Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

benitko przykro mi bardzo.Fajne macie ferie:o cygarko i jak po tej imprezie?O której byłaś w domu?pochwal no sie koleżankom:)Szkoda,że blizej nie mieszkasz to bym sie wprosia na taką imprezę:)Bo te moje koleżaneczki to tylko mąż i mąż:o Żyjesz jakoś dzisiaj?hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka nie smiej sie tym razem naprawde nie poszlo. Bylo 23 pytania testowe,10 pytan opisowych i dwa kazusy i cale 37 minut:O drugiego kazusu nawet nie ruszylam a pierwszy tylko zrobilam w polowie.Takze 15 bedziecie trzymac kciuki jeszcze raz za ten przedmiot,no i oczywiscie w srode teraz o 18 takze. A ja jestem chora ,glowa mi peka,w gardle cos mnie kluje i z nosa leci ,a i czaszka jakas goraca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane imprezki i owszem udane, ale o 00.00już mnie kac dogonił, bo na drugiej nic już nie miałam ochoty pić:( wróciłam do domu na ciepłe mężowskie nóżki:D :D :D niestety w nocy syn miała 39,5 gorączki i w sobotę goniłam z nim do lekarza podobnie jak ja ma silne przeziębienie i bardzo powiększone węzły. Siedzi w domu na antybiotyku i fatalnie wygląda, jest osłabiony i leży w łóżku. Kiedy całą niedzielę nękała go gorączka, miałam taaaaki spokój w domu, rany cisza jakby go nie było:) ja sama chyba nie jestem doleczona, bo smarkam i kaszlę:( dziś Maja ma 37stopni i chyba się coś u niej wykluwa, załapała od braciszka:O Zastanawiam się xczy lecieć do lekarza dziś, bo jest pediatra, czy poczekać co będzie dalej i iść jutro do innego lekarza:O ogólnie mogę otwierać szpital w domu:( ruda, trzymaj się ,bo my mamusie nie możemy chorować, jesteśmy niezbędne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie rozłożyło na calego nochal czerwony jak u rasowego alkoholika,kaszel ale gruzlik i wszystko mnie boli jak u wiekowej babci:OA jutro mam jechać do Wrocławia po wyniki z egzaminu ,że o środowym egzaminie nie wspomne:P cygaro ja bym poczekala do jutra z lekarzem ale dzisiaj juz bym podala malej troche wit.C i cos na zbicie goraczki jak choc troszke podskoczy do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma rady :( muszę do lekarza, majkę rozebrało, na razie śpi, ma 38:( nic od rana nie jadła, tylko pije, kaszle niesamowicie, ale nie dziwię się, skoro ciągle siedziała przy Kamilu, nie sposób odizolować:( wkurza mnie to , o za tydzień mam wizytę z majką u hematologa i pewnie wyniki wyjdą słabe jak to po chorobie, i nic mi znowu ciekawego nie powiedzą, tylko, że tak ma prawo być nigdy nie mam adekwatnych wyników, i zawsze jest jakies wytłumaczenie i tak już rok jeżdżę i nie wiem po co, zawsze to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ,michas tez ma kata kuwa ac znowu! ale juz nie ide do lekazra sama mu podaje syropki,i sciagiam gile,zobacyzmy czy to cos da.. jestem jakas nie do zycia,dzis moj maz pojechal do gdyni a o 8 rano z 2 dizeci do szkoly lecialam,do tej pory moj pan nie dal znaku zycia,a szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjj Jestem jestem , i po wypadzie było suuuuuper , trochę pośmigaliśmy sobie z szymoszkowej na nartkach , ale tak z umiarem aby nie nadwyrężyć sił dziadków , było jak za dawnych lat , przez te parę chwil byliśmy sami i czuliśmy sie jak za dobrych starych czasów , bez ograniczeń tylko my i narty , a tak młody żywe srebro daje czasami popalić niczego sie nie boi, wszystkie koniki były jego pieski też wygłaskane , oscypki jedzone , żyć nie umierać , Ruda na pewno egzamin do przodu , i życzę zdówka , Cygaro ojjjjjj szpital w domu , dramat tylko żeby małż się nie rozłożył , bo to już koszmar . życzę zdrówka 👄 Kanapka buziole dziewczynki pozdrowienia i buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-znowu sobie tylko machne.Widze że na naszym topiku jakas wylegarnia zarazkow.My dalej siedzimy w domku a tu kończa sie ferie.Przerabane,ale po tym antybiotyku juz zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-znowu sobie tylko machne.Widze że na naszym topiku jakas wylegarnia zarazkow.My dalej siedzimy w domku a tu kończa sie ferie.Przerabane,ale po tym antybiotyku juz zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura udało mi sie po raz pierwszy przed Wami WITAM i życzę miłego dzionka ogromniaste buziole dla Was Dziewuszki 👄 ja sobie popijam kawusię , uzupełniam w komputerku . Kochaniutkie odzywamy się , !!!!!!!! Cygaro , jak tam epidemia ? Kanapeczka 🌻 HB , Benitak Ruda , 🌻 Kiki jak dzieci , jak maleństwo ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty widzę wypoczęta po górach:) Ale ci zazdroszczę.My mielismy jeszcze skoczyć raz ale chyba zima sie kończy i nie będzie po co:( cygarko lepiej już u was?tylko nie mów proszę,że chłop też zachorował,bo wtedy to pakuj manatki do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,od dzis jestem sama z dziecmi moj maz wyjechal i wraca w pt albo i nie hhee kurcze jestem wsiekla jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb no nie zazdroszczę ci.......cały czas sama z dziećmi:o Dasz radę bo musisz:)Niedługo wiosna i lato i będzie lepiej.Najgorzej przetrwać jeszcze ten luty.Dobrze,że najktótszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieszco kanapeczko,,najgorsze sa wedrowki z malym rano do szkoly i te popoludnia nuuddaaaaaa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane baboniki:D Spalam tylko godzine a jestem jakas taka pelna energii ale to super bo jeszcze musze posiedziec nad testami zanim zaczne sie ich uczyc.No i dzisiaj sa wyniki z piatkowego egzaminu Wysylam wam kwiatuszki a nie buziaczki zeby was nie pozarazala Kanapka ja wciaz czekam na odpowiedz,moze kolezanki cos pomoga?;) Narka teraz lece sie uczyc a wieczorem chce miec odpowiedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie o co mnie ta wariatka zapytała:D moze ty wiesz Co to znaczy, ze prawo moze byc traktowane jako uklad autopojetyczny? no pewnie,że wiem,ale niech poszuka,niech się zastanowi,niech sama dojdzie:DWy też wiecie nie> phi prościzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pomacham i spadam:) ogólnie to Kamilowi już lepiej, oblega mi kompa, przedłużył sobie ferie o tydzień, ale musi wysiedziec ten tydzien w domu i nad tym ubolewa, bo już by śmignął z chłopakami:P a Maja bez zmian:O zbijam gorączkę , daję leki, ale jeszcze dobrze nie jest:O na nic nie mam czasu, nie wiem kto ugotuje obiad, bo siedzi ciągle mi na kolanach i miałczy:( mąż zdrowy, ale ja przy tych dzieciakach to chyba od nowa łapię, bo mnie kaszel i katar męczy😭 buziole👄 czytam od czasu do czasu co dopiszecie, jak mnie synuś wpuści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×