn i jeszcze raz młyn siedziałam dziś 3 godziny w kolejce do dermatologa z pawłem a musiałam wlec całe towarzycho.przyszłam do domu i za 5 min przyszła dziewczyna na ang.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja tez mothercara lubię, ale ostatnio kupilam pajace EarlyDays max tanie i są naprawdę niezłe. Next jak najbardziej, zresztą dzieki next mialam garderobe dla siebie w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×