Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dalam koncentratu,papryki i fasolka juz jest super :) ja dzis tez kupilam pampers chust za 9 sztuk zaplacilam 12 euro, tez promocja byla. I pampersy, ale sluchajcie 2 paczki + 3 gratis !!! Normalnie szok, takiej promocji to jeszcze na pampki nie widzialam :D Dowolne kombinacje wiec chyba jeszcze rozm 5 na zapas sobie kupie :) I tak je zuzyje i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam długo. Kurde no, to nawet nie przy nas, bo mi to wisi, bardziej chodzi o to, że przy dzieciach :D. Julka dynie już robiłam, to zupkę robię tak samo jak ty, nie daję koperku, ale mam świeży to jutro dorzucę :). Nie przeszkadza ten zapach intensywny, kopru? A widzisz, :D To dobrze, że naprawiłaś :). Ja własnie wymodziłam żurek :D. A pieluchy weź na zapas, chociaż 4 są do 14 kg. Także nie jest źle. Dzidziusie w kerfurze, były po 19 zł za 4 paczki, ale to dużo. Ja kupuję Papmersy jak są to pakowane po 6 za 29 zł. Często dość jest taka promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje pampersy 4+ ona sa chyba 7-20 kg ale nie jestem pewna. Malemu zapach nie przeszkadzal, nie dalam przeciez calej gałązki kopru :) tylko odrobinke. Co do fajek to ostatnio stoimy w korku a obok babka prowadzi auto, szyby zamkniete a z tyłu taki roczny dzieciak i ona pali fajke... no masakra jakas. Ja nie lubie fajek bo smierdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, ale mimo wszystko koperek jest pachnący. No nic spróbuję odrobinę :). A 4+ są chyba do 16 kg :). Ja teraz też papierosów nie znoszę. Ale przyznaję się bez bicia, że paliłam ogromne ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawalam tez wczesniej do zupy swieza pietruszke. A moge dac mu gruszke? Taka swieza utrzec na tarce? Bo u nas banan z jablkiem na zmiane, nic innego co on moze jesc nie ma. No i sloiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i moj maly ma od 2 dni takie biale jakby krosty przy odbycie. Ale tylko kilka i male. Sorki za opis :D Smaruje sudocremem ale nie wiem od czego to jest :o Moze byc od jakiegos jedzenia, co? Bede smarowala jeszcze 2 dni i jak nie zejdzie do pojde do lekarza. Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja palilam przed ciaza, w ciazy nie, jak karmilam i odciagalam tez nie, a teraz podpalam jak jestem poza domem z nudow raczej niz z musu, to przez to prawko, musze przystopowac bo oszaleje z nerwow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paliłam przed ciążą ,w czasie ciąży i teraz też palę. no dawajcie pomarańcze która pierwsza? nie próbujcie podnosić mi ciśnienia na pomarańczowo,bo wczoraj mąż odciągał mnie od dziadka w sklepie bo bym go ulała tak mnie wkurzył...a potem jak wyszliśmy ze sklepu to mi powiedział,że mnie odciągnął bo dziad miał okulary hehehe a tak to by sobie chętnie popatrzył:-)ostatnio mam mało cierpliwości do naszego durnego polskiego społeczeństwa po 70-tce.a jak wyjdę z nerw to się chcę lać:-)hehehe bo pyskowanie nudne juz jest a do nich i tak nic nie dociera ja bardzo lubie te chusteczki dzidzius bo sa bardzo wilgotne i najładniej pachną ze wszystkich. ja juz jej daje zupy z gara-nasze no chyba ze mam pieczarkowa albo grochówę:-) ale owoce oprócz bananów i jabłek sie nie nadają więc kupuję słoiczki moze do tej fasolki lisc laurowy i ziele angielskie.a ja daje jeszcze czosnek granulowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka możesz gruszki. Ja mam jeszcze borówki zamrożone i porzeczki. Jak masz gdzieś dobre mrożonki to też mogą być. Chyba, że używasz tylko bio, to raczej wątpie. Ale Gruszka spokojnie jest po 6 miesiącu. A te krostki to nie wiem, potraktuj alantanem, albo bephantenem i myj często pupala :D. Możliwe, że to odparzenie. Ja robię tak, że ucieram jabłko i dodaję np. brzoskwinię ze słoiczka, albo marchew, albo jeszcze inne. Karusia, a czym cię tak zdenerwowal. Ja ogólnie nie mam cierpliwości do ludzi, także wolę się nie wdawać nawet w gadki. Kurde no, nie denerwuj się tak, bo złość piękności szkodzi. A palenie to najgorsze co może być :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie wjebał przede mnie do kasy jak cofnełam wózek zeby mu koła naprostowac zeby sie potem nie szarpac i jak mu powiedziałam ze tam stałam i nadal stoje to głupiuo odpowiedział ze jak miałam sobie czas dzieci narobic to mam teraz czas postac i ani mysli wychodzic z kolejki ja raczej wózkiem nie jezdzę do sklepu ale wtedy bylam przelotem bo odbierałam małą od teścia ,tak mnie wkurzyło to dostałam szału wyciągnęłam pieprzonego dziada z kolejki ,zmiotłam ręką to co zdążył wyłożyć na taśmę na ziemię i zamachnęłam się żeby mu walnąć ale mąż mnie za rękę złapał teraz mam ciśnienie jak o tym piszę to go tylko zwyzywałam od ubeckich kurw i chciałam na niego poczekać przed sklepem ale chłop mi oświadczył ze jak mnie zwiną na 48 na dołek to nie będzie miał co dziecku dać do jedzenia to sie trochę uspokoilam i poszłam do domu w miarę spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwykle jestem normalna laski nie przerażajcie się ale za takie teksty mogę zabić.mam wtedy ograniczoną poczytalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj bojowo widzę nastawiona :D. Ale jak by mi ktoś tak powiedział tooo... pewnie bym się nie odezwała, bo jak ktoś jest na tak niskim poziomie żeby coś akiego powiedzieć, to nie będę z nim dyskutować, bo i tak nie dojdziemy do nieczego. A co ludzie w sklepie na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna laska tzn pani w wieku 30 lat puściła tekst:na lewo go to też se kopnę:-) ekspedientki skomentowały ze starzy ludzie z poprzedniego systemu są nastawieni na ustepowanie w kolejkach,miejsc w autobbusach i w ogóle i do tej pory nie moga sie przystosowac a ten dziad jest ponoc taki złosliwy,jak mu waza ser to musza mu cene przykleic na łaczeniu folii bo inaczej nie zapłaci ja go naprostuje jak go spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, mów gdzie go spotkałaś to będe omijać :D. A wczoraj mnie stratowali w Biedronie :D. A kika dni wcześniej wypchali z kolejki na poczcie :D. Ale i tak najlepsza była pani na poczcie, która po obsłużeniu poprosiła jeszcze o książkę telefoniczną. Miła pani w okienku poszukała i dała owej pani książkę. Na to ta starsza osoba pyta, dlaczego książka jest taka podarta. osoba w okienku odpowiedziała zgodnie z prawdą, że niszczą klienci. A ta baba wzięła zapakowała tą książkę do torby i zabrała do domu. Na nic się zdały tłumaczenia, że książką jest poczty, że na poczcie teraz nie można brać książek telefonicznych, bo PP nie ma umów z TP itd. Wzięła i już :D. No boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy sa najgorsi..trzeba tępić bo wejda czlowiekowi na łęb!!! ja w liceum jeszcze jezdzialam codzien jednym autobusem o 7 00 rano, wsiadalam na petli, i codzienie tym samym autobusem jezdził taki wąsaty facet kolo 50tki, i codzien NA CHAMA sie ryzpychal rekami i nogami aby pierwszy wsiadc do autobusu i usiasc na jednym miejscu. Zanim tak zatarasowal wejscie aby samemu wejsc inni ludzie w innych drzwiach juz dawno zdarzyli zajac miejsca i koniec koncow ja nie mialam gdzie usiasc.. Patrzyl na mnie zlosliwie spode lba, potem siadal, zakladal rece i siedzial bucek iles tam przystankow. Akcja powtarzala sie codziennie, pewnego PIEKNEGO dnia nie wytrzymalam!!!! chcial znow mnie odepchnac aby wejsc do autobusu to ja bylam szybsza, weszlam na chama i podstawilam mu noge..walnal jak dlugi i juz wiecej tym autobusem nie jechal. do dzis to wspomnam i do dzis sie z tego smieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam :-D Świetne historie!!! Karusia jesteś boska :-) A dziada też bym zbluzgała za takie chamstwo!! Kupiłam już te huggisy, zobaczymy jak się sprawdzą, wyglądają na delikatne i to dobrze. A ten kocyk gratisowy to faktycznie jakaś pomyłka :-p Natalia lepiej je posiłki z jednego rodzaju mleka niż te mieszanki.Za 2 dni powinna już przejść całkiem na NAN HA2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna blondynka, w Kerfurze jest promocja na NAN HA po 20,60 za puszkę. Chłopaki jak zwykle o tej porze siedzą razem. Mąż usypia małego, a ja mam już całkiem luz dzisiaj. No i mam wyrzuty sumienia, ze wsunęłam pół opakowania pierniczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codo moich metoddleczniczych toi tak slabo myslalam ze mnie pomarancze zlinczuja.. Karusia ja jeste, podobna do ciebie nie dajesoba pomiatac a takie sytuacje wyprowadzaja mnie z ronowagi i leje sie grozny slowotok...dobrze ze chociaz rece trzymama przy sobie :-P a ja zaczelam troche cwiczyc, te brzuszki z 6 weidera iinne cwiczenia na brzuch, troche rozciagajace i na uda iposladki, hmm i o dziwo niebola mnie zakwaszone miesnie brzucha tylko zebra tak samo jak w ciazy kiedy martyska w nie tak bardzo kopala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj maly juz wykapany i spi. Maz sie kapie, zaraz ide i ja. Jestem jakas padnieta dzis... okoko Ty juz dajesz jogurt? Boze, ja nie chce wyjsc na przewrazliwiona mamuske, ktora chowa dziecko ksiazkowo...ale pisza wszedzie, ze jogrty dawac w 11-12 miesiecu bo maja tyle bialka krowiego co w mleku. Chyba, ze sa specjalne jogurty dla dzieci z obnizona wartoscia bialaka? Ja nic nie wiem? Są? anabanana mi kiedys dermatolog na pryszcze powiedziala, ze moze powinnam sprobowac moczem a potem mi da antybiotyk. Mialam z 17 lat i sie wystraszylam :D Poszlam do innego lekarza hehe karusia- co za akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Juluś piszę o jogurtach dla dzieci. Np. Nestle robi Misiowy jogurcik, po 6 miesiącu. A ogólnie mówię o słoiczkach z jogurtami po 6 miesiącu :). Spoko, ja też nie mówię o takim normalnym :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
no to się widzimy o 16? tak w galeri Kaimierz? tak Jak beda modyfikacje to dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
chyba musimy poczekac na oczko , bo ona wie gdzie dobra kawa:) A jak jedziesz , ? od nas? bo my się mozemy umówić wcześniej i pojedziemy razem , to sienie zgubimy :) hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja nie wiem gdzie dobra kawa. Ja piję zawsze w Coffe Heaven, PliszA powinnaś znać. O 16 pod fontanną? Może być? Ale żeby nie było na mnie jak będzie niedobra :D. Lecę na uczelnię na wpisy. Odezwę się po 12 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale miałam wczoraj masakryczny dzień a raczej wieczór:((( Wyszłam wieczorem wypuścić psa i tak się wywaliłam bo napadał śnieg że zwichnęłam obojczyk... masakra!!! Leżałam i nie mogłam wstać, dobrze że mąż wyszedł, a potem na pogotowie i teraz nic nie mogę zrobić bo mam usztywniony ani Emilki podnieść ani nic:( Ale jestem zła:( Mam z tym chodzić przynajmniej 4 tyg a potem zobaczymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×