Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Cygaro to ja bede jeszcze blizej bo my zawsze jezdzimy do Miedzyzdroji;) Zmieniam barwy wojenne dzisiaj przefarbowalam sie na pomaranczowy,tzn fiolet,czerwien i zolty tez jest ale dominuje pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam po staremu z samego rana.Nie pisałam ale byłam tu do czytania na bieżaco.Jestem w szoku co tu ruda przezyła -mam nadzieje ze juz lepiej.Jak widac rzeczywiscie nieszczescia chodza parami.Buziaczki dla wszystkich śpiacych mamuś!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,podam na twarz ,spalam 3 godziny wki strasznie wymiotowala.ale poszla do szkoly bo mnie o to błagala,mowila ze dobrze sie czuje! od dzis znowu jestem sama z dziecmi ,maz wyjechal na tydz wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc benitka ,no w końcu!:) Jak mała ,zdrowa już? ale miała ferie co? dobrze,że chociaż sniegu nie bylo to nie było jej szkoda:) hb może tylko coś zjadła i dlatego wymioty,tak jednorazowo.Przynajmniej tego ci życzę,bo zwariujesz sama:( cygaro i dalej nas zapraszasz????:D bo my z rudą już gotowe do startu,start!!:D A właśnie ruda,ty już skończyłaś sesje czy jeszcze masz coś do zdawania.I jak ty sobie bidaku taka potłuczona z Wikusią radzisz?Nie boi się takiej matki z barwami wojennymi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zdrowa i szczesliwa że juz do szkoly .Teraz mamusia chora(tzn ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babulce kochane Na szczescie vikunia sie mnie nie boi i strasznie jej odpowiada ze tak czesto jestem pod reka,tylko ze ona strasznie wierzga i juz dwa razy dostalam w nawiekszego krwiaka na nodze:O Mama od soboty wziela narazie 10 dni urlopu wiec od soboty ona wszystko robi przy wikuni ja tylko praktycznie daje jej cycusia ,ale tez mam ja na oku caly czas. Konradek nawet zrozumial czemu nie pojedziemy na ferie tylko A jeszcze nic nie powiedzialam ze nie pojedziemy,ale mam nadzieje ze to zrozumie ze ja po pierwsze musze przelamac strach przed jazda i to jeszcze tyle kilometrowa a po drugie bym nie wytrzymala siedzac tyle godzin. Mam jeden egzamin w plecy w piatek jest poprawka od wczoraj staram sie uczyc ale cos marnie mi to wychodzi. Wczoraj sie dowiedzialam co to bylo za malzenstwo co zginelo w wypadku,o ich sytuacji i jakos tak mi ciezko.Zycie jest strasznie niesprawiedliwe:O Oni wracali z Wroclawia ze szpitala od bardzo chorej corki.Ta kobieta co zginela przyjechala z Belgii na urlop bo tam pracowala by zarobic na leczenie corki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś wyjechać gdzieś z dzieciakami na ferie,tak? Wcale ci się nie dziwię,że ochota ci przeszła nie myśl za wiele już o tym wypadku.Ani to twoja wina ani w zasadzie nikogo.Taki los.Bardzo przykro,że ktos zginął ale co się stało......:( Dobrze,że mama może ci pomóc bo jak ty byś dała radę z Wikusią.Pewnie już ciężki klocek do podnoszenia:) Zdaj ten egzamin ostatni i wolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy jechac do A do Augsburga,no coz bede mogla sie zabrac za pisanie pracy moze w waacje wyjedziemy:) A wczoraj znowu durna pomaranczka probowala mnie zdenerwowac.Stwierdzila ze jestem gwiazda i ze strasznie lubie byc w centrum uwagi bo wszedzie pisze o wypadku. No popatrzcie i nawet nie wiedzialam ze jestem gwiazda bo mam fana(co prawda ulomnego) ktory chodzi za mna i sledzi kazdy moj krok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka jak znam zycie pewnie bede miec zajecia na uczelni a zreszta maj to ja juz bede sie szykowac do obrony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki ja na chwileczkę , życzę : ruda powrotu do zdrowia i formy , zakończenia sesji cygaro rychłego końca budowy i zdrowia dla dzieci Kanapka samych radosnych dni , Hb powrotu do zdrowia Benitak zdrówka a wszystkim samych słonecznych dni papapapappapapapapapap a ruda jak chodzi to forum na naszej klasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu mnie wygonią, bo koleżanki córka przyszła na internet do mnie:P ja to nigdy nie umię odmówić,i będzie pewnie godzinę siedzieć:( dzieciaki zdrowieją:D później się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu sie byle jak dzieje.Zero dyskusji.Wpadam i nie mam żadnych zaległości w czytaniu.Co z Wami dziewczynki???????Łazicie tam gdzieś po marcówkach kwietniowkach a tu co??????Topik padnie jak tylko sobie machac będziemy.....Wziąć tu sie w garść do ch....ry!!!!!(hi hi ale sobie pokrzyczałam)WSTAWAĆ!!!!!!I do kompa!!!!!(a ja ide)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki:D wyobraźcie sobie że na NK znalazłam swoje rodzeństwo po biologicznym ojcu, z którym nie miałam kontaktu w ogóle:D szok!!! oswajam się z tą myslą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj benitka melduj sie czgaro a nie musy cos yrobic y klawiatura bo fiksuje yaray wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana kopę po naszej klasie i wczoraj odnalazlam moja wielka niespełniona milość o ktorej do dziś myślałam tzn do wczoraj bo teraz jest wogole nie w moim typie a ja oczami wyobrażni ciagle widziałam slicznego jak laleczka 15-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurek-czy na marcówkach to są twoje zdjecia z konradkiem-tzn czy ja zrobilam dobre odkrycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary juz marudzi o kompa bo prad zdrożal i ze nie przedluzy umowy na internet😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapcia no widzisz ze od rana sie tu awanturuje że nie gadają a one w nosie mnie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×