Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hejjj laski, u naspoplesniawkach prawie juz sladu nie ma,wczorajposmarowlam je gazikiem z cebionem -wyczytalam ze pomaga i poprawilam osoiusiana pileucha :-) dzis jak zlapie jeszcze lekarke to popytam jaco i jak a jak nie to kupie jakis specyfik w aptece.. EmiMami kochana jadoszylam wstazki na kazdy m rogu wiec sobie je z boczku zawiazuje, ubieram pileuche na body pod rajtuzki czy spodenki,widzialam dzieciaczka w przychodni w tej pieluszce specjalistycznej hmm kolor obrzydliwy ite szelki... dlatego radzilam ci uszyc,nozki sa tak samo rozstawione alekomfort dla dziecka o wiele lepszy :-) dziewczynki na uczelni zalatwilam ze mam jeszcze rok do obrony..wiecspokojnie skoncze pisac prace..alesie ciesze mam do was pytanie czy nie mialabyscie mozliwosc w jakis firmach/zakladach pracy rozdac troche ankiet do badan? musze ogolem rozdac ok 105-110ankiet w 2-3 firmach, a badan warunki bhp w zakladzie pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna blondynko haha na tp wychodzi ze urynoterapia.. dajesz dziecku do zasikania pieluche i nia potem wycierasz buzke, wiemze to brzmi niesmacznie ale wsrod moich znajomych najczesciej to dawalo rade a nie aphtin,nystatyna czy fluconazol a ze niemialam nic pod reka innego procz cebionu i moiczu zrobilam tym i tym dzis cos kupie juz w aptece.. hmm a ja biorecerazette, dodam ze 5-6tyg po porodzie diostalam nornalnie @,przy 13tej tabl. dostalam okres bo to plamienie napewnonie jest..hmm ale to podobno normaprzy tych tablrtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dopiero doczytalam o tej coca coli, mleku w okui lady o twojejsterylnej siostrze... jestem w szoku... choc sama wytarlam buzke malej jej wlasnym moczem...ale jak naeazie pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oczko załozyłam małemu na noc tego huggiesa i niestety przesikał,ale poza tym jestem z nich zadowolona,ale cóz w dzien huggiesy a na noc tylko pampers mu nie przemaka. Wczoraj w aptece kupiłam z ziajki masc posladkowa za głupie 5 zł,fajna,dobrze chroni jak narazie a niedroga.jak sie sprawdzi bede kupowac.TYeraz mam małe postanowienie ze nie kupie małemu nic z ciuszkow ani kossmetyków zanim nie wyrosnie lub zuzyje tego co mamy.po wczorajszym sprawdzeniu szuflady mamy 2 kremy całe nienapoczete do ciałka,póltorej oliwki,cały krem do pupy z hippa którego nie uzywam bo nie chroni,itp.. a ciuchów 3 duze szuflady...szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
ana---> poślij na meila. a zakłady pracy, państwowe? może być z hipermarketu w krk i inspekcji wet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
kurde no---. jak chcesz możemy wziac taxi w koncu mieszkamy kolo siebie, jezeli chhcesz. zaraz bede hf mam miSka na kolanach i nie mam jak pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, wiecie co?? bylam u lekarze i mam..dyskopatie ;( coz, rehabilitacja mnie czeka.. rozwalony kregoslup, to po ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no-pare dni temu na kafe pisałas o teakich pieluszkach co sie zamawia przez neta,laska sie pytała czy ktos ich uzywał?Wiem ze pisałas ze niezłe są,dlatego czy mozesz cos wiecej o nic napisac?Zamawiałas je przez neta?Ile za przesyłke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
Kurde no---> ja tez mam niexlenarozrabiane z kregosłupem po ciązy, aż się boję iść b o pewnie tez cos takiego , ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia - ja zamawialam je na probe jak byla promocja za freeko. dla mnie twardsze niz Dada z Biedrony. lepsze są te fioletowe z Tesco, naprade takie jak Pampersy. Pliszka ty lepiej idz z tym do lekarza..bo noszac dzoecko tylko poglebisz wade kregoslupa.i pewnego dnia sie nie podniesiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie są teraz ceny, wiesz, ja wole lzejsze pieluszki. Swoim nasiąkną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 Może głupia jestem ale zapytam - tą pieluszką zasikaną to w środku buzi wycierasz? Dla mnie to i tak masakra i zdecydowałabym się na ta metodę chyba tylko w dzikiej dżungli lub na pustyni ;-D I serio to pomaga???? Co do kręgosłupa to ja mam skrzywienie i czasem takie ataki bólu, że też tylko odpowiednie nastawienie i rehabilitacja mi pomaga. Oczywiście przytrafiło mi się to w ciąży i niedawno po porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna blondynko TAK, dla mnie tez to niezbyt ale poczytaj na forach o lczeniuoplesniawek wiele osob to poleca.. dzis kupilam juz aphtin ale wczoraj musialam czyms zadzialacbo inaczej dzis juz bylaby masakra bo plesniawki nie leczone holernie bola dziecko i krwawia!!! no coz po wczorajszej urynoterapii zostaly tylko ze 3 plamki a byla cala buzka wiec jak dla mnie pomaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Chyba poszło całkiem nieźle. Potem byłam na zakupach i laski, mało zawału nie dostałam jak przyszło do płacenia. W sumie wzięłam trochę słoiczków. Głównie owoców, bo teraz to tylko jabłka dobre, no i kilka soków przecierowych. Już niedługo przynajmniej soki będę mu robić swoje. Bo zupy już moje dostaje, ale z owocami kiepsko. Koszmar. Niby mamamy kraj prorodzinny. Kogo na to stać. Ehhh rzadko narzekam na kasę, ale dzisiaj to mało nie zasłabłam. a teraz robię mu barszczyk :). Pierwszy raz, zobaczymy jak mu będzie smakował. A ja już nie wiem, zastanawiam się nad tą spiralą. Muszę się umówić do gina, bo strasznie mnie denerwuje. Anabananana ja ankietę robię w gimnazjum, także ci nie pomogę :D. Kurde no, to przyjeżdzaj bez małej :). Ja tam w sumie nie mam zbyt wielkiego wyboru. Mały w wiele różnych miejsc ze mną jeździ, bo nie mam jak inaczej. W sumie jutro mąż jest, zobaczę. A ostatnio ja na niego tydzień kichałam. A dyskopatię miała siostra mojej mamy no i już nie ma, bo miała operacje. Ja po ciąży też mam jaja z kręgosłupem, przed ciążą tez miałam i w ciąży również. Ale to normalne. Gunia, Miki właśnie Pampki przesikiwał, teraz to się prawie nie zdarza. Ja z Ziaji używam krem na każdą pogodę. A dla siebie, najlepszego na rynku toniku do demakijażu oczu, dwufazowego. Jedyny specyfik jaki znalazłamn dla ludzi noszących soczewki kontaktowe. Anabananana ja też podziwiam, sama bym sobie tego nie zrobiłą a co dopiero dziecku :). Domyślam się, że to może działać, w końcu tyle osób stosuje urynoterapię, ale to nie dla mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w REALU Kupic malej jakies sloiczki, wyszlam bez 120 zl .. ciuszki jej kupilam;) no to zapodawajta gdzie i kiedy jutro?! 16 00? Galeria kazimierz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->gratulacje!!!! ja mialam przeziębienie albo jakiś wirus bo mi zimno bylo i przelazło trochę na misię ma flegmę (sorry za wyrażenie) i próbuje ją odkrztusić.nie wybieram się do pediatry bo nie ma ani kataru ani nic tylko raz na czas mokro zakaszle bo jak bylam u dentysty to kolejka do lekarza wychodziła za poczekalnie.Kupilam jej drosetux i daję jej 5 razy dziennie.Wczoraj było gorzej a dzisiaj kaszlała może z 4 razy.I tak ją muszę ze sobą ciągnąć do dentysty czy do przedszkola jak odprowadzam Emilię.Niech organizm sam powalczy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko gratulacje :) Karusia ja bym tez nie biegla do lekarza :) kurde zrobilam fasolke po bretonsku i przyznaje sie bez bicia ze jakas do dupy wyszla, mdla czy cos :o Mojej mamy tysiac razy lepsza ! Moze dam wiecej majeranku, no nie wiem poradzcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że Galeria Kazimierz, bo jako w jedynej nie wolno palić. Może być godzina 16 A co do wydatków to ja wywaliłam na słoiczki i mleko 170 Szok. Po prostu szok. Karusia, ja w domu go nie zamknę, bo zamknąć musiałabym siebie. A nie potrafię. Dzień dwa mogę siedzieć w domu, ale dłużej nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sloikow polecam ta strone co malir www.dodomku.pl jak sie zamowic hippa powyzej stowy to dostawa gratis, a kazdy sloik prawie zlotowke taniej niz w sklepie !!! Ja zamowilam o 15 a o 18 byl juz facet z dostawa :) Wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a jaka jest? Mało kwaśna? Pomidory albo koncentrat dałaś? Kiełbasę? Papryki trochę? Majeranku nie lubię sam w sobie jest mdły. Poza tym fasolka najlepsza jest odgrzewana :D. A ja kupowłam słoiki Bobovity i Gerber, Hipp powala ceną. Nie gratulujcie, bo jeszcze nic nie wiem. Danie z buraczkami, zrobiło furorę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie malo kwasna jest. koncentrat dalam, pomidory nie. W markecie za 190 gr hippa placilam 4.80zl a na tej strone jest po 3.99 wiec sie oplaca. Sprawdzcie. Okoko u nas tez byl dzis burak c.d. z wczoraj i smakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a z czym dawałaś tego buraka? Brakuje mi pomysłów, ale po jutrze na topie będą pomidory :). Widzę właśnie, ale np. gerber jest dużo droższy na tej stronie. Kurcze jeszcze do tego się wściekłam, bo miałam kupić husteczki huggies, miały być po 12 zł za 4 paczki od dzisiaj. A wykupili wsyzstko wczoraj. Bez sensu. A i te pileuchy ja nie wiem dlaczego one są mega paka niby, a mają 66 pieluszek. No nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchew, ziemniak,seler, burak,mieso z indyka, maslo na koniec i troche swiezego koperku. a jutro chce kupic swieza dynie. widzialam, ze maja w bio skelpie. Jest sloik z dynia z indykiem i to jest najlepsze danie mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie chusteczek - ja dzs kupilam 3 paczki plus gratis w postaci plynu do kapieli. Firmy Dzidzius. za 19 zl ps. ja sie przynam ze pale ale jasne ze przy Was nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tooo
palisz przy dziecku??? w domu??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, zaczyna sie ;/ nie w domu, rzadko pale i tylko jak jestem poza domem. czemu sie pytasz na pomaranczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×