Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Dobrze że lewy to przynajmniej prawą ręką mogę coś zrobić. No i niestety nie dam rady się z Wami spotkać bo nie mam z kim Emilki zostawić:(( Ratunku dlaczego mi się to przytrafiło?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
Lady ale numer... Mam nadzieje , że się wszystko szybko pogoi:) no to 16 pod fontanną w gk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym była spóxniona to zaczekajcie, albo idzcie na kawę i wy,ślijcie mi ska, Ale raczje b ęde o czasie. Sory tak szyhbko piszę, wiec z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym była spóxniona to zaczekajcie, albo idzcie na kawę i wy,ślijcie mi ska, Ale raczje b ęde o czasie. Sory tak szyhbko piszę, wiec z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede o 16 00 pod fontanna, chyba ze sie spoznie to niech ktos po mnie wyjdze np 16 15 bo kafeteryjek w galerii ktoszke jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia- zdrowka duzo :) okoko kupilam dzis jogurciki nestle i bede dawac :) Dajecie gluten? JA dzis kupilam kaszke zbozowa i bede raz dziennie olyzke sypac. anabanana - wszystkeigo dobrego dla Martynki, duzo zdrowka przede wszystkim :) Ale czas leci co? Jutro moj maly konczy pol roczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Laski, nie mam netu, ale nie z powodow technicznych tylko moj genialny maz stwierdzil, ze za duzo czasu na necie spedzam wiec schowal modem. Teraz jestem u rodzicow i tak z grubsza przelecialam co naskrobalyscie. Kurde no - tez mam dyskopatie, ale zaden rehab mi nie pomogl, bylam u znachora (mimo, ze zawsze z tego kpilam) i po pol roku rehabu i fizykoterapii wreszcie funkcjonowalam normalnie. to bylo 4 lata temu. Teraz mam problem z lewym nadgarstkiem chyba przez noszenie malej. Zyla zrobila sie jakby bardziej wypukla, nie wiem, a reka coraz bard\iej napierdziela. Lejdi tez przechodzi teraz jakis dzwiny okres, od paru dni, marudna jest na maxa. Kiedys sama sie bawila na macie, potem sma zasypiala, a teraz odpierdziela mi cyrk. I to co mnie martwi nie przekreca sie z plecow na brzuch, a wczoraj skonczyla 5 miesiecy i chyba juz powinna. Zazdroszcze Wam tego spotkania. Bawcie sie laski dobrze! Do nastepnego razu jak rodzicow odwiedze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na meza i jedziemy dzis ogladac wozki. Chcialam jakis w srednim przedziale cenowym bo to wozek tylko na wyjazdy do bagaznika ale kurwa jak wsadzilam tam malego to on ani sie nie miescil zbytnio a te spacerowki jakies z plastiku, dziwaczne kółka :o Chyba kupie tego quinny zappa albo maclarena. Dzis zobaczymy bo juz mi sie nie chce jezdzic. Jeszcze jest tu gdzies jedna hurtownia ale jak juz to pojedziemy w sobote. Do tego chce kupic siedzonko ze stoilikiem drewniane i jakis kosz na zabawki bo mam porozwalane po calej chacie :) Nasze krakowianki pija kawe a topik swieci pustkami. a ogolnie to jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, mi się też takie podobały ale stwierdziłam, że sporo miejsca zajmują a to moje choć też spore to można je składać i też ewentualnie gdzieś zabrać np na działkę. No i myślę, że chyba wygodniejsze dla dziecka bo miękkie i ma różne możliwości dostosowania oparcia i wysokości. Teraz jak tak marudzi to wsadzam ja tam jak robię coś w kuchni bo sama w pokoju zaraz płacze i mogę ją pobujać. Nie musi też siedzieć bo można oparcie obniżyć i sobie leży :-) Dla mnie to jest bardziej przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w mothercare kupiłam fotelik britaxa :-) tylko teraz muszę go jakoś dostarczyć do Polski http://www.mothercare.com/gp/product/B0010YQLCQ/sr=1-12/qid=1232238999/ref=sr_1_12/280-4002022-2973656?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44615031&mcb=core#productInfo i jeszcze łóżeczko turystyczne w kiddicare http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_857_10751_-1__16240_10001_#alt_image1 Myślałam, że więcej uda mi się zaoszczędzić bo to były promocje ale z transportem wyjdzie mi ok. 150-200 zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Dziewczyny dziękuje za miłe popołudnie. Naturalna, własnie zastanawiam się nad tym fotelikiem do karmienia. A widzę, że dodają do niego zabawkę, jak ją widzę, to mam uśniech na twarzy, bo Miki tak okropnie krzyczy jak ją widzi :D. Strasznie się jej boi :D. Fajne to łóżeczko :D. Ja mam inne turystyczne, takie zwykłe no i fotelik cena też wysoka. Ehhhh. Julka, widzisz :D Ja też ten jogurcik chcialam, ale ich nie było i kupiłam tylko słoiczki z jogurtem. A powiem wam, że ten śmietnik jest superrrrrr. Dostałam dzisiaj. :D A raczej mąż odebrał, bo to było do odebrania w Krk. Jutro jedziemy do moich rodziców. Musze się zaraz zacząć pakować. Ehhh nie chce mi się. Ogólnie powiem wam, że czasem ceny artykułów dziecięcych mnie powalają. Czasami to aż nie mogę patrzeć. Ja Julka spacerówkę mam zwykłą. Mc. Laren bardzo mi się podobał. Ale niestety cena trochę za wysoka jak na wózek, taki tylko do samochodu na wyjazdy. Także kupiłam zwykłą parasolkę. To znaczy taką normalną. Pokazdywałam wam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja tez dziekuje za pyszne lody w milym towarzystwie ;) ja przyszlam bezdzietna hahaha ;)) Karusia..nakopac ci???;) nastepnym raziem Ci nie odpuszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maz zajmuje sie malym bo on cos spac dzis nie chce :) Kupilismy maclarena quest, bardzo mi sie podoba, miejsca maly ma duzo i sie siedzonko rozklada. Babka nam pokazala ze ten quinny zapp ma TYLKO siedzaca pozycje wiec odpada. No ale nic, wozek jest i juz mam spokoj. okoko ja mam ten kosz od 2 dni i mi smierdzi !!! Moze ja zle pieluchy zawijam? Ale jak sprawdzam to sa ladnie w koleczko, albo moj maly takie kupy wali smeirdzace :o fotelika do karmienia nie kupilam bo byly same badziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Mikiego od przyszłego tygodnia chyba do spacerówki przesadzę, zmienię gondolę na spacerówkę, bo mam wrażenie, że on już nawet nie chce spać w wózku. A mam rozkładany na płasko także luz. A może masz wkłady złe. Masz te powyżej 6 miesiąca? Miki też wali takie śmierdziuchy, że hmmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam te rozowe na poczatek czyli mniejsze, jak sie skoncza to wsadze zielone bo maja jakis zapach w srodku chyba. Albo ja je zle powiazalam :) Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula dzieki za zyczenia dla Malej :-) wlasnie ja usypailam, juz zasypiala ale przypomniala sobie ze musi jeszcze zrobic kupe... no i treaz siedzi targa mnie za rekaw,gada i steka... myslalm ze ja na luzie usiade do gotowych na wszystko a tu mala mi niespodzianki robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula to dlatego. One nie są mniejsze a mają zapach. Własnie te od 0-6 są dla dzieci karmionych tylko mlekiem, czyli kupa nie śmierdzi, te od 6 wzwyż są dla dzieci karmionych już innymi pokarmami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heloł babole!!!!!!!! trochę się nie odzywałam bo z zazdrości krakowskim dziołszkom zjadłam paznokcie razem z palcami :P juz odrosły:P a tak serio strasznie duuużżżżoooo się ostatnio u mnie dzieje i czasu mi nie wystarcza a dodatkowo od poniedziałku bylismy poza domem. Dziś przed 22 wróciliśmy no i się odzywam. Lady 200 lat!!!!!!!! czasami to się tu jak starowinka weteranka czuje z moim chrystusowym wiekiem:P ale tylko czasami:P Karusia order Ci przesyłam za obywatelską postawę w walce z .... aż kutwa nie wiem jak to nazwać:P ale Ty wiesz z czym:D Buziole przesyłam wszystkim👄 a tak w skrócie ----- nie daję rady z gimnastyką młodego. Tydzien temu byliśmy na instruktażowych zajęciach rehabilitacyjnych i fajnie było ale do czasu. Metoda Bobath jest super. Tzn młody znosi ją świetnie ale przy metodzie Vojty ryczymy oboje. Mam z nim ćwiczyć 4 razy dziennie ale mi to nie wychodzi. nie mogę się wstrzelić w odpowiedni nastrój młodego. Na szczęście metoda bobathów przyniosła już olbrzymie postępy i praktycznie młody już nie odstaje od rówieśników ale można mu jescze pomóc, co też staram się czynić.... W przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę na wprowadzenie nowych ćwiczeń i chyba będę dziewczynie kwiczeć, że z Vojtą nie daję rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra śpicie już wszystkie to Wam kolorowych snów życzę Pliszka ❤️ jak się czujesz na ojczystej ziemi?????:P a widziałaś mnie z samolotu jak Ci machałam białym prześcieradłem???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
w jaki sposób bawicie się teraz ze swoimi dziećmi? jakoś brak mi pomysłów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
Brombeczko __> love widziałam :P Spotkanie było udane i mam nadzieje, że następnym razem bedzie nas więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Mi dzien zaczal sie fajnie, maz sie spisal z rana :D Maly lezy na macie i targa szczeniaka a ja dopijam kawe. okoko wiem z tymi wkladami tylko jak kupilam to rozowy byl w gratisie wmontowany a ja kupilam rozowy+niebieski w jakiejs promocji razem :) Wiem, debil jestem, ze sie na promocje czesto nabieram :) Trudno, zyzyje bo nie chce wywalac. a i dalam wczoraj jogurcik nestle brzoskwiniowy i malemu smakowal. Co do maclarena to jestem zadowolna, fajnie sie nim jezdzi i mysle, ze bede go czesciej uzywala niz tylko na wyjazdy, dlatego zdecydowalismy sie doplacic i go kupic. Dzis moje dziecie konczy pol roku, ale czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :D. Ja zaraz zabieram się za pakowanie. Muszę pozbierać ciuchy, tak mi się nie chce, że szok. Nienawidzę tego pakowania i rozpakowywania. Dramat. Miki ma coś znowu z brzuszkiem. Już mogły by mu wyjść te zęby, to by chłopak miał w końcu spokój. A tu czasami biegunki, dziąsła opuchnięte. Biedak mały. Bromba, w końcu się odezwałaś :P Częściej prosimy :D. Dziewczyny mam pytanie. Ojjj bawić się, mam pacynki pokazuję mu, ma dużo zabawek. Kładziemy się na kocu i pokazuje, on patrzy, próuje łapać, śpiewam mu, tańczę z nim, rozmawiam, pokazuje mu np język a on próbuje naśladowac, tak samo z dźwiękami. Pokazuje mu ksiażeczki, on ogląda. Daję mu w dłoń różne przedmioty, i ciepłe i zimne, z różnymi fakturami. Ojjj jakieś wierszyki recytuje i np. trlam go wtedy na boki, albo łaskoczę. Polecam książkę zabawy z niemowlętami albo: http://www.osesek.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=56&Itemid=145 lub: http://dzidziusiowo.pl/wychowanie/jak-sie-bawic-z-niemowlakiem.html Pliszka mam nadzieję :D. Julka ty to masz szczęście :D. Mój się spisał dwa dni temu, ale nadal mam dzięki temu dobry humor. Ja muszę dokupić wkłady, powiedz mi ile w sklepie kosztują? Bo jak na razie to mam wsadzony jeden, ta dziewczyna od której odkupiłam ten kosz dała mi jeden :D. A jogurcik nie wiem gdzie kupię, od kilku dni poluję i nie ma. Najwyżej dam mu słoiczek z jogurtem. A w niedzielę zupę pomidorową. Musze tylko wziąć pomidory od babci :D. Ja parasolkę wzięłam tańszą. Bo po piererwsze, to mam spacerówke, po drugie, mam nadzieję, że Miki szybko będzie chodził sam bez wózka, mam chustę, także w sumie nie trzeba było mi coś mega. W sumie w razie czego jak się moja spacerówka nie sprawdzi, to kupię lepszą parasolkę, własnie wtedy chyba tego maclarena. W ogóle muszę Mikiego przesadzić już do spacerówki, bo nie chce spać na spacerach, a jak ma podniesione oparcie to czasem chce się bardziej podnosić i boję się, że wypadnie. A w spacerówce jednak ma pasy. Miki śpi a ja w końcu piję kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×