Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Hejjjjj ale pusto , dziewczynki co u was , u mnie po staremu robota , papiery itp. nic nowego , zaraz zmykam do domku do mojego maleństwa , później do mojej mamy nakarmić kota , bo rodzice wyjechali do sanatorium na 3 tyg. , takim to dobrze :) a mnie pozostał obowiązek dokarmiania kociaka , pozdrawiam i życzę miłego popołudnia Iza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołsik na wynikach masakra 3/5 ludzisków oblała ,a ja ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się ucz bo znowu lufa będzie:P a nie porządnych ludzi o świcie z łóżek ściagasz:D I po co mam wstawać??Deszcz leje,brzydko,bałagan w domu😭 Chyba idę lepiej spać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się tutaj wszystkie nie zameldują to będę was na gg ścigać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ostrzegam!!!!!!!!!!!!!!!!;)Lenistwo was opanowało czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto gdzie o swicie zobacz ktora godzina a skoro ja nic nie spalam to wam juz tez wystarczy tego spania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj tam powiedz mi lepiej czym sobie podniesc cisnienie kawa juz nie dziala a ja mam tylko 90 /58 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jak sie za bardzo wyluzuje to beda nici z egzaminu,ale jak nic innego nie pomoze to chyba sobie maly kieliszeczek wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprawdę ruda ,wypij jeden kieliszek koniaku jak masz.Ja też mam wiecznie niskie cisnienie i lekarz mi kazał.I po kieliszku jest ok.Jak będziesz miała takie cisnienie to jak ty pójdziesz na ten egzamin?:o i teraz hit..Wiecie co gotuję na obiad? żeberka:o:D Dobrze,że mi się w porę przypomniało i skoczyłam po śledzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czasami mam dość , napiszę się napiszę i duwno wszystko szlak trafia . to w skrócie , dziś chyba śledź króluje na stołach u mnie też i ziemniaki , co do ciśnienia to mój małż mi je sumiennie podnosi to koniaczek nie potrzebny , chociaż w moim przypadku po koniaczku to bym szukała ciepełka i zasnęła , nigdy tej terapii nie robiłam , ja po prostu po alkoholu zasypiam i tylko szukam wygodnego ramienia aby oprzeć głowę , najlepsze męskie bo szerokie , tak więc ja przeważnie nie piję najwyżej małe piwko a na imprezach jestem kierowcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrocie na egzamin nie jade KOnrad mial wypadek w szkole,stracil przytomnosc ,teraz juz jest ok ale juz jestesmy po wizycie u chirurga i zrobilismy przeswietlenie glowy teraz wpadlam do domu nakarmic Viki a mama czeka na zdjecia takze prosze o kciuki ,fluidki i wszystko co wchodzi w gre.Boje sie o Konradka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:D jezu ja to mam już deprechę i nic mi sie nie chce:( jeszcze ta paskudna pogoda, pada i wieje:O a dzieciakom nie jest lepiej, jutro kontrola u lekarza. mam już dość siedzenia w domu z nimi, a na budowie nadal nic się nie dzieje od 2 tyg mi obiecują, że jutro wejdą i sie zacznie😭 ruda, jak tam Konradek???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki🖐️ cygarko trzymaj sie kochana ,bo kto da rade jak nie ty:)Musisz ruda no i co z małym?pewnie wszystko dobrze.Polowałam na ciebie na gg,ale cię nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi się przypomniało.Cygarko już ja widzę co ty z tą budową użyjesz:) Przyjaciółka jest na etapie płytek w łazience.Gość położył jej płytki tak,że ja bym lepiej to zrobiła,wyszarpał od niej kasę a teraz powiedział,że jego wcale tam nie było:oI poprawiać nie zamierza.A ona nie spisała z nim wcześniej umowy:oWszystko ma do kucia i 4000 w plecy.Także jak będziesz cokolwiek robiła to umowa na papierze:)Wg niej wybudowanie to jest pryszcz,ale wykończenie to masakra.Kolega dostał wrzodów na dwunastnicy przy wykańczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale jestem slaba,na kwietniowkach 2007 wszystko opisalam,nie mam sily pisac jeszcze raz,chyba ze wam skopiuje i wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda weszlam na kwietniówki i przeczytałam.Matko boska!!Jakie szczęście ,że Wikusia nie jechała z toba!!Szczeście ,że nic wielkiego ci się nie stało.Aż nie wiem co napisać.Chyba ten wypadek Konradka to był znak,przestroga żeby jednak nie jechac.Zdrowiej kochana,nic nie jest tak ważne jak życie i zdrowie.Żadne studia ani egzaminy.Buziaki dla was,całej trójeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,zamiast mi przechodzic to ja coraz bardziej wszystko odczuwam To pokazywali w TVN,masakra jak zobaczylam to osobowe auto to znowu sie poryczalam http://www.tvn24.pl/12690,1537977,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na topik i co tu widzę?????? o zgrozo!!!!! Ruda, dziękować Bogu, że żyjesz i nic wielkiego ci się nie stało!!!!!! Masakrycznie to wyglądało, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo zapewne dopiero teraz będziesz odczuwać skutki👄 moc fluidków ci ślę❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niewiem o co chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×