Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Kanapka smieszna jestes wiesz??Rozbawilas mnie tym Kargulem:)i uwierz mi zapamietam go do konca zycia,bo to byl moj ulubiony film i znam go na pamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka podejdz no do plota jaki i ja podchodze:D:D:D:D:Di placz kanapka,placz jaki i ja placze,nie wstydz sie i tak nikt nie widzi:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesołe Mamy!!! 🖐️ 🌻🌻 Sylwunia --------> \" NIENAWIDZE FACETOW Normalnie powybijala bym ich wszystkich oczywiscie oprocz moich synkow \" Mam nadzieję że dla wesołego tatusia z rzadka odwiedzajacego Wasz topik też jednak zrobiłabyś wyjątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chop na mlyn poszedl,bo rabuja:D 1 spi:) 2 sie kapie 3 piffko z kolega pije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tatuś śpi,dawid sie kąpie a dominik piwko pije z kolegą?:D a kolega to chodakiem sie przytoczył czy jak?:D 🖐️koneserd co ty o tej porze i to jeszcze w taki weekend robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem na chwilę przejazdem z nowego domu (jeszcze nie zamieszkałego) klikam z kawiarenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka :D:D:D:D:D:D:Drozwalilas mnie tym tekstem co do spanie,kapanie itp.:D:D:D:Dwlasnie sie posiakalam ze smiechu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Lece do Wc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka co do robakow:D ,to informuje ze jako takich nie posiadam:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwgerhjutliu
buy_pawel@o2.pl nigdy nie kupujcie u tego goscia na allegro! towar jego to kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka-----> A ładnie to tak donosić????/ :P Miałem jednąsprawę do zalatwienia. Teraz czekam na odpowiedź więc pry okazji zajrzałem do Was. Zaraz wracam do ślubnego szczęścia i ...... reszta jest milczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaa znowu moja stronka och ach jupiiiii:D:D:D Kanapka,a Ty nie powinnas byc o tej porze w pracy:D:D:???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×